Niemand belooft je zo veel als een digitaal bureau. Eerste plaats op Google, omzetgroei, aanbevelingen van ChatGPT en internationale expansie. Hoeveel daarvan kan een potentiële klant verifiëren voordat hij de eerste factuur betaalt?
Voor onze klant Digitalman.sk hebben we AmICited.com en Ahrefs gebruikt om Slowaakse SEO- en GEO-bureaus te vergelijken. We combineerden een eenmalig AI-experiment met organische zoekresultaten, backlinks, websiteprestaties en openbaar bewijs uit content. Dit artikel documenteert de bevindingen en de werkwijze: hoe we prompts selecteerden, gegevens verzamelden en controleerden welke conclusies het bewijs ondersteunt. Verschillende bureaus leiden verschillende disciplines. Een groot contentarchief kan samengaan met slechte prestaties; een kleine gespecialiseerde website kan aanzienlijk verkeer aantrekken; uitstekend klantwerk kan onzichtbaar blijven op het eigen domein van een bureau.
Snapshotdatum: 3 november 2026. Dit is een historische waarneming, geen live ranglijst. Elk verkeerscijfer dat als Ahrefs-verkeer wordt beschreven, is een gemodelleerde schatting, niet een uitlezing van het Google Analytics-account van een bureau. Het experiment richt zich op Slowakije en Slowaakse prompts. Dit Engelstalige artikel legt hetzelfde experiment uit; het vertegenwoordigt geen afzonderlijke Engelstalige AI-test.
Hoe wij de analyse voor Digitalman.sk hebben uitgevoerd
De praktische opdracht was om te identificeren met wie Digitalman concurreert in zoekresultaten en AI-antwoorden, en wat een koper kan verifiëren over die leveranciers. We begonnen met vragen, bronnen en vergelijkingsregels in plaats van met een vooraf bepaalde lijst van winnaars.
Definieer de markt en het probleem van leveranciersselectie
Richt je op Slowakije en SEO/GEO-diensten, met een scheiding tussen de Slowaakse shortlist, buitenlandse controles en software. Digitalman was de vergeleken klant, niet automatisch een winnaar.Onderzoek korte trefwoorden in Ahrefs
Selecteer 40 zinnen op basis van relevantie en geschat Slowaaks volume. Behoud commercieel relevante GEO-onderwerpen met een laag volume die een selectie op volume alleen zou missen.Voeg kopersvragen toe
Ontwikkel 60 vragen over leveranciersselectie, prijzen, technische SEO, e-commerce en AI-zichtbaarheid, en identificeer daarnaast afzonderlijk vier oudere prompts.Voer een eenmalig AmICited-experiment uit
Configureer Slowakije en ChatGPT, Google AI Overviews en Google AI Mode voor elke prompt. Scheid de 312 AI-pogingen van aanvullende conventionele Google-resultaten.Haal antwoorden en concurrentiegegevens op via MCP
Lees het AmICited-overzicht, details per prompt, vermeldingen, bron-URL's, het concurrentieregister en beschikbare technische/contentweergaven. Vergelijk onderliggende records in plaats van alleen screenshots.Voeg Ahrefs-metingen van de eigen domeinen van de leveranciers toe
Haal Slowaakse en wereldwijde organische schattingen, trefwoorden, DR en verwijzende domeinen op voor 174 hosts. Controleer alternatieve internationale domeinen en specifieke trefwoorden voor buitenlandse markten.Inspecteer openbare sites en sitemaps
Haal HTML, robots.txt en begrensde XML-inventarissen op; inspecteer lastmod en URL-vocabulaire. Lees geselecteerde service- en casestudypagina's.Valideer de interpretatie en lever de onderliggende gegevens
Scheid vermeldingen van citaties, lab- van veldprestaties, en leveranciersclaims van onafhankelijk bewijs. Genereer beide taalversies en downloads uit één dataset.Gebruikte tools en bewijs
| Tool of bron | Rol in de analyse |
|---|---|
| AmICited.com en zijn MCP | Promptconfiguraties, AI-antwoorden, vermeldingen en bronnen, concurrenten, opgeslagen Web Vitals en sitemap-weergaven |
| Ahrefs MCP | Onderzoek naar korte trefwoorden, SK/wereldwijde organische schattingen, trefwoorden, DR, verwijzende domeinen en steekproeven voor buitenlandse markten |
| Openbare HTML, robots.txt en XML-sitemaps | Onafhankelijke waarnemingen van beschikbaarheid, metadata, inventarissen en opgegeven wijzigingsdatums |
| PageSpeed/Lighthouse en opgeslagen veldmetrieken | Labprestaties onderscheiden van gebruikerservaring, met ontbrekende metingen expliciet geïdentificeerd |
| Onze gegevensverwerking en visuele beoordeling | Hostnormalisatie, ontdubbeling van citaties, vergelijkbare berekeningen, werkelijke screenshots en downloadbaar bewijs |
MCP liet ons records rechtstreeks ophalen en de meetconfiguratie behouden. Het nam de noodzaak van redactionele beoordeling niet weg. Hetzelfde getal kan een nuttige vergelijking of een misleidende verkoopclaim ondersteunen, en daarom komt bij elke bewijsaag een uitleg van de beperkingen ervan.
Wat een koper uit de bevindingen moet meenemen
Voor organische zichtbaarheid op hun eigen Slowaakse websites leiden ui42 en Visibility de belangrijkste shortlist. Voor AI-merkvermeldingen leidt Visibility. Voor openbaar inspecteerbare SEO- en bedrijfsresultaatclaims verdienen Spotibo, ui42, Increaseo, Basta digital en SCR interactive een nadere lezing. Dit zijn nog steeds door leveranciers gepubliceerde claims die verificatie vereisen, en geen onafhankelijk geauditeerde resultaten.
Voor internationale content is het controleren van alleen een Slowaaks domein onvoldoende. ui42 beheert ui42.com; Visibility heeft visibility-digital.com; Spotibo heeft het internationale softwareproduct spotibo.com. Invelity en Dexfinity trekken ook verkeer naar Engelstalige content. Dit zijn verschillende bedrijfsmodellen, die niet moeten worden gecombineerd tot één verzonnen bureauscore.
Voor technische discipline lijken de opgeslagen veldmetrieken gunstig voor ui42 en Digitalman, terwijl Visibility problemen heeft met laadtijd, responsiviteit en lay-outstabiliteit. Spotibo en Basta missen INP-metingen in de beschikbare gegevens. Ontbrekende INP verhindert een volledige Core Web Vitals-beoordeling op drie metrieken. De export levert niet de veldverzamelperiode of het apparaat, dus dit zijn diagnostische signalen om opnieuw te controleren.
Methode: drie bewijslagen
AmICited leverde de exacte promptconfiguraties, providerreacties, geëxtraheerde merken en geciteerde bronnen. Ahrefs leverde Domain Rating, verwijzende domeinen, organische trefwoorden en geschat verkeer voor Slowakije en de wereld. Een afzonderlijke observatie van openbare sites haalde homepages, robots.txt, XML-sitemaps en ten hoogste twee extra HTML-pagina’s per domein op.
| Bewijs | Wat het vaststelt | Wat het niet vaststelt |
|---|---|---|
| AI-merkvermelding | Het merk komt voor in een gemonitord antwoord | Accurate aanbeveling, verkeer of een lead |
| Citatie van het domein van de leverancier | Een antwoord linkt naar dat domein | Een aanbeveling om die leverancier in te huren |
| Ahrefs-verkeer | Gemodelleerde organische zoekbezoeken | Werkelijke sessies, gekwalificeerde leads of omzet |
| Sitemap-URL | Een adres in een ontdekte gepubliceerde inventaris | Indexering, kwaliteit of elke bestaande pagina |
| Sitemap lastmod | Een opgegeven wijzigingstijdstempel | Publicatiedatum of inhoudelijke redactie |
| Veld-Web Vitals | Ervaring in de beschikbare gebruikerssteekproef | Kwaliteit van alle templates op de site |
| Lighthouse | Een bepaalde gecontroleerde labrun | Langdurige ervaring van echte gebruikers |
Ahrefs-batchquery’s gebruikten domein-en-subdomeinbereik, beide protocollen en de gemiddelde-volumemodus. Betaald zoeken is uitgesloten. Ahrefs DR is een eigen metriek van 0–100; deze is niet uitwisselbaar met AmICited-autoriteitsscores op een andere schaal.
Het 90-dagenvenster is geen 90-dagenexperiment
Het venster in de interface loopt van 6 augustus tot 3 november 2026. De prompts in dit onderzoek zijn eenmaal op 3 november uitgevoerd. Eerdere nulpunten tonen niet aan dat de bureaus voorheen onzichtbaar waren. Uit dit experiment kan geen enkele claim over trend, groei of stabiliteit worden afgeleid.
Van de 312 AI-pogingen is opgeslagen antwoordtekst aanwezig voor 104 ChatGPT-antwoorden, 72 AI Overviews-antwoorden en 103 AI Mode-antwoorden. Een leeg AI Overviews-antwoord kan duiden op beschikbaarheid van het antwoord of op de verzameling; het is niet automatisch een negatief oordeel over elk bureau. De details bevatten ook 104 aanvullende Google Search-resultaten, die we uitsluiten van de afgeleide AI-citatietellingen.
Welke bureaus AI het vaakst noemt
De volgende grafiek gebruikt merkvermeldingen uit het AmICited-overzicht. Een vermelding kan voorkomen zonder citatie van de website van het bureau. Deze aantallen zijn geen percentages van prompts en zijn niet uitwisselbaar met het aantal antwoorden dat het domein citeert.
Eenmalig experiment, 104 prompts. Geselecteerde merken, niet de volledige noemer voor share of voice.
Source: AmICited-snapshot, 3 november 2026
In het volledige rapport heeft Visibility 4,9% share of voice, Digitalman 3,0% en ui42 2,6%. De noemer omvat software- en platformmerken die in informatieve antwoorden voorkomen. Dit is geen marktaandeel van Slowaakse SEO-diensten. We herberekenen de overige bureauvermeldingen niet en presenteren het resultaat niet als een officiële AmICited-metriek.
Digitalman registreert 31,7% promptzichtbaarheid, 44 vermeldingen en een gemiddelde positie van 2,57. De 71 “ontbrekende prompts” wijzen op afwezigheid van het merk in deze promptselectie, niet op 71 mislukte metingen. De gemiddelde positie wanneer een merk voorkomt zegt niets over de dekking van alle 104 vragen.
Een tweede perspectief: welke websites worden AI-bronnen?
Voor elk paar van prompt en provider tellen we een host ten hoogste één keer, zelfs als een antwoord meerdere URL’s ervan citeert. Het maximum is 312. We matchen de exacte host en zijn www-variant; afzonderlijke taaldomeinen worden niet stilzwijgend samengevoegd. Visibility komt als bron voor in 57 AI-antwoorden, Digitalman in 43, SEOLINE en Spotibo in 31, ui42 in 30 en Adamovic SEO in 26.
Een informatief artikel kan worden geciteerd, zelfs wanneer het antwoord een ander bureau aanbeveelt. Omgekeerd kan een bureaurecommendatie steunen op een externe directory zonder het eigen domein van het bureau te citeren. Beide maten zijn nuttig, maar ze beantwoorden verschillende vragen.
Het paneel “Top domains in AI answers” van de interface gebruikt zijn eigen aggregatie, bijvoorbeeld 74 voor Visibility. Onze tabel gebruikt een ontdubbeld aantal AI-antwoorden, bijvoorbeeld 57. We beschouwen die niet als gelijkwaardige metingen.
ChatGPT, AI Overviews en AI Mode kiezen verschillende bronnen
De aantallen bron-antwoorden verschillen aanzienlijk per provider. Visibility leidt ChatGPT met 35, ui42 leidt AI Overviews met 16, en Digitalman leidt AI Mode met 16. Dit zijn geciteerde domeinen, niet noodzakelijk leveranciersaanbevelingen. Elke provider heeft 104 pogingen; AI Overviews mist ook opgeslagen tekst voor 32 antwoorden, waardoor dekking essentieel is voor de interpretatie.
Intentie verandert het beeld. Over 60 kopersvragen (180 prompt-providerparen) komen Visibility en Digitalman elk voor in 35 geciteerde antwoorden. Over 40 korte trefwoorden (120 paren) leidt Visibility met 22, ui42 heeft 12 en Digitalman zes. Promptselectie beïnvloedt het resultaat wezenlijk. Een geaggregeerde rang is geen universele eigenschap van een bureau.
20 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 7 | 16 | 7 | 16 | 12 | 2 |
| Visibilityvisibility.sk | 35 | 15 | 7 | 35 | 22 | 0 |
| Increaseoincreaseo.sk | 2 | 2 | 5 | 2 | 7 | 0 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 9 | 5 | 12 | 17 | 9 | 0 |
| Dexfinitydexfinity.com | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Invelityinvelity.com | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| GoUPgoup.sk | 3 | 6 | 8 | 13 | 3 | 1 |
| Gradetagradeta.sk | 5 | 9 | 9 | 16 | 7 | 0 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 10 | 3 | 7 | 15 | 5 | 0 |
| Madvisomadviso.sk | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Basta digitalbastadigital.com | 4 | 3 | 5 | 11 | 1 | 0 |
| Spotibospotibo.sk | 12 | 7 | 12 | 24 | 7 | 0 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
| Digitalmandigitalman.sk | 21 | 6 | 16 | 35 | 6 | 2 |
| SEOLINEseoline.sk | 19 | 4 | 8 | 22 | 9 | 0 |
| ROI indexroi-index.com | 14 | 2 | 8 | 19 | 5 | 0 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 6 | 7 | 4 | 15 | 1 | 1 |
| BeeSeobeeseo.sk | 9 | 5 | 1 | 8 | 7 | 0 |
| iMPROVEimprove.sk | 11 | 7 | 5 | 22 | 1 | 0 |
| Webmanwebman.sk | 14 | 2 | 2 | 17 | 1 | 0 |
Gebruik de noemers in de koppen bij het vergelijken van groepen van verschillende grootte. We combineren deze niet tot een score gewogen naar Google-volume: een informatieve zoekopdracht met hoog volume hoeft niet de meest waardevolle vraag voor leveranciersselectie te zijn.
Waarom promptselectie de rangschikking verandert
Digitalman presteert beter in de gecombineerde vergelijking dan in de afzonderlijke set met korte SEO/GEO-trefwoorden. De tweede plaats kan daarom niet automatisch worden gelezen als tweede plaats onder Slowaakse SEO-specialisten voor elk type zoekopdracht. Dit maakt deel uit van de bevinding: een slecht passende vragenset kan een misleidend beeld creëren, zelfs wanneer de metingen nauwkeurig zijn.
We vergeleken de twee bestaande AmICited-tags met hetzelfde land, dezelfde drie AI-aanbieders en hetzelfde rapportagevenster. Er zijn geen prompts opnieuw uitgevoerd; we hebben de oorspronkelijke resultaten gefilterd. Vier oudere prompts zonder tag zijn uitgesloten van deze tag-tot-tagvergelijking.
| Digitalman-metriek | “Výber SEO a GEO agentúry” — vragen over bureauselectie | “SEO a GEO – kľúčové slová Ahrefs” — korte trefwoorden |
|---|---|---|
| Prompts | 60 | 40 |
| Promptzichtbaarheid van het merk | 41,7% | 17,5% |
| Merkvermeldingen | 35 | 7 |
| Aandeel in alle merkvermeldingen | 4,0% | 1,3% |
| Gemiddelde positie bij vermelding | 2,63 | 2,71 |
| Vermeldingsrang binnen het vaste Slowaakse cohort van 20 aanbieders | 2e | gedeelde 5e |
Het beperken van de weergave tot korte zinnen vermindert de zichtbaarheid van Digitalman met 24,2 procentpunt en zijn aandeel in vermeldingen tot ongeveer een derde. Ruwe aantallen van 35 versus zeven zijn onvoldoende omdat de steekproefgroottes verschillen, en daarom zijn er percentages opgenomen. De gemiddelde positie verandert weinig, terwijl het merk in aanzienlijk minder vragen voorkomt.
Hoe de bureaurangschikking verandert
Elke cel toont merkvermeldingen en rang binnen dezelfde 20 Slowaakse bureaus/professionals. Gelijke aantallen delen een concurrentierang; volgende rangen slaan bezette plaatsen over. Uitgever/software-controle AmICited en buitenlandse bedrijven zijn uitgesloten.
| Bureau | Kopersvragen: vermeldingen / rang | Korte Ahrefs-zinnen: vermeldingen / rang |
|---|---|---|
| Visibility | 47 / 1e | 24 / 1e |
| Digitalman | 35 / 2e | 7 / gedeelde 5e |
| Spotibo | 27 / 3e | 9 / gedeelde 3e |
| Adamovic SEO | 26 / 4e | 5 / 11e |
| ui42 | 25 / gedeelde 5e | 12 / 2e |
| SEOLINE | 25 / gedeelde 5e | 9 / gedeelde 3e |
| Gradeta | 17 / gedeelde 10e | 7 / gedeelde 5e |
| BeeSeo | 8 / 16e | 7 / gedeelde 5e |
Een vraag over leveranciersselectie leidt tot andere antwoorden dan “seo audit” of “content marketing”. Een engine kan voor het eerste bureaus aanbevelen en voor het tweede een concept uitleggen, met een artikel, tool of Google-documentatie als bron. Geen van beide tags is inherent de juiste benchmark; deze moet passen bij het onderzoeksdoel. De tag met het label SEO/GEO bevat ook bredere marketingzinnen en is geen pure test voor SEO-leveranciersselectie.
Begunstigt het woord “digital” Digitalman?
De gelijkenis tussen een generieke zin zoals “digital agency” en de naam Digitalman is een redelijke hypothese over vooringenomenheid. Slechts vijf van de 104 opgeslagen prompts bevatten echter de op hoofdletters en accenten genormaliseerde stam digit-: twee in elke tag en één oudere prompt. Voorbeelden zijn de exacte Slowaakse invoeren “digitálna agentúra”, “digitálna marketingová agentúra” en “Ktoré slovenské digitálne agentúry majú špecializovaný tím na SEO a GEO?”.
We controleerden ook bestaande resultaten na verwijdering van alle vijf prompts. Het aandeel AI-antwoorden dat digitalman.sk citeert bleef vrijwel ongewijzigd: 43/312, of 13,78%, versus 41/297, of 13,80%. Deze gevoeligheidscontrole meet websitecitaties, niet merkvermeldingen. Ze verklaart het causale verschil tussen tags niet, maar ondersteunt niet de toeschrijving van het resultaat aan een groot aantal expliciete “digital”-woorden. Het isoleren van de formulering zou herhaalde, op elkaar afgestemde vragen met en zonder de formuleringwijziging vereisen.
Definieer voor het volgende onderzoek eerst het doel: een SEO-leverancier kiezen, zichtbaarheid op expertonderwerpen, of een breder digitaal bureau kiezen. Bouw vragen op basis van klantbehoeften, houd deze groepen gescheiden en herhaal dezelfde formulering. Download de tagvergelijking als JSON of de vermeldingen en rangen als CSV om de resultaten te inspecteren. Ontbrekende exportwaarden blijven ontbrekend in plaats van nullen te worden.
Hoofdvergelijking van de Slowaakse shortlist
Doorzoek en sorteer de tabel op de dimensie die relevant is voor jouw inkoop. Naast 20 Slowaakse bureaus en professionals nemen we één gelabelde uitgever/software-benchmark op, AmICited.com. Dat is geen ander bureau. De tabel bevat bureaus en individuele professionals; een kleiner team is niet automatisch een kwaliteitsstraf. Webman en InstaPrePodnik zijn verwante merken van dezelfde exploitant en moeten niet als onafhankelijke leverancierskeuzes worden behandeld.
21 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 38 | 30 | 14498 | 14643 | 61 | 1317 | 711 | 271 |
| Visibilityvisibility.sk | 72 | 57 | 12638 | 15741 | 53 | 1474 | 1044 | 488 |
| Increaseoincreaseo.sk | 9 | 9 | 2839 | 2844 | 24 | 633 | 40 | 18 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 29 | 26 | 2285 | 2292 | 50 | 1411 | 16 | 8 |
| Dexfinitydexfinity.com | 8 | 3 | 1978 | 2744 | 42 | 1654 | 286 | 98 |
| Invelityinvelity.com | 13 | 4 | 1613 | 1739 | 54 | 1342 | 130 | 44 |
| GoUPgoup.sk | 16 | 17 | 1147 | 1158 | 42 | 917 | 32 | 10 |
| Gradetagradeta.sk | 24 | 23 | 904 | 918 | 39 | 805 | 23 | 11 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 24 | 20 | 804 | 1000 | 34 | 591 | 38 | 8 |
| Madvisomadviso.sk | — | 4 | 802 | 813 | 50 | 1023 | 39 | 20 |
| Basta digitalbastadigital.com | 25 | 12 | 755 | 839 | 48 | 1270 | 30 | 9 |
| Spotibospotibo.sk | 35 | 31 | 728 | 763 | 31 | 789 | 31 | 6 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | — | 4 | 585 | 590 | 25 | 746 | 9 | 3 |
| Digitalmandigitalman.sk | 44 | 43 | 492 | 569 | 26 | 594 | 52 | 17 |
| SEOLINEseoline.sk | 34 | 31 | 403 | 417 | 8 | 493 | 5 | 2 |
| AmICitedamicited.comPublisher · software benchmark | — | 5 | 307 | 1930 | 58 | 1436 | 370 | 118 |
| ROI indexroi-index.com | 23 | 24 | 195 | 209 | 29 | 878 | 25 | 6 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 12 | 17 | 136 | 136 | 34 | 690 | 8 | 0 |
| BeeSeobeeseo.sk | 15 | 15 | 33 | 33 | 17 | 653 | 2 | 1 |
| iMPROVEimprove.sk | 21 | 23 | 16 | 16 | 42 | 753 | 2 | 1 |
| Webmanwebman.sk | 18 | 18 | 2 | 2 | 29 | 666 | 2 | 1 |
¹ Vermeldingen komen uit het AmICited-overzicht. Een streepje betekent dat er geen overeenkomstige geaggregeerde waarde beschikbaar was; deze wordt niet vervangen door nul. De oudere Adamovic SEO-alias adamovicseo.sk is toegewezen aan het geverifieerde domein seo-optimalizacia.eu. ² Aantallen geciteerde antwoorden zijn afgeleid van de 312 AI-pogingen. Een nul hier betekent dat de host niet als geciteerde bron is gevonden in die geïnspecteerde set. Verschillende domeinen van één bedrijf worden niet stilzwijgend samengevoegd.
Wie verdient het meeste Slowaakse organische verkeer op zijn eigen website?
Belangrijkste Slowaakse shortlist, eigen domeinen. Verkeer is geen klantaantal.
Source: Ahrefs, gemiddelde-volumemodus, 3 november 2026
Wereldwijd heeft ui42.sk 711 organische trefwoorden, waarvan 271 in de top drie; Visibility heeft respectievelijk 1.044 en 488. Dat ondersteunt een breed contentbereik. Het betekent niet dat elk trefwoord een potentiële koper van SEO-diensten vertegenwoordigt. Woordenlijsten, tutorials en algemene marketingvragen kunnen een aanzienlijk deel van het verkeer verklaren.
Increaseo vormt een nuttig tegenvoorbeeld: 27 ontdekte sitemap-URL’s en een geschatte 2.839 Slowaakse bezoeken. Adamovic SEO heeft 99 URL’s en 2.285 bezoeken. De omvang van de contentinventaris verslaat niet automatisch een kleinere specialist. We maken van bezoeken-per-sitemap-URL geen universele efficiëntiescore: sitemapdekking, paginatypes en subdomeinbereik verschillen.
Digitale marketing is breder dan SEO. Een creatief of developmentbureau met bescheiden organisch verkeer kan uitstekend zijn in zijn kernservice. Bij het specifiek inkopen van SEO is het echter redelijk om te vragen hoe de leverancier zijn eigen geclaimde expertise aantoont.
Autoriteit en links: nuttige signalen met duidelijke beperkingen
Binnen de belangrijkste shortlist heeft ui42 DR 61, Invelity 54, Visibility 53, Adamovic SEO en Madviso 50, en Basta digital 48. De grootste aantallen verwijzende domeinen zijn Dexfinity 1.654, Visibility 1.474, Adamovic SEO 1.411, Invelity 1.342, ui42 1.317 en Basta 1.270. Digitalman heeft DR 26 en 594 verwijzende domeinen.
DR is een metriek van Ahrefs, niet de kwaliteitsbeoordeling van Google of een controle op feitelijke juistheid. Het aantal verwijzende domeinen onthult niet of links redactioneel, relevant, actief of betaald zijn. Een leverancier van linkbuilding zou werkelijke plaatsingen, betaalde relaties en risico’s moeten kunnen uitleggen. Grote aantallen alleen vestigen geen veilige strategie.
Voor Digitalman is de praktische implicatie om nuttige, citeerbare expertise en relevante onafhankelijke dekking te ontwikkelen. Het repliceren van de omvang van de woordenlijst van een concurrent zonder een onderscheidend onderwerp, distributieplan of commerciële verbinding is niet noodzakelijk een route naar gekwalificeerde vraag.
Zijn de websites technisch zo sterk als de beloftes?
Core Web Vitals: ervaring van echte gebruikers
De Web Vitals-richtlijnen van Google definiëren goede drempels van LCP van ten hoogste 2.500 ms, INP van ten hoogste 200 ms en CLS van ten hoogste 0,1, beoordeeld op het 75e percentiel. Een volledige beoordeling vereist alle drie de metrieken.
De opgeslagen veldgegevens van AmICited kunnen aan 26 registerdomeinen worden gekoppeld. Elf hebben alle drie de opgeslagen metrieken in het goede bereik, acht hebben er ten minste één daarbuiten, en zeven hebben onvolledige gegevens. Voor 148 domeinen is geen geschikte waarde beschikbaar. Dat betekent niet dat 148 websites falen.
26 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 1118 | 87 | 0.01 | all three good | homepage |
| Visibilityvisibility.sk | 2923 | 544 | 0.17 | outside good threshold | homepage |
| Increaseoincreaseo.sk | 2271 | — | 0.14 | outside good threshold | origin_fallback |
| Dexfinitydexfinity.com | 2103 | 86 | 0.57 | outside good threshold | homepage |
| Invelityinvelity.com | 1743 | 126 | 0.01 | all three good | homepage |
| BigWaybigway.sk | 1840 | 96 | 0.08 | all three good | origin_fallback |
| Vivantinavivantina.com | 3665 | 238 | 0.01 | outside good threshold | homepage |
| Madvisomadviso.sk | 2089 | — | 0 | incomplete | homepage |
| Basta digitalbastadigital.com | 1164 | — | 0.02 | incomplete | homepage |
| Spotibospotibo.sk | 1254 | — | 0.02 | incomplete | origin_fallback |
| iFocusifocus.sk | 5263 | — | 0.27 | outside good threshold | origin_fallback |
| Digitalmandigitalman.sk | 2485 | 60 | 0 | all three good | origin_fallback |
| DNA marketing®dna-marketing.sk | 3995 | 149 | 0 | outside good threshold | origin_fallback |
| TOMARCOtomarco.sk | 1377 | 102 | 0 | all three good | origin_fallback |
| ubunlo.skubunlo.sk | 1607 | — | 0 | incomplete | origin_fallback |
| BeCodebecode.sk | 869 | 57 | 0 | all three good | origin_fallback |
| AmICitedamicited.comPublisher · software benchmark | 761 | 77 | 0 | all three good | homepage |
| Digitalreachdigitalreach.sk | 3288 | 95 | 0.07 | outside good threshold | origin_fallback |
| Dataswansdataswans.com | 1489 | 143 | 0 | all three good | origin_fallback |
| MR. Digitalmrdigital.sk | 2053 | 172 | 0.06 | all three good | homepage |
| ROI indexroi-index.com | 3039 | 61 | 0.05 | outside good threshold | — |
| Social Heroessocialheroes.sk | 794 | — | 0 | incomplete | origin_fallback |
| HARTONharton.sk | 1224 | — | 0 | incomplete | — |
| Gaeltagaelta.com | — | — | 0.05 | incomplete | — |
| Upvisionupvision.sk | 918 | 46 | 0 | all three good | origin_fallback |
| blueerablueera.sk | 1533 | 60 | 0.01 | all three good | origin_fallback |
De labels classificeren de opgeslagen metriekentupel, niet de certificering van een volledige website van vandaag. De export laat de verzamelperiode en het apparaat weg. “homepage” en “origin_fallback” duiden op proxybereiken: een waarde die aan een geciteerd artikel is gekoppeld, is mogelijk niet op dat artikel gemeten. We verkiezen de merk-tupel op overzichtsniveau waar die is geleverd; anders een opgeslagen homepagerecord, gevolgd door de kortste bron-URL.
ui42: LCP 1.118 ms, INP 87 ms, CLS 0,01. Dit is een gunstige combinatie van laadtijd, responsiviteit en stabiliteit. Digitalman: 2.485 ms, 60 ms en nul. De LCP ligt slechts net onder de goede drempel; een positief label mag de beperkte marge niet verbergen.
Visibility: 2.923 ms, 544 ms en 0,17. Alle drie liggen buiten het goede bereik; INP overschrijdt ook de slechte drempel van 500 ms. Een potentiële technische SEO-klant kan redelijkerwijs vragen hoe de leverancier dit heeft gediagnosticeerd en welke herstelmaatregelen gepland zijn. Het toont niet aan dat dezelfde problemen op elke klantwebsite voorkomen.
iFocus: LCP 5.263 ms en CLS 0,27 wijzen op laad- en stabiliteitsproblemen, terwijl INP niet beschikbaar is. Increaseo: CLS 0,14 is een specifieke zwakte ondanks een goede beschikbare LCP. Spotibo en Basta: ontbrekende INP verhindert een volledig oordeel, zelfs waar de overige waarden gunstig lijken.
PageSpeed en Lighthouse: wat er feitelijk is gemeten
Digitalman heeft een voltooide mobiele run van 3 november 2026 om 04:39 UTC: Performance 96, Accessibility 95, Best Practices 96 en SEO 100. Lab-LCP is ongeveer 1.111 ms, TBT 191 ms en CLS 0,0226. Het verschil met de opgeslagen veld-LCP van 2.485 ms illustreert waarom lab- en echte-gebruikerswaarden niet mogen worden vermengd.
Een nieuwe vergelijkende PageSpeed-batch kon niet worden voltooid. Het openbare eindpunt gaf een uitgeput dagquotum terug, en de aan Digitalman gebonden AmICited-audit weigerde een concurrent-URL buiten dat gevolgde domein. We leveren geen verzonnen Lighthouse-scores voor concurrenten. Deze editie vergelijkt beschikbare opgeslagen veldmetrieken, met de bovenstaande beperkingen. Google legt het verschil uit tussen lab- en veldgegevens en het 28-dagenvenster van CrUX.
Directe HTML-waarnemingen
Van de 174 homepages gaven 172 HTTP 200 terug. Belak Marketing gaf 503 met een onderhoudstitel. De verbinding met mrdigitalstudio.sk mislukte. Dat zijn tijdgebonden waarnemingen die herhaling vereisen voordat een leveranciersoordeel wordt geveld.
We bemonsterden ten hoogste drie HTML-pagina’s per host en inspecteerden titel, beschrijving, canonical, H1, taal, hreflang en de aanwezigheid van JSON-LD. Een JSON-LD-blok bewijst geen geldige schema; meerdere H1-elementen zijn niet automatisch een fout; ontbrekende hreflang is geen defect op een eentalige site. Een volledige technische audit zou bredere dekking van templates, redirects, interne links, duplicaten en gerenderde JavaScript vereisen.
HTML-waarnemingen over alle 174 domeinen: HTTP, titel, H1, canonical, JSON-LD en robots
174 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 200 | Marketingová a digitálna agentúra ui42 | one-stop shop pre váš business | 1 | https://www.ui42.sk/ | 13 | index, follow |
| Visibilityvisibility.sk | 200 | Online marketingová agentúra Visibility | 1 | https://visibility.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Effectixeffectix.com | 200 | Marketingová agentura Praha pro firmy, které chtějí růst | 1 | https://www.effectix.com/ | 2 | index, follow |
| Increaseoincreaseo.sk | 200 | SEO agentúra Increaseo | 1 | https://increaseo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| blueinfo.skblueinfo.sk | 200 | Domov - PR agentúra Blueinfo.sk | 1 | https://www.blueinfo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 200 | SEO optimalizácia webu 2026 – viac zákazníkov | Adamovic | 1 | https://seo-optimalizacia.eu/ | 4 | — |
| Dexfinitydexfinity.com | 200 | Dexfinity • Export, Marketing, Ecommerce | 1 | https://www.dexfinity.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Invelityinvelity.com | 200 | Invelity – digitálna agentúra pre marketing a vývoj | 1 | https://invelity.com/ | 1 | — |
| Marketier.skmarketier.sk | 200 | Marketingový konzultant s 13 ročnou praxou | Adrián Bartanus | 1 | https://marketier.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| BigWaybigway.sk | 200 | 360° digitálna agentúra BigWay: branding, weby, e-shopy, AI | 1 | https://bigway.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Market. Brand. Grow.marketbrandgrow.com | 200 | GEO a SEO agentúra na Slovensku | Market. Brand. Grow. | 1 | https://marketbrandgrow.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| GoUPgoup.sk | 200 | GoUP Marketing Developers ⭐ Online marketing so skúsenosťami | 1 | https://www.goup.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ONLINE TOROonlinetoro.sk | 200 | SEO test zdarma a zlepšenie webu s ONLINE TORO agentúrou | 1 | https://www.onlinetoro.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Futurinofuturino.sk | 200 | Marketingová agentúra | Futurino s.r.o. | 1 | https://www.futurino.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Gradetagradeta.sk | 200 | SEO agentúra, ktorá formuje AI SEO | Gradeta | 1 | https://gradeta.sk | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| CREATIVE sites / CREATIVE digitalcreativesites.sk | 200 | Úspešný biznis na kvalitných základoch | CREATIVE sites | 1 | https://www.creativesites.sk/ | 0 | index, follow |
| Vivantinavivantina.com | 200 | Digitálna marketingová agentúra | Vivantina | 1 | https://www.vivantina.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 200 | Digitálna agentúra I SCR interactive® | 1 | https://www.scrinteractive.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Madvisomadviso.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra Bratislava | Madviso | 1 | https://madviso.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Lighthouselighthousems.sk | 200 | Performance digitálna agentúra Bratislava | Lighthouse | 1 | https://www.lighthousems.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Basta digitalbastadigital.com | 200 | Basta: Európsky partner pre digitálny performance marketing | 1 | https://bastadigital.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Spotibospotibo.sk | 200 | Spotibo AI & SEO agentúra - SEO služby s výsledkami | 1 | https://spotibo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| iFocusifocus.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra | 0 | https://www.ifocus.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Marek Jelok – Tricks.sktricks.sk | 200 | Tricks.sk - Marek Jelok | SEO a Google Ads špecialista | 1 | https://tricks.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Seducoseduco.sk | 200 | Seduco - Menej chaosu, viac výsledkov | 1 | https://seduco.sk/ | 3 | — |
| Starbomediastarbomedia.sk | 200 | Starbomedia | Online marketing agentúra — Google Ads, Meta Ads, SEO | 1 | https://starbomedia.sk | 1 | — |
| RIESENIAriesenia.com | 200 | E-shopy na platforme RSHOP a performance marketing | RIESENIA | 1 | https://www.riesenia.com/ | 1 | — |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 200 | Marketingový špecialista Google Ads a SEO | Peter Weidinger | 1 | https://www.weidinger.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large |
| Poctivé SEOpoctiveseo.sk | 200 | Domov - Poctivé SEO | 1 | https://poctiveseo.sk | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Digitalmandigitalman.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra Bratislava | Digitalman | 1 | https://digitalman.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| DNA marketing®dna-marketing.sk | 200 | DNA marketing® | AI vzdelávanie a strategický AI marketing | 1 | https://www.dna-marketing.sk/ | 1 | — |
| Vizartagencyvizartagency.sk | 200 | Vizartagency - digitálna marketingová agentúra | 0 | https://vizartagency.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Štipkastipka.sk | 200 | SEO stratégia ktorá funguje | Stipka.SEO | 1 | https://stipka.sk | 1 | — |
| TOMARCOtomarco.sk | 200 | Tvorba webov a aplikácií s AI na mieru | TOMARCO | 1 | https://tomarco.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| RESULTYresulty.sk | 200 | Marketingová agentúra Bratislava | RESULTY | 1 | https://resulty.sk/ | 1 | index, follow |
| SEOLINEseoline.sk | 200 | SEO agentúra odhodlaná pomôcť vašej firme rásť | SEOLINE | 1 | https://www.seoline.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ubunlo.skubunlo.sk | 200 | Ubunlo: Online Marketingová Agentúra | Online Marketing | 1 | https://ubunlo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Glidyglidy.sk | 200 | Glidy | SEO agentúra | 0 | https://glidy.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Promiseopromiseo.sk | 200 | Marketingová a eventová agentúra z Košíc | Promiseo | 1 | https://www.promiseo.sk/ | 2 | — |
| Madajamadaja.sk | 200 | Digitálny marketing pre malé a stredné firmy. WEB, PPC | Madaja | 3 | https://www.madaja.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Shieldoneshieldone.sk | 200 | Online reklamná a marketingová agentúra - Shieldone | 1 | https://www.shieldone.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| weboptim.skweboptim.sk | 200 | Weboptim – digitálna agentúra: weby, e-shopy, SEO a automatizácia | 1 | https://www.weboptim.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Seolutionsseolutions.sk | 200 | Profesionálna SEO agentúra (SEO Slovensko) | Seolutions | 1 | https://www.seolutions.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| BeCodebecode.sk | 200 | Líder v AI automatizácii a CRM - BeCode | 1 | https://becode.sk | 1 | index, follow, max-video-preview:-1, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Seocentrum.skseocentrum.sk | 200 | Seo agentúra s 15-ročnými skúsenosťami » Seocentrum.sk | 1 | https://www.seocentrum.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| AmICitedamicited.comPublisher · software benchmark | 200 | AI Search Visibility: Rank Your Store in ChatGPT | AmICited | 1 | https://www.amicited.com/ | 6 | — |
| Strange Loopsstrangeloops.sk | 200 | Strategický partner pre AI, web a digitálne platformy | Strange Loops | 1 | https://strangeloops.sk | 1 | index, follow |
| Medialymedialy.sk | 200 | SEO a linkbuilding agentúra pre firmy a e-shopy | medialy.sk | 1 | https://medialy.sk | 1 | — |
| CottonCloudcottoncloud.sk | 200 | Rýchle WordPress weby pre viac dopytov | CottonCloud | 1 | https://cottoncloud.sk/ | 2 | index, follow |
| SEOKONseokon.sk | 200 | SEO konzultácie - SEOKON | 1 | https://seokon.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Webisionwebision.sk | 200 | Home - Webision.sk - tvorba webu | 1 | https://www.webision.sk | 2 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| neonrocket.skneonrocket.sk | 200 | Neonrocket | Marketingová agentúra Vranov nad Topľou | 1 | https://neonrocket.sk/ | 2 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Digitalreachdigitalreach.sk | 200 | Online marketingová agentúra Digitalreach | 6 | https://digitalreach.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Dataswansdataswans.com | 200 | Marketingová agentúra Bratislava | Dataswans | 1 | https://dataswans.com/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| MR. Digitalmrdigital.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra | MR. Digital Studio | 1 | https://mrdigital.sk | 3 | index, follow, all |
| TechWebtechweb.sk | 200 | TechWeb - Webové aplikácie a systémy na mieru | 1 | https://techweb.sk | 2 | index, follow |
| ROI indexroi-index.com | 200 | ROI index | PPC a SEO agentúra pre malé a stredné firmy | 1 | https://roi-index.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| 321tridvajedna.sk | 200 | 321 Grafické štúdio a digitálna agentúra Bratislava | 1 | https://www.tridvajedna.sk/ | 1 | index,follow |
| AV Marketingavmarketing.sk | 200 | NAJLEPŠIA SEO agentúra na Slovensku | AV Marketing – Top 3 na Google do 90 dní, lokálne SEO, Google Ads a Meta Ads pre slovenské firmy | 1 | https://www.avmarketing.sk | 3 | — |
| AB WEBabweb.sk | 200 | Tvorba web stránok eshopov | 1 | https://www.abweb.sk/ | 2 | max-image-preview:large |
| Tomáš Hrubýtomashruby.sk | 200 | Tomáš Hrubý | Senior PPC špecialista | 1 | https://tomashruby.sk/ | 2 | max-image-preview:large |
| Daren & Curtisdarencurtis.sk | 200 | Reklamná agentúra | Bratislava | daren&curtis | 1 | https://darencurtis.sk/ | 5 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Onwebonweb.sk | 200 | Tvorba web stránok Bratislava | Cena webových stránok, eshopov a SEO | 1 | https://www.onweb.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 200 | Marketingová agentúra pre firmy | InstaPrePodnik | 1 | https://instaprepodnik.sk/ | 3 | index,follow,max-image-preview:large |
| Social Heroessocialheroes.sk | 200 | Tvorba webov, e-shopov a online marketing | Social Heroes | 1 | https://socialheroes.sk/ | 2 | index,follow,max-image-preview:large |
| Hypehype.sk | 200 | Hype - digitálna marketingová agentúra | 5 | https://hype.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| OnlineIdea.skonlineidea.sk | 200 | OnlineIdea.sk - Freelanceri pre SEO a online marketing | 1 | https://www.onlineidea.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Digitalmindsdigitalminds.sk | 200 | Weby, automatizácie a AI pre firmy | DigitalMinds | 1 | https://www.digitalminds.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Grafitek.skgrafitek.sk | 200 | Grafitek.sk s.r.o. | Tvorba a správa webstránok | 1 | https://www.grafitek.sk/ | 3 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| Salim Siriehsirieh.sk | 200 | Tvorba web stránok a online marketing | Salim Sirieh, Žilina | 1 | https://www.sirieh.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| This Is Loccothisislocco.sk | 200 | THIS IS LOCCO - Crossline reklamná agentúra | 0 | — | 0 | — |
| 3r.sk3r.sk | 200 | SEO AI - Google Ads manažment - Wordpress Webdizajn - 3R Marketing | 1 | https://3r.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Goldcatgoldcat.sk | 200 | Tvorba webových stránok a e-shopov od 20 € mesačne | Gold Cat | 1 | https://goldcat.sk/sk | 3 | — |
| Hiroäshiroas.sk | 200 | Hiroäs | Digitálna agentúra | 1 | https://hiroas.sk/ | 2 | — |
| shazucha.skshazucha.sk | 200 | Tvorba web stránok, e-shopov a marketing | sHazucha | 1 | https://shazucha.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ppcexpert.skppcexpert.sk | 200 | PPC špecialista Arnošt Vágner · Google Ads, Meta Ads a Sklik | 1 | https://ppcexpert.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Fluxorityfluxority.sk | 200 | Online marketingová agentúra Fluxority | 1 | https://www.fluxority.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| HARTONharton.sk | 200 | HARTON | marketing agency | 0 | https://harton.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Analyzing.skanalyzing.sk | 200 | Analyzing.sk – analýza trhu, webstránky a obsah s AI | 1 | https://www.analyzing.sk/ | 1 | index, follow |
| PS:Digitalpsdigital.sk | 200 | Hello | PS:Digital - Your Digital Marketing Guide | 2 | https://psdigital.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Ainswerainswer.eu | 200 | Ainswer | Najlepšia AEO Agentúra na Slovensku | 2 | https://ainswer.eu/ | 0 | max-image-preview:large |
| Finestudiofinestudio.sk | 200 | Digitálna reklamná agentúra s nápadom | Finestudio | 1 | https://finestudio.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| INNOVATIONSinnovations.sk | 200 | Butiková #digital mediálna agentúra | INNOVATIONS | 1 | https://innovations.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ContentFruitercontentfruiter.sk | 200 | Content marketing agentúra s výsledkami | ContentFruiter | 1 | https://contentfruiter.sk/ | 1 | max-image-preview:large |
| Gaeltagaelta.com | 200 | Gaelta: full-service marketingová agentúra | 1 | https://gaelta.com/ | 3 | — |
| Birdlinebirdline.sk | 200 | Birdline | Sprievodca digitálnou džungľou | 0 | — | 1 | — |
| DataStormdatastorm.sk | 200 | DataStorm s.r.o. – AI integrácie, weby a systémy na mieru | Detva | 1 | https://www.datastorm.sk/ | 3 | index,follow |
| Markeťáci.skmarketaci.sk | 200 | Špičkový marketing s agentúrnymi skúsenosťami za freelancerské ceny | Markeťáci.sk | 1 | https://www.marketaci.sk/ | 0 | index, follow |
| BeeSeobeeseo.sk | 200 | SEO agentúra pre rast z Google | 1 | https://www.beeseo.sk | 0 | — |
| Upvisionupvision.sk | 200 | Online marketingová agentúra Bratislava a Senica | upvision | 1 | https://www.upvision.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Agentúra Luminaryagenturaluminary.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra | LUMINARY| Poprad | 1 | https://www.agenturaluminary.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| AMAT plusamat.plus | 200 | Digitálna agentúra pre firmy | Weby, e-shopy, kampane | AMAT plus | 1 | https://amat.plus/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| blueerablueera.sk | 200 | blueera | Digitálna marketingová agentúra | 1 | https://blueera.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Beyondeabeyondea.sk | 200 | SEO agentúra | Beyondea | 1 | https://www.beyondea.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| SEOPartner.skseopartner.sk | 200 | Home - SEOPartner.sk | 1 | https://seopartner.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Digital Boomdigitalboom.sk | 200 | Digital Boom: Výkonnostný online marketing | 2 | https://www.digitalboom.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| AltPeaxaltpeax.com | 200 | SEO agentúra Bratislava pre organický rast | AltPeax | 1 | https://altpeax.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large |
| truestudio.sktruestudio.sk | 200 | Domov | TRUEStudio | 0 | https://truestudio.sk | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Vargic.skvargic.sk | 200 | Marketingový konzultant Miloš Vargic | 1 | https://vargic.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Marble Digitalmarble-digital.sk | 200 | Marble Digital | Digitálna agentúra Trenčín | Meta Ads, Google Ads, Weby | 1 | https://www.marble-digital.sk | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| iNetGapinetgap.sk | 200 | iNetGap | Marketingová agentúra | 1 | https://inetgap.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| robimeseo.skrobimeseo.sk | 200 | SEO, ktoré funguje | SEO optimalizácia | Robíme SEO | 1 | https://www.robimeseo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Karbon.skkarbon.sk | 200 | Weby, e-shopy, CRM a aplikácie | KARBON.SK | 1 | https://www.karbon.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large |
| Atteatte.sk | 200 | Reklamná agentúra Atte | 1 | https://atte.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Metinasmetinas.com | 200 | Tvorba webstránok a eshopov na mieru | Metinas Žilina | 1 | https://metinas.com/sk | 3 | index, follow |
| iMPROVEimprove.sk | 200 | Digitálna agentúra - aplikácie, SaaS & marketing | iMPROVE | 1 | https://www.improve.sk/sk | 1 | — |
| Paravan Interactiveparavan.sk | 200 | Paravan Interactive — Seniorný digitálny marketing, SEO a AI viditeľnosť | 0 | https://paravan.sk/ | 0 | index, follow |
| Petantpetant.sk | 200 | Online marketing | Web, SEO, reklama a branding | PETANT | 3 | https://www.petant.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Michal Nikerle – Webstránka na mieruwebstrankanamieru.sk | 200 | Tvorba webstránky a profesionálne SEO a AI SEO na mieru | 1 | https://webstrankanamieru.sk | 7 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| INCUBEMEDIAincubemedia.sk | 200 | Tvorba internetových stránok, e-shopov Považská Bystrica | INCUBEMEDIA | 1 | — | 0 | all |
| Michal Ochránekmichalochranek.sk | 200 | Tvorba web stránok Považská Bystrica | Michal Ochránek | 1 | https://www.michalochranek.sk/ | 1 | index, follow |
| Business Oceanseo-ocean.sk | 200 | Tvorba webstránok, e-shopov a SEO | Business Ocean Bratislava | 1 | https://www.seo-ocean.sk/ | 3 | index, follow |
| Castle Digitalcastledigital.sk | 200 | Reklamná agentúra Nové Zámky – weby a kampane | Castle Digital | 1 | https://castledigital.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Digital DNAdigitaldna.sk | 200 | Tvorba web stránok a marketing - Marketingová agentúra DIGITAL DNA | 1 | https://www.digitaldna.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| webz.skwebz.sk | 200 | Tvoríme weby, ktoré predávajú. - webz | 1 | https://www.webz.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Webmanwebman.sk | 200 | Tvorba webových stránok na mieru | Webman | 0 | — | 3 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| AEB Digitalaebdigital.sk | 200 | Tvorba web stránok na mieru Bratislava | Web dizajn & E-shopy | AEB Digital | 1 | https://aebdigital.sk | 0 | index, follow |
| Webgenwebgen.sk | 200 | Tvorba webov, opravy a SEO služby | Webgen.sk | 1 | https://www.webgen.sk/ | 0 | — |
| echoagency.skechoagency.sk | 200 | Echo Agency | Weby, reklamy a obsah pre rastúce firmy | 1 | https://echoagency.sk | 2 | index, follow |
| fg Ateliérfgatelier.sk | 200 | Tvorba webových stránok Trnava - fg Ateliér | 1 | — | 0 | — |
| Maincemaince.sk | 200 | Maince | Digitálna agentúra Bratislava — GEO, SEO, weby | 1 | https://maince.sk/ | 1 | index, follow |
| Gussogusso.sk | 200 | IT podpora a správa pre firmy – Bratislava | Gusso | 1 | https://gusso.sk/ | 1 | — |
| SPACE Solutionsspacesolutions.sk | 200 | Weby, e-shopy a AI automatizácia na mieru — SPACE Solutions | 1 | https://spacesolutions.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Pavlo Viatkin – SEO poradcaseoporadca.sk | 200 | SEO konzultant pre firmy – Google aj AI | Pavlo Viatkin | 1 | https://seoporadca.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| LENTiS Digitallentisdigital.sk | 200 | Máte projekt, ktorý potrebuje BOOST? | LENTiS Digital | 1 | https://lentisdigital.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| PROSIMSIprosimsi.sk | 200 | Tvorba webov, e-shopov a aplikácií na mieru | PROSIMSI | 1 | https://prosimsi.sk/ | 1 | index, follow |
| Abaffy Designabaffydesign.sk | 200 | Abaffy Design – tvorivé štúdio z Bratislavy | 1 | https://www.abaffydesign.sk/ | 1 | index,follow,max-image-preview:large |
| ESEOeseo.sk | 200 | ESEO – SEO optimalizácia web stránok | 1 | https://www.eseo.sk/ | 0 | max-image-preview:large |
| Lahentolahento.sk | 200 | Lahento AI SEO Agency - Lahento | 1 | https://lahento.sk/ | 2 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| SharkWebsharkweb.sk | 200 | Digitalizácia firiem a AI riešenia na mieru | SharkWeb | 1 | https://sharkweb.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large |
| NLD Medianldmedia.sk | 200 | NLD Media – informačné systémy, webové aplikácie a bezpečnosť | 1 | https://nldmedia.sk/ | 2 | index,follow |
| Nexflownexflow.sk | 200 | AI automatizácia pre firmy | n8n, Make.com, AI agenti | Nexflow | 1 | https://nexflow.sk/ | 1 | — |
| Axioma Digitalaxioma-digital.sk | 200 | Tvorba webstránok Bratislava | Axioma Digital — Webová agentúra | 1 | https://axioma-digital.sk | 5 | index, follow |
| Webentawebenta.sk | 200 | Tvorba webových stránok na mieru | Webenta | 1 | https://webenta.sk/sk | 2 | — |
| Devendodevendo.sk | 200 | Devendo | Moderná marketingová agentúra | 0 | https://www.devendo.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| ART FOCUSartfocus.sk | 200 | ART FOCUS | Web stránky, SEO a fotografia, Banská Bystrica | 1 | https://artfocus.sk/ | 1 | max-image-preview:large |
| Bitonbiton.sk | 200 | Úvod - Biton | 1 | https://www.biton.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| do digitaldodigital.sk | 200 | Performance marketing pre SK, CZ & HU | do digital | 1 | https://dodigital.sk/ | 3 | — |
| BrandLiftbrandlift.sk | 200 | BrandLift | Tvorba webstránok, SEO a marketing | 1 | https://www.brandlift.sk | 2 | — |
| Enrollenroll.sk | 200 | Enroll — WordPress špecialisti | Tvorba, oprava a údržba webov | 1 | https://enroll.sk/ | 1 | — |
| WebSyswebsys.sk | 200 | Tvorba webov Skalica – weby, e-shopy a kreatíva | WebSys | 1 | https://www.websys.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Porciaporcia.sk | 200 | Marketingová agentúra Bratislava | Porcia.sk | 2 | https://porcia.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Milan Pavlákmilanpavlak.sk | 200 | Milan Pavlák | WordPress & Web Developer in Bratislava | 1 | https://milanpavlak.sk | 3 | index, follow |
| DUOMduom.sk | 200 | Marketingová agentúra DUOM | O nás | 0 | — | 0 | index, follow |
| Dunajmediadunajmedia.sk | 200 | Domov | Dunajmedia — Digitálna Agentúra Bratislava | 1 | — | 1 | index, follow |
| ProfLinesproflines.agency | 200 | Digitálna marketingová agentúra v Bratislave | ProfLines | 1 | https://proflines.agency/ | 2 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Mudroch.FEmudrochfe.net | 200 | Web Developer Bratislava | Tvorba Webstránok od 499€ | Mudroch.FE | 2 | https://mudrochfe.net | 13 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Consulteeconsultee.biz | 200 | Consultee – Digitálny marketing, SEO & LLMO, E-commerce, AI & vývoj – Consultee.BIZ | 1 | https://www.consultee.biz/ | 1 | — |
| SAZA Digitalsaza-digital.com | 200 | SAZA Digital | Online marketing pre každé podnikanie | 1 | https://saza-digital.com/sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| TechSEO Vitalstechnickeseo.sk | 200 | Vývojár a konzultant enterprise technického SEO | TechSEO Vitals | 1 | https://www.technickeseo.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Smart Sidesmartside.sk | 200 | Tvorba webových stránok a e-shopov | Smart Side | 1 | https://smartside.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Ameticaametica.sk | 200 | Digitálna agentúra • Weby, Eshopy, Kreatíva • Online marketing • Ametica | 1 | https://ametica.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| NEW WAYnewway.sk | 200 | NEW WAY | Weby a e-shopy, ktoré prinášajú zákazníkov | 1 | https://www.newway.sk/ | 1 | max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Sockasocka.sk | 200 | Socka | Digitálny marketing Košice — Weby, PPC, Sociálne siete | 1 | https://socka.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ESFAesfa.sk | 200 | ESFA | Weby, marketing a AI automatizácia | 1 | https://www.esfa.sk/ | 2 | — |
| Róbert Grófrobertgrof.sk | 200 | Róbert Gróf: SEO špecialista pre Váš rast | 1 | https://robertgrof.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Peter Svatoňsvaton.sk | 200 | Peter Svatoň - audit výkonu: SEO, PPC a AI Search | 1 | https://svaton.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Evolumevolum.sk | 200 | Evolum | Poctivé WordPress webstránky s funkčným SEO | 1 | https://evolum.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| SEOFLASHseoflash.sk | 200 | SEOFLASH PRO | Sémantická autorita & GEO Optimalizácia 2026 | 1 | https://seoflash.sk/ | 3 | index, follow |
| WAIMAwaima.sk | 200 | Agentúra WAIMA — SEO optimalizácia a tvorba webových stránok v Bratislave | 1 | https://waima.sk/ | 1 | — |
| Efektívny webefektivnyweb.sk | 200 | Digitálny svet v hrsti 🌐 Online marketingová agentúra | 1 | https://www.efektivnyweb.sk/ | 2 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| eshopkonzultant.skeshopkonzultant.sk | 200 | E-shop konzultácie, audit a marketing | Consultee | 1 | https://www.eshopkonzultant.sk/ | 5 | — |
| Fiui Agencyfiuiagency.sk | 200 | Digitálna viditeľnosť pre firmy a živnostníkov - FIUI Agency | 1 | https://fiuiagency.sk/ | 2 | max-image-preview:large |
| Fundiofundio.sk | 200 | Fundio — Marketingová agentúra: SEO, GEO, video a weby | 1 | https://fundio.sk | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| MR. Digital Studiomrdigitalstudio.sk | — | — | 0 | — | — | — |
| Nasareklamanasareklama.sk | 200 | Nasareklama | Kreatívna & marketingová agentúra | 0 | https://nasareklama.sk/ | 0 | — |
| Before It Was Coolbeforeitwascool.sk | 200 | Marketingová agentúra na Slovensku | Before It Was Cool | 1 | https://beforeitwascool.sk/ | 4 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large |
| Belak Marketingbelakmarketing.sk | 503 | Údržba | 0 | — | 0 | — |
| Bestetobesteto.sk | 200 | Besteto – pomáhame e-shopom rásť | 1 | https://www.besteto.sk/ | 1 | max-image-preview:large |
| Betterpixelsbetterpixels.sk | 200 | Betterpixels – digitálna agentúra Bratislava | weby, e-shopy | 1 | https://betterpixels.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| Digilafdigilaf.sk | 200 | Marketingová agentúra, ktorá posunie váš biznis | 0 | https://www.digilaf.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Dinallydinally.sk | 200 | Google Ads, Meta Ads, weby a expanzia | Dinally | 1 | https://www.dinally.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| GalaMediagalamedia.sk | 200 | GalaMedia | Webstránky, marketing a branding Poprad, Vranov | 1 | https://galamedia.sk | 1 | index, follow |
| Hungry Studiohungrystudio.sk | 200 | Hungry Studio | Marketingová agentúra Trenčín | 1 | https://hungrystudio.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
Sitemaps: hoeveel inhoud is daadwerkelijk vindbaar?
De openbare crawl las robots.txt, opgegeven sitemaps en conventionele sitemap.xml/sitemap_index.xml-eindpunten. Limieten waren 12 sitemapbestanden en 50.000 unieke URL’s per host. “Binnen de limiet” betekent dat de ontdekte wachtrij was uitgeput; het is geen garantie voor elke pagina op de website.
Er waren 158 verwerkbare inventarissen binnen de limieten, tien gedeeltelijke inventarissen en zes gevallen zonder succesvol opgehaalde XML-inventaris. Gedeeltelijke aantallen betekenen ten minste zoveel URL’s. Een mislukte opvraging toont niet aan dat er geen sitemap bestaat.
20 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 1147 | ok | 0 | 0 | — |
| Visibilityvisibility.sk | 2730 | partial | 100 | 48 | 1475.6 |
| Increaseoincreaseo.sk | 27 | ok | 100 | 0 | 683.8 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 99 | ok | 0 | 0 | — |
| Dexfinitydexfinity.com | 1095 | partial | 99.8 | 11 | 721.8 |
| Invelityinvelity.com | 985 | ok | 100 | 319 | 36.3 |
| GoUPgoup.sk | 1047 | ok | 100 | 0 | 591.7 |
| Gradetagradeta.sk | 202 | partial | 95.5 | 23 | 2223.9 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 755 | partial | 100 | 4 | 2068.8 |
| Madvisomadviso.sk | 312 | ok | 100 | 111 | 579 |
| Basta digitalbastadigital.com | 478 | ok | 100 | 425 | 18.9 |
| Spotibospotibo.sk | 115 | ok | 100 | 5 | 944.7 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 740 | ok | 100 | 273 | 47.3 |
| Digitalmandigitalman.sk | 577 | ok | 100 | 568 | 1.7 |
| SEOLINEseoline.sk | 32 | ok | 100 | 0 | 504.7 |
| ROI indexroi-index.com | 1770 | ok | 100 | 195 | 427.6 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 156 | ok | 44.9 | 42 | 21.3 |
| BeeSeobeeseo.sk | 37 | ok | 59.5 | 0 | 121.8 |
| iMPROVEimprove.sk | 100 | ok | 100 | 8 | 68.6 |
| Webmanwebman.sk | 164 | ok | 100 | 0 | 228.3 |
Visibility heeft ten minste 2.730 URL’s in de begrensde crawl tegenover 3.033 in een oudere opgeslagen AmICited-inventaris. ui42 heeft 1.147 tegenover 1.203; Digitalman heeft 577 in beide. Verschillende vastlegmomenten en dekkingslimieten betekenen dat deze verschillen geen inhoudsverwijdering aantonen.
Register-uitschieters vereisen bijzondere voorzichtigheid. BeCode bereikte de limiet van 50.000 URL’s, AmICited heeft ten minste 36.266 en Dataswans ten minste 5.893. Taalversies, taxonomieën en gegenereerde pagina’s kunnen inventarissen domineren. Geen van deze aantallen bewijst op zichzelf een hoge redactionele output.
Actualiteit: inhoudelijke updates of gewijzigde tijdstempels?
Digitalman levert lastmod voor alle 577 ontdekte URL’s; 568 verklaren een wijziging binnen 30 dagen, met een mediane leeftijd van 1,7 dagen. Basta heeft 425 van 478 URL’s in dat interval, Invelity 319 van 985 en ROI index 195 van 1.770. Visibility heeft 48 in zijn gedeeltelijke inventaris; Spotibo heeft vijf van 115.
Dit is een signaal om te onderzoeken, geen telling van nieuwe artikelen. Navigatiewijzigingen, template-updates en het gedrag van publicatiesystemen kunnen veel tijdstempels tegelijk wijzigen. De cijfers van Digitalman en Basta bewijzen geen honderden nieuwe expertartikelen in een maand.
ui42 en seo-optimalizacia.eu leveren geen lastmod in de opgehaalde sitemaps. Dat maakt hun content niet verouderd. Omgekeerd is de mediane leeftijd van een oud archief niet automatisch een probleem: gevestigde definities en casestudy’s hoeven niet maandelijks te worden herschreven.
Een sterkere actualiteitscontrole bemonstert recente AI-zoekartikelen en verifieert auteurschap, bronnen, inhoudelijke herzieningen en feitelijke actualiteit. Een Google AI Mode-tutorial heeft een andere houdbaarheid dan een uitleg over canonical-tags. Deze dataset helpt bij het kiezen van URL’s voor dat werk; ze certificeert niet de inhoudelijke actualiteit van elk artikel.
Welke onderwerpen benadrukken de URL-inventarissen?
Tokens worden genormaliseerd zonder diakritische tekens en ten hoogste één keer per URL geteld. Dit zijn URL’s die een token bevatten, geen herhalingen in de artikeltekst. Basale taalcodes en sommige veelvoorkomende woorden zijn uitgesloten; structurele labels zoals blog en glossary blijven zichtbaar.
| Domein | Tokens en URL-aantallen | Interpretatie |
|---|---|---|
| visibility.sk | blog 2.467; slovnik 806; google 198; seo 103 | Groot archief en woordenlijst; gedeeltelijke crawl |
| ui42.sk | blog 526; uickovska/abeceda 439; projekt 77; ai 47 | Artikelen, definities en projectpagina’s |
| digitalman.sk | marketing 210; blog 157; slovnik 154; glossar 77; glossary 76 | Meertalige woordenlijsten vergroten de inventaris |
| spotibo.sk | seo 44; novinky 12; pripadova/studia 7 | Geconcentreerde specialistische dekking |
| bastadigital.com | podcasty 61; seo 51; pripadovky 43; ai 27 | Expertise in verschillende formats |
| invelity.com | blog 485; lexikon 338; services 59 | Meertalige content en diensten |
| roi-index.com | slovnik 609; marketing 213; ai 127; seo 83 | Aanzienlijke woordenlijst en AI-dekking |
| gradeta.sk | blog 82; seo 49; referencia 34 | Specialistische content en referenties |
Een GEO-token kan ook voorkomen in een klantnaam of geografische term. Tegelijk kan een echte GEO-dienst onder /seo/ leven. Het tellen van GEO-URL’s is daarom geen expertisescore.
Bureaubeoordelingen: bewijs dat het checken waard is, en vragen die nog openstaan
Visibility: toonaangevend bereik in AI met een technische vraag
Visibility leidt de merkvermeldingen met 72 en de AI-bronantwoorden met 57. Ahrefs schat 12.638 Slowaakse bezoeken en DR 53. De SEO-dienst en de referenties bieden materiaal voor een nadere beoordeling van mensen en projecten. De opgeslagen Web Vitals-tupel is de technische zwakte. Het is een plausibele kandidaat voor een breed content- en SEO-programma; vraag naar templateprestaties en hoe klantresultaten verschillen van het lezen van de woordenlijst.
ui42: sterke eigen siteprestaties, maar onderzoek de casestudy-discipline
ui42 leidt de shortlist in geschat Slowaaks verkeer en heeft gunstige opgeslagen veldmetrieken. De SEO-servicepagina noemt klanten en beschrijft organische omzetgroei, een nuttiger claim dan niet-gespecificeerde rangschikkingsverbeteringen. Niet elke ui42-case is SEO-bewijs: de Finax-case betreft UX en redesign. Vraag om een case die bij jouw probleem past, de meetbron en het tijdskader.
Spotibo: specialistische positionering, prijssignalen en een internationaal product
Spotibo registreert 35 vermeldingen en 31 geciteerde antwoorden met slechts 115 sitemap-URL’s. De servicepagina publiceert indicatieve prijzen, terwijl de referenties klanten en claims over bedrijfsresultaten identificeren. Dit maakt het aanbod gemakkelijker te inspecteren, zonder de cijfers onafhankelijk te auditen. De internationale tools van Spotibo.com hebben hun eigen organische bereik; dat mag niet als buitenlandse bureauleads worden gepresenteerd. Ontbrekende INP blijft een metingstekort.
Basta digital: enterprise-scope en resultaten via meerdere kanalen
De SEO- en GEO-pagina van Basta beschrijft enterprisewerk, audits en trainingen. Het voorbeeld van Popradská-koffie combineert SEO, UX en andere acquisitiekanalen. Dat is nuttig discussiemateriaal, maar alle resulterende groei kan niet aan SEO worden toegeschreven. Vijfentwintig AI-vermeldingen, DR 48 en 1.270 verwijzende domeinen vestigen een ervaren webaanwezigheid. Onvolledige veldmetrieken vestigen geen volledige goedkeuring.
Increaseo: een kleine inventaris met substantieel Slowaaks verkeer
Increaseo heeft een geschatte 2.839 Slowaakse bezoeken uit een inventaris van 27 URL’s. De referenties bespreken gebruikers, transacties en omzet, terwijl de technische sprint de oplevering concreter maakt. Dit kan passen bij een koper met een specifiek implementatieprobleem. Procentuele groei heeft nog steeds een basislijn en seizoenscontext nodig. De opgeslagen CLS van 0,14 is een concrete vraag over de eigen website van de leverancier.
SCR interactive: internationale SEO voor klanten verschilt van het bereik op het eigen domein
De SEO-pagina van SCR beschrijft resultaten voor klanten, waaronder Exisport in Hongarije en Farmove. Dit zijn claims over klantwerk; het eigen domein heeft ongeveer 804 geschatte Slowaakse en 196 Tsjechische bezoeken. Een bescheiden bereik op de eigen site buiten SK/CZ weerlegt niet dat er in het buitenland voor klanten wordt gewerkt. Vraag om een contacteerbare klantreferentie en een duidelijke uiteenzetting van wat het bureau daadwerkelijk heeft geïmplementeerd.
Dexfinity en Invelity: verschillende internationale contentvoetafdrukken
Dexfinity leidt de shortlist in verwijzende domeinen en heeft 431 geschatte bezoeken buiten SK/CZ. De Amerikaanse trefwoordsteekproef bevat Engelse woordenlijst- en marketingtoolonderwerpen. Invelity heeft DR 54 en Engelstalige artikelen over affiliate marketing, SEO en advertenties. Beide verdienen het onderscheid te maken tussen het lezen van content en het verwerven van internationale SEO-klanten. Een PPC-case die op een SEO-pagina is ingebed, wordt geen SEO-resultaat.
SEOLINE en Adamovic SEO: kleinere websites kunnen specialistische autoriteit ondersteunen
SEOLINE heeft 34 vermeldingen, 31 geciteerde antwoorden en 32 sitemap-URL’s, waaronder secties met casestudy’s en AI-diensten. Adamovic SEO heeft 29 vermeldingen, 2.285 geschatte Slowaakse bezoeken, prijzen en casestudy’s. Onderzoek bij beide de verantwoordelijke professional, de capaciteit en de continuïteit van de oplevering. De oude domeinalias van Adamovic in het AI-rapport illustreert ook waarom entiteitsresolutie in GEO van belang is.
Gradeta en iMPROVE: procestransparantie is nuttiger dan een GEO-label
Gradeta legt de grenzen van SEO en de relatie met AI-optimalisatie uit; de referenties identificeren klanten. iMPROVE scheidt zichtbaarheid, sentiment en antwoordnauwkeurigheid en beschrijft auditing, content en monitoring. Dit zijn nuttige processignalen. Ze hebben nog steeds herhaalbare voor- en nametingen en bewijs van commercieel voordeel nodig.
BeeSeo, ROI index, Webman en InstaPrePodnik
De referenties van BeeSeo bevatten geanonimiseerde cases. Er kunnen legitieme redenen voor anonimiteit zijn, maar zonder een genoemde klant of verificatieroute is het bewijs zwakker. ROI index heeft 1.770 sitemap-URL’s, met uitgebreide woordenlijst- en AI-onderwerpen; de omvang van de inventaris kan caseverificatie niet vervangen. Webman identificeert zijn exploitant als InstaPrePodnik, s.r.o., dus de twee merken zijn geen onafhankelijke leveranciers.
Digitalman: een degelijk technisch startpunt zonder opgeblazen conclusies
Digitalman heeft 44 vermeldingen en 43 geciteerde AI-antwoorden, maar slechts 492 geschatte Slowaakse organische bezoeken. AI-zichtbaarheid en organisch verkeer hoeven niet samen te bewegen. De mobiele labsnapshot is gunstig; veld-LCP heeft weinig ruimte; wijdverspreide recente lastmod bewijst geen groot volume aan nieuw onderzochte content.
De referenties van Digitalman noemen klanten, vaak over meerdere kanalen. De SEO-pagina citeert ook algemene branchecijfers over return on investment. Een branche-ROI-statistiek is geen behaald klantresultaat van Digitalman. De sterkste volgende stap zouden toegewijde SEO- en GEO-casestudy’s zijn met basislijnen, datums, interventies en attributiebeperkingen.
Wie toont internationale organische reikwijdte?
20 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 14643 | 14498 | 86 | 59 |
| Visibilityvisibility.sk | 15741 | 12638 | 2981 | 122 |
| Increaseoincreaseo.sk | 2844 | 2839 | 0 | 5 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 2292 | 2285 | 0 | 7 |
| Dexfinitydexfinity.com | 2744 | 1978 | 335 | 431 |
| Invelityinvelity.com | 1739 | 1613 | 33 | 93 |
| GoUPgoup.sk | 1158 | 1147 | 0 | 11 |
| Gradetagradeta.sk | 918 | 904 | 0 | 14 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 1000 | 804 | 196 | 0 |
| Madvisomadviso.sk | 813 | 802 | 9 | 2 |
| Basta digitalbastadigital.com | 839 | 755 | 0 | 84 |
| Spotibospotibo.sk | 763 | 728 | 34 | 1 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 590 | 585 | 5 | 0 |
| Digitalmandigitalman.sk | 569 | 492 | 0 | 77 |
| SEOLINEseoline.sk | 417 | 403 | 0 | 14 |
| ROI indexroi-index.com | 209 | 195 | 6 | 8 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 136 | 136 | 0 | 0 |
| BeeSeobeeseo.sk | 33 | 33 | 0 | 0 |
| iMPROVEimprove.sk | 16 | 16 | 0 | 0 |
| Webmanwebman.sk | 2 | 2 | 0 | 0 |
³ Wereld minus Slowakije minus Tsjechië is een benaderende aftrekking van onafhankelijk afgeronde schattingen; negatieve residuen worden op nul gezet. Tsjechisch verkeer komt uit de export van top-landen, dus afwezigheid in die lijst toont geen absoluut nul aan. Zoekland is niet hetzelfde als contenttaal of commerciële intentie.
Alternatieve domeinen veranderen de vergelijking
| Domein en bedrijfsmodel | Wereldbezoeken/mnd | VS-bezoeken/mnd | Wat de Amerikaanse trefwoordsteekproef toont |
|---|---|---|---|
| ui42.com – internationale content van het bureau | 1.498 | 392 | Definities van trefwoordanalyse, technische en marketingwoordenlijstpagina’s |
| visibility-digital.com – Engelstalige website | 290 | 83 | Onderwerpen over Moz en herstel van Facebook-berichten; gemengde koperrelevantie |
| invelity.com – meertalige bureausite | 1.739 | 72 | Affiliate-links, SEO-technieken en advertenties |
| dexfinity.com – meertalige bureausite | 2.744 | 44 | Engelse AI-tools en Google Market Finder, naast Slowaakse query’s |
| spotibo.com – softwareproduct | 3.475 | 1.425 | Tools voor technische SEO-audits en websitecontroles |
| amicited.com – uitgever/software-controle | 1.930 | 239 | AI-zichtbaarheid en verklarende content; buiten de bureauranglijsten |
ui42.com staat derde in de Amerikaanse steekproef voor “what is keyword analysis” met een geschat volume van 500. Invelity staat zevende voor “seo optimisation techniques” met volume 100. Spotibo.com staat eerste voor “technical seo audit tool” met volume 1.400. Dit zijn specifiekere demonstraties van internationale reikwijdte dan de aanwezigheid van een Engelse taalwisselaar.
De best onderbouwde kandidaten voor verder onderzoek naar internationale SEO op het eigen domein zijn ui42 voor zijn afzonderlijke Engelse domein, Invelity en Dexfinity voor meertalige content, en Spotibo afzonderlijk voor succes met software. Visibility heeft een aanzienlijk Tsjechisch bereik en een kleinere Engelstalige website. Geen van hen wordt uitgeroepen tot winnaar in de internationale verwerving van bureaufklanten: gekwalificeerde buitenlandse leads en omzet zijn niet beschikbaar.
De geschatte 71 bezoeken van Digitalman uit Kirgizië komen van één trefwoord, “usp”. De Amerikaanse steekproef van ui42.sk bevat Slowaakstalige query’s. De Finse trefwoordquery van Basta gaf geen individuele trefwoorden terug ondanks verkeer in de batchexport. Deze discrepanties blijven zichtbaar in plaats van te worden omgezet in ongefundeerde expansieclaims of beschuldigingen van leveranciersfouten.
AmICited.com: een domein van minder dan een jaar oud dat al rankt en AI-citaties verdient
We nemen AmICited op als softwarebenchmark van de uitgever van dit artikel, ook in de hoofdvergelijkingstabel. De prestaties ervan vormen een concreet voorbeeld van een jong domein dat organische posities en AI-citaties verdient. Het blijft gescheiden van de Slowaakse bureauwinnaars, en zijn eigen resultaten zijn geen onafhankelijke klantreferentie.
Het Verisign RDAP-register registreert de registratie op 8 december 2025. Op 3 november 2026 was het domein 330 kalenderdagen oud — nog geen jaar. Dit vestigt de registratieleeftijd, niet een geverifieerde productlanceringsdatum of bedrijfsleeftijd.
Hoeveel citaties toont Ahrefs?
In Ahrefs Site Explorer toonde het paneel AI responses / New index met All locations geselecteerd 786 AI-antwoorden en 440 geciteerde pagina’s. De precieze maat is antwoorden die het domein citeren, niet een telling van individuele hyperlinkvoorkomens.
| Ahrefs-platform | AI-antwoorden die het domein citeren | Geciteerde pagina’s |
|---|---|---|
| Google AI Overviews | 180 | 116 |
| Google AI Mode | 41 | 33 |
| ChatGPT | 57 | 43 |
| Gemini | 8 | 4 |
| Perplexity | 249 | 184 |
| Copilot | 251 | 145 |
| Totaal overzicht | 786 | 440 |
Geciteerde pagina’s overlappen tussen platforms, dus hun rijtotalen mogen niet worden opgeteld om unieke URL’s te berekenen. Grok was als gepauzeerd gelabeld; de weergegeven nul wordt niet geïnterpreteerd als uitputtend bewijs dat er geen citaties zijn.
Dit is een andere meting dan ons Digitalman-experiment. Ahrefs gebruikt zijn eigen vragen, landen en index. In ons eenmalige Slowaakse experiment kwam amicited.com als bron voor in vijf AI-antwoorden. Noch vijf noch 786 is een fout: invoeren, dekking en aanbieders verschillen. De API-verbinding bevatte niet de vereiste Brand Radar-add-ons, dus deze nieuwe aantallen zijn uit de geauthenticeerde interface gelezen en in de screenshot gedocumenteerd.
De eigen SEO-prestaties van het jonge domein
De oorspronkelijke bevroren Ahrefs-export geeft AmICited 1.930 geschatte maandelijkse organische bezoeken wereldwijd, 307 uit Slowakije, 370 organische trefwoorden en 118 trefwoorden in de top drie. DR is 58, met 1.436 verwijzende domeinen. De export van Digitalman registreert 569 wereldwijde bezoeken, 492 Slowaakse bezoeken en DR 26. Visibility heeft DR 53 en ui42 DR 61; AmICited evenaart hun Slowaakse organische verkeersschaal niet.
De huidige Ahrefs-interfaceopname toont 363 unieke trefwoorden en 120 in de top drie. De vergelijkingstabellen behouden de bevroren API-waarden van 370 en 118 in plaats van de twee snapshots te vermengen. Het trefwoordenrapport per locatie heeft 405 rijen omdat één zin in meerdere landen records kan hebben.
Historische waarnemingen op de eerste dag van elke maand, geen gemeten analytics-bezoeken. Het laatste punt is 1 november 2026; de hoofdbenchmark gebruikt een aparte snapshot van 3 november.
Specifieke voorbeelden uit de Amerikaanse Ahrefs-export, gefilterd op hoofdorganische posities:
| Trefwoord (VS) | Organische positie | Rankende pagina |
|---|---|---|
| h1 and h2 meaning | 2 | Koppensysteem |
| capterra vs g2 | 2 | Vergelijking van reviewplatforms |
| bing crawl | 5 | Bing en ChatGPT SEO |
| search visibility score | 8 | Zichtbaarheidsscore |
| ai search visibility checker | 9 | AI-zichtbaarheidscheckers |
Voor een koper is dit een concreet tegenvoorbeeld van het idee dat een jonge website niet kan concurreren. Leeftijd alleen verklaart de uitkomst niet, en domeinregistratie vestigt niet de ervaring, het team of de links die beschikbaar zijn voor het project. Posities en citaties vestigen ook geen gekwalificeerde leads of ROI. De ondersteunende records, inclusief de uitsplitsing per platform, zijn beschikbaar in een afzonderlijke JSON-export.
Welke korte trefwoorden en prompts hebben we gebruikt?
De set bevat 40 korte, via Ahrefs geselecteerde trefwoorden, 60 kopersvragen en vier reeds bestaande prompts. Alle zijn gericht op Slowakije, gebruiken een eenmalig schema en vragen ChatGPT, Google AI Overviews en Google AI Mode. De langere initiële vragen werden aangevuld met korte zinnen die gangbare zoekinvoeren weerspiegelen.
De geselecteerde zinnen met het hoogste volume zijn onder meer “content marketing” met 5.000, “seo stratégia” en “seo cena” met elk 1.500, “off page seo” met 900, en “seo specialista” en “seo audit” met elk 800. “seo bratislava” heeft 700, “seo agentúra” 600, “seo služby” 450, “technické seo” 200, “ai seo” 150, “geo optimalizácia” 90 en “geo audit” tien.
Dit zijn Ahrefs-schattingen van gemiddelde maandelijkse Google-zoekopdrachten in Slowakije toen de trefwoordenlijst werd opgesteld, geen ChatGPT-queryaantallen. Varianten met en zonder accenten kunnen overlappen in intentie; hun volumes worden niet opgeteld om een marktomvangcijfer te verzinnen. Relevante GEO-termen met een laag volume werden bewust behouden.
Korte informatieve zinnen leveren ook internationale tools en tutorials op, dus het is geen pure test voor leveranciersselectie. De kopersvragen behandelen het kiezen van een bureau, prijzen, technische SEO, e-commerce, lokale diensten en het meten van AI-zichtbaarheid. Toekomstig herhaald onderzoek zou de twee groepen zowel afzonderlijk als geaggregeerd moeten rapporteren.
Alle 104 exact gemeten prompts en beschikbare Ahrefs-volumes
104 records · click a heading to sort
| geo audit | short Ahrefs keywords | 10 | SK | one_time |
| optimalizácia webu pre ai | short Ahrefs keywords | 10 | SK | one_time |
| b2b seo | short Ahrefs keywords | 10 | SK | one_time |
| seo shoptet | short Ahrefs keywords | 10 | SK | one_time |
| seo pre eshopy | short Ahrefs keywords | 40 | SK | one_time |
| seo copywriting | short Ahrefs keywords | 50 | SK | one_time |
| chatgpt seo | short Ahrefs keywords | 70 | SK | one_time |
| seo wordpress | short Ahrefs keywords | 80 | SK | one_time |
| geo optimalizácia | short Ahrefs keywords | 90 | SK | one_time |
| lokálne seo | short Ahrefs keywords | 90 | SK | one_time |
| analýza kľúčových slov | short Ahrefs keywords | 90 | SK | one_time |
| seo pre ai | short Ahrefs keywords | 100 | SK | one_time |
| linkbuilding | short Ahrefs keywords | 100 | SK | one_time |
| seo konzultácie | short Ahrefs keywords | 100 | SK | one_time |
| ai seo | short Ahrefs keywords | 150 | SK | one_time |
| seo audit cena | short Ahrefs keywords | 150 | SK | one_time |
| online marketingová agentúra bratislava | short Ahrefs keywords | 150 | SK | one_time |
| seo optimalizácia webu | short Ahrefs keywords | 200 | SK | one_time |
| technické seo | short Ahrefs keywords | 200 | SK | one_time |
| seo analýza | short Ahrefs keywords | 200 | SK | one_time |
| seo cenník | short Ahrefs keywords | 250 | SK | one_time |
| digitálna agentúra | short Ahrefs keywords | 250 | SK | one_time |
| digitálna marketingová agentúra | short Ahrefs keywords | 300 | SK | one_time |
| optimalizácia pre vyhľadávače | short Ahrefs keywords | 450 | SK | one_time |
| seo služby | short Ahrefs keywords | 450 | SK | one_time |
| seo optimalizácia | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| seo články | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| seo firma | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| online marketingová agentúra | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| seo agentúra | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| seo agentura slovensko | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| on page seo | short Ahrefs keywords | 700 | SK | one_time |
| marketingová agentúra | short Ahrefs keywords | 700 | SK | one_time |
| seo bratislava | short Ahrefs keywords | 700 | SK | one_time |
| seo audit | short Ahrefs keywords | 800 | SK | one_time |
| seo specialista | short Ahrefs keywords | 800 | SK | one_time |
| off page seo | short Ahrefs keywords | 900 | SK | one_time |
| seo cena | short Ahrefs keywords | 1500 | SK | one_time |
| seo stratégia | short Ahrefs keywords | 1500 | SK | one_time |
| content marketing | short Ahrefs keywords | 5000 | SK | one_time |
| Porovnajte slovenské SEO a GEO agentúry podľa technickej implementácie, tvorby obsahu, referencií a merania AI viditeľnosti. | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku overujú prístup AI robotov k webu a odstraňujú technické prekážky? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO a GEO agentúry implementujú štruktúrované dáta a overujú informácie o značke? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku pripravia obsah podľa otázok zákazníkov pre Google aj AI odpovede? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry porovnávajú AI viditeľnosť značky zvlášť pre ChatGPT, Google AI Overviews a Google AI Mode? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské GEO agentúry analyzujú zdroje citované AI a navrhujú, ako získať relevantné citácie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra vie analyzovať, prečo ChatGPT odporúča konkurenciu a našu firmu nespomína? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry riešia viditeľnosť firiem v Google AI Mode? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku optimalizujú weby pre Google AI Overviews? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry pomáhajú firmám získať organické zmienky a citácie v ChatGPT? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Podľa akých dôkazov vybrať GEO agentúru na Slovensku a odhaliť nereálne sľuby o odporúčaniach AI? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ako porovnať ponuky slovenských agentúr na SEO a GEO, aby sa neplatilo dvakrát za rovnakú prácu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku poskytuje LLMO optimalizáciu značky pre jazykové modely? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú AEO optimalizáciu a ako sa ich služba líši od SEO a GEO? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry merajú zmienky, citácie a podiel viditeľnosti značky v AI odpovediach? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku robia GEO audit vrátane porovnania AI viditeľnosti konkurencie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra pripraví web tak, aby bol dostupný a zrozumiteľný pre AI vyhľadávače? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku pomáha firmám zlepšiť viditeľnosť v AI odpovediach popri klasickom SEO? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré AI SEO agentúry na Slovensku majú overiteľné referencie a jasnú metodiku? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry poskytujú GEO optimalizáciu a aké konkrétne služby zahŕňa? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku vedia robiť SEO a GEO pre SaaS firmy aj na zahraničných trhoch? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry majú skúsenosti so SEO a AI viditeľnosťou kliník a ambulancií? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO a GEO agentúry sú vhodné pre B2B firmy a získavanie obchodných dopytov? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry majú preukázateľné referencie na SEO a GEO pre e-shopy? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra pomôže lokálnej firme s Google Mapami a Google Business Profile? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku budujú autoritu značky cez off-page SEO a digitálne PR? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO agentúry ponúkajú transparentný linkbuilding na relevantných weboch? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry prepájajú content marketing, SEO a GEO do jednej obsahovej stratégie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku tvorí odborné SEO články s overenými zdrojmi a meraním výsledkov? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú SEO copywriting prispôsobený aj odpovediam AI vyhľadávačov? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO agentúry riešia rýchlosť webu a Core Web Vitals spolu s vývojármi? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra vyrieši problémy s indexáciou webu v Google? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO agentúry pomôžu pri migrácii alebo redizajne webu bez zbytočnej straty organickej návštevnosti? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry robia SEO pre e-shopy na Shoptete? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra sa špecializuje na SEO optimalizáciu WordPress webov? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku poskytujú on-page SEO vrátane úpravy vstupných stránok? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry majú skúsenosti s technickým SEO a vedia opravy aj nasadiť? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku pripraví analýzu kľúčových slov aj otázok zákazníkov pre AI vyhľadávanie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra urobí SEO analýzu webu a porovnanie s konkurenciou? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku robia SEO audit s konkrétnym plánom opráv a prioritami? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ako pri výbere slovenskej SEO agentúry overiť reálne výsledky a čas potrebný na ich dosiahnutie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ako porovnať slovenské SEO agentúry podľa viazanosti, vlastníctva obsahu a podmienok ukončenia spolupráce? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO a GEO agentúry poskytujú zrozumiteľné reporty a prístup k dátam? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry vyhodnocujú SEO podľa dopytov, predaja a návratnosti investície? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO agentúry sú vhodné pre malé firmy s obmedzeným rozpočtom? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú mesačnú správu SEO a čo zahŕňa paušál? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Koľko stojí GEO optimalizácia na Slovensku a čo by mala obsahovať ponuka agentúry? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Koľko stojí profesionálny SEO audit na Slovensku a ktoré agentúry ho poskytujú? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré SEO agentúry na Slovensku uvádzajú transparentný cenník a rozsah služieb? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Koľko stoja SEO služby slovenských agentúr a podľa čoho porovnať ich ponuky? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra pripraví spoločnú SEO a GEO stratégiu s merateľnými cieľmi? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú SEO konzultácie a nezávislý druhý názor na stratégiu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kedy si má slovenská firma vybrať SEO agentúru a kedy samostatného SEO špecialistu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO firmy sú vhodné pre menšiu firmu bez vlastného marketingového tímu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku poskytuje komplexné SEO služby od auditu až po implementáciu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré marketingové agentúry na Slovensku prepájajú SEO, obsah a viditeľnosť v AI? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské digitálne agentúry majú špecializovaný tím na SEO a GEO? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ako vybrať slovenskú SEO agentúru podľa výsledkov, referencií a spôsobu práce? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry v Bratislave ponúkajú SEO aj optimalizáciu pre AI vyhľadávanie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré SEO agentúry na Slovensku sa oplatí porovnať pri výbere dlhodobého partnera? | buyer questions | — | SK | one_time |
| digitalna agentura | pre-existing | — | SK | one_time |
| Odporučte marketingovú agentúru v Bratislave, ktorá sa venuje aj reklame v ChatGPT a GEO optimalizácii. | pre-existing | — | SK | one_time |
| Koľko stojí mesačná správa Google Ads pre malý e-shop na Slovensku a čo zahŕňa? | pre-existing | — | SK | one_time |
| Ako zlepšiť viditeľnosť firmy v AI vyhľadávaní, napríklad v ChatGPT a Google AI Overviews? | pre-existing | — | SK | one_time |
De prompts blijven in het Slowaaks. Ze vertalen zou het experiment veranderen, niet de documentatie ervan.
Het volledige concurrentieregister van Digitalman
Dit is het volledige bevroren register, geen lijst van 173 gecertificeerde Slowaakse SEO-professionals. Het behoudt actieve en inactieve vermeldingen, afzonderlijke controles en kandidaten waarvan de herkomst in deze editie niet volledig is geverifieerd. Een opgenomen naam is geen aanbeveling. Sorteer op vermeldingen, citaties, Slowaaks of wereldwijd verkeer, DR, verwijzende domeinen of sitemapgrootte om verschillende dimensies te inspecteren.
Alle 174 domeinen: Digitalman en 173 geregistreerde concurrenten
174 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | verified Slovak shortlist | 38 | 30 | 14498 | 14643 | 61 | 1317 | 1147 | ok | 711 | 271 |
| Visibilityvisibility.sk | verified Slovak shortlist | 72 | 57 | 12638 | 15741 | 53 | 1474 | 2730 | partial | 1044 | 488 |
| Effectixeffectix.com | international agency / inactive | 25 | 16 | 7212 | 30782 | 51 | 1472 | 4459 | ok | 964 | 371 |
| Increaseoincreaseo.sk | verified Slovak shortlist | 9 | 9 | 2839 | 2844 | 24 | 633 | 27 | ok | 40 | 18 |
| blueinfo.skblueinfo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 2669 | 2671 | 51 | 1662 | 101 | ok | 24 | 8 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | verified Slovak shortlist | 29 | 26 | 2285 | 2292 | 50 | 1411 | 99 | ok | 16 | 8 |
| Dexfinitydexfinity.com | verified Slovak shortlist | 8 | 3 | 1978 | 2744 | 42 | 1654 | 1095 | partial | 286 | 98 |
| Invelityinvelity.com | verified Slovak shortlist | 13 | 4 | 1613 | 1739 | 54 | 1342 | 985 | ok | 130 | 44 |
| Marketier.skmarketier.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 1485 | 1496 | 16 | 715 | 53 | ok | 51 | 25 |
| BigWaybigway.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 1270 | 1307 | 54 | 808 | 370 | ok | 89 | 35 |
| Market. Brand. Grow.marketbrandgrow.com | tracked candidate; scope unverified | 22 | 22 | 1161 | 1161 | 3.4 | 929 | 203 | ok | 10 | 4 |
| GoUPgoup.sk | verified Slovak shortlist | 16 | 17 | 1147 | 1158 | 42 | 917 | 1047 | ok | 32 | 10 |
| ONLINE TOROonlinetoro.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 1077 | 1078 | 35 | 763 | 227 | ok | 37 | 12 |
| Futurinofuturino.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 919 | 919 | 10 | 497 | 49 | ok | 24 | 15 |
| Gradetagradeta.sk | verified Slovak shortlist | 24 | 23 | 904 | 918 | 39 | 805 | 202 | partial | 23 | 11 |
| CREATIVE sites / CREATIVE digitalcreativesites.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 833 | 888 | 72 | 2090 | 223 | ok | 55 | 22 |
| Vivantinavivantina.com | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 810 | 887 | 52 | 989 | 499 | partial | 105 | 32 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | verified Slovak shortlist | 24 | 20 | 804 | 1000 | 34 | 591 | 755 | partial | 38 | 8 |
| Madvisomadviso.sk | verified Slovak shortlist | — | 4 | 802 | 813 | 50 | 1023 | 312 | ok | 39 | 20 |
| Lighthouselighthousems.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 15 | 794 | 794 | 37 | 797 | 160 | ok | 12 | 3 |
| Basta digitalbastadigital.com | verified Slovak shortlist | 25 | 12 | 755 | 839 | 48 | 1270 | 478 | ok | 30 | 9 |
| Spotibospotibo.sk | verified Slovak shortlist | 35 | 31 | 728 | 763 | 31 | 789 | 115 | ok | 31 | 6 |
| iFocusifocus.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 7 | 721 | 749 | 37 | 1032 | 775 | ok | 55 | 19 |
| Marek Jelok – Tricks.sktricks.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 7 | 708 | 708 | 43 | 730 | 68 | ok | 13 | 5 |
| Seducoseduco.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 673 | 674 | 55 | 724 | 114 | ok | 33 | 15 |
| Starbomediastarbomedia.sk | tracked candidate; scope unverified | 9 | 14 | 650 | 658 | 30 | 844 | 108 | ok | 6 | 2 |
| RIESENIAriesenia.com | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 591 | 597 | 57 | 1978 | 36 | ok | 38 | 9 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | verified Slovak shortlist | — | 4 | 585 | 590 | 25 | 746 | 740 | ok | 9 | 3 |
| Poctivé SEOpoctiveseo.sk | tracked candidate; scope unverified | 10 | 10 | 531 | 531 | 41 | 844 | 46 | ok | 16 | 3 |
| Digitalmandigitalman.sk | verified Slovak shortlist | 44 | 43 | 492 | 569 | 26 | 594 | 577 | ok | 52 | 17 |
| DNA marketing®dna-marketing.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 8 | 480 | 639 | 1.2 | 662 | 3139 | ok | 74 | 26 |
| Vizartagencyvizartagency.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 439 | 439 | 17 | 922 | 308 | ok | 4 | 2 |
| Štipkastipka.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 439 | 440 | 38 | 602 | 131 | ok | 14 | 3 |
| TOMARCOtomarco.sk | tracked candidate; scope unverified | 6 | 5 | 425 | 428 | 55 | 685 | 188 | ok | 22 | 6 |
| RESULTYresulty.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 409 | 410 | 23 | 873 | 228 | ok | 10 | 3 |
| SEOLINEseoline.sk | verified Slovak shortlist | 34 | 31 | 403 | 417 | 8 | 493 | 32 | ok | 5 | 2 |
| ubunlo.skubunlo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 399 | 402 | 18 | 734 | 73 | ok | 26 | 12 |
| Glidyglidy.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 391 | 391 | 42 | 1102 | 24 | ok | 10 | 6 |
| Promiseopromiseo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 386 | 386 | 37 | 946 | 184 | ok | 7 | 1 |
| Madajamadaja.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 7 | 383 | 383 | 15 | 558 | 29 | ok | 4 | 2 |
| Shieldoneshieldone.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 367 | 375 | 56 | 770 | — | unavailable | 45 | 15 |
| weboptim.skweboptim.sk | tracked candidate; scope unverified | 15 | 16 | 344 | 347 | 26 | 600 | 277 | partial | 15 | 9 |
| Seolutionsseolutions.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 8 | 335 | 335 | 31 | 757 | 38 | ok | 12 | 2 |
| BeCodebecode.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 327 | 328 | 47 | 531 | 50000 | partial | 28 | 13 |
| Seocentrum.skseocentrum.sk | tracked candidate; scope unverified | 13 | 11 | 307 | 307 | 32 | 926 | 117 | ok | 4 | 3 |
| AmICitedamicited.comPublisher · software benchmark | publisher / software | — | 5 | 307 | 1930 | 58 | 1436 | 36266 | partial | 370 | 118 |
| Strange Loopsstrangeloops.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 301 | 301 | 19 | 659 | 107 | ok | 6 | 4 |
| Medialymedialy.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 299 | 299 | 2.5 | 562 | 315 | ok | 11 | 1 |
| CottonCloudcottoncloud.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 250 | 250 | 40 | 1496 | 348 | ok | 1 | 1 |
| SEOKONseokon.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 248 | 248 | 0 | 664 | 13 | ok | 1 | 0 |
| Webisionwebision.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 245 | 245 | 57 | 872 | — | unavailable | 7 | 4 |
| neonrocket.skneonrocket.sk | tracked candidate; scope unverified | 15 | 17 | 237 | 237 | 46 | 756 | 107 | ok | 7 | 5 |
| Digitalreachdigitalreach.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 212 | 213 | 22 | 634 | 676 | ok | 26 | 9 |
| Dataswansdataswans.com | tracked candidate; scope unverified | 7 | 7 | 211 | 240 | 35 | 934 | 5893 | partial | 48 | 12 |
| MR. Digitalmrdigital.sk | tracked candidate; scope unverified | 6 | 7 | 206 | 210 | 65 | 897 | 1175 | ok | 10 | 5 |
| TechWebtechweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 202 | 202 | 35 | 628 | 294 | ok | 14 | 4 |
| ROI indexroi-index.com | verified Slovak shortlist | 23 | 24 | 195 | 209 | 29 | 878 | 1770 | ok | 25 | 6 |
| 321tridvajedna.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 192 | 198 | 18 | 529 | 262 | ok | 18 | 5 |
| AV Marketingavmarketing.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 168 | 168 | 19 | 816 | 372 | ok | 5 | 2 |
| AB WEBabweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 165 | 166 | 73 | 998 | 42 | ok | 13 | 4 |
| Tomáš Hrubýtomashruby.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 164 | 164 | 4.5 | 608 | 63 | ok | 19 | 6 |
| Daren & Curtisdarencurtis.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 155 | 155 | 57 | 814 | 104 | ok | 7 | 4 |
| Onwebonweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 151 | 152 | 48 | 649 | 11 | ok | 6 | 1 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | verified Slovak shortlist | 12 | 17 | 136 | 136 | 34 | 690 | 156 | ok | 8 | 0 |
| Social Heroessocialheroes.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 135 | 142 | 34 | 727 | 313 | ok | 15 | 6 |
| Hypehype.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 123 | 131 | 32 | 767 | 1759 | ok | 11 | 3 |
| OnlineIdea.skonlineidea.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 106 | 106 | 12 | 564 | 8 | ok | 5 | 0 |
| Digitalmindsdigitalminds.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 96 | 96 | 40 | 616 | 52 | ok | 6 | 2 |
| Grafitek.skgrafitek.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 86 | 87 | 55 | 876 | 18 | ok | 14 | 7 |
| Salim Siriehsirieh.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 10 | 79 | 80 | 60 | 638 | 108 | ok | 8 | 4 |
| This Is Loccothisislocco.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 0 | 77 | 77 | 20 | 995 | — | unavailable | 3 | 3 |
| 3r.sk3r.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 74 | 74 | 36 | 569 | 87 | ok | 7 | 0 |
| Goldcatgoldcat.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 70 | 70 | 42 | 695 | 54 | ok | 1 | 1 |
| Hiroäshiroas.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 69 | 69 | 35 | 978 | 30 | ok | 1 | 1 |
| shazucha.skshazucha.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 67 | 67 | 57 | 725 | 61 | ok | 7 | 1 |
| ppcexpert.skppcexpert.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 63 | 63 | 33 | 756 | 23 | ok | 1 | 1 |
| Fluxorityfluxority.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 10 | 61 | 65 | 19 | 501 | 512 | ok | 8 | 4 |
| HARTONharton.sk | tracked candidate; scope unverified | 7 | 6 | 54 | 55 | 49 | 882 | 289 | ok | 24 | 3 |
| Analyzing.skanalyzing.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 54 | 54 | 6 | 946 | 31 | ok | 2 | 0 |
| PS:Digitalpsdigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 50 | 50 | 30 | 1126 | 123 | ok | 16 | 4 |
| Ainswerainswer.eu | tracked candidate; scope unverified | 10 | 10 | 48 | 62 | 22 | 286 | 134 | ok | 7 | 1 |
| Finestudiofinestudio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 48 | 48 | 57 | 713 | 87 | ok | 8 | 5 |
| INNOVATIONSinnovations.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 46 | 46 | 11 | 499 | 48 | ok | 2 | 1 |
| ContentFruitercontentfruiter.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 41 | 41 | 38 | 1198 | 273 | ok | 6 | 2 |
| Gaeltagaelta.com | tracked candidate; scope unverified | 9 | 5 | 39 | 39 | 46 | 995 | 569 | ok | 8 | 2 |
| Birdlinebirdline.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 37 | 37 | 44 | 771 | 255 | ok | 2 | 2 |
| DataStormdatastorm.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 9 | 36 | 36 | 22 | 699 | 96 | ok | 3 | 1 |
| Markeťáci.skmarketaci.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 34 | 34 | 0 | 565 | 133 | ok | 1 | 0 |
| BeeSeobeeseo.sk | verified Slovak shortlist | 15 | 15 | 33 | 33 | 17 | 653 | 37 | ok | 2 | 1 |
| Upvisionupvision.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 33 | 43 | 57 | 824 | 403 | ok | 18 | 5 |
| Agentúra Luminaryagenturaluminary.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 33 | 33 | 0.6 | 627 | 61 | ok | 2 | 1 |
| AMAT plusamat.plus | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 29 | 29 | 46 | 1241 | 15 | ok | 1 | 1 |
| blueerablueera.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 29 | 30 | 51 | 787 | 203 | ok | 13 | 4 |
| Beyondeabeyondea.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 28 | 28 | 34 | 636 | 13 | ok | 2 | 0 |
| SEOPartner.skseopartner.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 27 | 27 | 0.6 | 703 | 576 | ok | 1 | 0 |
| Digital Boomdigitalboom.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 26 | 26 | 6 | 549 | 30 | ok | 2 | 1 |
| AltPeaxaltpeax.com | tracked candidate; scope unverified | 13 | 15 | 25 | 29 | 0.4 | 981 | 96 | ok | 2 | 2 |
| truestudio.sktruestudio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 25 | 25 | 43 | 478 | 35 | ok | 1 | 1 |
| Vargic.skvargic.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 10 | 23 | 24 | 2.8 | 592 | 256 | ok | 3 | 2 |
| Marble Digitalmarble-digital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 19 | 19 | 39 | 685 | 76 | ok | 2 | 1 |
| iNetGapinetgap.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 7 | 19 | 21 | 33 | 853 | 351 | ok | 12 | 3 |
| robimeseo.skrobimeseo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 19 | 19 | 51 | 902 | 39 | ok | 3 | 1 |
| Karbon.skkarbon.sk | tracked candidate; scope unverified | 16 | 19 | 18 | 18 | 54 | 1135 | 25 | ok | 2 | 1 |
| Atteatte.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 17 | 18 | 40 | 699 | 99 | ok | 8 | 6 |
| Metinasmetinas.com | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 17 | 19 | 25 | 939 | 95 | ok | 3 | 1 |
| iMPROVEimprove.sk | verified Slovak shortlist | 21 | 23 | 16 | 16 | 42 | 753 | 100 | ok | 2 | 1 |
| Paravan Interactiveparavan.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 13 | 13 | 24 | 650 | 1 | ok | 1 | 0 |
| Petantpetant.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 12 | 12 | 27 | 544 | 56 | ok | 1 | 1 |
| Michal Nikerle – Webstránka na mieruwebstrankanamieru.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 10 | 10 | 23 | 627 | 368 | ok | 7 | 4 |
| INCUBEMEDIAincubemedia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 7 | 7 | 58 | 706 | 32 | ok | 3 | 0 |
| Michal Ochránekmichalochranek.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 6 | 6 | 18 | 514 | 124 | ok | 1 | 0 |
| Business Oceanseo-ocean.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 6 | 6 | 28 | 536 | 83 | ok | 2 | 0 |
| Castle Digitalcastledigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 5 | 5 | 41 | 735 | 45 | ok | 1 | 0 |
| Digital DNAdigitaldna.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 5 | 5 | 42 | 700 | 49 | ok | 3 | 0 |
| webz.skwebz.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 3 | 3 | 62 | 816 | 156 | partial | 1 | 0 |
| Webmanwebman.sk | verified Slovak shortlist | 18 | 18 | 2 | 2 | 29 | 666 | 164 | ok | 2 | 1 |
| AEB Digitalaebdigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 2 | 2 | 56 | 550 | 25 | ok | 1 | 0 |
| Webgenwebgen.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 1 | 2 | 60 | 712 | 108 | ok | 5 | 3 |
| echoagency.skechoagency.sk | tracked candidate; scope unverified | 9 | 10 | 0 | 0 | 24 | 530 | 36 | ok | 0 | 0 |
| fg Ateliérfgatelier.sk | tracked candidate; scope unverified | 9 | 9 | 0 | 0 | 63 | 722 | 16 | ok | 1 | 1 |
| Maincemaince.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 0 | 0 | 0 | 852 | 49 | ok | 0 | 0 |
| Gussogusso.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 0 | 4 | 10 | 577 | 49 | ok | 1 | 1 |
| SPACE Solutionsspacesolutions.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 12 | 51 | 602 | 154 | ok | 3 | 2 |
| Pavlo Viatkin – SEO poradcaseoporadca.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 0 | 0 | 15 | 689 | 32 | ok | 0 | 0 |
| LENTiS Digitallentisdigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 12 | 575 | 15 | ok | 0 | 0 |
| PROSIMSIprosimsi.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 55 | 677 | 75 | ok | 0 | 0 |
| Abaffy Designabaffydesign.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 3.9 | 582 | 26 | ok | 1 | 0 |
| ESEOeseo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 873 | 1 | ok | 0 | 0 |
| Lahentolahento.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 5 | 493 | 20 | ok | 0 | 0 |
| SharkWebsharkweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 24 | 632 | 120 | ok | 0 | 0 |
| NLD Medianldmedia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 34 | 628 | 14 | ok | 0 | 0 |
| Nexflownexflow.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 0.3 | 721 | 107 | ok | 0 | 0 |
| Axioma Digitalaxioma-digital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 17 | 701 | 28 | ok | 1 | 0 |
| Webentawebenta.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 31 | 662 | 45 | ok | 0 | 0 |
| Devendodevendo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 23 | 651 | 18 | ok | 0 | 0 |
| ART FOCUSartfocus.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 7 | 656 | 12 | ok | 0 | 0 |
| Bitonbiton.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 10 | 611 | 12 | ok | 0 | 0 |
| do digitaldodigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 12 | 798 | 46 | ok | 0 | 0 |
| BrandLiftbrandlift.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 44 | 650 | 27 | ok | 0 | 0 |
| Enrollenroll.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 3.3 | 547 | 35 | ok | 0 | 0 |
| WebSyswebsys.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 24 | 868 | 10 | ok | 0 | 0 |
| Porciaporcia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 19 | 822 | 17 | ok | 0 | 0 |
| Milan Pavlákmilanpavlak.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 2 | 11 | 720 | 56 | ok | 1 | 0 |
| DUOMduom.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 2.4 | 546 | 20 | ok | 1 | 0 |
| Dunajmediadunajmedia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 23 | 694 | 13 | ok | 0 | 0 |
| ProfLinesproflines.agency | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 0 | 519 | 14 | ok | 0 | 0 |
| Mudroch.FEmudrochfe.net | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 18 | 670 | 28 | ok | 0 | 0 |
| Consulteeconsultee.biz | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 2 | 55 | 1105 | 42 | ok | 1 | 0 |
| SAZA Digitalsaza-digital.com | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 987 | 120 | ok | 0 | 0 |
| TechSEO Vitalstechnickeseo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 0 | 0 | 7 | 669 | 52 | ok | 0 | 0 |
| Smart Sidesmartside.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 8 | 0 | 0 | 54 | 683 | 90 | ok | 0 | 0 |
| Ameticaametica.sk | tracked candidate; scope unverified | 9 | 9 | 0 | 0 | 54 | 616 | 45 | ok | 1 | 1 |
| NEW WAYnewway.sk | tracked candidate; scope unverified | 6 | 8 | 0 | 0 | 50 | 791 | 220 | ok | 1 | 0 |
| Sockasocka.sk | tracked candidate; scope unverified | 6 | 6 | 0 | 0 | 27 | 822 | 17 | ok | 0 | 0 |
| ESFAesfa.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 0 | 0 | 3.2 | 548 | 58 | ok | 0 | 0 |
| Róbert Grófrobertgrof.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 8 | 694 | 14 | ok | 0 | 0 |
| Peter Svatoňsvaton.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 3.1 | 493 | 138 | ok | 0 | 0 |
| Evolumevolum.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 2.7 | 654 | 151 | ok | 2 | 0 |
| SEOFLASHseoflash.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 10 | 627 | — | unavailable | 0 | 0 |
| WAIMAwaima.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 0 | 0 | 20 | 705 | 136 | ok | 0 | 0 |
| Efektívny webefektivnyweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 49 | 946 | 23 | ok | 5 | 1 |
| eshopkonzultant.skeshopkonzultant.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 9 | 563 | 16 | ok | 0 | 0 |
| Fiui Agencyfiuiagency.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 588 | 1 | ok | 0 | 0 |
| Fundiofundio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 336 | 37 | ok | 1 | 0 |
| MR. Digital Studiomrdigitalstudio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | unavailable | 0 | 0 |
| Nasareklamanasareklama.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 34 | 673 | 22 | ok | 0 | 0 |
| Before It Was Coolbeforeitwascool.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 0 | 0 | 0 | 91 | 82 | ok | 0 | 0 |
| Belak Marketingbelakmarketing.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 570 | — | unavailable | 0 | 0 |
| Bestetobesteto.sk | Czech agency (Brno) | — | 0 | 0 | 0 | 7 | 660 | 1673 | ok | 2 | 0 |
| Betterpixelsbetterpixels.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 38 | 331 | 87 | ok | 0 | 0 |
| Digilafdigilaf.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 0 | 0 | 48 | 793 | 241 | ok | 0 | 0 |
| Dinallydinally.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 7 | 624 | 39 | ok | 0 | 0 |
| GalaMediagalamedia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 47 | 910 | 10 | ok | 0 | 0 |
| Hungry Studiohungrystudio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 15 | 707 | 53 | ok | 0 | 0 |
Hoe je een leverancier beoordeelt voordat je tekent
- Een met naam genoemde verantwoordelijke professional.
- Stel vast wie de strategie ontwerpt, wie deze implementeert en hoeveel capaciteit wordt toegewezen.
- Een vergelijkbare klantcase.
- Vraag om de basislijn, datums, de bijdrage van het bureau en een verificatieroute via de klant.
- Een audit die is verbonden met uitgevoerde verbeteringen.
- Een lange PDF zonder prioriteiten, eigenaren en implementatiecontroles is geen resultaat.
- Transparante GEO-meting.
- Exacte prompts, land, provider en frequentie, met vermeldingen, citaties, bezoeken en leads duidelijk gescheiden.
- Controle over je accounts en geschiedenis.
- Spreek toegang, eigendom en overdrachtsvoorwaarden af voordat het werk begint.
- Commerciële resultaten na kosten.
- Gekwalificeerde leads, organische conversies en marge zijn betekenisvoller dan aantallen artikelen of vermeldingen alleen.
Google legt uit dat gevestigde SEO-fundamenten relevant blijven voor AI Overviews en AI Mode en geen speciale AI-schema of een afzonderlijke technische optimalisatie vereist. Een GEO-voorstel zou het werk, de meting en de beperkingen moeten specificeren. Het toevoegen van llms.txt of een nieuw acroniem aan een prijslijst toont geen impact aan.
| Kopersvraag | Sterker antwoord | Zwakker antwoord |
|---|---|---|
| Wat verandert er in maand één? | Geprioriteerde interventies, eigenaren en afhankelijkheden | Alleen aantallen artikelen en rapporten |
| Hoe schrijf je groei toe aan SEO? | Merk/non-merk, seizoensinvloeden, andere kanalen en een basislijn | Totale bedrijfsgroei zonder uitsplitsing |
| Wat geldt als GEO-succes? | Stabiele promptsteekproef, antwoordnauwkeurigheid, citaties en leads | Eén aantrekkelijke ChatGPT-screenshot |
| Hoe toon je prestaties op buitenlandse markten aan? | Specifieke anderstalige URL’s, non-brand-trefwoorden en bedrijfsresultaten | Een kaart met veel landen |
| Wat kun je niet garanderen? | Duidelijke grenzen, risico’s en implementatie-afhankelijkheden | Onvoorwaardelijke eerste positie |
Wat Digitalman nu moet doen
Vestig een herhaalbare basislijn
Bevries de 40 korte trefwoorden en 60 kopersvragen, scheid oudere prompts en herhaal dezelfde metingen.Publiceer sterker bewijs
Ontwikkel met naam genoemde SEO- en GEO-cases met datums, interventies, uitkomsten en attributiebeperkingen.Creëer meer prestatiemarge
Controleer mobiele LCP op belangrijke templates; de opgeslagen p75 ligt net onder 2,5 seconden.Verbind content met aankoopintentie
Verbeter service-, prijs-, auditproces- en relevante casepagina's. Woordenlijstvolume is op zichzelf geen commercieel doel.Toon relevante internationale reikwijdte
Kies een taal en markt, ontwikkel specialistische pagina's en meet non-brand-query's en gekwalificeerde aanvragen. Eén buitenlandse USP-query is geen expansie.Technische SEO: prestaties en waargenomen posities in AmICited
Digitalman moet alle drie de Core Web Vitals gezond houden: snelle laadtijd, responsieve interacties en stabiele content. De Performance Impact-weergave van AmICited vergelijkt de prestaties van bronpagina’s met posities die in de gevolgde resultaten zijn waargenomen. Blauwe markeringen identificeren Digitalman; groene, amberkleurige en rode banden onderscheiden de kwaliteit van elke metriek.
De opnames van 3 november 2026 omvatten Google Search, Google AI Overviews, ChatGPT en Google AI Mode. Deze weergave bevat conventionele Google-resultaten, dus de aantallen worden niet gecombineerd met onze afzonderlijke berekening over 312 AI-pogingen. De balken aan de rechterkant tonen de verdeling van metriekkwaliteit van pagina’s in de top tien, niet de kans dat een snelle website een citatie verdient.
Een aanzienlijk deel van de weergegeven top-tienpagina’s valt in de groene banden. Dat ondersteunt het prioriteren van een goede gebruikerservaring in de praktijk; de grafieken alleen tonen niet aan dat snelheid betere posities heeft veroorzaakt of dat elke engine hetzelfde rankingsignaal gebruikt. Ze beschrijven geselecteerde bronnen zonder een controlesteekproef van alle niet-geciteerde pagina’s. Google bevestigt afzonderlijk dat zijn systemen Core Web Vitals en de algehele pagina-ervaring meewegen; een goede score alleen garandeert geen eerste plaats. Bron: Google Search Central.
Voor Digitalman zijn de technische prioriteiten concreet:
- Creëer meer LCP-marge. De opgeslagen 2.485 ms ligt net onder de drempel van 2.500 ms. Identificeer het LCP-element op de homepage, de SEO/GEO-servicepagina’s en veelgeciteerde artikelen, en inspecteer vervolgens kritieke afbeeldingen, lettertypen, blokkerende bronnen en caching. Dit zijn diagnostische controles, geen bevestigde oorzaken van een probleem.
- Behoud goede INP en CLS bij toekomstige wijzigingen. De huidige 60 ms en CLS van nul zijn gunstig. Controleer bij het toevoegen van formulieren, analytics, widgets of templates de interactieresponsiviteit, het JavaScript-werk en de gereserveerde ruimte voor media en banners.
- Gebruik FCP en TTFB als ondersteunende diagnostiek. Ze helpen serverwachten te onderscheiden van rendervertragingen, terwijl ze gescheiden blijven van de drie Core Web Vitals: LCP, INP en CLS.
- Meet implementatie en uitkomsten samen. Herhaal na wijzigingen een vergelijkbare mobiele labtest en volg daaropvolgende veldgegevens, citaties en posities tegen dezelfde promptsteekproef. Registreer uitroldatums en andere interventies in plaats van een rangschikkingswijziging automatisch aan prestaties toe te schrijven.
Downloads en beperkingen
Download alle 174 domeinen als CSV, de 104 prompts en volumes als CSV, of de volledige afgeleide benchmark als JSON. Beide taalversies gebruiken dezelfde dataset.
Dit is geen representatief onderzoek onder alle kopers of elk Slowaaks bureau. We missen vergelijkbare offertes voor één opdracht, interne capaciteit, klantbehoud, klantmarges en privé-analytics. We hebben geen volledige veiligheids-, toegankelijkheids- of JavaScript-audits uitgevoerd. Niet-geverifieerde kandidaten worden niet tot Slowaakse juridische entiteiten verklaard, en alle 173 concurrenten worden niet als gecertificeerde SEO/GEO-specialisten gepresenteerd.
De screenshots leggen het werkelijke AmICited-overzicht vast, de concurrentievergelijking, de beschikbare dekkingsgrafiek van URL-vocabulaire en twee bureausites. Het eerste sitemap-UI-paneel rapporteerde een fout tijdens de opname; de weergegeven dekkingsgrafiek was beschikbaar. Opnames bieden visuele context; gemeten tabellen gebruiken de bevroren exports. Verse, vergelijkbare mobiele PageSpeed-tests bij alle bureaus blijven een onvoltooide meetlaag.











