Nikdo vám toho neslibuje tolik jako digitální agentura. První místo na Googlu, růst obratu, doporučení od ChatGPT a mezinárodní expanze. Jak velkou část z toho dokáže potenciální klient ověřit, než zaplatí první fakturu?
Pro našeho klienta Digitalman.sk jsme použili AmICited.com a Ahrefs ke srovnání slovenských SEO a GEO agentur. Zkombinovali jsme jednorázový AI experiment s organickým vyhledáváním, zpětnými odkazy, výkonem webů a důkazy z veřejného obsahu. Tento článek dokumentuje zjištění a pracovní postup: jak jsme vybírali prompty, sbírali data a ověřovali, které závěry důkazy podporují. Různé agentury vedou různé disciplíny. Velký obsahový archiv může existovat spolu se slabým výkonem; malý specializovaný web může přitáhnout značný provoz; vynikající klientská práce může zůstat neviditelná na vlastní doméně agentury.
Datum snímku: 3. listopadu 2026. Jde o historické pozorování, nikoli o živý žebříček. Každý údaj o provozu označený jako provoz podle Ahrefs je modelovaný odhad, nikoli odečet z účtu Google Analytics agentury. Experiment cílí na Slovensko a slovenské prompty. Tento anglický článek vysvětluje stejný experiment; nepředstavuje samostatný anglicky psaný AI test.
Jak jsme provedli analýzu pro Digitalman.sk
Praktickým zadáním bylo určit, s kým Digitalman soutěží ve vyhledávání a v odpovědích AI a co může kupující o těchto dodavatelích ověřit. Začali jsme otázkami, zdroji a pravidly srovnání, nikoli předem daným seznamem vítězů.
Definovat trh a problém výběru dodavatele
Zaměřit se na Slovensko a služby SEO/GEO, oddělit slovenský užší výběr, zahraniční kontroly a software. Digitalman byl srovnávaným klientem, ne automatickým vítězem.Prozkoumat krátká klíčová slova v Ahrefs
Vybrat 40 frází podle relevance a odhadovaného slovenského objemu. Zachovat komerčně relevantní témata GEO s nízkým objemem, která by výběr pouze podle objemu minul.Přidat otázky kupujících
Vytvořit 60 otázek pokrývajících výběr dodavatele, ceny, technické SEO, e-commerce a viditelnost v AI a zároveň samostatně identifikovat čtyři starší prompty.Provést jednorázový experiment AmICited
Nastavit Slovensko a ChatGPT, Google AI Overviews a Google AI Mode pro každý prompt. Oddělit 312 AI pokusů od doplňkových konvenčních výsledků Google.Načíst odpovědi a data o konkurentech přes MCP
Přečíst přehled AmICited, detaily jednotlivých promptů, zmínky, zdrojové URL, registr konkurentů a dostupné technické/obsahové pohledy. Porovnat podkladové záznamy, ne jen snímky obrazovky.Přidat měření Ahrefs u vlastních domén dodavatelů
Načíst slovenské a globální organické odhady, klíčová slova, DR a odkazující domény pro 174 hostitelů. Zkontrolovat alternativní mezinárodní domény a konkrétní klíčová slova zahraničních trhů.Prohlédnout veřejné weby a sitemapy
Načíst HTML, robots.txt a ohraničené XML inventáře; prohlédnout lastmod a slovní zásobu URL. Přečíst vybrané stránky služeb a případových studií.Ověřit interpretaci a dodat podkladová data
Oddělit zmínky od citací, laboratorní od terénního výkonu a tvrzení dodavatelů od nezávislých důkazů. Vygenerovat obě jazykové verze a soubory ke stažení z jedné datové sady.Použité nástroje a důkazy
| Nástroj nebo zdroj | Role v analýze |
|---|---|
| AmICited.com a jeho MCP | Konfigurace promptů, odpovědi AI, zmínky a zdroje, konkurenti, uložené Web Vitals a pohledy na sitemapy |
| Ahrefs MCP | Výzkum krátkých klíčových slov, SK/světové organické odhady, klíčová slova, DR, odkazující domény a vzorky zahraničních trhů |
| Veřejné HTML, robots.txt a XML sitemapy | Nezávislá pozorování dostupnosti, metadat, inventářů a deklarovaných dat úprav |
| PageSpeed/Lighthouse a uložené terénní metriky | Rozlišení laboratorního výkonu od uživatelské zkušenosti s explicitním označením chybějících měření |
| Naše zpracování dat a vizuální kontrola | Normalizace hostitelů, deduplikace citací, srovnatelné výpočty, skutečné snímky obrazovky a důkazy ke stažení |
MCP nám umožnil přímo načítat záznamy a zachovat konfiguraci měření. Neodstranil však potřebu redakčního úsudku. Stejné číslo může podpořit užitečné srovnání nebo zavádějící prodejní tvrzení, a proto každá vrstva důkazů přichází s vysvětlením svých limitů.
Co by si měl kupující odnést ze zjištění
V organické viditelnosti na vlastních slovenských webech vedou v hlavním užším výběru ui42 a Visibility. Ve zmínkách značky v AI vede Visibility. Ve veřejně kontrolovatelných tvrzeních o SEO a obchodních výsledcích si bližší pozornost zaslouží Spotibo, ui42, Increaseo, Basta digital a SCR interactive. Stále jde o tvrzení zveřejněná dodavateli, která vyžadují ověření, nikoli o nezávisle auditované výsledky.
U mezinárodního obsahu nestačí kontrolovat pouze slovenskou doménu. ui42 provozuje ui42.com; Visibility má visibility-digital.com; Spotibo má mezinárodní softwarový produkt spotibo.com. Invelity a Dexfinity také přitahují provoz na anglický obsah. Jde o různé obchodní modely, které by se neměly spojovat do jednoho vymyšleného skóre agentury.
V technické disciplíně vypadají uložené terénní metriky příznivě pro ui42 a Digitalman, zatímco Visibility má problémy s načítáním, responzivitou a stabilitou rozvržení. Spotibo a Basta postrádají v dostupných datech měření INP. Chybějící INP brání úplnému hodnocení Core Web Vitals podle tří metrik. Export neuvádí období sběru terénních dat ani zařízení, takže jde o diagnostické signály k opětovné kontrole.
Metoda: tři vrstvy důkazů
AmICited dodal přesné konfigurace promptů, odpovědi poskytovatelů, extrahované značky a citované zdroje. Ahrefs dodal Domain Rating, odkazující domény, organická klíčová slova a odhadovaný provoz pro Slovensko a svět. Samostatné pozorování veřejných webů načetlo domovské stránky, robots.txt, XML sitemapy a nejvýše dvě další HTML stránky na doménu.
| Důkaz | Co prokazuje | Co neprokazuje |
|---|---|---|
| Zmínka značky v AI | Značka se objevuje ve sledované odpovědi | Přesné doporučení, provoz nebo lead |
| Citace domény dodavatele | Odpověď odkazuje na tuto doménu | Doporučení tohoto dodavatele najmout |
| Provoz podle Ahrefs | Modelované organické návštěvy z vyhledávání | Skutečné relace, kvalifikované leady nebo obrat |
| URL v sitemapě | Adresa v objeveném zveřejněném inventáři | Indexace, kvalita nebo všechny existující stránky |
| lastmod v sitemapě | Deklarovaný časový údaj o úpravě | Datum publikace nebo věcné editace |
| Terénní Web Vitals | Zkušenost v dostupném vzorku uživatelů | Kvalita všech šablon na webu |
| Lighthouse | Konkrétní kontrolované laboratorní spuštění | Dlouhodobá zkušenost skutečných uživatelů |
Dávkové dotazy Ahrefs používaly rozsah domény a subdomény, oba protokoly a režim průměrného objemu. Placené vyhledávání je vyloučeno. Ahrefs DR je proprietární metrika 0–100; není zaměnitelná s autoritativními skóre AmICited na jiné škále.
Rozhraní za 90 dní není experimentem za 90 dní
Okno rozhraní sahá od 6. srpna do 3. listopadu 2026. Prompty v této studii byly provedeny jednou, 3. listopadu. Dřívější nulové body nedokazují, že agentury byly dříve neviditelné. Z tohoto experimentu nelze vyvozovat žádné tvrzení o trendu, růstu nebo stabilitě.
Z 312 AI pokusů je uložený text odpovědi k dispozici u 104 odpovědí ChatGPT, 72 odpovědí AI Overviews a 103 odpovědí AI Mode. Prázdná odpověď AI Overviews může odrážet dostupnost odpovědi nebo sběr dat; nejde automaticky o negativní hodnocení každé agentury. Detaily také obsahují 104 doplňkových výsledků Google Search, které vylučujeme z odvozených počtů citací AI.
Které agentury AI zmiňuje nejčastěji
Následující graf používá zmínky značky z přehledu AmICited. Zmínka může nastat i bez citace webu agentury. Tyto počty nejsou procenty promptů a nejsou zaměnitelné s počtem odpovědí citujících doménu.
Jednorázový experiment, 104 promptů. Vybrané značky, nikoli úplný jmenovatel podílu na hlasu.
Source: Snímek AmICited, 3. listopadu 2026
V plné zprávě má Visibility 4,9% podílu na hlasu, Digitalman 3,0 % a ui42 2,6 %. Jmenovatel zahrnuje softwarové a platformové značky objevující se v informativních odpovědích. Toto není podíl na trhu slovenských SEO služeb. Nepřepočítáváme zbývající zmínky agentur a neprezentujeme výsledek jako oficiální metriku AmICited.
Digitalman vykazuje 31,7% viditelnost v promptech, 44 zmínek a průměrnou pozici 2,57. 71 „chybějících promptů“ označuje nepřítomnost značky v tomto výběru promptů, nikoli 71 neúspěšných měření. Průměrná pozice, když se značka objeví, neříká nic o jejím pokrytí všech 104 otázek.
Druhý pohled: které weby se stávají zdroji pro AI?
U každé dvojice prompt–poskytovatel počítáme hostitele nejvýše jednou, i když odpověď cituje několik jeho URL. Maximum je 312. Přiřazujeme přesného hostitele a jeho variantu www; samostatné jazykové domény se potichu neslučují. Visibility se objevuje jako zdroj v 57 odpovědích AI, Digitalman ve 43, SEOLINE a Spotibo v 31, ui42 ve 30 a Adamovic SEO v 26.
Informativní článek může být citován, i když odpověď doporučuje jinou agenturu. Naopak doporučení agentury se může opírat o adresář třetí strany, aniž by citovalo vlastní doménu agentury. Obě měření jsou užitečná, ale odpovídají na různé otázky.
Panel rozhraní „Top domény v odpovědích AI“ používá vlastní agregát, například 74 pro Visibility. Naše tabulka používá deduplikovaný počet odpovědí pouze z AI, například 57. Nepovažujeme je za ekvivalentní měření.
ChatGPT, AI Overviews a AI Mode volí různé zdroje
Počty zdrojových odpovědí se výrazně liší podle poskytovatele. Visibility vede u ChatGPT s 35, ui42 vede u AI Overviews s 16 a Digitalman vede u AI Mode s 16. Jde o citované domény, nikoli nutně doporučení dodavatelů. Každý poskytovatel má 104 pokusů; u AI Overviews navíc chybí uložený text u 32 odpovědí, což činí pokrytí klíčovým pro interpretaci.
Záměr mění obraz. Napříč 60 otázkami kupujících (180 dvojic prompt–poskytovatel) se Visibility i Digitalman objevují ve 35 citovaných odpovědích. Napříč 40 krátkými klíčovými slovy (120 dvojic) vede Visibility s 22, ui42 má 12 a Digitalman šest. Výběr promptů podstatně ovlivňuje výsledek. Souhrnné pořadí není univerzální vlastností agentury.
20 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 7 | 16 | 7 | 16 | 12 | 2 |
| Visibilityvisibility.sk | 35 | 15 | 7 | 35 | 22 | 0 |
| Increaseoincreaseo.sk | 2 | 2 | 5 | 2 | 7 | 0 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 9 | 5 | 12 | 17 | 9 | 0 |
| Dexfinitydexfinity.com | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Invelityinvelity.com | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| GoUPgoup.sk | 3 | 6 | 8 | 13 | 3 | 1 |
| Gradetagradeta.sk | 5 | 9 | 9 | 16 | 7 | 0 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 10 | 3 | 7 | 15 | 5 | 0 |
| Madvisomadviso.sk | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Basta digitalbastadigital.com | 4 | 3 | 5 | 11 | 1 | 0 |
| Spotibospotibo.sk | 12 | 7 | 12 | 24 | 7 | 0 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
| Digitalmandigitalman.sk | 21 | 6 | 16 | 35 | 6 | 2 |
| SEOLINEseoline.sk | 19 | 4 | 8 | 22 | 9 | 0 |
| ROI indexroi-index.com | 14 | 2 | 8 | 19 | 5 | 0 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 6 | 7 | 4 | 15 | 1 | 1 |
| BeeSeobeeseo.sk | 9 | 5 | 1 | 8 | 7 | 0 |
| iMPROVEimprove.sk | 11 | 7 | 5 | 22 | 1 | 0 |
| Webmanwebman.sk | 14 | 2 | 2 | 17 | 1 | 0 |
Při srovnávání různě velkých skupin používejte jmenovatele v nadpisech. Neslučujeme je do skóre váženého objemem Google: vysoce objemové informativní hledání nemusí být nejcennější otázkou pro výběr dodavatele.
Proč výběr promptů mění žebříček
Digitalman si vede lépe v kombinovaném srovnání než v samostatné sadě krátkých klíčových slov SEO/GEO. Jeho druhé místo proto nelze automaticky čítat jako druhé místo mezi slovenskými SEO specialisty u každého typu hledání. To je součástí zjištění: špatně sladěná sada otázek může vytvořit zavádějící obraz, i když jsou měření přesná.
Porovnali jsme dva existující tagy AmICited se stejným státem, třemi poskytovateli AI a oknem reportingu. Žádné prompty nebyly spuštěny znovu; filtrovali jsme původní výsledky. Čtyři neoznačené starší prompty jsou z tohoto srovnání tag proti tagu vyloučeny.
| Metrika Digitalman | „Výber SEO a GEO agentúry“ — otázky výběru agentury | „SEO a GEO – kľúčové slová Ahrefs“ — krátká klíčová slova |
|---|---|---|
| Prompty | 60 | 40 |
| Viditelnost značky v promptech | 41,7 % | 17,5 % |
| Zmínky značky | 35 | 7 |
| Podíl na všech zmínkách značky | 4,0 % | 1,3 % |
| Průměrná pozice při zmínce | 2,63 | 2,71 |
| Pořadí zmínek v rámci pevné slovenské kohorty 20 dodavatelů | 2. | dělené 5. |
Omezení pohledu na krátké fráze snižuje viditelnost Digitalmanu o 24,2 procentního bodu a jeho podíl na zmínkách na přibližně jednu třetinu. Hrubé počty 35 versus sedm jsou nedostatečné, protože velikosti vzorků se liší, a proto jsou uvedena procenta. Průměrná pozice se mění jen málo, zatímco značka se objevuje u podstatně menšího počtu otázek.
Jak se mění žebříček agentur
Každá buňka ukazuje zmínky značky a pořadí v rámci stejných 20 slovenských agentur/profesionálů. Stejné počty sdílejí soutěžní pořadí; následující pořadí přeskakují obsazená místa. Kontrola vydavatele/softwaru AmICited a zahraniční firmy jsou vyloučeny.
| Agentura | Otázky kupujících: zmínky / pořadí | Krátké fráze Ahrefs: zmínky / pořadí |
|---|---|---|
| Visibility | 47 / 1. | 24 / 1. |
| Digitalman | 35 / 2. | 7 / dělené 5. |
| Spotibo | 27 / 3. | 9 / dělené 3. |
| Adamovic SEO | 26 / 4. | 5 / 11. |
| ui42 | 25 / dělené 5. | 12 / 2. |
| SEOLINE | 25 / dělené 5. | 9 / dělené 3. |
| Gradeta | 17 / dělené 10. | 7 / dělené 5. |
| BeeSeo | 8 / 16. | 7 / dělené 5. |
Otázka na výběr dodavatele vede k jiným odpovědím než „seo audit“ nebo „content marketing“. Engine může u první doporučit agentury a u druhé vysvětlit koncept s citací článku, nástroje nebo dokumentace Google. Ani jeden tag není sám o sobě správným měřítkem; musí odpovídat cíli výzkumu. Tag označený SEO/GEO také obsahuje širší marketingové fráze a není čistým testem výběru SEO dodavatele.
Zvýhodňuje slovo „digital“ Digitalman?
Podobnost mezi obecnou frází, jako je „digitální agentura“, a názvem Digitalman je rozumnou hypotézou o zkreslení. Nicméně pouze pět ze 104 uložených promptů obsahuje na velikost písmen a diakritiku normalizovaný kořen digit-: dva v každém tagu a jeden starší prompt. Příklady zahrnují přesné slovenské vstupy „digitálna agentúra“, „digitálna marketingová agentúra“ a „Ktoré slovenské digitálne agentúry majú špecializovaný tím na SEO a GEO?“.
Zkontrolovali jsme také existující výsledky po odstranění všech pěti promptů. Podíl odpovědí AI citujících digitalman.sk byl prakticky nezměněn: 43/312, tj. 13,78 %, versus 41/297, tj. 13,80 %. Tato kontrola citlivosti měří citace webu, nikoli zmínky značky. Nevysvětluje kauzální rozdíl mezi tagy, ale nepodporuje přičítání výsledku velkému počtu explicitních slov „digital“. Izolace formulace by vyžadovala opakované spárované otázky s touto změnou formulace a bez ní.
Pro další studii nejprve definujte cíl: výběr SEO dodavatele, viditelnost v odborných tématech, nebo výběr širší digitální agentury. Sestavte otázky z potřeb zákazníků, tyto skupiny udržujte oddělené a opakujte stejnou formulaci. Stáhněte si JSON se srovnáním tagů nebo CSV se zmínkami a pořadím pro kontrolu výsledků. Chybějící hodnoty v exportu zůstávají chybějícími, místo aby se staly nulami.
Hlavní srovnání slovenského užšího výběru
Vyhledávejte a řaďte tabulku podle dimenze relevantní pro vaše zadávací řízení. Vedle 20 slovenských agentur a profesionálů zahrnujeme jednu označenou referenční hodnotu vydavatele/softwaru, AmICited.com. Není to další agentura. Tabulka zahrnuje agentury i jednotlivé profesionály; menší tým není automaticky srážkou kvality. Webman a InstaPrePodnik jsou příbuzné značky stejného provozovatele a neměly by se považovat za nezávislé volby dodavatele.
21 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 38 | 30 | 14498 | 14643 | 61 | 1317 | 711 | 271 |
| Visibilityvisibility.sk | 72 | 57 | 12638 | 15741 | 53 | 1474 | 1044 | 488 |
| Increaseoincreaseo.sk | 9 | 9 | 2839 | 2844 | 24 | 633 | 40 | 18 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 29 | 26 | 2285 | 2292 | 50 | 1411 | 16 | 8 |
| Dexfinitydexfinity.com | 8 | 3 | 1978 | 2744 | 42 | 1654 | 286 | 98 |
| Invelityinvelity.com | 13 | 4 | 1613 | 1739 | 54 | 1342 | 130 | 44 |
| GoUPgoup.sk | 16 | 17 | 1147 | 1158 | 42 | 917 | 32 | 10 |
| Gradetagradeta.sk | 24 | 23 | 904 | 918 | 39 | 805 | 23 | 11 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 24 | 20 | 804 | 1000 | 34 | 591 | 38 | 8 |
| Madvisomadviso.sk | — | 4 | 802 | 813 | 50 | 1023 | 39 | 20 |
| Basta digitalbastadigital.com | 25 | 12 | 755 | 839 | 48 | 1270 | 30 | 9 |
| Spotibospotibo.sk | 35 | 31 | 728 | 763 | 31 | 789 | 31 | 6 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | — | 4 | 585 | 590 | 25 | 746 | 9 | 3 |
| Digitalmandigitalman.sk | 44 | 43 | 492 | 569 | 26 | 594 | 52 | 17 |
| SEOLINEseoline.sk | 34 | 31 | 403 | 417 | 8 | 493 | 5 | 2 |
| AmICitedamicited.comPublisher · software benchmark | — | 5 | 307 | 1930 | 58 | 1436 | 370 | 118 |
| ROI indexroi-index.com | 23 | 24 | 195 | 209 | 29 | 878 | 25 | 6 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 12 | 17 | 136 | 136 | 34 | 690 | 8 | 0 |
| BeeSeobeeseo.sk | 15 | 15 | 33 | 33 | 17 | 653 | 2 | 1 |
| iMPROVEimprove.sk | 21 | 23 | 16 | 16 | 42 | 753 | 2 | 1 |
| Webmanwebman.sk | 18 | 18 | 2 | 2 | 29 | 666 | 2 | 1 |
¹ Zmínky pocházejí z přehledu AmICited. Pomlčka znamená, že nebyla k dispozici odpovídající agregovaná hodnota; nenahrazuje se nulou. Starší alias Adamovic SEO adamovicseo.sk je namapován na ověřenou doménu seo-optimalizacia.eu. ² Počty citovaných odpovědí jsou odvozeny z 312 AI pokusů. Nula zde znamená, že hostitel nebyl v tomto zkoumaném souboru nalezen jako citovaný zdroj. Různé domény jednoho podniku se potichu nesjednocují.
Kdo získává nejvíce slovenského organického provozu na vlastním webu?
Hlavní slovenský užší výběr, vlastní domény. Provoz není počet klientů.
Source: Ahrefs, režim průměrného objemu, 3. listopadu 2026
Globálně má ui42.sk 711 organických klíčových slov, z toho 271 v první trojici; Visibility má 1 044, respektive 488. To podporuje široký obsahový dosah. Neznamená to, že každé klíčové slovo představuje potenciálního kupce SEO služeb. Slovníky, návody a obecné marketingové otázky mohou tvořit značnou část provozu.
Increaseo poskytuje užitečný protipříklad: 27 objevených URL v sitemapě a odhadovaných 2 839 slovenských návštěv. Adamovic SEO má 99 URL a 2 285 návštěv. Velikost obsahového inventáře automaticky neporáží menšího specialistu. Nepřevádíme návštěvy na URL v sitemapě na univerzální skóre efektivity: pokrytí sitemapy, typy stránek a rozsah subdomén se liší.
Digitální marketing je širší než SEO. Kreativní nebo vývojová agentura s mírným organickým provozem může být vynikající ve své hlavní službě. Při nákupu konkrétně SEO je však rozumné ptát se, jak dodavatel prokazuje svou vlastní deklarovanou odbornost.
Autorita a odkazy: užitečné signály s jasnými limity
V hlavním užším výběru má ui42 DR 61, Invelity 54, Visibility 53, Adamovic SEO a Madviso 50 a Basta digital 48. Nejvyšší počty odkazujících domén mají Dexfinity 1 654, Visibility 1 474, Adamovic SEO 1 411, Invelity 1 342, ui42 1 317 a Basta 1 270. Digitalman má DR 26 a 594 odkazujících domén.
DR je metrika Ahrefs, nikoli hodnocení kvality od Google nebo kontrola věcné správnosti. Počet odkazujících domén neprozrazuje, zda jsou odkazy redakční, relevantní, živé nebo placené. Dodavatel budování odkazů by měl umět vysvětlit skutečné umístění, placené vztahy a rizika. Pouze velké počty neprokazují bezpečnou strategii.
Pro Digitalman je praktickým důsledkem rozvíjet užitečnou, citovatelnou odbornost a relevantní nezávislé pokrytí. Replikovat velikost slovníku konkurenta bez odlišujícího tématu, plánu distribuce nebo komerčního propojení není nutně cestou ke kvalifikované poptávce.
Jsou weby technicky tak silné jako sliby?
Core Web Vitals: zkušenost skutečných uživatelů
Pokyny Google k Web Vitals definují dobré prahové hodnoty LCP nejvýše 2 500 ms, INP nejvýše 200 ms a CLS nejvýše 0,1, hodnocené na 75. percentilu. Úplné hodnocení vyžaduje všechny tři metriky.
Uložená terénní data AmICited lze přiřadit k 26 doménám z registru. Jedenáct má všechny tři uložené metriky v dobrém rozmezí, osm má alespoň jednu mimo něj a sedm má neúplná data. Pro 148 domén není k dispozici žádná vhodná hodnota. To neznamená, že 148 webů selhává.
26 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 1118 | 87 | 0.01 | all three good | homepage |
| Visibilityvisibility.sk | 2923 | 544 | 0.17 | outside good threshold | homepage |
| Increaseoincreaseo.sk | 2271 | — | 0.14 | outside good threshold | origin_fallback |
| Dexfinitydexfinity.com | 2103 | 86 | 0.57 | outside good threshold | homepage |
| Invelityinvelity.com | 1743 | 126 | 0.01 | all three good | homepage |
| BigWaybigway.sk | 1840 | 96 | 0.08 | all three good | origin_fallback |
| Vivantinavivantina.com | 3665 | 238 | 0.01 | outside good threshold | homepage |
| Madvisomadviso.sk | 2089 | — | 0 | incomplete | homepage |
| Basta digitalbastadigital.com | 1164 | — | 0.02 | incomplete | homepage |
| Spotibospotibo.sk | 1254 | — | 0.02 | incomplete | origin_fallback |
| iFocusifocus.sk | 5263 | — | 0.27 | outside good threshold | origin_fallback |
| Digitalmandigitalman.sk | 2485 | 60 | 0 | all three good | origin_fallback |
| DNA marketing®dna-marketing.sk | 3995 | 149 | 0 | outside good threshold | origin_fallback |
| TOMARCOtomarco.sk | 1377 | 102 | 0 | all three good | origin_fallback |
| ubunlo.skubunlo.sk | 1607 | — | 0 | incomplete | origin_fallback |
| BeCodebecode.sk | 869 | 57 | 0 | all three good | origin_fallback |
| AmICitedamicited.comPublisher · software benchmark | 761 | 77 | 0 | all three good | homepage |
| Digitalreachdigitalreach.sk | 3288 | 95 | 0.07 | outside good threshold | origin_fallback |
| Dataswansdataswans.com | 1489 | 143 | 0 | all three good | origin_fallback |
| MR. Digitalmrdigital.sk | 2053 | 172 | 0.06 | all three good | homepage |
| ROI indexroi-index.com | 3039 | 61 | 0.05 | outside good threshold | — |
| Social Heroessocialheroes.sk | 794 | — | 0 | incomplete | origin_fallback |
| HARTONharton.sk | 1224 | — | 0 | incomplete | — |
| Gaeltagaelta.com | — | — | 0.05 | incomplete | — |
| Upvisionupvision.sk | 918 | 46 | 0 | all three good | origin_fallback |
| blueerablueera.sk | 1533 | 60 | 0.01 | all three good | origin_fallback |
Označení klasifikují uloženou n-tici metrik, nikoli dnešní certifikaci celého webu. Export vynechává období sběru a zařízení. „homepage“ a „origin_fallback“ označují proxy rozsahy: hodnota přiřazená citovanému článku nemusela být měřena na tomto článku. Preferujeme n-tici na úrovni značky z přehledu, pokud je poskytnuta; jinak uložený záznam domovské stránky, následovaný nejkratší zdrojovou URL.
ui42: LCP 1 118 ms, INP 87 ms, CLS 0,01. Jde o příznivou kombinaci načítání, responzivity a stability. Digitalman: 2 485 ms, 60 ms a nula. Jeho LCP je jen těsně pod dobrým prahem; pozitivní označení by nemělo skrývat omezenou rezervu.
Visibility: 2 923 ms, 544 ms a 0,17. Všechny tři jsou mimo dobré rozmezí; INP navíc překračuje špatný práh 500 ms. Potenciální klient technického SEO se může oprávněně ptát, jak to dodavatel diagnostikoval a jakou nápravu plánuje. Nedokazuje to stejné problémy na každém klientském webu.
iFocus: LCP 5 263 ms a CLS 0,27 naznačují problémy s načítáním a stabilitou, zatímco INP není k dispozici. Increaseo: CLS 0,14 je konkrétní slabinou navzdory dobrému dostupnému LCP. Spotibo a Basta: chybějící INP brání úplnému verdiktu, i když zbývající hodnoty vypadají příznivě.
PageSpeed a Lighthouse: co bylo skutečně změřeno
Digitalman má dokončený mobilní běh z 3. listopadu 2026 ve 04:39 UTC: Výkon 96, Přizpůsobivost 95, Osvědčené postupy 96 a SEO 100. Laboratorní LCP je přibližně 1 111 ms, TBT 191 ms a CLS 0,0226. Jeho rozdíl od uloženého terénního LCP 2 485 ms ilustruje, proč by se laboratorní hodnoty a hodnoty skutečných uživatelů neměly míchat.
Čerstvou srovnávací dávku PageSpeed nebylo možné dokončit. Veřejný endpoint vrátil vyčerpanou denní kvótu a audit AmICited vázaný na Digitalman odmítl URL konkurenta mimo tuto sledovanou doménu. Nedodáváme žádné vymyšlené skóre Lighthouse konkurentů. Toto vydání srovnává dostupné uložené terénní metriky s výše uvedenými omezeními. Google vysvětluje laboratorní versus terénní data a 28denní okno CrUX.
Přímá pozorování HTML
Ze 174 domovských stránek jich 172 vrátilo HTTP 200. Belak Marketing vrátil 503 s titulkem o údržbě. Připojení k mrdigitalstudio.sk selhalo. Jde o časově omezená pozorování vyžadující opakování před posouzením dodavatele.
Vzorkovali jsme nejvýše tři HTML stránky na hostitele a zkoumali přítomnost title, description, canonical, H1, jazyka, hreflang a JSON-LD. Blok JSON-LD nedokazuje platné schema; více prvků H1 není automaticky chyba; chybějící hreflang není vadou na jednojazyčném webu. Úplný technický audit by vyžadoval širší pokrytí šablon, přesměrování, interních odkazů, duplicit a vykresleného JavaScriptu.
Pozorování HTML u všech 174 domén: HTTP, title, H1, canonical, JSON-LD a robots
174 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 200 | Marketingová a digitálna agentúra ui42 | one-stop shop pre váš business | 1 | https://www.ui42.sk/ | 13 | index, follow |
| Visibilityvisibility.sk | 200 | Online marketingová agentúra Visibility | 1 | https://visibility.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Effectixeffectix.com | 200 | Marketingová agentura Praha pro firmy, které chtějí růst | 1 | https://www.effectix.com/ | 2 | index, follow |
| Increaseoincreaseo.sk | 200 | SEO agentúra Increaseo | 1 | https://increaseo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| blueinfo.skblueinfo.sk | 200 | Domov - PR agentúra Blueinfo.sk | 1 | https://www.blueinfo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 200 | SEO optimalizácia webu 2026 – viac zákazníkov | Adamovic | 1 | https://seo-optimalizacia.eu/ | 4 | — |
| Dexfinitydexfinity.com | 200 | Dexfinity • Export, Marketing, Ecommerce | 1 | https://www.dexfinity.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Invelityinvelity.com | 200 | Invelity – digitálna agentúra pre marketing a vývoj | 1 | https://invelity.com/ | 1 | — |
| Marketier.skmarketier.sk | 200 | Marketingový konzultant s 13 ročnou praxou | Adrián Bartanus | 1 | https://marketier.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| BigWaybigway.sk | 200 | 360° digitálna agentúra BigWay: branding, weby, e-shopy, AI | 1 | https://bigway.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Market. Brand. Grow.marketbrandgrow.com | 200 | GEO a SEO agentúra na Slovensku | Market. Brand. Grow. | 1 | https://marketbrandgrow.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| GoUPgoup.sk | 200 | GoUP Marketing Developers ⭐ Online marketing so skúsenosťami | 1 | https://www.goup.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ONLINE TOROonlinetoro.sk | 200 | SEO test zdarma a zlepšenie webu s ONLINE TORO agentúrou | 1 | https://www.onlinetoro.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Futurinofuturino.sk | 200 | Marketingová agentúra | Futurino s.r.o. | 1 | https://www.futurino.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Gradetagradeta.sk | 200 | SEO agentúra, ktorá formuje AI SEO | Gradeta | 1 | https://gradeta.sk | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| CREATIVE sites / CREATIVE digitalcreativesites.sk | 200 | Úspešný biznis na kvalitných základoch | CREATIVE sites | 1 | https://www.creativesites.sk/ | 0 | index, follow |
| Vivantinavivantina.com | 200 | Digitálna marketingová agentúra | Vivantina | 1 | https://www.vivantina.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 200 | Digitálna agentúra I SCR interactive® | 1 | https://www.scrinteractive.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Madvisomadviso.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra Bratislava | Madviso | 1 | https://madviso.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Lighthouselighthousems.sk | 200 | Performance digitálna agentúra Bratislava | Lighthouse | 1 | https://www.lighthousems.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Basta digitalbastadigital.com | 200 | Basta: Európsky partner pre digitálny performance marketing | 1 | https://bastadigital.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Spotibospotibo.sk | 200 | Spotibo AI & SEO agentúra - SEO služby s výsledkami | 1 | https://spotibo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| iFocusifocus.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra | 0 | https://www.ifocus.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Marek Jelok – Tricks.sktricks.sk | 200 | Tricks.sk - Marek Jelok | SEO a Google Ads špecialista | 1 | https://tricks.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Seducoseduco.sk | 200 | Seduco - Menej chaosu, viac výsledkov | 1 | https://seduco.sk/ | 3 | — |
| Starbomediastarbomedia.sk | 200 | Starbomedia | Online marketing agentúra — Google Ads, Meta Ads, SEO | 1 | https://starbomedia.sk | 1 | — |
| RIESENIAriesenia.com | 200 | E-shopy na platforme RSHOP a performance marketing | RIESENIA | 1 | https://www.riesenia.com/ | 1 | — |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 200 | Marketingový špecialista Google Ads a SEO | Peter Weidinger | 1 | https://www.weidinger.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large |
| Poctivé SEOpoctiveseo.sk | 200 | Domov - Poctivé SEO | 1 | https://poctiveseo.sk | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Digitalmandigitalman.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra Bratislava | Digitalman | 1 | https://digitalman.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| DNA marketing®dna-marketing.sk | 200 | DNA marketing® | AI vzdelávanie a strategický AI marketing | 1 | https://www.dna-marketing.sk/ | 1 | — |
| Vizartagencyvizartagency.sk | 200 | Vizartagency - digitálna marketingová agentúra | 0 | https://vizartagency.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Štipkastipka.sk | 200 | SEO stratégia ktorá funguje | Stipka.SEO | 1 | https://stipka.sk | 1 | — |
| TOMARCOtomarco.sk | 200 | Tvorba webov a aplikácií s AI na mieru | TOMARCO | 1 | https://tomarco.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| RESULTYresulty.sk | 200 | Marketingová agentúra Bratislava | RESULTY | 1 | https://resulty.sk/ | 1 | index, follow |
| SEOLINEseoline.sk | 200 | SEO agentúra odhodlaná pomôcť vašej firme rásť | SEOLINE | 1 | https://www.seoline.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ubunlo.skubunlo.sk | 200 | Ubunlo: Online Marketingová Agentúra | Online Marketing | 1 | https://ubunlo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Glidyglidy.sk | 200 | Glidy | SEO agentúra | 0 | https://glidy.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Promiseopromiseo.sk | 200 | Marketingová a eventová agentúra z Košíc | Promiseo | 1 | https://www.promiseo.sk/ | 2 | — |
| Madajamadaja.sk | 200 | Digitálny marketing pre malé a stredné firmy. WEB, PPC | Madaja | 3 | https://www.madaja.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Shieldoneshieldone.sk | 200 | Online reklamná a marketingová agentúra - Shieldone | 1 | https://www.shieldone.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| weboptim.skweboptim.sk | 200 | Weboptim – digitálna agentúra: weby, e-shopy, SEO a automatizácia | 1 | https://www.weboptim.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Seolutionsseolutions.sk | 200 | Profesionálna SEO agentúra (SEO Slovensko) | Seolutions | 1 | https://www.seolutions.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| BeCodebecode.sk | 200 | Líder v AI automatizácii a CRM - BeCode | 1 | https://becode.sk | 1 | index, follow, max-video-preview:-1, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Seocentrum.skseocentrum.sk | 200 | Seo agentúra s 15-ročnými skúsenosťami » Seocentrum.sk | 1 | https://www.seocentrum.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| AmICitedamicited.comPublisher · software benchmark | 200 | AI Search Visibility: Rank Your Store in ChatGPT | AmICited | 1 | https://www.amicited.com/ | 6 | — |
| Strange Loopsstrangeloops.sk | 200 | Strategický partner pre AI, web a digitálne platformy | Strange Loops | 1 | https://strangeloops.sk | 1 | index, follow |
| Medialymedialy.sk | 200 | SEO a linkbuilding agentúra pre firmy a e-shopy | medialy.sk | 1 | https://medialy.sk | 1 | — |
| CottonCloudcottoncloud.sk | 200 | Rýchle WordPress weby pre viac dopytov | CottonCloud | 1 | https://cottoncloud.sk/ | 2 | index, follow |
| SEOKONseokon.sk | 200 | SEO konzultácie - SEOKON | 1 | https://seokon.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Webisionwebision.sk | 200 | Home - Webision.sk - tvorba webu | 1 | https://www.webision.sk | 2 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| neonrocket.skneonrocket.sk | 200 | Neonrocket | Marketingová agentúra Vranov nad Topľou | 1 | https://neonrocket.sk/ | 2 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Digitalreachdigitalreach.sk | 200 | Online marketingová agentúra Digitalreach | 6 | https://digitalreach.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Dataswansdataswans.com | 200 | Marketingová agentúra Bratislava | Dataswans | 1 | https://dataswans.com/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| MR. Digitalmrdigital.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra | MR. Digital Studio | 1 | https://mrdigital.sk | 3 | index, follow, all |
| TechWebtechweb.sk | 200 | TechWeb - Webové aplikácie a systémy na mieru | 1 | https://techweb.sk | 2 | index, follow |
| ROI indexroi-index.com | 200 | ROI index | PPC a SEO agentúra pre malé a stredné firmy | 1 | https://roi-index.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| 321tridvajedna.sk | 200 | 321 Grafické štúdio a digitálna agentúra Bratislava | 1 | https://www.tridvajedna.sk/ | 1 | index,follow |
| AV Marketingavmarketing.sk | 200 | NAJLEPŠIA SEO agentúra na Slovensku | AV Marketing – Top 3 na Google do 90 dní, lokálne SEO, Google Ads a Meta Ads pre slovenské firmy | 1 | https://www.avmarketing.sk | 3 | — |
| AB WEBabweb.sk | 200 | Tvorba web stránok eshopov | 1 | https://www.abweb.sk/ | 2 | max-image-preview:large |
| Tomáš Hrubýtomashruby.sk | 200 | Tomáš Hrubý | Senior PPC špecialista | 1 | https://tomashruby.sk/ | 2 | max-image-preview:large |
| Daren & Curtisdarencurtis.sk | 200 | Reklamná agentúra | Bratislava | daren&curtis | 1 | https://darencurtis.sk/ | 5 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Onwebonweb.sk | 200 | Tvorba web stránok Bratislava | Cena webových stránok, eshopov a SEO | 1 | https://www.onweb.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 200 | Marketingová agentúra pre firmy | InstaPrePodnik | 1 | https://instaprepodnik.sk/ | 3 | index,follow,max-image-preview:large |
| Social Heroessocialheroes.sk | 200 | Tvorba webov, e-shopov a online marketing | Social Heroes | 1 | https://socialheroes.sk/ | 2 | index,follow,max-image-preview:large |
| Hypehype.sk | 200 | Hype - digitálna marketingová agentúra | 5 | https://hype.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| OnlineIdea.skonlineidea.sk | 200 | OnlineIdea.sk - Freelanceri pre SEO a online marketing | 1 | https://www.onlineidea.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Digitalmindsdigitalminds.sk | 200 | Weby, automatizácie a AI pre firmy | DigitalMinds | 1 | https://www.digitalminds.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Grafitek.skgrafitek.sk | 200 | Grafitek.sk s.r.o. | Tvorba a správa webstránok | 1 | https://www.grafitek.sk/ | 3 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| Salim Siriehsirieh.sk | 200 | Tvorba web stránok a online marketing | Salim Sirieh, Žilina | 1 | https://www.sirieh.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| This Is Loccothisislocco.sk | 200 | THIS IS LOCCO - Crossline reklamná agentúra | 0 | — | 0 | — |
| 3r.sk3r.sk | 200 | SEO AI - Google Ads manažment - Wordpress Webdizajn - 3R Marketing | 1 | https://3r.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Goldcatgoldcat.sk | 200 | Tvorba webových stránok a e-shopov od 20 € mesačne | Gold Cat | 1 | https://goldcat.sk/sk | 3 | — |
| Hiroäshiroas.sk | 200 | Hiroäs | Digitálna agentúra | 1 | https://hiroas.sk/ | 2 | — |
| shazucha.skshazucha.sk | 200 | Tvorba web stránok, e-shopov a marketing | sHazucha | 1 | https://shazucha.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ppcexpert.skppcexpert.sk | 200 | PPC špecialista Arnošt Vágner · Google Ads, Meta Ads a Sklik | 1 | https://ppcexpert.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Fluxorityfluxority.sk | 200 | Online marketingová agentúra Fluxority | 1 | https://www.fluxority.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| HARTONharton.sk | 200 | HARTON | marketing agency | 0 | https://harton.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Analyzing.skanalyzing.sk | 200 | Analyzing.sk – analýza trhu, webstránky a obsah s AI | 1 | https://www.analyzing.sk/ | 1 | index, follow |
| PS:Digitalpsdigital.sk | 200 | Hello | PS:Digital - Your Digital Marketing Guide | 2 | https://psdigital.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Ainswerainswer.eu | 200 | Ainswer | Najlepšia AEO Agentúra na Slovensku | 2 | https://ainswer.eu/ | 0 | max-image-preview:large |
| Finestudiofinestudio.sk | 200 | Digitálna reklamná agentúra s nápadom | Finestudio | 1 | https://finestudio.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| INNOVATIONSinnovations.sk | 200 | Butiková #digital mediálna agentúra | INNOVATIONS | 1 | https://innovations.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ContentFruitercontentfruiter.sk | 200 | Content marketing agentúra s výsledkami | ContentFruiter | 1 | https://contentfruiter.sk/ | 1 | max-image-preview:large |
| Gaeltagaelta.com | 200 | Gaelta: full-service marketingová agentúra | 1 | https://gaelta.com/ | 3 | — |
| Birdlinebirdline.sk | 200 | Birdline | Sprievodca digitálnou džungľou | 0 | — | 1 | — |
| DataStormdatastorm.sk | 200 | DataStorm s.r.o. – AI integrácie, weby a systémy na mieru | Detva | 1 | https://www.datastorm.sk/ | 3 | index,follow |
| Markeťáci.skmarketaci.sk | 200 | Špičkový marketing s agentúrnymi skúsenosťami za freelancerské ceny | Markeťáci.sk | 1 | https://www.marketaci.sk/ | 0 | index, follow |
| BeeSeobeeseo.sk | 200 | SEO agentúra pre rast z Google | 1 | https://www.beeseo.sk | 0 | — |
| Upvisionupvision.sk | 200 | Online marketingová agentúra Bratislava a Senica | upvision | 1 | https://www.upvision.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Agentúra Luminaryagenturaluminary.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra | LUMINARY| Poprad | 1 | https://www.agenturaluminary.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| AMAT plusamat.plus | 200 | Digitálna agentúra pre firmy | Weby, e-shopy, kampane | AMAT plus | 1 | https://amat.plus/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| blueerablueera.sk | 200 | blueera | Digitálna marketingová agentúra | 1 | https://blueera.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Beyondeabeyondea.sk | 200 | SEO agentúra | Beyondea | 1 | https://www.beyondea.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| SEOPartner.skseopartner.sk | 200 | Home - SEOPartner.sk | 1 | https://seopartner.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Digital Boomdigitalboom.sk | 200 | Digital Boom: Výkonnostný online marketing | 2 | https://www.digitalboom.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| AltPeaxaltpeax.com | 200 | SEO agentúra Bratislava pre organický rast | AltPeax | 1 | https://altpeax.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large |
| truestudio.sktruestudio.sk | 200 | Domov | TRUEStudio | 0 | https://truestudio.sk | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Vargic.skvargic.sk | 200 | Marketingový konzultant Miloš Vargic | 1 | https://vargic.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Marble Digitalmarble-digital.sk | 200 | Marble Digital | Digitálna agentúra Trenčín | Meta Ads, Google Ads, Weby | 1 | https://www.marble-digital.sk | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| iNetGapinetgap.sk | 200 | iNetGap | Marketingová agentúra | 1 | https://inetgap.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| robimeseo.skrobimeseo.sk | 200 | SEO, ktoré funguje | SEO optimalizácia | Robíme SEO | 1 | https://www.robimeseo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Karbon.skkarbon.sk | 200 | Weby, e-shopy, CRM a aplikácie | KARBON.SK | 1 | https://www.karbon.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large |
| Atteatte.sk | 200 | Reklamná agentúra Atte | 1 | https://atte.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Metinasmetinas.com | 200 | Tvorba webstránok a eshopov na mieru | Metinas Žilina | 1 | https://metinas.com/sk | 3 | index, follow |
| iMPROVEimprove.sk | 200 | Digitálna agentúra - aplikácie, SaaS & marketing | iMPROVE | 1 | https://www.improve.sk/sk | 1 | — |
| Paravan Interactiveparavan.sk | 200 | Paravan Interactive — Seniorný digitálny marketing, SEO a AI viditeľnosť | 0 | https://paravan.sk/ | 0 | index, follow |
| Petantpetant.sk | 200 | Online marketing | Web, SEO, reklama a branding | PETANT | 3 | https://www.petant.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Michal Nikerle – Webstránka na mieruwebstrankanamieru.sk | 200 | Tvorba webstránky a profesionálne SEO a AI SEO na mieru | 1 | https://webstrankanamieru.sk | 7 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| INCUBEMEDIAincubemedia.sk | 200 | Tvorba internetových stránok, e-shopov Považská Bystrica | INCUBEMEDIA | 1 | — | 0 | all |
| Michal Ochránekmichalochranek.sk | 200 | Tvorba web stránok Považská Bystrica | Michal Ochránek | 1 | https://www.michalochranek.sk/ | 1 | index, follow |
| Business Oceanseo-ocean.sk | 200 | Tvorba webstránok, e-shopov a SEO | Business Ocean Bratislava | 1 | https://www.seo-ocean.sk/ | 3 | index, follow |
| Castle Digitalcastledigital.sk | 200 | Reklamná agentúra Nové Zámky – weby a kampane | Castle Digital | 1 | https://castledigital.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Digital DNAdigitaldna.sk | 200 | Tvorba web stránok a marketing - Marketingová agentúra DIGITAL DNA | 1 | https://www.digitaldna.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| webz.skwebz.sk | 200 | Tvoríme weby, ktoré predávajú. - webz | 1 | https://www.webz.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Webmanwebman.sk | 200 | Tvorba webových stránok na mieru | Webman | 0 | — | 3 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| AEB Digitalaebdigital.sk | 200 | Tvorba web stránok na mieru Bratislava | Web dizajn & E-shopy | AEB Digital | 1 | https://aebdigital.sk | 0 | index, follow |
| Webgenwebgen.sk | 200 | Tvorba webov, opravy a SEO služby | Webgen.sk | 1 | https://www.webgen.sk/ | 0 | — |
| echoagency.skechoagency.sk | 200 | Echo Agency | Weby, reklamy a obsah pre rastúce firmy | 1 | https://echoagency.sk | 2 | index, follow |
| fg Ateliérfgatelier.sk | 200 | Tvorba webových stránok Trnava - fg Ateliér | 1 | — | 0 | — |
| Maincemaince.sk | 200 | Maince | Digitálna agentúra Bratislava — GEO, SEO, weby | 1 | https://maince.sk/ | 1 | index, follow |
| Gussogusso.sk | 200 | IT podpora a správa pre firmy – Bratislava | Gusso | 1 | https://gusso.sk/ | 1 | — |
| SPACE Solutionsspacesolutions.sk | 200 | Weby, e-shopy a AI automatizácia na mieru — SPACE Solutions | 1 | https://spacesolutions.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Pavlo Viatkin – SEO poradcaseoporadca.sk | 200 | SEO konzultant pre firmy – Google aj AI | Pavlo Viatkin | 1 | https://seoporadca.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| LENTiS Digitallentisdigital.sk | 200 | Máte projekt, ktorý potrebuje BOOST? | LENTiS Digital | 1 | https://lentisdigital.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| PROSIMSIprosimsi.sk | 200 | Tvorba webov, e-shopov a aplikácií na mieru | PROSIMSI | 1 | https://prosimsi.sk/ | 1 | index, follow |
| Abaffy Designabaffydesign.sk | 200 | Abaffy Design – tvorivé štúdio z Bratislavy | 1 | https://www.abaffydesign.sk/ | 1 | index,follow,max-image-preview:large |
| ESEOeseo.sk | 200 | ESEO – SEO optimalizácia web stránok | 1 | https://www.eseo.sk/ | 0 | max-image-preview:large |
| Lahentolahento.sk | 200 | Lahento AI SEO Agency - Lahento | 1 | https://lahento.sk/ | 2 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| SharkWebsharkweb.sk | 200 | Digitalizácia firiem a AI riešenia na mieru | SharkWeb | 1 | https://sharkweb.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large |
| NLD Medianldmedia.sk | 200 | NLD Media – informačné systémy, webové aplikácie a bezpečnosť | 1 | https://nldmedia.sk/ | 2 | index,follow |
| Nexflownexflow.sk | 200 | AI automatizácia pre firmy | n8n, Make.com, AI agenti | Nexflow | 1 | https://nexflow.sk/ | 1 | — |
| Axioma Digitalaxioma-digital.sk | 200 | Tvorba webstránok Bratislava | Axioma Digital — Webová agentúra | 1 | https://axioma-digital.sk | 5 | index, follow |
| Webentawebenta.sk | 200 | Tvorba webových stránok na mieru | Webenta | 1 | https://webenta.sk/sk | 2 | — |
| Devendodevendo.sk | 200 | Devendo | Moderná marketingová agentúra | 0 | https://www.devendo.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| ART FOCUSartfocus.sk | 200 | ART FOCUS | Web stránky, SEO a fotografia, Banská Bystrica | 1 | https://artfocus.sk/ | 1 | max-image-preview:large |
| Bitonbiton.sk | 200 | Úvod - Biton | 1 | https://www.biton.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| do digitaldodigital.sk | 200 | Performance marketing pre SK, CZ & HU | do digital | 1 | https://dodigital.sk/ | 3 | — |
| BrandLiftbrandlift.sk | 200 | BrandLift | Tvorba webstránok, SEO a marketing | 1 | https://www.brandlift.sk | 2 | — |
| Enrollenroll.sk | 200 | Enroll — WordPress špecialisti | Tvorba, oprava a údržba webov | 1 | https://enroll.sk/ | 1 | — |
| WebSyswebsys.sk | 200 | Tvorba webov Skalica – weby, e-shopy a kreatíva | WebSys | 1 | https://www.websys.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Porciaporcia.sk | 200 | Marketingová agentúra Bratislava | Porcia.sk | 2 | https://porcia.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Milan Pavlákmilanpavlak.sk | 200 | Milan Pavlák | WordPress & Web Developer in Bratislava | 1 | https://milanpavlak.sk | 3 | index, follow |
| DUOMduom.sk | 200 | Marketingová agentúra DUOM | O nás | 0 | — | 0 | index, follow |
| Dunajmediadunajmedia.sk | 200 | Domov | Dunajmedia — Digitálna Agentúra Bratislava | 1 | — | 1 | index, follow |
| ProfLinesproflines.agency | 200 | Digitálna marketingová agentúra v Bratislave | ProfLines | 1 | https://proflines.agency/ | 2 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Mudroch.FEmudrochfe.net | 200 | Web Developer Bratislava | Tvorba Webstránok od 499€ | Mudroch.FE | 2 | https://mudrochfe.net | 13 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Consulteeconsultee.biz | 200 | Consultee – Digitálny marketing, SEO & LLMO, E-commerce, AI & vývoj – Consultee.BIZ | 1 | https://www.consultee.biz/ | 1 | — |
| SAZA Digitalsaza-digital.com | 200 | SAZA Digital | Online marketing pre každé podnikanie | 1 | https://saza-digital.com/sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| TechSEO Vitalstechnickeseo.sk | 200 | Vývojár a konzultant enterprise technického SEO | TechSEO Vitals | 1 | https://www.technickeseo.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Smart Sidesmartside.sk | 200 | Tvorba webových stránok a e-shopov | Smart Side | 1 | https://smartside.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Ameticaametica.sk | 200 | Digitálna agentúra • Weby, Eshopy, Kreatíva • Online marketing • Ametica | 1 | https://ametica.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| NEW WAYnewway.sk | 200 | NEW WAY | Weby a e-shopy, ktoré prinášajú zákazníkov | 1 | https://www.newway.sk/ | 1 | max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Sockasocka.sk | 200 | Socka | Digitálny marketing Košice — Weby, PPC, Sociálne siete | 1 | https://socka.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ESFAesfa.sk | 200 | ESFA | Weby, marketing a AI automatizácia | 1 | https://www.esfa.sk/ | 2 | — |
| Róbert Grófrobertgrof.sk | 200 | Róbert Gróf: SEO špecialista pre Váš rast | 1 | https://robertgrof.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Peter Svatoňsvaton.sk | 200 | Peter Svatoň - audit výkonu: SEO, PPC a AI Search | 1 | https://svaton.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Evolumevolum.sk | 200 | Evolum | Poctivé WordPress webstránky s funkčným SEO | 1 | https://evolum.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| SEOFLASHseoflash.sk | 200 | SEOFLASH PRO | Sémantická autorita & GEO Optimalizácia 2026 | 1 | https://seoflash.sk/ | 3 | index, follow |
| WAIMAwaima.sk | 200 | Agentúra WAIMA — SEO optimalizácia a tvorba webových stránok v Bratislave | 1 | https://waima.sk/ | 1 | — |
| Efektívny webefektivnyweb.sk | 200 | Digitálny svet v hrsti 🌐 Online marketingová agentúra | 1 | https://www.efektivnyweb.sk/ | 2 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| eshopkonzultant.skeshopkonzultant.sk | 200 | E-shop konzultácie, audit a marketing | Consultee | 1 | https://www.eshopkonzultant.sk/ | 5 | — |
| Fiui Agencyfiuiagency.sk | 200 | Digitálna viditeľnosť pre firmy a živnostníkov - FIUI Agency | 1 | https://fiuiagency.sk/ | 2 | max-image-preview:large |
| Fundiofundio.sk | 200 | Fundio — Marketingová agentúra: SEO, GEO, video a weby | 1 | https://fundio.sk | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| MR. Digital Studiomrdigitalstudio.sk | — | — | 0 | — | — | — |
| Nasareklamanasareklama.sk | 200 | Nasareklama | Kreatívna & marketingová agentúra | 0 | https://nasareklama.sk/ | 0 | — |
| Before It Was Coolbeforeitwascool.sk | 200 | Marketingová agentúra na Slovensku | Before It Was Cool | 1 | https://beforeitwascool.sk/ | 4 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large |
| Belak Marketingbelakmarketing.sk | 503 | Údržba | 0 | — | 0 | — |
| Bestetobesteto.sk | 200 | Besteto – pomáhame e-shopom rásť | 1 | https://www.besteto.sk/ | 1 | max-image-preview:large |
| Betterpixelsbetterpixels.sk | 200 | Betterpixels – digitálna agentúra Bratislava | weby, e-shopy | 1 | https://betterpixels.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| Digilafdigilaf.sk | 200 | Marketingová agentúra, ktorá posunie váš biznis | 0 | https://www.digilaf.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Dinallydinally.sk | 200 | Google Ads, Meta Ads, weby a expanzia | Dinally | 1 | https://www.dinally.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| GalaMediagalamedia.sk | 200 | GalaMedia | Webstránky, marketing a branding Poprad, Vranov | 1 | https://galamedia.sk | 1 | index, follow |
| Hungry Studiohungrystudio.sk | 200 | Hungry Studio | Marketingová agentúra Trenčín | 1 | https://hungrystudio.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
Sitemapy: kolik obsahu je skutečně objevitelné?
Veřejný crawl četl robots.txt, deklarované sitemapy a konvenční endpointy sitemap.xml/sitemap_index.xml. Limity byly 12 souborů sitemap a 50 000 jedinečných URL na hostitele. „V rámci limitu“ znamená, že objevená fronta byla vyčerpána; není to zárukou každé stránky na webu.
V rámci limitů existovalo 158 zpracovatelných inventářů, deset částečných inventářů a šest případů bez úspěšně načteného XML inventáře. Částečné počty znamenají alespoň tolik URL. Neúspěšné načtení neprokazuje, že sitemapa neexistuje.
20 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 1147 | ok | 0 | 0 | — |
| Visibilityvisibility.sk | 2730 | partial | 100 | 48 | 1475.6 |
| Increaseoincreaseo.sk | 27 | ok | 100 | 0 | 683.8 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 99 | ok | 0 | 0 | — |
| Dexfinitydexfinity.com | 1095 | partial | 99.8 | 11 | 721.8 |
| Invelityinvelity.com | 985 | ok | 100 | 319 | 36.3 |
| GoUPgoup.sk | 1047 | ok | 100 | 0 | 591.7 |
| Gradetagradeta.sk | 202 | partial | 95.5 | 23 | 2223.9 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 755 | partial | 100 | 4 | 2068.8 |
| Madvisomadviso.sk | 312 | ok | 100 | 111 | 579 |
| Basta digitalbastadigital.com | 478 | ok | 100 | 425 | 18.9 |
| Spotibospotibo.sk | 115 | ok | 100 | 5 | 944.7 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 740 | ok | 100 | 273 | 47.3 |
| Digitalmandigitalman.sk | 577 | ok | 100 | 568 | 1.7 |
| SEOLINEseoline.sk | 32 | ok | 100 | 0 | 504.7 |
| ROI indexroi-index.com | 1770 | ok | 100 | 195 | 427.6 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 156 | ok | 44.9 | 42 | 21.3 |
| BeeSeobeeseo.sk | 37 | ok | 59.5 | 0 | 121.8 |
| iMPROVEimprove.sk | 100 | ok | 100 | 8 | 68.6 |
| Webmanwebman.sk | 164 | ok | 100 | 0 | 228.3 |
Visibility má v ohraničeném crawlu alespoň 2 730 URL oproti 3 033 ve starším uloženém inventáři AmICited. ui42 má 1 147 versus 1 203; Digitalman má 577 v obou. Různé časy zachycení a limity pokrytí znamenají, že tyto rozdíly neprokazují smazání obsahu.
Odlehlé hodnoty v registru vyžadují zvláštní opatrnost. BeCode dosáhl limitu 50 000 URL, AmICited má alespoň 36 266 a Dataswans alespoň 5 893. Jazykové verze, taxonomie a generované stránky mohou v inventářích dominovat. Žádný z těchto počtů samostatně neprokazuje vysoký redakční výstup.
Svěžest: věcné aktualizace, nebo změněné časové značky?
Digitalman uvádí lastmod u všech 577 objevených URL; 568 deklaruje úpravu za posledních 30 dní s mediánem stáří 1,7 dne. Basta má v tomto intervalu 425 z 478 URL, Invelity 319 z 985 a ROI index 195 z 1 770. Visibility má 48 ve svém částečném inventáři; Spotibo pět ze 115.
Jde o signál k prozkoumání, nikoli o počet nových článků. Změny navigace, aktualizace šablon a chování publikačního systému mohou měnit mnoho časových značek najednou. Údaje Digitalman a Basta neprokazují stovky nových odborných článků za měsíc.
ui42 a seo-optimalizacia.eu neuvádějí lastmod v načtených sitemapách. To neznamená, že jejich obsah je zastaralý. Naopak, medián stáří starého archivu není automaticky problém: zavedené definice a případové studie není třeba přepisovat každý měsíc.
Silnější kontrola svěžesti vzorkuje nedávné články o AI vyhledávání, ověřuje autorství, zdroje, věcné revize a aktuálnost faktů. Návod na Google AI Mode má jinou trvanlivost než vysvětlení kanonických tagů. Tato datová sada pomáhá vybrat URL pro tuto práci; necertifikuje věcnou svěžest každého článku.
Která témata inventáře URL zdůrazňují?
Tokeny jsou normalizovány bez diakritiky a počítány nejvýše jednou na URL. Jde o URL obsahující token, nikoli o opakování v textu článku. Základní jazykové kódy a některá běžná slova jsou vyloučena; strukturální označení jako blog a glossary zůstávají viditelná.
| Doména | Tokeny a počty URL | Interpretace |
|---|---|---|
| visibility.sk | blog 2 467; slovnik 806; google 198; seo 103 | Velký archiv a slovník; částečný crawl |
| ui42.sk | blog 526; uickovska/abeceda 439; projekt 77; ai 47 | Články, definice a stránky projektů |
| digitalman.sk | marketing 210; blog 157; slovnik 154; glossar 77; glossary 76 | Vícejazyčné slovníky rozšiřují inventář |
| spotibo.sk | seo 44; novinky 12; pripadova/studia 7 | Koncentrované specializované pokrytí |
| bastadigital.com | podcasty 61; seo 51; pripadovky 43; ai 27 | Odbornost prezentovaná v několika formátech |
| invelity.com | blog 485; lexikon 338; services 59 | Vícejazyčný obsah a služby |
| roi-index.com | slovnik 609; marketing 213; ai 127; seo 83 | Rozsáhlý slovník a pokrytí AI |
| gradeta.sk | blog 82; seo 49; referencia 34 | Specializovaný obsah a reference |
Token GEO se může objevit také v názvu klienta nebo zeměpisném výrazu. Naopak skutečná služba GEO může sídlit pod /seo/. Počítání URL s GEO tedy není skóre odbornosti.
Recenze agentur: důkazy, které stojí za kontrolu, a stále otevřené otázky
Visibility: vedoucí dosah v AI s technickou otázkou
Visibility vede se 72 zmínkami značky a 57 odpověďmi jako zdroj v AI. Ahrefs odhaduje 12 638 slovenských návštěv a DR 53. Jeho služba SEO a reference poskytují materiál pro bližší kontrolu lidí a projektů. Uložená n-tice Web Vitals je technickou slabinou. Je to věrohodný kandidát pro široký obsahový a SEO program; ptejte se na výkon šablon a na to, jak se výsledky klientů liší od čtenosti slovníku.
ui42: silný výkon vlastního webu, ale prověřte disciplínu případových studií
ui42 vede užší výběr v odhadovaném slovenském provozu a má příznivé uložené terénní metriky. Jeho stránka služby SEO uvádí klienty a popisuje růst organického obratu, což je užitečnější tvrzení než blíže neurčená zlepšení pořadí. Ne každý případ ui42 je důkazem SEO: případ Finax se týká UX a redizajnu. Vyžádejte si případ odpovídající vašemu problému, zdroj měření a jeho časový rámec.
Spotibo: specializované postavení, cenové signály a mezinárodní produkt
Spotibo vykazuje 35 zmínek a 31 citovaných odpovědí s pouhými 115 URL v sitemapě. Jeho stránka služeb zveřejňuje orientační ceny, zatímco reference uvádějí klienty a tvrzení o obchodních výsledcích. To usnadňuje kontrolu nabídky, aniž by se čísla nezávisle auditovala. Mezinárodní nástroje Spotibo.com mají vlastní organický dosah; nemělo by se to prezentovat jako zahraniční leady agentury. Chybějící INP zůstává mezerou v měření.
Basta digital: podnikový rozsah a výsledky zahrnující několik kanálů
Stránka SEO a GEO společnosti Basta popisuje podnikovou práci, audity a školení. Její příklad s kávou Popradská kombinuje SEO, UX a další akviziční kanály. To je užitečný materiál k diskusi, ale veškerý výsledný růst nelze připsat SEO. Dvacet pět zmínek v AI, DR 48 a 1 270 odkazujících domén prokazují zkušenou webovou přítomnost. Neúplné terénní metriky neprokazují plné splnění.
Increaseo: malý inventář se značným slovenským provozem
Increaseo má odhadovaných 2 839 slovenských návštěv z inventáře 27 URL. Jeho reference pojednávají o uživatelích, transakcích a obratu, zatímco jeho technický sprint činí dodání konkrétnějším. To může vyhovovat kupujícímu s konkrétním implementačním problémem. Procentní růst stále potřebuje výchozí hodnotu a sezónní kontext. Uložené CLS 0,14 je konkrétní otázkou ohledně vlastního webu dodavatele.
SCR interactive: mezinárodní SEO pro klienty se liší od dosahu vlastní domény
Stránka SEO společnosti SCR popisuje výsledky pro klienty včetně Exisport v Maďarsku a Farmove. Jde o tvrzení o práci pro klienty; její vlastní doména má zhruba 804 slovenských a 196 českých odhadovaných návštěv. Mírný dosah vlastního webu mimo SK/CZ nevyvrací dodání pro zahraniční klienty. Vyžádejte si kontaktovatelnou referenci klienta a jasný popis toho, co agentura skutečně implementovala.
Dexfinity a Invelity: různé mezinárodní obsahové stopy
Dexfinity vede užší výběr v odkazujících doménách a má 431 odhadovaných návštěv mimo SK/CZ. Jeho americký vzorek klíčových slov zahrnuje anglické slovníkové a marketingové nástroje. Invelity má DR 54 a anglické články o affiliate marketingu, SEO a reklamě. U obou je namístě odlišit čtenost obsahu od získávání zákazníků pro mezinárodní SEO. Případ PPC vložený na stránku SEO se nestává výsledkem SEO.
SEOLINE a Adamovic SEO: menší weby mohou podpořit specializovanou autoritu
SEOLINE má 34 zmínek, 31 citovaných odpovědí a 32 URL v sitemapě, včetně sekcí s případovými studiemi a službami AI. Adamovic SEO má 29 zmínek, 2 285 odhadovaných slovenských návštěv, ceny a případové studie. U obou prověřte odpovědného profesionála, kapacitu a kontinuitu dodání. Starý alias domény Adamovic v AI reportu také ilustruje, proč v GEO záleží na rozlišení entit.
Gradeta a iMPROVE: transparentnost procesu je užitečnější než označení GEO
Gradeta vysvětluje limity SEO a jeho vztah k optimalizaci pro AI; její reference uvádějí klienty. iMPROVE odděluje viditelnost, sentiment a přesnost odpovědí a popisuje audit, obsah a monitoring. Jde o užitečné procesní signály. Stále potřebují opakovatelná měření před a po a důkazy o komerčním přínosu.
BeeSeo, ROI index, Webman a InstaPrePodnik
Reference společnosti BeeSeo zahrnují anonymizované případy. Pro anonymitu mohou existovat legitimní důvody, ale bez jmenovaného klienta nebo cesty k ověření jsou důkazy slabší. ROI index má 1 770 URL v sitemapě s rozsáhlým slovníkem a tématy AI; velikost inventáře nemůže nahradit ověření případů. Webman uvádí jako svého provozovatele InstaPrePodnik, s.r.o., takže tyto dvě značky nejsou nezávislí dodavatelé.
Digitalman: solidní technický výchozí bod bez nafouknutých závěrů
Digitalman má 44 zmínek a 43 citovaných odpovědí AI, ale jen 492 odhadovaných slovenských organických návštěv. Viditelnost v AI a organický provoz se nemusí vyvíjet společně. Jeho mobilní laboratorní snímek je příznivý; terénní LCP má malou rezervu; rozšířený nedávný lastmod neprokazuje velký objem nově prozkoumaného obsahu.
Reference Digitalmanu uvádějí klienty, často napříč několika kanály. Jeho stránka SEO také cituje obecné údaje o návratnosti investic v odvětví. Statistika ROI v odvětví není dosaženým výsledkem klienta Digitalmanu. Nejsilnějším dalším krokem by byly specializované případové studie SEO a GEO s výchozími hodnotami, daty, zásahy a limity atribuce.
Kdo prokazuje mezinárodní organický dosah?
20 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 14643 | 14498 | 86 | 59 |
| Visibilityvisibility.sk | 15741 | 12638 | 2981 | 122 |
| Increaseoincreaseo.sk | 2844 | 2839 | 0 | 5 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 2292 | 2285 | 0 | 7 |
| Dexfinitydexfinity.com | 2744 | 1978 | 335 | 431 |
| Invelityinvelity.com | 1739 | 1613 | 33 | 93 |
| GoUPgoup.sk | 1158 | 1147 | 0 | 11 |
| Gradetagradeta.sk | 918 | 904 | 0 | 14 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 1000 | 804 | 196 | 0 |
| Madvisomadviso.sk | 813 | 802 | 9 | 2 |
| Basta digitalbastadigital.com | 839 | 755 | 0 | 84 |
| Spotibospotibo.sk | 763 | 728 | 34 | 1 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 590 | 585 | 5 | 0 |
| Digitalmandigitalman.sk | 569 | 492 | 0 | 77 |
| SEOLINEseoline.sk | 417 | 403 | 0 | 14 |
| ROI indexroi-index.com | 209 | 195 | 6 | 8 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 136 | 136 | 0 | 0 |
| BeeSeobeeseo.sk | 33 | 33 | 0 | 0 |
| iMPROVEimprove.sk | 16 | 16 | 0 | 0 |
| Webmanwebman.sk | 2 | 2 | 0 | 0 |
³ Svět minus Slovensko minus Česko je přibližné odečtení nezávisle zaokrouhlených odhadů; záporné reziduály jsou omezeny na nulu. Český provoz je převzat z exportu podle nejlepších zemí, takže nepřítomnost v tomto seznamu neprokazuje absolutní nulu. Země vyhledávání není totéž jako jazyk obsahu nebo komerční záměr.
Alternativní domény mění srovnání
| Doména a obchodní model | Světové návštěvy/měs. | Návštěvy z USA/měs. | Co ukazuje vzorek klíčových slov z USA |
|---|---|---|---|
| ui42.com – mezinárodní obsah agentury | 1 498 | 392 | Definice analýzy klíčových slov, stránky technického a marketingového slovníku |
| visibility-digital.com – anglický web | 290 | 83 | Témata obnovy zpráv Moz a Facebooku; smíšená relevance pro kupující |
| invelity.com – vícejazyčný web agentury | 1 739 | 72 | Affiliate odkazy, SEO techniky a reklama |
| dexfinity.com – vícejazyčný web agentury | 2 744 | 44 | Anglické nástroje AI a Google Market Finder vedle slovenských dotazů |
| spotibo.com – softwarový produkt | 3 475 | 1 425 | Nástroje pro technický SEO audit a kontrolu webů |
| amicited.com – kontrola vydavatele/softwaru | 1 930 | 239 | Viditelnost v AI a vysvětlující obsah; mimo žebříčky agentur |
ui42.com je v americkém vzorku třetí u „what is keyword analysis“ s odhadovaným objemem 500. Invelity je sedmé u „seo optimisation techniques“ s objemem 100. Spotibo.com je první u „technical seo audit tool“ s objemem 1 400. Jde o konkrétnější prokázání mezinárodního dosahu než přítomnost přepínače angličtiny.
Nejlépe podloženými kandidáty pro další zkoumání mezinárodního SEO na vlastním webu jsou ui42 se svou samostatnou anglickou doménou, Invelity a Dexfinity s vícejazyčným obsahem a Spotibo samostatně za úspěch softwaru. Visibility má značný český dosah a menší anglický web. Nikdo není prohlášen vítězem v získávání mezinárodních klientů agentury: kvalifikované zahraniční leady a obrat nejsou k dispozici.
Odhadovaných 71 návštěv Digitalmanu z Kyrgyzstánu pochází z jednoho klíčového slova „usp“. Americký vzorek ui42.sk zahrnuje slovenské dotazy. Dotaz na finská klíčová slova společnosti Basta nevrátil žádná jednotlivá klíčová slova navzdory provozu v dávkovém exportu. Tyto nesrovnalosti zůstávají viditelné, místo aby se proměnily v nepodložená tvrzení o expanzi nebo obvinění z chyby dodavatele.
AmICited.com: doména mladší jednoho roku, která už se umisťuje a získává citace v AI
AmICited zahrnujeme jako referenční hodnotu softwaru od vydavatele tohoto článku, a to i do hlavní srovnávací tabulky. Jeho výkon poskytuje konkrétní příklad mladé domény získávající organické pozice a citace v AI. Zůstává oddělen od slovenských vítězů mezi agenturami a jeho vlastní výsledky nejsou nezávislou klientskou referencí.
Registr Verisign RDAP eviduje registraci 8. prosince 2025. Dne 3. listopadu 2026 byla doména 330 kalendářních dní stará — ještě ne jeden rok. To prokazuje stáří registrace, nikoli ověřené datum uvedení produktu nebo stáří společnosti.
Kolik citací Ahrefs ukazuje?
V Ahrefs Site Explorer panel AI responses / New index s vybranou možností All locations ukázal 786 odpovědí AI a 440 citovaných stránek. Přesným měřítkem jsou odpovědi citující doménu, nikoli počet jednotlivých výskytů hypertextových odkazů.
| Platforma Ahrefs | Odpovědi AI citující doménu | Citované stránky |
|---|---|---|
| Google AI Overviews | 180 | 116 |
| Google AI Mode | 41 | 33 |
| ChatGPT | 57 | 43 |
| Gemini | 8 | 4 |
| Perplexity | 249 | 184 |
| Copilot | 251 | 145 |
| Celkem v přehledu | 786 | 440 |
Citované stránky se mezi platformami překrývají, takže jejich řádkové součty se nesmí sčítat pro výpočet jedinečných URL. Grok byl označen jako pozastavený; jeho zobrazená nula se neinterpretuje jako vyčerpávající důkaz o absenci citací.
Jde o jiné měření než v našem experimentu s Digitalmanem. Ahrefs používá vlastní otázky, země a index. V našem jednorázovém slovenském experimentu se amicited.com objevil jako zdroj v pěti odpovědích AI. Ani pět, ani 786 není chyba: vstupy, pokrytí a poskytovatelé se liší. Připojení API nezahrnovalo potřebné doplňky Brand Radar, takže tyto nové počty byly odečteny z autentizovaného rozhraní a zdokumentovány na snímku obrazovky.
Vlastní SEO výkon mladé domény
Původní zmrazený export Ahrefs udává pro AmICited 1 930 odhadovaných měsíčních organických návštěv celosvětově, 307 ze Slovenska, 370 organických klíčových slov a 118 klíčových slov v první trojici. DR je 58 s 1 436 odkazujícími doménami. Export Digitalmanu uvádí 569 celosvětových návštěv, 492 slovenských návštěv a DR 26. Visibility má DR 53 a ui42 DR 61; AmICited nedosahuje jejich rozsahu slovenského organického provozu.
Současný snímek rozhraní Ahrefs ukazuje 363 jedinečných klíčových slov a 120 v první trojici. Srovnávací tabulky zachovávají zmrazené hodnoty API 370 a 118, místo aby míchaly oba snímky. Report klíčových slov podle lokace má 405 řádků, protože jedna fráze může mít záznamy v několika zemích.
Historická pozorování k prvnímu dni každého měsíce, nikoli měřené analytické návštěvy. Poslední bod je 1. listopadu 2026; hlavní srovnání používá samostatný snímek z 3. listopadu.
Konkrétní příklady z amerického exportu Ahrefs, filtrované na hlavní organické pozice:
| Klíčové slovo (USA) | Organická pozice | Stránka v žebříčku |
|---|---|---|
| h1 and h2 meaning | 2 | Systém nadpisů |
| capterra vs g2 | 2 | Srovnání recenzních platforem |
| bing crawl | 5 | SEO pro Bing a ChatGPT |
| search visibility score | 8 | Skóre viditelnosti |
| ai search visibility checker | 9 | Kontrolory viditelnosti v AI |
Pro kupujícího je to konkrétní protipříklad k představě, že mladý web nemůže konkurovat. Pouze stáří nevysvětluje výsledek a registrace domény neprokazuje zkušenosti, tým nebo odkazy dostupné projektu. Pozice a citace také neprokazují kvalifikované leady nebo ROI. Podpůrné záznamy včetně rozpadu podle platforem jsou k dispozici v samostatném exportu JSON.
Která krátká klíčová slova a prompty jsme použili?
Sada obsahuje 40 krátkých klíčových slov vybraných v Ahrefs, 60 otázek kupujících a čtyři již existující prompty. Všechny cílí na Slovensko, používají jednorázový plán a žádají ChatGPT, Google AI Overviews a Google AI Mode. Delší počáteční otázky byly doplněny krátkými frázemi odrážejícími běžné vstupy vyhledávání.
Mezi vybranými frázemi s nejvyšším objemem jsou „content marketing“ s 5 000, „seo stratégia“ a „seo cena“ po 1 500, „off page seo“ s 900 a „seo specialista“ a „seo audit“ po 800. „seo bratislava“ má 700, „seo agentúra“ 600, „seo služby“ 450, „technické seo“ 200, „ai seo“ 150, „geo optimalizácia“ 90 a „geo audit“ deset.
Jde o odhady Ahrefs průměrných měsíčních vyhledávání na Google na Slovensku v době přípravy seznamu klíčových slov, nikoli o počty dotazů v ChatGPT. Varianty s diakritikou a bez ní se mohou v záměru překrývat; jejich objemy se nesčítají, aby se vytvořil údaj o velikosti trhu. Relevantní termíny GEO s nízkým objemem byly záměrně zachovány.
Krátké informativní fráze také načítají mezinárodní nástroje a návody, takže nejde o čistý test výběru dodavatele. Otázky kupujících pokrývají výběr agentury, ceny, technické SEO, e-commerce, lokální služby a měření viditelnosti v AI. Budoucí opakovaný výzkum by měl obě skupiny reportovat samostatně i v souhrnu.
Všech 104 přesně měřených promptů a dostupné objemy Ahrefs
104 records · click a heading to sort
| geo audit | short Ahrefs keywords | 10 | SK | one_time |
| optimalizácia webu pre ai | short Ahrefs keywords | 10 | SK | one_time |
| b2b seo | short Ahrefs keywords | 10 | SK | one_time |
| seo shoptet | short Ahrefs keywords | 10 | SK | one_time |
| seo pre eshopy | short Ahrefs keywords | 40 | SK | one_time |
| seo copywriting | short Ahrefs keywords | 50 | SK | one_time |
| chatgpt seo | short Ahrefs keywords | 70 | SK | one_time |
| seo wordpress | short Ahrefs keywords | 80 | SK | one_time |
| geo optimalizácia | short Ahrefs keywords | 90 | SK | one_time |
| lokálne seo | short Ahrefs keywords | 90 | SK | one_time |
| analýza kľúčových slov | short Ahrefs keywords | 90 | SK | one_time |
| seo pre ai | short Ahrefs keywords | 100 | SK | one_time |
| linkbuilding | short Ahrefs keywords | 100 | SK | one_time |
| seo konzultácie | short Ahrefs keywords | 100 | SK | one_time |
| ai seo | short Ahrefs keywords | 150 | SK | one_time |
| seo audit cena | short Ahrefs keywords | 150 | SK | one_time |
| online marketingová agentúra bratislava | short Ahrefs keywords | 150 | SK | one_time |
| seo optimalizácia webu | short Ahrefs keywords | 200 | SK | one_time |
| technické seo | short Ahrefs keywords | 200 | SK | one_time |
| seo analýza | short Ahrefs keywords | 200 | SK | one_time |
| seo cenník | short Ahrefs keywords | 250 | SK | one_time |
| digitálna agentúra | short Ahrefs keywords | 250 | SK | one_time |
| digitálna marketingová agentúra | short Ahrefs keywords | 300 | SK | one_time |
| optimalizácia pre vyhľadávače | short Ahrefs keywords | 450 | SK | one_time |
| seo služby | short Ahrefs keywords | 450 | SK | one_time |
| seo optimalizácia | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| seo články | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| seo firma | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| online marketingová agentúra | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| seo agentúra | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| seo agentura slovensko | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| on page seo | short Ahrefs keywords | 700 | SK | one_time |
| marketingová agentúra | short Ahrefs keywords | 700 | SK | one_time |
| seo bratislava | short Ahrefs keywords | 700 | SK | one_time |
| seo audit | short Ahrefs keywords | 800 | SK | one_time |
| seo specialista | short Ahrefs keywords | 800 | SK | one_time |
| off page seo | short Ahrefs keywords | 900 | SK | one_time |
| seo cena | short Ahrefs keywords | 1500 | SK | one_time |
| seo stratégia | short Ahrefs keywords | 1500 | SK | one_time |
| content marketing | short Ahrefs keywords | 5000 | SK | one_time |
| Porovnajte slovenské SEO a GEO agentúry podľa technickej implementácie, tvorby obsahu, referencií a merania AI viditeľnosti. | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku overujú prístup AI robotov k webu a odstraňujú technické prekážky? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO a GEO agentúry implementujú štruktúrované dáta a overujú informácie o značke? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku pripravia obsah podľa otázok zákazníkov pre Google aj AI odpovede? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry porovnávajú AI viditeľnosť značky zvlášť pre ChatGPT, Google AI Overviews a Google AI Mode? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské GEO agentúry analyzujú zdroje citované AI a navrhujú, ako získať relevantné citácie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra vie analyzovať, prečo ChatGPT odporúča konkurenciu a našu firmu nespomína? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry riešia viditeľnosť firiem v Google AI Mode? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku optimalizujú weby pre Google AI Overviews? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry pomáhajú firmám získať organické zmienky a citácie v ChatGPT? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Podľa akých dôkazov vybrať GEO agentúru na Slovensku a odhaliť nereálne sľuby o odporúčaniach AI? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ako porovnať ponuky slovenských agentúr na SEO a GEO, aby sa neplatilo dvakrát za rovnakú prácu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku poskytuje LLMO optimalizáciu značky pre jazykové modely? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú AEO optimalizáciu a ako sa ich služba líši od SEO a GEO? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry merajú zmienky, citácie a podiel viditeľnosti značky v AI odpovediach? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku robia GEO audit vrátane porovnania AI viditeľnosti konkurencie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra pripraví web tak, aby bol dostupný a zrozumiteľný pre AI vyhľadávače? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku pomáha firmám zlepšiť viditeľnosť v AI odpovediach popri klasickom SEO? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré AI SEO agentúry na Slovensku majú overiteľné referencie a jasnú metodiku? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry poskytujú GEO optimalizáciu a aké konkrétne služby zahŕňa? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku vedia robiť SEO a GEO pre SaaS firmy aj na zahraničných trhoch? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry majú skúsenosti so SEO a AI viditeľnosťou kliník a ambulancií? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO a GEO agentúry sú vhodné pre B2B firmy a získavanie obchodných dopytov? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry majú preukázateľné referencie na SEO a GEO pre e-shopy? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra pomôže lokálnej firme s Google Mapami a Google Business Profile? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku budujú autoritu značky cez off-page SEO a digitálne PR? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO agentúry ponúkajú transparentný linkbuilding na relevantných weboch? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry prepájajú content marketing, SEO a GEO do jednej obsahovej stratégie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku tvorí odborné SEO články s overenými zdrojmi a meraním výsledkov? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú SEO copywriting prispôsobený aj odpovediam AI vyhľadávačov? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO agentúry riešia rýchlosť webu a Core Web Vitals spolu s vývojármi? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra vyrieši problémy s indexáciou webu v Google? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO agentúry pomôžu pri migrácii alebo redizajne webu bez zbytočnej straty organickej návštevnosti? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry robia SEO pre e-shopy na Shoptete? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra sa špecializuje na SEO optimalizáciu WordPress webov? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku poskytujú on-page SEO vrátane úpravy vstupných stránok? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry majú skúsenosti s technickým SEO a vedia opravy aj nasadiť? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku pripraví analýzu kľúčových slov aj otázok zákazníkov pre AI vyhľadávanie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra urobí SEO analýzu webu a porovnanie s konkurenciou? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku robia SEO audit s konkrétnym plánom opráv a prioritami? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ako pri výbere slovenskej SEO agentúry overiť reálne výsledky a čas potrebný na ich dosiahnutie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ako porovnať slovenské SEO agentúry podľa viazanosti, vlastníctva obsahu a podmienok ukončenia spolupráce? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO a GEO agentúry poskytujú zrozumiteľné reporty a prístup k dátam? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry vyhodnocujú SEO podľa dopytov, predaja a návratnosti investície? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO agentúry sú vhodné pre malé firmy s obmedzeným rozpočtom? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú mesačnú správu SEO a čo zahŕňa paušál? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Koľko stojí GEO optimalizácia na Slovensku a čo by mala obsahovať ponuka agentúry? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Koľko stojí profesionálny SEO audit na Slovensku a ktoré agentúry ho poskytujú? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré SEO agentúry na Slovensku uvádzajú transparentný cenník a rozsah služieb? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Koľko stoja SEO služby slovenských agentúr a podľa čoho porovnať ich ponuky? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra pripraví spoločnú SEO a GEO stratégiu s merateľnými cieľmi? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú SEO konzultácie a nezávislý druhý názor na stratégiu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kedy si má slovenská firma vybrať SEO agentúru a kedy samostatného SEO špecialistu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO firmy sú vhodné pre menšiu firmu bez vlastného marketingového tímu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku poskytuje komplexné SEO služby od auditu až po implementáciu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré marketingové agentúry na Slovensku prepájajú SEO, obsah a viditeľnosť v AI? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské digitálne agentúry majú špecializovaný tím na SEO a GEO? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ako vybrať slovenskú SEO agentúru podľa výsledkov, referencií a spôsobu práce? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry v Bratislave ponúkajú SEO aj optimalizáciu pre AI vyhľadávanie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré SEO agentúry na Slovensku sa oplatí porovnať pri výbere dlhodobého partnera? | buyer questions | — | SK | one_time |
| digitalna agentura | pre-existing | — | SK | one_time |
| Odporučte marketingovú agentúru v Bratislave, ktorá sa venuje aj reklame v ChatGPT a GEO optimalizácii. | pre-existing | — | SK | one_time |
| Koľko stojí mesačná správa Google Ads pre malý e-shop na Slovensku a čo zahŕňa? | pre-existing | — | SK | one_time |
| Ako zlepšiť viditeľnosť firmy v AI vyhľadávaní, napríklad v ChatGPT a Google AI Overviews? | pre-existing | — | SK | one_time |
Prompty zůstávají ve slovenštině. Jejich překlad by změnil experiment, místo aby přeložil jeho dokumentaci.
Kompletní registr konkurentů Digitalmanu
Toto je kompletní zmrazený registr, nikoli seznam 173 certifikovaných slovenských SEO profesionálů. Zachovává aktivní i neaktivní záznamy, samostatné kontroly a kandidáty, jejichž původ nebyl v tomto vydání plně ověřen. Uvedené jméno není doporučením. Řaďte podle zmínek, citací, slovenského nebo globálního provozu, DR, odkazujících domén nebo velikosti sitemapy pro kontrolu různých dimenzí.
Všech 174 domén: Digitalman a 173 zaznamenaných konkurentů
174 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | verified Slovak shortlist | 38 | 30 | 14498 | 14643 | 61 | 1317 | 1147 | ok | 711 | 271 |
| Visibilityvisibility.sk | verified Slovak shortlist | 72 | 57 | 12638 | 15741 | 53 | 1474 | 2730 | partial | 1044 | 488 |
| Effectixeffectix.com | international agency / inactive | 25 | 16 | 7212 | 30782 | 51 | 1472 | 4459 | ok | 964 | 371 |
| Increaseoincreaseo.sk | verified Slovak shortlist | 9 | 9 | 2839 | 2844 | 24 | 633 | 27 | ok | 40 | 18 |
| blueinfo.skblueinfo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 2669 | 2671 | 51 | 1662 | 101 | ok | 24 | 8 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | verified Slovak shortlist | 29 | 26 | 2285 | 2292 | 50 | 1411 | 99 | ok | 16 | 8 |
| Dexfinitydexfinity.com | verified Slovak shortlist | 8 | 3 | 1978 | 2744 | 42 | 1654 | 1095 | partial | 286 | 98 |
| Invelityinvelity.com | verified Slovak shortlist | 13 | 4 | 1613 | 1739 | 54 | 1342 | 985 | ok | 130 | 44 |
| Marketier.skmarketier.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 1485 | 1496 | 16 | 715 | 53 | ok | 51 | 25 |
| BigWaybigway.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 1270 | 1307 | 54 | 808 | 370 | ok | 89 | 35 |
| Market. Brand. Grow.marketbrandgrow.com | tracked candidate; scope unverified | 22 | 22 | 1161 | 1161 | 3.4 | 929 | 203 | ok | 10 | 4 |
| GoUPgoup.sk | verified Slovak shortlist | 16 | 17 | 1147 | 1158 | 42 | 917 | 1047 | ok | 32 | 10 |
| ONLINE TOROonlinetoro.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 1077 | 1078 | 35 | 763 | 227 | ok | 37 | 12 |
| Futurinofuturino.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 919 | 919 | 10 | 497 | 49 | ok | 24 | 15 |
| Gradetagradeta.sk | verified Slovak shortlist | 24 | 23 | 904 | 918 | 39 | 805 | 202 | partial | 23 | 11 |
| CREATIVE sites / CREATIVE digitalcreativesites.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 833 | 888 | 72 | 2090 | 223 | ok | 55 | 22 |
| Vivantinavivantina.com | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 810 | 887 | 52 | 989 | 499 | partial | 105 | 32 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | verified Slovak shortlist | 24 | 20 | 804 | 1000 | 34 | 591 | 755 | partial | 38 | 8 |
| Madvisomadviso.sk | verified Slovak shortlist | — | 4 | 802 | 813 | 50 | 1023 | 312 | ok | 39 | 20 |
| Lighthouselighthousems.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 15 | 794 | 794 | 37 | 797 | 160 | ok | 12 | 3 |
| Basta digitalbastadigital.com | verified Slovak shortlist | 25 | 12 | 755 | 839 | 48 | 1270 | 478 | ok | 30 | 9 |
| Spotibospotibo.sk | verified Slovak shortlist | 35 | 31 | 728 | 763 | 31 | 789 | 115 | ok | 31 | 6 |
| iFocusifocus.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 7 | 721 | 749 | 37 | 1032 | 775 | ok | 55 | 19 |
| Marek Jelok – Tricks.sktricks.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 7 | 708 | 708 | 43 | 730 | 68 | ok | 13 | 5 |
| Seducoseduco.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 673 | 674 | 55 | 724 | 114 | ok | 33 | 15 |
| Starbomediastarbomedia.sk | tracked candidate; scope unverified | 9 | 14 | 650 | 658 | 30 | 844 | 108 | ok | 6 | 2 |
| RIESENIAriesenia.com | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 591 | 597 | 57 | 1978 | 36 | ok | 38 | 9 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | verified Slovak shortlist | — | 4 | 585 | 590 | 25 | 746 | 740 | ok | 9 | 3 |
| Poctivé SEOpoctiveseo.sk | tracked candidate; scope unverified | 10 | 10 | 531 | 531 | 41 | 844 | 46 | ok | 16 | 3 |
| Digitalmandigitalman.sk | verified Slovak shortlist | 44 | 43 | 492 | 569 | 26 | 594 | 577 | ok | 52 | 17 |
| DNA marketing®dna-marketing.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 8 | 480 | 639 | 1.2 | 662 | 3139 | ok | 74 | 26 |
| Vizartagencyvizartagency.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 439 | 439 | 17 | 922 | 308 | ok | 4 | 2 |
| Štipkastipka.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 439 | 440 | 38 | 602 | 131 | ok | 14 | 3 |
| TOMARCOtomarco.sk | tracked candidate; scope unverified | 6 | 5 | 425 | 428 | 55 | 685 | 188 | ok | 22 | 6 |
| RESULTYresulty.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 409 | 410 | 23 | 873 | 228 | ok | 10 | 3 |
| SEOLINEseoline.sk | verified Slovak shortlist | 34 | 31 | 403 | 417 | 8 | 493 | 32 | ok | 5 | 2 |
| ubunlo.skubunlo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 399 | 402 | 18 | 734 | 73 | ok | 26 | 12 |
| Glidyglidy.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 391 | 391 | 42 | 1102 | 24 | ok | 10 | 6 |
| Promiseopromiseo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 386 | 386 | 37 | 946 | 184 | ok | 7 | 1 |
| Madajamadaja.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 7 | 383 | 383 | 15 | 558 | 29 | ok | 4 | 2 |
| Shieldoneshieldone.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 367 | 375 | 56 | 770 | — | unavailable | 45 | 15 |
| weboptim.skweboptim.sk | tracked candidate; scope unverified | 15 | 16 | 344 | 347 | 26 | 600 | 277 | partial | 15 | 9 |
| Seolutionsseolutions.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 8 | 335 | 335 | 31 | 757 | 38 | ok | 12 | 2 |
| BeCodebecode.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 327 | 328 | 47 | 531 | 50000 | partial | 28 | 13 |
| Seocentrum.skseocentrum.sk | tracked candidate; scope unverified | 13 | 11 | 307 | 307 | 32 | 926 | 117 | ok | 4 | 3 |
| AmICitedamicited.comPublisher · software benchmark | publisher / software | — | 5 | 307 | 1930 | 58 | 1436 | 36266 | partial | 370 | 118 |
| Strange Loopsstrangeloops.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 301 | 301 | 19 | 659 | 107 | ok | 6 | 4 |
| Medialymedialy.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 299 | 299 | 2.5 | 562 | 315 | ok | 11 | 1 |
| CottonCloudcottoncloud.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 250 | 250 | 40 | 1496 | 348 | ok | 1 | 1 |
| SEOKONseokon.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 248 | 248 | 0 | 664 | 13 | ok | 1 | 0 |
| Webisionwebision.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 245 | 245 | 57 | 872 | — | unavailable | 7 | 4 |
| neonrocket.skneonrocket.sk | tracked candidate; scope unverified | 15 | 17 | 237 | 237 | 46 | 756 | 107 | ok | 7 | 5 |
| Digitalreachdigitalreach.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 212 | 213 | 22 | 634 | 676 | ok | 26 | 9 |
| Dataswansdataswans.com | tracked candidate; scope unverified | 7 | 7 | 211 | 240 | 35 | 934 | 5893 | partial | 48 | 12 |
| MR. Digitalmrdigital.sk | tracked candidate; scope unverified | 6 | 7 | 206 | 210 | 65 | 897 | 1175 | ok | 10 | 5 |
| TechWebtechweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 202 | 202 | 35 | 628 | 294 | ok | 14 | 4 |
| ROI indexroi-index.com | verified Slovak shortlist | 23 | 24 | 195 | 209 | 29 | 878 | 1770 | ok | 25 | 6 |
| 321tridvajedna.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 192 | 198 | 18 | 529 | 262 | ok | 18 | 5 |
| AV Marketingavmarketing.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 168 | 168 | 19 | 816 | 372 | ok | 5 | 2 |
| AB WEBabweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 165 | 166 | 73 | 998 | 42 | ok | 13 | 4 |
| Tomáš Hrubýtomashruby.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 164 | 164 | 4.5 | 608 | 63 | ok | 19 | 6 |
| Daren & Curtisdarencurtis.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 155 | 155 | 57 | 814 | 104 | ok | 7 | 4 |
| Onwebonweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 151 | 152 | 48 | 649 | 11 | ok | 6 | 1 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | verified Slovak shortlist | 12 | 17 | 136 | 136 | 34 | 690 | 156 | ok | 8 | 0 |
| Social Heroessocialheroes.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 135 | 142 | 34 | 727 | 313 | ok | 15 | 6 |
| Hypehype.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 123 | 131 | 32 | 767 | 1759 | ok | 11 | 3 |
| OnlineIdea.skonlineidea.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 106 | 106 | 12 | 564 | 8 | ok | 5 | 0 |
| Digitalmindsdigitalminds.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 96 | 96 | 40 | 616 | 52 | ok | 6 | 2 |
| Grafitek.skgrafitek.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 86 | 87 | 55 | 876 | 18 | ok | 14 | 7 |
| Salim Siriehsirieh.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 10 | 79 | 80 | 60 | 638 | 108 | ok | 8 | 4 |
| This Is Loccothisislocco.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 0 | 77 | 77 | 20 | 995 | — | unavailable | 3 | 3 |
| 3r.sk3r.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 74 | 74 | 36 | 569 | 87 | ok | 7 | 0 |
| Goldcatgoldcat.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 70 | 70 | 42 | 695 | 54 | ok | 1 | 1 |
| Hiroäshiroas.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 69 | 69 | 35 | 978 | 30 | ok | 1 | 1 |
| shazucha.skshazucha.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 67 | 67 | 57 | 725 | 61 | ok | 7 | 1 |
| ppcexpert.skppcexpert.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 63 | 63 | 33 | 756 | 23 | ok | 1 | 1 |
| Fluxorityfluxority.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 10 | 61 | 65 | 19 | 501 | 512 | ok | 8 | 4 |
| HARTONharton.sk | tracked candidate; scope unverified | 7 | 6 | 54 | 55 | 49 | 882 | 289 | ok | 24 | 3 |
| Analyzing.skanalyzing.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 54 | 54 | 6 | 946 | 31 | ok | 2 | 0 |
| PS:Digitalpsdigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 50 | 50 | 30 | 1126 | 123 | ok | 16 | 4 |
| Ainswerainswer.eu | tracked candidate; scope unverified | 10 | 10 | 48 | 62 | 22 | 286 | 134 | ok | 7 | 1 |
| Finestudiofinestudio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 48 | 48 | 57 | 713 | 87 | ok | 8 | 5 |
| INNOVATIONSinnovations.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 46 | 46 | 11 | 499 | 48 | ok | 2 | 1 |
| ContentFruitercontentfruiter.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 41 | 41 | 38 | 1198 | 273 | ok | 6 | 2 |
| Gaeltagaelta.com | tracked candidate; scope unverified | 9 | 5 | 39 | 39 | 46 | 995 | 569 | ok | 8 | 2 |
| Birdlinebirdline.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 37 | 37 | 44 | 771 | 255 | ok | 2 | 2 |
| DataStormdatastorm.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 9 | 36 | 36 | 22 | 699 | 96 | ok | 3 | 1 |
| Markeťáci.skmarketaci.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 34 | 34 | 0 | 565 | 133 | ok | 1 | 0 |
| BeeSeobeeseo.sk | verified Slovak shortlist | 15 | 15 | 33 | 33 | 17 | 653 | 37 | ok | 2 | 1 |
| Upvisionupvision.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 33 | 43 | 57 | 824 | 403 | ok | 18 | 5 |
| Agentúra Luminaryagenturaluminary.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 33 | 33 | 0.6 | 627 | 61 | ok | 2 | 1 |
| AMAT plusamat.plus | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 29 | 29 | 46 | 1241 | 15 | ok | 1 | 1 |
| blueerablueera.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 29 | 30 | 51 | 787 | 203 | ok | 13 | 4 |
| Beyondeabeyondea.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 28 | 28 | 34 | 636 | 13 | ok | 2 | 0 |
| SEOPartner.skseopartner.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 27 | 27 | 0.6 | 703 | 576 | ok | 1 | 0 |
| Digital Boomdigitalboom.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 26 | 26 | 6 | 549 | 30 | ok | 2 | 1 |
| AltPeaxaltpeax.com | tracked candidate; scope unverified | 13 | 15 | 25 | 29 | 0.4 | 981 | 96 | ok | 2 | 2 |
| truestudio.sktruestudio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 25 | 25 | 43 | 478 | 35 | ok | 1 | 1 |
| Vargic.skvargic.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 10 | 23 | 24 | 2.8 | 592 | 256 | ok | 3 | 2 |
| Marble Digitalmarble-digital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 19 | 19 | 39 | 685 | 76 | ok | 2 | 1 |
| iNetGapinetgap.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 7 | 19 | 21 | 33 | 853 | 351 | ok | 12 | 3 |
| robimeseo.skrobimeseo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 19 | 19 | 51 | 902 | 39 | ok | 3 | 1 |
| Karbon.skkarbon.sk | tracked candidate; scope unverified | 16 | 19 | 18 | 18 | 54 | 1135 | 25 | ok | 2 | 1 |
| Atteatte.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 17 | 18 | 40 | 699 | 99 | ok | 8 | 6 |
| Metinasmetinas.com | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 17 | 19 | 25 | 939 | 95 | ok | 3 | 1 |
| iMPROVEimprove.sk | verified Slovak shortlist | 21 | 23 | 16 | 16 | 42 | 753 | 100 | ok | 2 | 1 |
| Paravan Interactiveparavan.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 13 | 13 | 24 | 650 | 1 | ok | 1 | 0 |
| Petantpetant.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 12 | 12 | 27 | 544 | 56 | ok | 1 | 1 |
| Michal Nikerle – Webstránka na mieruwebstrankanamieru.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 10 | 10 | 23 | 627 | 368 | ok | 7 | 4 |
| INCUBEMEDIAincubemedia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 7 | 7 | 58 | 706 | 32 | ok | 3 | 0 |
| Michal Ochránekmichalochranek.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 6 | 6 | 18 | 514 | 124 | ok | 1 | 0 |
| Business Oceanseo-ocean.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 6 | 6 | 28 | 536 | 83 | ok | 2 | 0 |
| Castle Digitalcastledigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 5 | 5 | 41 | 735 | 45 | ok | 1 | 0 |
| Digital DNAdigitaldna.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 5 | 5 | 42 | 700 | 49 | ok | 3 | 0 |
| webz.skwebz.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 3 | 3 | 62 | 816 | 156 | partial | 1 | 0 |
| Webmanwebman.sk | verified Slovak shortlist | 18 | 18 | 2 | 2 | 29 | 666 | 164 | ok | 2 | 1 |
| AEB Digitalaebdigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 2 | 2 | 56 | 550 | 25 | ok | 1 | 0 |
| Webgenwebgen.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 1 | 2 | 60 | 712 | 108 | ok | 5 | 3 |
| echoagency.skechoagency.sk | tracked candidate; scope unverified | 9 | 10 | 0 | 0 | 24 | 530 | 36 | ok | 0 | 0 |
| fg Ateliérfgatelier.sk | tracked candidate; scope unverified | 9 | 9 | 0 | 0 | 63 | 722 | 16 | ok | 1 | 1 |
| Maincemaince.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 0 | 0 | 0 | 852 | 49 | ok | 0 | 0 |
| Gussogusso.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 0 | 4 | 10 | 577 | 49 | ok | 1 | 1 |
| SPACE Solutionsspacesolutions.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 12 | 51 | 602 | 154 | ok | 3 | 2 |
| Pavlo Viatkin – SEO poradcaseoporadca.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 0 | 0 | 15 | 689 | 32 | ok | 0 | 0 |
| LENTiS Digitallentisdigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 12 | 575 | 15 | ok | 0 | 0 |
| PROSIMSIprosimsi.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 55 | 677 | 75 | ok | 0 | 0 |
| Abaffy Designabaffydesign.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 3.9 | 582 | 26 | ok | 1 | 0 |
| ESEOeseo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 873 | 1 | ok | 0 | 0 |
| Lahentolahento.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 5 | 493 | 20 | ok | 0 | 0 |
| SharkWebsharkweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 24 | 632 | 120 | ok | 0 | 0 |
| NLD Medianldmedia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 34 | 628 | 14 | ok | 0 | 0 |
| Nexflownexflow.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 0.3 | 721 | 107 | ok | 0 | 0 |
| Axioma Digitalaxioma-digital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 17 | 701 | 28 | ok | 1 | 0 |
| Webentawebenta.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 31 | 662 | 45 | ok | 0 | 0 |
| Devendodevendo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 23 | 651 | 18 | ok | 0 | 0 |
| ART FOCUSartfocus.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 7 | 656 | 12 | ok | 0 | 0 |
| Bitonbiton.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 10 | 611 | 12 | ok | 0 | 0 |
| do digitaldodigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 12 | 798 | 46 | ok | 0 | 0 |
| BrandLiftbrandlift.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 44 | 650 | 27 | ok | 0 | 0 |
| Enrollenroll.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 3.3 | 547 | 35 | ok | 0 | 0 |
| WebSyswebsys.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 24 | 868 | 10 | ok | 0 | 0 |
| Porciaporcia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 19 | 822 | 17 | ok | 0 | 0 |
| Milan Pavlákmilanpavlak.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 2 | 11 | 720 | 56 | ok | 1 | 0 |
| DUOMduom.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 2.4 | 546 | 20 | ok | 1 | 0 |
| Dunajmediadunajmedia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 23 | 694 | 13 | ok | 0 | 0 |
| ProfLinesproflines.agency | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 0 | 519 | 14 | ok | 0 | 0 |
| Mudroch.FEmudrochfe.net | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 18 | 670 | 28 | ok | 0 | 0 |
| Consulteeconsultee.biz | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 2 | 55 | 1105 | 42 | ok | 1 | 0 |
| SAZA Digitalsaza-digital.com | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 987 | 120 | ok | 0 | 0 |
| TechSEO Vitalstechnickeseo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 0 | 0 | 7 | 669 | 52 | ok | 0 | 0 |
| Smart Sidesmartside.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 8 | 0 | 0 | 54 | 683 | 90 | ok | 0 | 0 |
| Ameticaametica.sk | tracked candidate; scope unverified | 9 | 9 | 0 | 0 | 54 | 616 | 45 | ok | 1 | 1 |
| NEW WAYnewway.sk | tracked candidate; scope unverified | 6 | 8 | 0 | 0 | 50 | 791 | 220 | ok | 1 | 0 |
| Sockasocka.sk | tracked candidate; scope unverified | 6 | 6 | 0 | 0 | 27 | 822 | 17 | ok | 0 | 0 |
| ESFAesfa.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 0 | 0 | 3.2 | 548 | 58 | ok | 0 | 0 |
| Róbert Grófrobertgrof.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 8 | 694 | 14 | ok | 0 | 0 |
| Peter Svatoňsvaton.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 3.1 | 493 | 138 | ok | 0 | 0 |
| Evolumevolum.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 2.7 | 654 | 151 | ok | 2 | 0 |
| SEOFLASHseoflash.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 10 | 627 | — | unavailable | 0 | 0 |
| WAIMAwaima.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 0 | 0 | 20 | 705 | 136 | ok | 0 | 0 |
| Efektívny webefektivnyweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 49 | 946 | 23 | ok | 5 | 1 |
| eshopkonzultant.skeshopkonzultant.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 9 | 563 | 16 | ok | 0 | 0 |
| Fiui Agencyfiuiagency.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 588 | 1 | ok | 0 | 0 |
| Fundiofundio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 336 | 37 | ok | 1 | 0 |
| MR. Digital Studiomrdigitalstudio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | unavailable | 0 | 0 |
| Nasareklamanasareklama.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 34 | 673 | 22 | ok | 0 | 0 |
| Before It Was Coolbeforeitwascool.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 0 | 0 | 0 | 91 | 82 | ok | 0 | 0 |
| Belak Marketingbelakmarketing.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 570 | — | unavailable | 0 | 0 |
| Bestetobesteto.sk | Czech agency (Brno) | — | 0 | 0 | 0 | 7 | 660 | 1673 | ok | 2 | 0 |
| Betterpixelsbetterpixels.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 38 | 331 | 87 | ok | 0 | 0 |
| Digilafdigilaf.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 0 | 0 | 48 | 793 | 241 | ok | 0 | 0 |
| Dinallydinally.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 7 | 624 | 39 | ok | 0 | 0 |
| GalaMediagalamedia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 47 | 910 | 10 | ok | 0 | 0 |
| Hungry Studiohungrystudio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 15 | 707 | 53 | ok | 0 | 0 |
Jak posoudit dodavatele před podpisem
- Jmenovaný odpovědný profesionál.
- Zjistěte, kdo navrhuje strategii, kdo ji implementuje a kolik kapacity je vyčleněno.
- Srovnatelný případ klienta.
- Vyžádejte si výchozí hodnotu, data, přínos agentury a cestu k ověření u klienta.
- Audit propojený s dokončenými opravami.
- Dlouhé PDF bez priorit, odpovědných osob a kontrol implementace není výsledkem.
- Transparentní měření GEO.
- Přesné prompty, zemi, poskytovatele a frekvenci, s důsledným oddělením zmínek, citací, návštěv a leadů.
- Kontrola nad vašimi účty a historií.
- Před zahájením prací se dohodněte na přístupu, vlastnictví a podmínkách předání.
- Komerční výsledky po odečtení nákladů.
- Kvalifikované leady, organické konverze a marže mají větší význam než samotné počty článků nebo zmínek.
Google vysvětluje, že zavedené základy SEO zůstávají relevantní pro AI Overviews a AI Mode a nevyžaduje zvláštní AI schema ani samostatnou technickou optimalizaci. Nabídka GEO by měla specifikovat práci, měření a omezení. Přidání llms.txt nebo nové zkratky do ceníku neprokazuje dopad.
| Otázka kupujícího | Silnější odpověď | Slabší odpověď |
|---|---|---|
| Co se změní v prvním měsíci? | Prioritizované zásahy, odpovědné osoby a závislosti | Pouze počty článků a reportů |
| Jak růst přisoudíte SEO? | Značkové/ne-značkové, sezónnost, další kanály a výchozí hodnota | Celkový růst společnosti bez rozpadu |
| Co představuje úspěch GEO? | Stabilní vzorek promptů, přesnost odpovědí, citace a leady | Jeden atraktivní snímek obrazovky ChatGPT |
| Jak prokážete výkon na zahraničním trhu? | Konkrétní cizojazyčné URL, ne-značková klíčová slova a obchodní výsledky | Mapa obsahující mnoho zemí |
| Co nemůžete zaručit? | Jasné limity, rizika a závislosti implementace | Bezpodmínečné první místo |
Co by měl Digitalman udělat dál
Zavést opakovatelnou výchozí hodnotu
Zmrazit 40 krátkých klíčových slov a 60 otázek kupujících, oddělit starší prompty a opakovat stejná měření.Zveřejnit silnější důkazy
Rozvinout jmenované případy SEO a GEO s daty, zásahy, výsledky a limity atribuce.Vytvořit více výkonové rezervy
Zkontrolovat mobilní LCP napříč důležitými šablonami; uložený p75 je těsně pod 2,5 sekundy.Propojit obsah s nákupním záměrem
Vylepšit stránky služeb, ceníku, procesu auditu a relevantních případů. Objem slovníku sám o sobě není komerčním cílem.Prokázat relevantní mezinárodní dosah
Zvolit jazyk a trh, vytvořit specializované stránky a měřit ne-značkové dotazy a kvalifikované poptávky. Jeden zahraniční dotaz na USP není expanze.Technické SEO: výkon a pozorované pozice v AmICited
Digitalman by měl udržovat všechny tři Core Web Vitals v dobrém stavu: rychlé načítání, responzivní interakce a stabilní obsah. Pohled Performance Impact v AmICited porovnává výkon zdrojové stránky s pozicemi pozorovanými ve sledovaných výsledcích. Modré zvýraznění identifikuje Digitalman; zelené, jantarové a červené pásy rozlišují kvalitu každé metriky.
Snímky z 3. listopadu 2026 zahrnují Google Search, Google AI Overviews, ChatGPT a Google AI Mode. Tento pohled zahrnuje konvenční výsledky Google, takže jeho počty nejsou kombinovány s naším samostatným výpočtem napříč 312 AI pokusy. Pruhy vpravo ukazují distribuci kvality metrik stránek objevujících se v první desítce, nikoli pravděpodobnost, že jakýkoli rychlý web získá citaci.
Podstatná část zobrazených stránek v první desítce spadá do zelených pásů. To podporuje v praxi upřednostňovat dobrou uživatelskou zkušenost; samotné grafy neprokazují, že rychlost způsobila lepší pozice nebo že každý engine používá stejný signál pro žebříček. Popisují vybrané zdroje bez kontrolního vzorku všech necitovaných stránek. Google samostatně potvrzuje, že jeho systémy zohledňují Core Web Vitals a celkovou zkušenost se stránkou; samotné dobré skóre nezaručuje první místo. Zdroj: Google Search Central.
Pro Digitalman jsou technické priority konkrétní:
- Vytvořit více rezervy v LCP. Uložených 2 485 ms je těsně pod prahem 2 500 ms. Identifikujte prvek LCP na domovské stránce, stránkách služeb SEO/GEO a často citovaných článcích, poté zkontrolujte kritické obrázky, fonty, blokující zdroje a cachování. Jde o diagnostické kontroly, nikoli o potvrzené příčiny problému.
- Zachovat dobré INP a CLS i při budoucích změnách. Současných 60 ms a CLS nula jsou příznivé. Při přidávání formulářů, analytiky, widgetů nebo šablon kontrolujte responzivitu interakcí, práci JavaScriptu a rezervovaný prostor pro média a bannery.
- Použít FCP a TTFB jako podpůrnou diagnostiku. Pomáhají rozlišit čekání na server od zpoždění vykreslování, přičemž zůstávají oddělené od tří Core Web Vitals: LCP, INP a CLS.
- Měřit implementaci a výsledky společně. Po změnách opakujte srovnatelný mobilní laboratorní test a sledujte následná terénní data, citace a pozice proti stejnému vzorku promptů. Zaznamenávejte data nasazení a další zásahy, místo abyste změnu pořadí automaticky přisuzovali výkonu.
Soubory ke stažení a omezení
Stáhněte si všech 174 domén jako CSV, 104 promptů a objemy jako CSV nebo kompletní odvozené srovnání jako JSON. Obě jazykové verze používají stejnou datovou sadu.
Nejde o reprezentativní průzkum všech kupujících nebo každé slovenské agentury. Chybí nám srovnatelné nabídky pro jedno zadání, interní kapacita, udržení, klientské marže a soukromá analytika. Neprovedli jsme úplné audity bezpečnosti, přístupnosti ani JavaScriptu. Neověření kandidáti nejsou prohlašováni za slovenské právnické osoby a všech 173 konkurentů není prezentováno jako certifikovaní specialisté na SEO/GEO.
Snímky obrazovky zachycují skutečný přehled AmICited, srovnání konkurentů, dostupnou tabulku pokrytí slovní zásoby URL a dva weby agentur. První panel rozhraní sitemapy hlásil během zachycení chybu; zobrazená tabulka pokrytí byla dostupná. Snímky poskytují vizuální kontext; měřené tabulky používají zmrazené exporty. Čerstvé srovnatelné mobilní testy PageSpeed napříč všemi agenturami zůstávají nedokončenou vrstvou měření.











