Nimeni nu îți promite atât de mult ca o agenție digitală. Primul loc pe Google, creșterea veniturilor, recomandări din partea ChatGPT și expansiune internațională. Cât din toate acestea poate verifica un potențial client înainte de a plăti prima factură?
Pentru clientul nostru Digitalman.sk, am folosit AmICited.com și Ahrefs pentru a compara agențiile slovace de SEO și GEO. Am combinat un experiment AI unic cu căutarea organică, backlinkuri, performanța site-ului și dovezi din conținutul public. Acest articol documentează constatările și fluxul de lucru: cum am selectat prompturile, am colectat datele și am verificat ce concluzii susțin dovezile. Agenții diferite conduc la discipline diferite. O arhivă mare de conținut poate coexista cu performanțe slabe; un site specializat mic poate atrage trafic substanțial; o muncă excelentă pentru clienți poate rămâne invizibilă pe propriul domeniu al unei agenții.
Data instantaneului: 3 noiembrie 2026. Aceasta este o observație istorică, nu un clasament live. Fiecare cifră de trafic descrisă ca trafic Ahrefs este o estimare modelată, nu o citire a contului Google Analytics al unei agenții. Experimentul vizează Slovacia și prompturi slovace. Acest articol în engleză explică același experiment; nu reprezintă un test AI separat în limba engleză.
Cum am realizat analiza pentru Digitalman.sk
Tema practică a fost să identificăm cu cine concurează Digitalman în căutări și în răspunsurile AI și ce poate verifica un cumpărător despre acești furnizori. Am început cu întrebări, surse și reguli de comparație, mai degrabă decât cu o listă predeterminată de câștigători.
Definirea pieței și a problemei selecției furnizorilor
Concentrare pe Slovacia și serviciile SEO/GEO, separând lista scurtă slovacă, controalele străine și software-ul. Digitalman a fost clientul comparat, nu un câștigător automat.Cercetarea cuvintelor cheie scurte în Ahrefs
Selectarea a 40 de expresii pe baza relevanței și a volumului slovac estimat. Păstrarea subiectelor GEO relevante comercial, cu volum redus, pe care o selecție bazată doar pe volum le-ar rata.Adăugarea întrebărilor cumpărătorilor
Dezvoltarea a 60 de întrebări care acoperă selecția furnizorilor, prețurile, SEO tehnic, e-commerce și vizibilitatea AI, identificând separat patru prompturi vechi.Executarea unui experiment AmICited unic
Configurarea Slovaciei și a ChatGPT, Google AI Overviews și Google AI Mode pentru fiecare prompt. Separarea celor 312 încercări AI de rezultatele Google convenționale suplimentare.Recuperarea răspunsurilor și a datelor despre concurenți prin MCP
Citirea prezentării generale AmICited, a detaliilor fiecărui prompt, a mențiunilor, a URL-urilor sursă, a registrului de concurenți și a vizualizărilor tehnice/de conținut disponibile. Compararea înregistrărilor subiacente, nu doar a capturilor de ecran.Adăugarea măsurătorilor Ahrefs pentru domeniile proprii ale furnizorilor
Recuperarea estimărilor organice slovace și globale, a cuvintelor cheie, a DR și a domeniilor de referință pentru 174 de gazde. Verificarea domeniilor internaționale alternative și a cuvintelor cheie specifice piețelor străine.Inspectarea site-urilor publice și a sitemapurilor
Recuperarea HTML, robots.txt și inventare XML delimitate; inspectarea lastmod și a vocabularului URL-urilor. Citirea paginilor selectate de servicii și studii de caz.Validarea interpretării și furnizarea datelor subiacente
Separarea mențiunilor de citări, a performanței de laborator de cea din teren și a afirmațiilor furnizorilor de dovezile independente. Generarea ambelor ediții lingvistice și a descărcărilor dintr-un singur set de date.Instrumente și dovezi utilizate
| Instrument sau sursă | Rolul în analiză |
|---|---|
| AmICited.com și MCP-ul său | Configurații de prompturi, răspunsuri AI, mențiuni și surse, concurenți, Web Vitals stocate și vizualizări ale sitemapului |
| Ahrefs MCP | Cercetare de cuvinte cheie scurte, estimări organice SK/global, cuvinte cheie, DR, domenii de referință și eșantioane de piață străină |
| HTML public, robots.txt și sitemapuri XML | Observații independente privind disponibilitatea, metadatele, inventarele și datele de modificare declarate |
| PageSpeed/Lighthouse și metrici de teren stocate | Distingerea performanței de laborator de experiența utilizatorilor, cu identificarea explicită a măsurătorilor lipsă |
| Procesarea datelor și verificarea noastră vizuală | Normalizarea gazdelor, deduplicarea citărilor, calcule comparabile, capturi de ecran reale și dovezi descărcabile |
MCP ne-a permis să recuperăm înregistrările direct și să păstrăm configurația de măsurare. Nu a eliminat nevoia de judecată editorială. Același număr poate susține o comparație utilă sau o afirmație de vânzare înșelătoare, motiv pentru care fiecare strat de dovezi vine cu o explicație a limitelor sale.
Ce ar trebui să rețină un cumpărător din constatări
Pentru vizibilitatea organică pe propriile site-uri slovace, ui42 și Visibility conduc lista scurtă principală. Pentru mențiunile de brand în AI, Visibility conduce. Pentru afirmațiile SEO și de rezultate comerciale verificabile public, Spotibo, ui42, Increaseo, Basta digital și SCR interactive merită o lectură mai atentă. Acestea rămân totuși afirmații publicate de furnizori, care necesită verificare, mai degrabă decât rezultate auditate independent.
Pentru conținut internațional, verificarea doar a unui domeniu slovac este insuficientă. ui42 operează ui42.com; Visibility are visibility-digital.com; Spotibo are produsul software internațional spotibo.com. Invelity și Dexfinity atrag, de asemenea, trafic către conținut în engleză. Acestea sunt modele de afaceri diferite, care nu ar trebui combinate într-un singur scor inventat de agenție.
Pentru disciplina tehnică, metricile de teren stocate par favorabile pentru ui42 și Digitalman, în timp ce Visibility are probleme cu încărcarea, receptivitatea și stabilitatea aspectului. Spotibo și Basta nu au măsurători INP în datele disponibile. INP lipsă împiedică o evaluare completă a Core Web Vitals pe trei metrici. Exportul nu furnizează perioada de colectare a datelor de teren sau dispozitivul, astfel că acestea sunt semnale de diagnosticare care trebuie reverificate.
Metodă: trei straturi de dovezi
AmICited a furnizat configurațiile exacte ale prompturilor, răspunsurile furnizorilor, brandurile extrase și sursele citate. Ahrefs a furnizat Domain Rating, domenii de referință, cuvinte cheie organice și trafic estimat pentru Slovacia și pentru întreaga lume. O observare separată a site-urilor publice a recuperat paginile de start, robots.txt, sitemapuri XML și cel mult două pagini HTML suplimentare per domeniu.
| Dovezi | Ce stabilesc | Ce nu stabilesc |
|---|---|---|
| Mențiune de brand în AI | Brandul apare într-un răspuns monitorizat | O susținere exactă, trafic sau un lead |
| Citarea domeniului furnizorului | Un răspuns face legătura către acel domeniu | O recomandare de a angaja acel furnizor |
| Trafic Ahrefs | Vizite modelate din căutarea organică | Sesiuni reale, leaduri calificate sau venituri |
| URL din sitemap | O adresă într-un inventar publicat descoperit | Indexare, calitate sau fiecare pagină existentă |
| lastmod din sitemap | Un marcaj temporal de modificare declarat | Data publicării sau editarea substanțială |
| Web Vitals de teren | Experiența în eșantionul de utilizatori disponibil | Calitatea tuturor șabloanelor de pe site |
| Lighthouse | O anumită rulare controlată de laborator | Experiența pe termen lung a utilizatorilor reali |
Interogările în lot Ahrefs au folosit domeniu și subdomeniu, ambele protocoale și modul de volum mediu. Căutarea plătită este exclusă. DR Ahrefs este o metrică proprietară de la 0 la 100; nu este interschimbabilă cu scorurile de autoritate AmICited de pe o altă scală.
Interfața de 90 de zile nu este un experiment de 90 de zile
Fereastra interfeței se întinde de la 6 august până la 3 noiembrie 2026. Prompturile din acest studiu au fost executate o singură dată, pe 3 noiembrie. Punctele zero anterioare nu demonstrează că agențiile erau anterior invizibile. Din acest experiment nu se poate deduce nicio afirmație privind tendința, creșterea sau stabilitatea.
Din cele 312 încercări AI, textul răspunsului salvat este prezent pentru 104 răspunsuri ChatGPT, 72 răspunsuri AI Overviews și 103 răspunsuri AI Mode. Un răspuns AI Overviews gol poate reflecta disponibilitatea răspunsului sau colectarea; nu este automat o judecată negativă asupra fiecărei agenții. Detaliile conțin, de asemenea, 104 rezultate suplimentare din Google Search, pe care le excludem din numărările derivate de citări AI.
Care agenții sunt menționate cel mai des de AI
Graficul următor folosește mențiunile de brand din prezentarea generală AmICited. O mențiune poate apărea fără o citare a site-ului agenției. Aceste numărări nu sunt procente din prompturi și nu sunt interschimbabile cu numărul de răspunsuri care citează domeniul.
Experiment unic, 104 prompturi. Branduri selectate, nu numitorul complet al cotei de voce.
Source: Instantaneu AmICited, 3 noiembrie 2026
În raportul complet, Visibility are 4,9% cotă de voce, Digitalman 3,0% și ui42 2,6%. Numitorul include branduri de software și platforme care apar în răspunsuri informaționale. Aceasta nu este cota de piață a serviciilor SEO slovace. Nu recalculăm mențiunile rămase ale agențiilor și nu prezentăm rezultatul ca o metrică oficială AmICited.
Digitalman înregistrează 31,7% vizibilitate la prompturi, 44 de mențiuni și o poziție medie de 2,57. Cele 71 de „prompturi lipsă” indică absența brandului în această selecție de prompturi, mai degrabă decât 71 de măsurători eșuate. Poziția medie atunci când un brand apare nu spune nimic despre acoperirea sa pentru toate cele 104 întrebări.
O a doua perspectivă: care site-uri devin surse AI?
Pentru fiecare pereche prompt-furnizor, numărăm o gazdă cel mult o dată, chiar dacă un răspuns citează mai multe URL-uri de pe ea. Maximul este 312. Potrivim gazda exactă și varianta sa cu www; domeniile lingvistice separate nu sunt fuzionate în silenț. Visibility apare ca sursă în 57 de răspunsuri AI, Digitalman în 43, SEOLINE și Spotibo în 31, ui42 în 30 și Adamovic SEO în 26.
Un articol informativ poate fi citat chiar și atunci când răspunsul recomandă o altă agenție. Invers, o recomandare de agenție se poate baza pe un director terț fără a cita propriul domeniu al agenției. Ambele măsuri sunt utile, dar răspund la întrebări diferite.
Panoul „Top domains in AI answers” al interfeței folosește propriul agregat, cum ar fi 74 pentru Visibility. Tabelul nostru folosește un număr deduplicat de răspunsuri doar AI, cum ar fi 57. Nu le tratăm ca măsurători echivalente.
ChatGPT, AI Overviews și AI Mode aleg surse diferite
Numărările sursă-răspuns diferă substanțial în funcție de furnizor. Visibility conduce la ChatGPT cu 35, ui42 conduce la AI Overviews cu 16, iar Digitalman conduce la AI Mode cu 16. Acestea sunt domenii citate, nu neapărat recomandări de furnizori. Fiecare furnizor are 104 încercări; AI Overviews nu are nici text salvat pentru 32 de răspunsuri, ceea ce face ca acoperirea să fie esențială pentru interpretare.
Intenția schimbă imaginea. În 60 de întrebări ale cumpărătorilor (180 de perechi prompt-furnizor), Visibility și Digitalman apar fiecare în 35 de răspunsuri citate. În 40 de cuvinte cheie scurte (120 de perechi), Visibility conduce cu 22, ui42 are 12 și Digitalman șase. Selecția prompturilor influențează în mod semnificativ rezultatul. Un rang agregat nu este o proprietate universală a unei agenții.
20 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 7 | 16 | 7 | 16 | 12 | 2 |
| Visibilityvisibility.sk | 35 | 15 | 7 | 35 | 22 | 0 |
| Increaseoincreaseo.sk | 2 | 2 | 5 | 2 | 7 | 0 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 9 | 5 | 12 | 17 | 9 | 0 |
| Dexfinitydexfinity.com | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Invelityinvelity.com | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| GoUPgoup.sk | 3 | 6 | 8 | 13 | 3 | 1 |
| Gradetagradeta.sk | 5 | 9 | 9 | 16 | 7 | 0 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 10 | 3 | 7 | 15 | 5 | 0 |
| Madvisomadviso.sk | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Basta digitalbastadigital.com | 4 | 3 | 5 | 11 | 1 | 0 |
| Spotibospotibo.sk | 12 | 7 | 12 | 24 | 7 | 0 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
| Digitalmandigitalman.sk | 21 | 6 | 16 | 35 | 6 | 2 |
| SEOLINEseoline.sk | 19 | 4 | 8 | 22 | 9 | 0 |
| ROI indexroi-index.com | 14 | 2 | 8 | 19 | 5 | 0 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 6 | 7 | 4 | 15 | 1 | 1 |
| BeeSeobeeseo.sk | 9 | 5 | 1 | 8 | 7 | 0 |
| iMPROVEimprove.sk | 11 | 7 | 5 | 22 | 1 | 0 |
| Webmanwebman.sk | 14 | 2 | 2 | 17 | 1 | 0 |
Folosiți numitorii din titluri atunci când comparați grupuri de dimensiuni diferite. Nu le combinăm într-un scor ponderat după volumul Google: o nevoie informațională de volum mare nu este neapărat cea mai valoroasă întrebare de selecție a unui furnizor.
De ce selecția prompturilor schimbă clasamentul
Digitalman se descurcă mai bine în comparația combinată decât în setul separat de cuvinte cheie scurte SEO/GEO. Locul său al doilea nu poate fi deci citit automat ca locul al doilea între specialiștii SEO slovaci pentru fiecare tip de căutare. Aceasta face parte din constatare: un set de întrebări prost potrivit poate crea o imagine înșelătoare chiar și atunci când măsurătorile sunt corecte.
Am comparat cele două etichete AmICited existente cu aceeași țară, trei furnizori AI și aceeași fereastră de raportare. Niciun prompt nu a fost rerulat; am filtrat rezultatele originale. Patru prompturi vechi neetichetate sunt excluse din această comparație etichetă-cu-etichetă.
| Metrică Digitalman | „Výber SEO a GEO agentúry” — întrebări de selecție a agenției | „SEO a GEO – kľúčové slová Ahrefs” — cuvinte cheie scurte |
|---|---|---|
| Prompturi | 60 | 40 |
| Vizibilitate de brand la prompturi | 41,7% | 17,5% |
| Mențiuni de brand | 35 | 7 |
| Cota din toate mențiunile de brand | 4,0% | 1,3% |
| Poziție medie când este menționat | 2,63 | 2,71 |
| Rang de mențiune în cadrul cohortei fixe de 20 de furnizori slovaci | al 2-lea | al 5-lea la egalitate |
Restrângerea vizualizării la expresii scurte reduce vizibilitatea Digitalman cu 24,2 puncte procentuale și cota sa de mențiuni la aproximativ o treime. Numărările brute de 35 versus șapte sunt insuficiente deoarece dimensiunile eșantioanelor diferă, motiv pentru care sunt incluse procentele. Poziția medie se schimbă puțin, în timp ce brandul apare în mult mai puține întrebări.
Cum se schimbă clasamentul agențiilor
Fiecare celulă arată mențiunile de brand și rangul în cadrul acelorași 20 de agenții/profesioniști slovaci. Numărările egale împart un rang de competiție; rangurile ulterioare sar peste locurile ocupate. Editorul/controlul software AmICited și firmele străine sunt excluse.
| Agenție | Întrebări de cumpărător: mențiuni / rang | Expresii Ahrefs scurte: mențiuni / rang |
|---|---|---|
| Visibility | 47 / 1 | 24 / 1 |
| Digitalman | 35 / 2 | 7 / 5 la egalitate |
| Spotibo | 27 / 3 | 9 / 3 la egalitate |
| Adamovic SEO | 26 / 4 | 5 / 11 |
| ui42 | 25 / 5 la egalitate | 12 / 2 |
| SEOLINE | 25 / 5 la egalitate | 9 / 3 la egalitate |
| Gradeta | 17 / 10 la egalitate | 7 / 5 la egalitate |
| BeeSeo | 8 / 16 | 7 / 5 la egalitate |
O întrebare de selecție a unui furnizor duce la răspunsuri diferite față de „seo audit” sau „content marketing”. Un motor poate recomanda agenții pentru prima și poate explica un concept, citând un articol, un instrument sau documentația Google, pentru a doua. Niciuna dintre etichete nu este în mod inerent etalonul corect; acesta trebuie să corespundă obiectivului cercetării. Eticheta denumită SEO/GEO conține, de asemenea, expresii de marketing mai largi și nu este un test pur de selecție a furnizorilor SEO.
Favorizează cuvântul „digital” compania Digitalman?
Asemănarea dintre o expresie generică precum „digital agency” și numele Digitalman este o ipoteză rezonabilă de bias. Totuși, doar cinci din cele 104 prompturi salvate conțin rădăcina normalizată la majuscule și diacritice digit-: două în fiecare etichetă și un prompt vechi. Exemplele includ intrările slovace exacte „digitálna agentúra”, „digitálna marketingová agentúra” și „Ktoré slovenské digitálne agentúry majú špecializovaný tím na SEO a GEO?”.
Am verificat, de asemenea, rezultatele existente după eliminarea tuturor celor cinci prompturi. Cota de răspunsuri AI care citează digitalman.sk a rămas practic neschimbată: 43/312, adică 13,78%, față de 41/297, adică 13,80%. Această verificare de sensibilitate măsoară citările site-ului, nu mențiunile de brand. Nu explică diferența cauzală dintre etichete, dar nu susține atribuirea rezultatului unui număr mare de cuvinte explicite „digital”. Izolarea formulării ar necesita întrebări repetate, potrivite, cu și fără schimbarea formulării.
Pentru următorul studiu, definiți mai întâi obiectivul: alegerea unui furnizor SEO, vizibilitatea pe subiecte de expertiză sau alegerea unei agenții digitale mai largi. Construiți întrebări din nevoile clienților, păstrați aceste grupuri separate și repetați aceeași formulare. Descărcați JSON-ul de comparație a etichetelor sau CSV-ul cu mențiuni și ranguri pentru a inspecta rezultatele. Valorile lipsă din export rămân lipsă, în loc să devină zero.
Comparația principală a listei scurte slovace
Căutați și sortați tabelul după dimensiunea relevantă pentru achiziția dumneavoastră. Alături de 20 de agenții și profesioniști slovaci, includem un etalon etichetat editor/software, AmICited.com. Nu este o altă agenție. Tabelul include agenții și profesioniști individuali; o echipă mai mică nu este automat o penalizare de calitate. Webman și InstaPrePodnik sunt branduri înrudite ale aceluiași operator și nu ar trebui tratate ca opțiuni independente de furnizori.
21 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 38 | 30 | 14498 | 14643 | 61 | 1317 | 711 | 271 |
| Visibilityvisibility.sk | 72 | 57 | 12638 | 15741 | 53 | 1474 | 1044 | 488 |
| Increaseoincreaseo.sk | 9 | 9 | 2839 | 2844 | 24 | 633 | 40 | 18 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 29 | 26 | 2285 | 2292 | 50 | 1411 | 16 | 8 |
| Dexfinitydexfinity.com | 8 | 3 | 1978 | 2744 | 42 | 1654 | 286 | 98 |
| Invelityinvelity.com | 13 | 4 | 1613 | 1739 | 54 | 1342 | 130 | 44 |
| GoUPgoup.sk | 16 | 17 | 1147 | 1158 | 42 | 917 | 32 | 10 |
| Gradetagradeta.sk | 24 | 23 | 904 | 918 | 39 | 805 | 23 | 11 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 24 | 20 | 804 | 1000 | 34 | 591 | 38 | 8 |
| Madvisomadviso.sk | — | 4 | 802 | 813 | 50 | 1023 | 39 | 20 |
| Basta digitalbastadigital.com | 25 | 12 | 755 | 839 | 48 | 1270 | 30 | 9 |
| Spotibospotibo.sk | 35 | 31 | 728 | 763 | 31 | 789 | 31 | 6 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | — | 4 | 585 | 590 | 25 | 746 | 9 | 3 |
| Digitalmandigitalman.sk | 44 | 43 | 492 | 569 | 26 | 594 | 52 | 17 |
| SEOLINEseoline.sk | 34 | 31 | 403 | 417 | 8 | 493 | 5 | 2 |
| AmICitedamicited.comPublisher · software benchmark | — | 5 | 307 | 1930 | 58 | 1436 | 370 | 118 |
| ROI indexroi-index.com | 23 | 24 | 195 | 209 | 29 | 878 | 25 | 6 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 12 | 17 | 136 | 136 | 34 | 690 | 8 | 0 |
| BeeSeobeeseo.sk | 15 | 15 | 33 | 33 | 17 | 653 | 2 | 1 |
| iMPROVEimprove.sk | 21 | 23 | 16 | 16 | 42 | 753 | 2 | 1 |
| Webmanwebman.sk | 18 | 18 | 2 | 2 | 29 | 666 | 2 | 1 |
¹ Mențiunile provin din prezentarea generală AmICited. O liniuță înseamnă că nu a fost disponibilă o valoare agregată corespunzătoare; nu este înlocuită cu zero. Aliasul mai vechi Adamovic SEO adamovicseo.sk este mapat la domeniul verificat seo-optimalizacia.eu. ² Numărările răspunsurilor citate sunt derivate din cele 312 încercări AI. Un zero aici înseamnă că gazda nu a fost găsită ca sursă citată în acel set inspectat. Domeniile diferite ale unei afaceri nu sunt consolidate în silenț.
Cine obține cel mai mult trafic organic slovac pe propriul site?
Lista scurtă principală slovacă, domenii proprii. Traficul nu este numărul de clienți.
Source: Ahrefs, modul volum mediu, 3 noiembrie 2026
La nivel global, ui42.sk are 711 cuvinte cheie organice, dintre care 271 în top trei; Visibility are 1.044 și, respectiv, 488. Aceasta susține o acoperire largă de conținut. Nu înseamnă că fiecare cuvânt cheie reprezintă un potențial cumpărător de servicii SEO. Glosarele, tutorialele și întrebările generale de marketing pot reprezenta un trafic substanțial.
Increaseo oferă un contraexemplu util: 27 de URL-uri de sitemap descoperite și un estimat de 2.839 vizite slovace. Adamovic SEO are 99 de URL-uri și 2.285 vizite. Dimensiunea inventarului de conținut nu învinge automat un specialist mai mic. Nu transformăm vizitele per URL de sitemap într-un scor universal de eficiență: acoperirea sitemapului, tipurile de pagini și domeniul subdomeniilor diferă.
Marketingul digital este mai larg decât SEO. O agenție creativă sau de dezvoltare cu trafic organic modest poate fi excelentă în serviciul său principal. Când cumpărați însă în mod specific SEO, întrebarea cum își demonstrează furnizorul propria expertiză declarată este rezonabilă.
Autoritate și linkuri: semnale utile cu limite clare
În lista scurtă principală, ui42 are DR 61, Invelity 54, Visibility 53, Adamovic SEO și Madviso 50, iar Basta digital 48. Cele mai mari numărări de domenii de referință sunt Dexfinity 1.654, Visibility 1.474, Adamovic SEO 1.411, Invelity 1.342, ui42 1.317 și Basta 1.270. Digitalman are DR 26 și 594 de domenii de referință.
DR este metrica Ahrefs, nu evaluarea calității Google sau o verificare a acurateței faptelor. Numărul de domenii de referință nu relevă dacă linkurile sunt editoriale, relevante, active sau plătite. Un furnizor de link building ar trebui să poată explica plasările reale, relațiile plătite și riscurile. Numărările mari singure nu stabilesc o strategie sigură.
Pentru Digitalman, implicația acționabilă este să dezvolte expertiză utilă și citabilă și acoperire independentă relevantă. Replicarea dimensiunii glosarului unui concurent fără un subiect diferențiat, un plan de distribuție sau o legătură comercială nu este neapărat o cale către cerere calificată.
Sunt site-urile tehnic la fel de puternice precum promisiunile?
Core Web Vitals: experiența utilizatorilor reali
Ghidul Google privind Web Vitals definește praguri bune de LCP de cel mult 2.500 ms, INP de cel mult 200 ms și CLS de cel mult 0,1, evaluate la percentila 75. O evaluare completă necesită toate cele trei metrici.
Datele de teren stocate de AmICited pot fi potrivite pentru 26 de domenii din registru. Unsprezece au toate cele trei metrici stocate în intervalul bun, opt au cel puțin una în afara acestuia, iar șapte au date incomplete. Nu este disponibilă nicio valoare adecvată pentru 148 de domenii. Aceasta nu înseamnă că 148 de site-uri eșuează.
26 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 1118 | 87 | 0.01 | all three good | homepage |
| Visibilityvisibility.sk | 2923 | 544 | 0.17 | outside good threshold | homepage |
| Increaseoincreaseo.sk | 2271 | — | 0.14 | outside good threshold | origin_fallback |
| Dexfinitydexfinity.com | 2103 | 86 | 0.57 | outside good threshold | homepage |
| Invelityinvelity.com | 1743 | 126 | 0.01 | all three good | homepage |
| BigWaybigway.sk | 1840 | 96 | 0.08 | all three good | origin_fallback |
| Vivantinavivantina.com | 3665 | 238 | 0.01 | outside good threshold | homepage |
| Madvisomadviso.sk | 2089 | — | 0 | incomplete | homepage |
| Basta digitalbastadigital.com | 1164 | — | 0.02 | incomplete | homepage |
| Spotibospotibo.sk | 1254 | — | 0.02 | incomplete | origin_fallback |
| iFocusifocus.sk | 5263 | — | 0.27 | outside good threshold | origin_fallback |
| Digitalmandigitalman.sk | 2485 | 60 | 0 | all three good | origin_fallback |
| DNA marketing®dna-marketing.sk | 3995 | 149 | 0 | outside good threshold | origin_fallback |
| TOMARCOtomarco.sk | 1377 | 102 | 0 | all three good | origin_fallback |
| ubunlo.skubunlo.sk | 1607 | — | 0 | incomplete | origin_fallback |
| BeCodebecode.sk | 869 | 57 | 0 | all three good | origin_fallback |
| AmICitedamicited.comPublisher · software benchmark | 761 | 77 | 0 | all three good | homepage |
| Digitalreachdigitalreach.sk | 3288 | 95 | 0.07 | outside good threshold | origin_fallback |
| Dataswansdataswans.com | 1489 | 143 | 0 | all three good | origin_fallback |
| MR. Digitalmrdigital.sk | 2053 | 172 | 0.06 | all three good | homepage |
| ROI indexroi-index.com | 3039 | 61 | 0.05 | outside good threshold | — |
| Social Heroessocialheroes.sk | 794 | — | 0 | incomplete | origin_fallback |
| HARTONharton.sk | 1224 | — | 0 | incomplete | — |
| Gaeltagaelta.com | — | — | 0.05 | incomplete | — |
| Upvisionupvision.sk | 918 | 46 | 0 | all three good | origin_fallback |
| blueerablueera.sk | 1533 | 60 | 0.01 | all three good | origin_fallback |
Etichetele clasifică tuplul de metrici stocat, nu certificarea de astăzi a unui întreg site. Exportul omite perioada de colectare și dispozitivul. „homepage” și „origin_fallback” indică domenii proxy: o valoare atașată unui articol citat poate să nu fi fost măsurată pe acel articol. Preferăm tuplul la nivel de brand din prezentarea generală atunci când este furnizat; în caz contrar, o înregistrare stocată a paginii de start, urmată de cel mai scurt URL sursă.
ui42: LCP 1.118 ms, INP 87 ms, CLS 0,01. Aceasta este o combinație favorabilă de încărcare, receptivitate și stabilitate. Digitalman: 2.485 ms, 60 ms și zero. LCP-ul său este doar puțin sub pragul bun; o etichetă pozitivă nu ar trebui să ascundă marja limitată.
Visibility: 2.923 ms, 544 ms și 0,17. Toate trei sunt în afara intervalului bun; INP depășește și pragul slab de 500 ms. Un potențial client de SEO tehnic poate întreba în mod rezonabil cum a diagnosticat furnizorul acest lucru și ce remediere este planificată. Nu demonstrează aceleași probleme pe fiecare site al clienților.
iFocus: LCP 5.263 ms și CLS 0,27 sugerează probleme de încărcare și stabilitate, în timp ce INP nu este disponibil. Increaseo: CLS 0,14 este o slăbiciune specifică, în ciuda unui LCP disponibil bun. Spotibo și Basta: INP lipsă împiedică un verdict complet chiar și acolo unde valorile rămase par favorabile.
PageSpeed și Lighthouse: ce s-a măsurat de fapt
Digitalman are o rulare mobilă finalizată din 3 noiembrie 2026, la 04:39 UTC: Performance 96, Accessibility 95, Best Practices 96 și SEO 100. LCP de laborator este de aproximativ 1.111 ms, TBT 191 ms și CLS 0,0226. Diferența sa față de LCP-ul de teren stocat de 2.485 ms ilustrează de ce valorile de laborator și cele ale utilizatorilor reali nu ar trebui amestecate.
Un lot comparativ nou de PageSpeed nu a putut fi finalizat. Punctul final public a returnat o cotă zilnică epuizată, iar auditul AmICited legat de Digitalman a respins un URL de concurent din afara acelui domeniu urmărit. Nu furnizăm scoruri Lighthouse inventate pentru concurenți. Această ediție compară metricile de teren stocate disponibile, cu limitările de mai sus. Google explică datele de laborator versus cele de teren și fereastra de 28 de zile a CrUX.
Observații HTML directe
Din 174 de pagini de start, 172 au returnat HTTP 200. Belak Marketing a returnat 503 cu un titlu de mentenanță. Conexiunea la mrdigitalstudio.sk a eșuat. Acestea sunt observații limitate în timp, care necesită repetare înainte de o judecată asupra furnizorului.
Am eșantionat cel mult trei pagini HTML per gazdă, inspectând prezența titlului, descrierii, canonical, H1, limbii, hreflang și JSON-LD. Un bloc JSON-LD nu dovedește o schemă validă; mai multe elemente H1 nu sunt automat o eroare; lipsa hreflang nu este un defect pe un site monolingv. Un audit tehnic complet ar necesita o acoperire mai largă a șabloanelor, redirecționărilor, linkurilor interne, duplicatelor și JavaScript-ului randat.
Observații HTML pe toate cele 174 de domenii: HTTP, titlu, H1, canonical, JSON-LD și robots
174 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 200 | Marketingová a digitálna agentúra ui42 | one-stop shop pre váš business | 1 | https://www.ui42.sk/ | 13 | index, follow |
| Visibilityvisibility.sk | 200 | Online marketingová agentúra Visibility | 1 | https://visibility.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Effectixeffectix.com | 200 | Marketingová agentura Praha pro firmy, které chtějí růst | 1 | https://www.effectix.com/ | 2 | index, follow |
| Increaseoincreaseo.sk | 200 | SEO agentúra Increaseo | 1 | https://increaseo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| blueinfo.skblueinfo.sk | 200 | Domov - PR agentúra Blueinfo.sk | 1 | https://www.blueinfo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 200 | SEO optimalizácia webu 2026 – viac zákazníkov | Adamovic | 1 | https://seo-optimalizacia.eu/ | 4 | — |
| Dexfinitydexfinity.com | 200 | Dexfinity • Export, Marketing, Ecommerce | 1 | https://www.dexfinity.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Invelityinvelity.com | 200 | Invelity – digitálna agentúra pre marketing a vývoj | 1 | https://invelity.com/ | 1 | — |
| Marketier.skmarketier.sk | 200 | Marketingový konzultant s 13 ročnou praxou | Adrián Bartanus | 1 | https://marketier.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| BigWaybigway.sk | 200 | 360° digitálna agentúra BigWay: branding, weby, e-shopy, AI | 1 | https://bigway.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Market. Brand. Grow.marketbrandgrow.com | 200 | GEO a SEO agentúra na Slovensku | Market. Brand. Grow. | 1 | https://marketbrandgrow.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| GoUPgoup.sk | 200 | GoUP Marketing Developers ⭐ Online marketing so skúsenosťami | 1 | https://www.goup.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ONLINE TOROonlinetoro.sk | 200 | SEO test zdarma a zlepšenie webu s ONLINE TORO agentúrou | 1 | https://www.onlinetoro.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Futurinofuturino.sk | 200 | Marketingová agentúra | Futurino s.r.o. | 1 | https://www.futurino.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Gradetagradeta.sk | 200 | SEO agentúra, ktorá formuje AI SEO | Gradeta | 1 | https://gradeta.sk | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| CREATIVE sites / CREATIVE digitalcreativesites.sk | 200 | Úspešný biznis na kvalitných základoch | CREATIVE sites | 1 | https://www.creativesites.sk/ | 0 | index, follow |
| Vivantinavivantina.com | 200 | Digitálna marketingová agentúra | Vivantina | 1 | https://www.vivantina.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 200 | Digitálna agentúra I SCR interactive® | 1 | https://www.scrinteractive.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Madvisomadviso.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra Bratislava | Madviso | 1 | https://madviso.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Lighthouselighthousems.sk | 200 | Performance digitálna agentúra Bratislava | Lighthouse | 1 | https://www.lighthousems.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Basta digitalbastadigital.com | 200 | Basta: Európsky partner pre digitálny performance marketing | 1 | https://bastadigital.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Spotibospotibo.sk | 200 | Spotibo AI & SEO agentúra - SEO služby s výsledkami | 1 | https://spotibo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| iFocusifocus.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra | 0 | https://www.ifocus.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Marek Jelok – Tricks.sktricks.sk | 200 | Tricks.sk - Marek Jelok | SEO a Google Ads špecialista | 1 | https://tricks.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Seducoseduco.sk | 200 | Seduco - Menej chaosu, viac výsledkov | 1 | https://seduco.sk/ | 3 | — |
| Starbomediastarbomedia.sk | 200 | Starbomedia | Online marketing agentúra — Google Ads, Meta Ads, SEO | 1 | https://starbomedia.sk | 1 | — |
| RIESENIAriesenia.com | 200 | E-shopy na platforme RSHOP a performance marketing | RIESENIA | 1 | https://www.riesenia.com/ | 1 | — |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 200 | Marketingový špecialista Google Ads a SEO | Peter Weidinger | 1 | https://www.weidinger.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large |
| Poctivé SEOpoctiveseo.sk | 200 | Domov - Poctivé SEO | 1 | https://poctiveseo.sk | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Digitalmandigitalman.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra Bratislava | Digitalman | 1 | https://digitalman.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| DNA marketing®dna-marketing.sk | 200 | DNA marketing® | AI vzdelávanie a strategický AI marketing | 1 | https://www.dna-marketing.sk/ | 1 | — |
| Vizartagencyvizartagency.sk | 200 | Vizartagency - digitálna marketingová agentúra | 0 | https://vizartagency.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Štipkastipka.sk | 200 | SEO stratégia ktorá funguje | Stipka.SEO | 1 | https://stipka.sk | 1 | — |
| TOMARCOtomarco.sk | 200 | Tvorba webov a aplikácií s AI na mieru | TOMARCO | 1 | https://tomarco.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| RESULTYresulty.sk | 200 | Marketingová agentúra Bratislava | RESULTY | 1 | https://resulty.sk/ | 1 | index, follow |
| SEOLINEseoline.sk | 200 | SEO agentúra odhodlaná pomôcť vašej firme rásť | SEOLINE | 1 | https://www.seoline.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ubunlo.skubunlo.sk | 200 | Ubunlo: Online Marketingová Agentúra | Online Marketing | 1 | https://ubunlo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Glidyglidy.sk | 200 | Glidy | SEO agentúra | 0 | https://glidy.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Promiseopromiseo.sk | 200 | Marketingová a eventová agentúra z Košíc | Promiseo | 1 | https://www.promiseo.sk/ | 2 | — |
| Madajamadaja.sk | 200 | Digitálny marketing pre malé a stredné firmy. WEB, PPC | Madaja | 3 | https://www.madaja.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Shieldoneshieldone.sk | 200 | Online reklamná a marketingová agentúra - Shieldone | 1 | https://www.shieldone.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| weboptim.skweboptim.sk | 200 | Weboptim – digitálna agentúra: weby, e-shopy, SEO a automatizácia | 1 | https://www.weboptim.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Seolutionsseolutions.sk | 200 | Profesionálna SEO agentúra (SEO Slovensko) | Seolutions | 1 | https://www.seolutions.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| BeCodebecode.sk | 200 | Líder v AI automatizácii a CRM - BeCode | 1 | https://becode.sk | 1 | index, follow, max-video-preview:-1, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Seocentrum.skseocentrum.sk | 200 | Seo agentúra s 15-ročnými skúsenosťami » Seocentrum.sk | 1 | https://www.seocentrum.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| AmICitedamicited.comPublisher · software benchmark | 200 | AI Search Visibility: Rank Your Store in ChatGPT | AmICited | 1 | https://www.amicited.com/ | 6 | — |
| Strange Loopsstrangeloops.sk | 200 | Strategický partner pre AI, web a digitálne platformy | Strange Loops | 1 | https://strangeloops.sk | 1 | index, follow |
| Medialymedialy.sk | 200 | SEO a linkbuilding agentúra pre firmy a e-shopy | medialy.sk | 1 | https://medialy.sk | 1 | — |
| CottonCloudcottoncloud.sk | 200 | Rýchle WordPress weby pre viac dopytov | CottonCloud | 1 | https://cottoncloud.sk/ | 2 | index, follow |
| SEOKONseokon.sk | 200 | SEO konzultácie - SEOKON | 1 | https://seokon.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Webisionwebision.sk | 200 | Home - Webision.sk - tvorba webu | 1 | https://www.webision.sk | 2 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| neonrocket.skneonrocket.sk | 200 | Neonrocket | Marketingová agentúra Vranov nad Topľou | 1 | https://neonrocket.sk/ | 2 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Digitalreachdigitalreach.sk | 200 | Online marketingová agentúra Digitalreach | 6 | https://digitalreach.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Dataswansdataswans.com | 200 | Marketingová agentúra Bratislava | Dataswans | 1 | https://dataswans.com/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| MR. Digitalmrdigital.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra | MR. Digital Studio | 1 | https://mrdigital.sk | 3 | index, follow, all |
| TechWebtechweb.sk | 200 | TechWeb - Webové aplikácie a systémy na mieru | 1 | https://techweb.sk | 2 | index, follow |
| ROI indexroi-index.com | 200 | ROI index | PPC a SEO agentúra pre malé a stredné firmy | 1 | https://roi-index.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| 321tridvajedna.sk | 200 | 321 Grafické štúdio a digitálna agentúra Bratislava | 1 | https://www.tridvajedna.sk/ | 1 | index,follow |
| AV Marketingavmarketing.sk | 200 | NAJLEPŠIA SEO agentúra na Slovensku | AV Marketing – Top 3 na Google do 90 dní, lokálne SEO, Google Ads a Meta Ads pre slovenské firmy | 1 | https://www.avmarketing.sk | 3 | — |
| AB WEBabweb.sk | 200 | Tvorba web stránok eshopov | 1 | https://www.abweb.sk/ | 2 | max-image-preview:large |
| Tomáš Hrubýtomashruby.sk | 200 | Tomáš Hrubý | Senior PPC špecialista | 1 | https://tomashruby.sk/ | 2 | max-image-preview:large |
| Daren & Curtisdarencurtis.sk | 200 | Reklamná agentúra | Bratislava | daren&curtis | 1 | https://darencurtis.sk/ | 5 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Onwebonweb.sk | 200 | Tvorba web stránok Bratislava | Cena webových stránok, eshopov a SEO | 1 | https://www.onweb.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 200 | Marketingová agentúra pre firmy | InstaPrePodnik | 1 | https://instaprepodnik.sk/ | 3 | index,follow,max-image-preview:large |
| Social Heroessocialheroes.sk | 200 | Tvorba webov, e-shopov a online marketing | Social Heroes | 1 | https://socialheroes.sk/ | 2 | index,follow,max-image-preview:large |
| Hypehype.sk | 200 | Hype - digitálna marketingová agentúra | 5 | https://hype.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| OnlineIdea.skonlineidea.sk | 200 | OnlineIdea.sk - Freelanceri pre SEO a online marketing | 1 | https://www.onlineidea.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Digitalmindsdigitalminds.sk | 200 | Weby, automatizácie a AI pre firmy | DigitalMinds | 1 | https://www.digitalminds.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Grafitek.skgrafitek.sk | 200 | Grafitek.sk s.r.o. | Tvorba a správa webstránok | 1 | https://www.grafitek.sk/ | 3 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| Salim Siriehsirieh.sk | 200 | Tvorba web stránok a online marketing | Salim Sirieh, Žilina | 1 | https://www.sirieh.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| This Is Loccothisislocco.sk | 200 | THIS IS LOCCO - Crossline reklamná agentúra | 0 | — | 0 | — |
| 3r.sk3r.sk | 200 | SEO AI - Google Ads manažment - Wordpress Webdizajn - 3R Marketing | 1 | https://3r.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Goldcatgoldcat.sk | 200 | Tvorba webových stránok a e-shopov od 20 € mesačne | Gold Cat | 1 | https://goldcat.sk/sk | 3 | — |
| Hiroäshiroas.sk | 200 | Hiroäs | Digitálna agentúra | 1 | https://hiroas.sk/ | 2 | — |
| shazucha.skshazucha.sk | 200 | Tvorba web stránok, e-shopov a marketing | sHazucha | 1 | https://shazucha.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ppcexpert.skppcexpert.sk | 200 | PPC špecialista Arnošt Vágner · Google Ads, Meta Ads a Sklik | 1 | https://ppcexpert.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Fluxorityfluxority.sk | 200 | Online marketingová agentúra Fluxority | 1 | https://www.fluxority.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| HARTONharton.sk | 200 | HARTON | marketing agency | 0 | https://harton.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Analyzing.skanalyzing.sk | 200 | Analyzing.sk – analýza trhu, webstránky a obsah s AI | 1 | https://www.analyzing.sk/ | 1 | index, follow |
| PS:Digitalpsdigital.sk | 200 | Hello | PS:Digital - Your Digital Marketing Guide | 2 | https://psdigital.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Ainswerainswer.eu | 200 | Ainswer | Najlepšia AEO Agentúra na Slovensku | 2 | https://ainswer.eu/ | 0 | max-image-preview:large |
| Finestudiofinestudio.sk | 200 | Digitálna reklamná agentúra s nápadom | Finestudio | 1 | https://finestudio.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| INNOVATIONSinnovations.sk | 200 | Butiková #digital mediálna agentúra | INNOVATIONS | 1 | https://innovations.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ContentFruitercontentfruiter.sk | 200 | Content marketing agentúra s výsledkami | ContentFruiter | 1 | https://contentfruiter.sk/ | 1 | max-image-preview:large |
| Gaeltagaelta.com | 200 | Gaelta: full-service marketingová agentúra | 1 | https://gaelta.com/ | 3 | — |
| Birdlinebirdline.sk | 200 | Birdline | Sprievodca digitálnou džungľou | 0 | — | 1 | — |
| DataStormdatastorm.sk | 200 | DataStorm s.r.o. – AI integrácie, weby a systémy na mieru | Detva | 1 | https://www.datastorm.sk/ | 3 | index,follow |
| Markeťáci.skmarketaci.sk | 200 | Špičkový marketing s agentúrnymi skúsenosťami za freelancerské ceny | Markeťáci.sk | 1 | https://www.marketaci.sk/ | 0 | index, follow |
| BeeSeobeeseo.sk | 200 | SEO agentúra pre rast z Google | 1 | https://www.beeseo.sk | 0 | — |
| Upvisionupvision.sk | 200 | Online marketingová agentúra Bratislava a Senica | upvision | 1 | https://www.upvision.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Agentúra Luminaryagenturaluminary.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra | LUMINARY| Poprad | 1 | https://www.agenturaluminary.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| AMAT plusamat.plus | 200 | Digitálna agentúra pre firmy | Weby, e-shopy, kampane | AMAT plus | 1 | https://amat.plus/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| blueerablueera.sk | 200 | blueera | Digitálna marketingová agentúra | 1 | https://blueera.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Beyondeabeyondea.sk | 200 | SEO agentúra | Beyondea | 1 | https://www.beyondea.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| SEOPartner.skseopartner.sk | 200 | Home - SEOPartner.sk | 1 | https://seopartner.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Digital Boomdigitalboom.sk | 200 | Digital Boom: Výkonnostný online marketing | 2 | https://www.digitalboom.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| AltPeaxaltpeax.com | 200 | SEO agentúra Bratislava pre organický rast | AltPeax | 1 | https://altpeax.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large |
| truestudio.sktruestudio.sk | 200 | Domov | TRUEStudio | 0 | https://truestudio.sk | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Vargic.skvargic.sk | 200 | Marketingový konzultant Miloš Vargic | 1 | https://vargic.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Marble Digitalmarble-digital.sk | 200 | Marble Digital | Digitálna agentúra Trenčín | Meta Ads, Google Ads, Weby | 1 | https://www.marble-digital.sk | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| iNetGapinetgap.sk | 200 | iNetGap | Marketingová agentúra | 1 | https://inetgap.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| robimeseo.skrobimeseo.sk | 200 | SEO, ktoré funguje | SEO optimalizácia | Robíme SEO | 1 | https://www.robimeseo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Karbon.skkarbon.sk | 200 | Weby, e-shopy, CRM a aplikácie | KARBON.SK | 1 | https://www.karbon.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large |
| Atteatte.sk | 200 | Reklamná agentúra Atte | 1 | https://atte.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Metinasmetinas.com | 200 | Tvorba webstránok a eshopov na mieru | Metinas Žilina | 1 | https://metinas.com/sk | 3 | index, follow |
| iMPROVEimprove.sk | 200 | Digitálna agentúra - aplikácie, SaaS & marketing | iMPROVE | 1 | https://www.improve.sk/sk | 1 | — |
| Paravan Interactiveparavan.sk | 200 | Paravan Interactive — Seniorný digitálny marketing, SEO a AI viditeľnosť | 0 | https://paravan.sk/ | 0 | index, follow |
| Petantpetant.sk | 200 | Online marketing | Web, SEO, reklama a branding | PETANT | 3 | https://www.petant.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Michal Nikerle – Webstránka na mieruwebstrankanamieru.sk | 200 | Tvorba webstránky a profesionálne SEO a AI SEO na mieru | 1 | https://webstrankanamieru.sk | 7 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| INCUBEMEDIAincubemedia.sk | 200 | Tvorba internetových stránok, e-shopov Považská Bystrica | INCUBEMEDIA | 1 | — | 0 | all |
| Michal Ochránekmichalochranek.sk | 200 | Tvorba web stránok Považská Bystrica | Michal Ochránek | 1 | https://www.michalochranek.sk/ | 1 | index, follow |
| Business Oceanseo-ocean.sk | 200 | Tvorba webstránok, e-shopov a SEO | Business Ocean Bratislava | 1 | https://www.seo-ocean.sk/ | 3 | index, follow |
| Castle Digitalcastledigital.sk | 200 | Reklamná agentúra Nové Zámky – weby a kampane | Castle Digital | 1 | https://castledigital.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Digital DNAdigitaldna.sk | 200 | Tvorba web stránok a marketing - Marketingová agentúra DIGITAL DNA | 1 | https://www.digitaldna.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| webz.skwebz.sk | 200 | Tvoríme weby, ktoré predávajú. - webz | 1 | https://www.webz.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Webmanwebman.sk | 200 | Tvorba webových stránok na mieru | Webman | 0 | — | 3 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| AEB Digitalaebdigital.sk | 200 | Tvorba web stránok na mieru Bratislava | Web dizajn & E-shopy | AEB Digital | 1 | https://aebdigital.sk | 0 | index, follow |
| Webgenwebgen.sk | 200 | Tvorba webov, opravy a SEO služby | Webgen.sk | 1 | https://www.webgen.sk/ | 0 | — |
| echoagency.skechoagency.sk | 200 | Echo Agency | Weby, reklamy a obsah pre rastúce firmy | 1 | https://echoagency.sk | 2 | index, follow |
| fg Ateliérfgatelier.sk | 200 | Tvorba webových stránok Trnava - fg Ateliér | 1 | — | 0 | — |
| Maincemaince.sk | 200 | Maince | Digitálna agentúra Bratislava — GEO, SEO, weby | 1 | https://maince.sk/ | 1 | index, follow |
| Gussogusso.sk | 200 | IT podpora a správa pre firmy – Bratislava | Gusso | 1 | https://gusso.sk/ | 1 | — |
| SPACE Solutionsspacesolutions.sk | 200 | Weby, e-shopy a AI automatizácia na mieru — SPACE Solutions | 1 | https://spacesolutions.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Pavlo Viatkin – SEO poradcaseoporadca.sk | 200 | SEO konzultant pre firmy – Google aj AI | Pavlo Viatkin | 1 | https://seoporadca.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| LENTiS Digitallentisdigital.sk | 200 | Máte projekt, ktorý potrebuje BOOST? | LENTiS Digital | 1 | https://lentisdigital.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| PROSIMSIprosimsi.sk | 200 | Tvorba webov, e-shopov a aplikácií na mieru | PROSIMSI | 1 | https://prosimsi.sk/ | 1 | index, follow |
| Abaffy Designabaffydesign.sk | 200 | Abaffy Design – tvorivé štúdio z Bratislavy | 1 | https://www.abaffydesign.sk/ | 1 | index,follow,max-image-preview:large |
| ESEOeseo.sk | 200 | ESEO – SEO optimalizácia web stránok | 1 | https://www.eseo.sk/ | 0 | max-image-preview:large |
| Lahentolahento.sk | 200 | Lahento AI SEO Agency - Lahento | 1 | https://lahento.sk/ | 2 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| SharkWebsharkweb.sk | 200 | Digitalizácia firiem a AI riešenia na mieru | SharkWeb | 1 | https://sharkweb.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large |
| NLD Medianldmedia.sk | 200 | NLD Media – informačné systémy, webové aplikácie a bezpečnosť | 1 | https://nldmedia.sk/ | 2 | index,follow |
| Nexflownexflow.sk | 200 | AI automatizácia pre firmy | n8n, Make.com, AI agenti | Nexflow | 1 | https://nexflow.sk/ | 1 | — |
| Axioma Digitalaxioma-digital.sk | 200 | Tvorba webstránok Bratislava | Axioma Digital — Webová agentúra | 1 | https://axioma-digital.sk | 5 | index, follow |
| Webentawebenta.sk | 200 | Tvorba webových stránok na mieru | Webenta | 1 | https://webenta.sk/sk | 2 | — |
| Devendodevendo.sk | 200 | Devendo | Moderná marketingová agentúra | 0 | https://www.devendo.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| ART FOCUSartfocus.sk | 200 | ART FOCUS | Web stránky, SEO a fotografia, Banská Bystrica | 1 | https://artfocus.sk/ | 1 | max-image-preview:large |
| Bitonbiton.sk | 200 | Úvod - Biton | 1 | https://www.biton.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| do digitaldodigital.sk | 200 | Performance marketing pre SK, CZ & HU | do digital | 1 | https://dodigital.sk/ | 3 | — |
| BrandLiftbrandlift.sk | 200 | BrandLift | Tvorba webstránok, SEO a marketing | 1 | https://www.brandlift.sk | 2 | — |
| Enrollenroll.sk | 200 | Enroll — WordPress špecialisti | Tvorba, oprava a údržba webov | 1 | https://enroll.sk/ | 1 | — |
| WebSyswebsys.sk | 200 | Tvorba webov Skalica – weby, e-shopy a kreatíva | WebSys | 1 | https://www.websys.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Porciaporcia.sk | 200 | Marketingová agentúra Bratislava | Porcia.sk | 2 | https://porcia.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Milan Pavlákmilanpavlak.sk | 200 | Milan Pavlák | WordPress & Web Developer in Bratislava | 1 | https://milanpavlak.sk | 3 | index, follow |
| DUOMduom.sk | 200 | Marketingová agentúra DUOM | O nás | 0 | — | 0 | index, follow |
| Dunajmediadunajmedia.sk | 200 | Domov | Dunajmedia — Digitálna Agentúra Bratislava | 1 | — | 1 | index, follow |
| ProfLinesproflines.agency | 200 | Digitálna marketingová agentúra v Bratislave | ProfLines | 1 | https://proflines.agency/ | 2 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Mudroch.FEmudrochfe.net | 200 | Web Developer Bratislava | Tvorba Webstránok od 499€ | Mudroch.FE | 2 | https://mudrochfe.net | 13 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Consulteeconsultee.biz | 200 | Consultee – Digitálny marketing, SEO & LLMO, E-commerce, AI & vývoj – Consultee.BIZ | 1 | https://www.consultee.biz/ | 1 | — |
| SAZA Digitalsaza-digital.com | 200 | SAZA Digital | Online marketing pre každé podnikanie | 1 | https://saza-digital.com/sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| TechSEO Vitalstechnickeseo.sk | 200 | Vývojár a konzultant enterprise technického SEO | TechSEO Vitals | 1 | https://www.technickeseo.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Smart Sidesmartside.sk | 200 | Tvorba webových stránok a e-shopov | Smart Side | 1 | https://smartside.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Ameticaametica.sk | 200 | Digitálna agentúra • Weby, Eshopy, Kreatíva • Online marketing • Ametica | 1 | https://ametica.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| NEW WAYnewway.sk | 200 | NEW WAY | Weby a e-shopy, ktoré prinášajú zákazníkov | 1 | https://www.newway.sk/ | 1 | max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Sockasocka.sk | 200 | Socka | Digitálny marketing Košice — Weby, PPC, Sociálne siete | 1 | https://socka.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ESFAesfa.sk | 200 | ESFA | Weby, marketing a AI automatizácia | 1 | https://www.esfa.sk/ | 2 | — |
| Róbert Grófrobertgrof.sk | 200 | Róbert Gróf: SEO špecialista pre Váš rast | 1 | https://robertgrof.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Peter Svatoňsvaton.sk | 200 | Peter Svatoň - audit výkonu: SEO, PPC a AI Search | 1 | https://svaton.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Evolumevolum.sk | 200 | Evolum | Poctivé WordPress webstránky s funkčným SEO | 1 | https://evolum.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| SEOFLASHseoflash.sk | 200 | SEOFLASH PRO | Sémantická autorita & GEO Optimalizácia 2026 | 1 | https://seoflash.sk/ | 3 | index, follow |
| WAIMAwaima.sk | 200 | Agentúra WAIMA — SEO optimalizácia a tvorba webových stránok v Bratislave | 1 | https://waima.sk/ | 1 | — |
| Efektívny webefektivnyweb.sk | 200 | Digitálny svet v hrsti 🌐 Online marketingová agentúra | 1 | https://www.efektivnyweb.sk/ | 2 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| eshopkonzultant.skeshopkonzultant.sk | 200 | E-shop konzultácie, audit a marketing | Consultee | 1 | https://www.eshopkonzultant.sk/ | 5 | — |
| Fiui Agencyfiuiagency.sk | 200 | Digitálna viditeľnosť pre firmy a živnostníkov - FIUI Agency | 1 | https://fiuiagency.sk/ | 2 | max-image-preview:large |
| Fundiofundio.sk | 200 | Fundio — Marketingová agentúra: SEO, GEO, video a weby | 1 | https://fundio.sk | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| MR. Digital Studiomrdigitalstudio.sk | — | — | 0 | — | — | — |
| Nasareklamanasareklama.sk | 200 | Nasareklama | Kreatívna & marketingová agentúra | 0 | https://nasareklama.sk/ | 0 | — |
| Before It Was Coolbeforeitwascool.sk | 200 | Marketingová agentúra na Slovensku | Before It Was Cool | 1 | https://beforeitwascool.sk/ | 4 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large |
| Belak Marketingbelakmarketing.sk | 503 | Údržba | 0 | — | 0 | — |
| Bestetobesteto.sk | 200 | Besteto – pomáhame e-shopom rásť | 1 | https://www.besteto.sk/ | 1 | max-image-preview:large |
| Betterpixelsbetterpixels.sk | 200 | Betterpixels – digitálna agentúra Bratislava | weby, e-shopy | 1 | https://betterpixels.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| Digilafdigilaf.sk | 200 | Marketingová agentúra, ktorá posunie váš biznis | 0 | https://www.digilaf.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Dinallydinally.sk | 200 | Google Ads, Meta Ads, weby a expanzia | Dinally | 1 | https://www.dinally.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| GalaMediagalamedia.sk | 200 | GalaMedia | Webstránky, marketing a branding Poprad, Vranov | 1 | https://galamedia.sk | 1 | index, follow |
| Hungry Studiohungrystudio.sk | 200 | Hungry Studio | Marketingová agentúra Trenčín | 1 | https://hungrystudio.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
Sitemapuri: cât de mult conținut este de fapt descoperibil?
Crawl-ul public a citit robots.txt, sitemapurile declarate și punctele finale convenționale sitemap.xml/sitemap_index.xml. Limitele au fost 12 fișiere de sitemap și 50.000 de URL-uri unice per gazdă. „În limită” înseamnă că coada descoperită a fost epuizată; nu este o garanție pentru fiecare pagină de pe site.
Au existat 158 de inventare procesabile în limite, zece inventare parțiale și șase cazuri fără un inventar XML recuperat cu succes. Numărările parțiale înseamnă cel puțin atâtea URL-uri. O recuperare eșuată nu stabilește că un sitemap nu există.
20 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 1147 | ok | 0 | 0 | — |
| Visibilityvisibility.sk | 2730 | partial | 100 | 48 | 1475.6 |
| Increaseoincreaseo.sk | 27 | ok | 100 | 0 | 683.8 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 99 | ok | 0 | 0 | — |
| Dexfinitydexfinity.com | 1095 | partial | 99.8 | 11 | 721.8 |
| Invelityinvelity.com | 985 | ok | 100 | 319 | 36.3 |
| GoUPgoup.sk | 1047 | ok | 100 | 0 | 591.7 |
| Gradetagradeta.sk | 202 | partial | 95.5 | 23 | 2223.9 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 755 | partial | 100 | 4 | 2068.8 |
| Madvisomadviso.sk | 312 | ok | 100 | 111 | 579 |
| Basta digitalbastadigital.com | 478 | ok | 100 | 425 | 18.9 |
| Spotibospotibo.sk | 115 | ok | 100 | 5 | 944.7 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 740 | ok | 100 | 273 | 47.3 |
| Digitalmandigitalman.sk | 577 | ok | 100 | 568 | 1.7 |
| SEOLINEseoline.sk | 32 | ok | 100 | 0 | 504.7 |
| ROI indexroi-index.com | 1770 | ok | 100 | 195 | 427.6 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 156 | ok | 44.9 | 42 | 21.3 |
| BeeSeobeeseo.sk | 37 | ok | 59.5 | 0 | 121.8 |
| iMPROVEimprove.sk | 100 | ok | 100 | 8 | 68.6 |
| Webmanwebman.sk | 164 | ok | 100 | 0 | 228.3 |
Visibility are cel puțin 2.730 de URL-uri în crawl-ul delimitat, față de 3.033 într-un inventar AmICited stocat mai vechi. ui42 are 1.147 față de 1.203; Digitalman are 577 în ambele. Momente de captură și limite de acoperire diferite înseamnă că aceste diferențe nu dovedesc ștergerea conținutului.
Valorile aberante din registru necesită o prudență deosebită. BeCode a atins limita de 50.000 de URL-uri, AmICited are cel puțin 36.266, iar Dataswans cel puțin 5.893. Versiunile lingvistice, taxonomiile și paginile generate pot domina inventarele. Niciuna dintre aceste numărări nu dovedește independent o producție editorială ridicată.
Prospețime: actualizări substanțiale sau marcaje temporale modificate?
Digitalman furnizează lastmod pentru toate cele 577 de URL-uri descoperite; 568 declară o modificare în ultimele 30 de zile, cu o vârstă mediană de 1,7 zile. Basta are 425 din 478 de URL-uri în acel interval, Invelity 319 din 985 și ROI index 195 din 1.770. Visibility are 48 în inventarul său parțial; Spotibo are cinci din 115.
Acesta este un semn pentru investigare, nu o numărare a articolelor noi. Modificările de navigare, actualizările de șabloane și comportamentul sistemului de publicare pot modifica multe marcaje temporale deodată. Cifrele Digitalman și Basta nu dovedesc sute de articole de expertiză noi într-o lună.
ui42 și seo-optimalizacia.eu nu furnizează lastmod în sitemapurile recuperate. Aceasta nu face conținutul lor învechit. Invers, vârsta mediană a unei arhive vechi nu este automat o problemă: definițiile consacrate și studiile de caz nu trebuie rescrise lunar.
O verificare mai puternică a prospețimii eșantionează articole recente de căutare AI, verifică paternitatea, sursele, reviziile materiale și actualitatea faptică. Un tutorial Google AI Mode are o durată de valabilitate diferită de o explicație a etichetelor canonical. Acest set de date ajută la alegerea URL-urilor pentru acea muncă; nu certifică prospețimea substanțială a fiecărui articol.
Pe ce subiecte pun accent inventarele de URL-uri?
Tokenurile sunt normalizate fără diacritice și numărate cel mult o dată per URL. Acestea sunt URL-uri care conțin un token, nu repetări în textul articolului. Codurile lingvistice de bază și unele cuvinte comune sunt excluse; etichete structurale precum blog și glosar rămân vizibile.
| Domeniu | Tokenuri și numărări de URL-uri | Interpretare |
|---|---|---|
| visibility.sk | blog 2.467; slovnik 806; google 198; seo 103 | Arhivă și glosar mari; crawl parțial |
| ui42.sk | blog 526; uickovska/abeceda 439; projekt 77; ai 47 | Articole, definiții și pagini de proiect |
| digitalman.sk | marketing 210; blog 157; slovnik 154; glossar 77; glossary 76 | Glosarele multilingve extind inventarul |
| spotibo.sk | seo 44; novinky 12; pripadova/studia 7 | Acoperire specializată concentrată |
| bastadigital.com | podcasty 61; seo 51; pripadovky 43; ai 27 | Expertiză prezentată în mai multe formate |
| invelity.com | blog 485; lexikon 338; services 59 | Conținut și servicii multilingve |
| roi-index.com | slovnik 609; marketing 213; ai 127; seo 83 | Glosar substanțial și acoperire AI |
| gradeta.sk | blog 82; seo 49; referencia 34 | Conținut specializat și referințe |
Un token GEO poate apărea și într-un nume de client sau un termen geografic. Între timp, un serviciu GEO real poate trăi sub /seo/. Numărarea URL-urilor GEO nu este deci un scor de expertiză.
Recenzii ale agențiilor: dovezi care merită verificate și întrebări încă deschise
Visibility: acoperire AI de frunte cu o întrebare tehnică
Visibility conduce mențiunile de brand cu 72 și răspunsurile sursă AI cu 57. Ahrefs estimează 12.638 vizite slovace și DR 53. Serviciul său SEO și referințele oferă material pentru o examinare mai atentă a oamenilor și proiectelor. Tuplul stocat de Web Vitals este slăbiciunea tehnică. Este un candidat plauzibil pentru un program amplu de conținut și SEO; întrebați despre performanța șabloanelor și cum diferă rezultatele clienților de cititorii glosarului.
ui42: performanță puternică pe propriul site, dar inspectați disciplina studiilor de caz
ui42 conduce lista scurtă la traficul slovac estimat și are metrici de teren stocate favorabile. Pagina sa de servicii SEO numește clienți și descrie creșterea veniturilor organice, o afirmație mai utilă decât îmbunătățirile de clasare nespecificate. Nu fiecare caz ui42 este o dovadă SEO: cazul Finax privește UX și redesignul. Cereți un caz care corespunde problemei dumneavoastră, sursa de măsurare și intervalul de timp.
Spotibo: poziționare de specialist, semnale de preț și un produs internațional
Spotibo înregistrează 35 de mențiuni și 31 de răspunsuri citate cu doar 115 URL-uri de sitemap. Pagina sa de servicii publică prețuri orientative, în timp ce referințele identifică clienți și afirmații privind rezultatele comerciale. Aceasta face oferta mai ușor de inspectat, fără a audita independent cifrele. Instrumentele internaționale ale Spotibo.com au propria acoperire organică; aceasta nu ar trebui prezentată ca leaduri de agenție străină. INP lipsă rămâne o lacună de măsurare.
Basta digital: amploare enterprise și rezultate care implică mai multe canale
Pagina SEO și GEO a Basta descrie muncă enterprise, audituri și training. Exemplul său cu cafeaua Popradská combină SEO, UX și alte canale de achiziție. Acesta este material util de discuție, dar toată creșterea rezultată nu poate fi atribuită SEO. Douăzeci și cinci de mențiuni AI, DR 48 și 1.270 de domenii de referință stabilesc o prezență web experimentată. Metricile de teren incomplete nu stabilesc o promovare completă.
Increaseo: un inventar mic cu trafic slovac substanțial
Increaseo are un estimat de 2.839 vizite slovace dintr-un inventar de 27 de URL-uri. Referințele sale discută utilizatori, tranzacții și venituri, în timp ce sprintul său tehnic face livrarea mai concretă. Acest lucru poate fi potrivit pentru un cumpărător cu o problemă specifică de implementare. Creșterea procentuală necesită totuși o bază de referință și un context sezonier. CLS stocat de 0,14 este o întrebare concretă despre propriul site al furnizorului.
SCR interactive: SEO internațional pentru clienți diferă de acoperirea pe propriul domeniu
Pagina SEO a SCR descrie rezultate pentru clienți, inclusiv Exisport în Ungaria și Farmove. Acestea sunt afirmații privind munca pentru clienți; propriul său domeniu are aproximativ 804 vizite slovace și 196 cehe estimate. O acoperire modestă pe propriul site în afara SK/CZ nu infirmă livrarea pentru clienți străini. Cereți o referință de client contactabilă și o descriere clară a ceea ce agenția a implementat efectiv.
Dexfinity și Invelity: amprente diferite de conținut internațional
Dexfinity conduce lista scurtă la domeniile de referință și are 431 de vizite estimate în afara SK/CZ. Eșantionul său de cuvinte cheie din SUA include subiecte de glosar în engleză și instrumente de marketing. Invelity are DR 54 și articole în engleză despre marketing afiliat, SEO și publicitate. Ambele justifică distincția între cititorii de conținut și achiziția internațională de clienți SEO. Un caz PPC integrat într-o pagină SEO nu devine un rezultat SEO.
SEOLINE și Adamovic SEO: site-uri mai mici pot susține autoritatea unui specialist
SEOLINE are 34 de mențiuni, 31 de răspunsuri citate și 32 de URL-uri de sitemap, inclusiv secțiuni de studii de caz și servicii AI. Adamovic SEO are 29 de mențiuni, 2.285 vizite slovace estimate, prețuri și studii de caz. Pentru ambele, inspectați profesionistul responsabil, capacitatea și continuitatea livrării. Aliasul vechi de domeniu al lui Adamovic din raportul AI ilustrează, de asemenea, de ce rezoluția entităților contează în GEO.
Gradeta și iMPROVE: transparența procesului este mai utilă decât o etichetă GEO
Gradeta explică limitele SEO și relația sa cu optimizarea AI; referințele sale identifică clienți. iMPROVE separă vizibilitatea, sentimentul și acuratețea răspunsurilor și descrie auditarea, conținutul și monitorizarea. Acestea sunt semnale utile de proces. Ele au totuși nevoie de măsurători repetabile înainte și după și de dovezi ale beneficiului comercial.
BeeSeo, ROI index, Webman și InstaPrePodnik
Referințele BeeSeo includ cazuri anonimizate. Pot exista motive legitime pentru anonimat, dar fără un client numit sau o rută de verificare, dovezile sunt mai slabe. ROI index are 1.770 de URL-uri de sitemap, cu un glosar extins și subiecte AI; dimensiunea inventarului nu poate înlocui verificarea cazurilor. Webman își identifică operatorul ca InstaPrePodnik, s.r.o., astfel că cele două branduri nu sunt furnizori independenți.
Digitalman: un punct de plecare tehnic solid fără concluzii umflate
Digitalman are 44 de mențiuni și 43 de răspunsuri AI citate, dar doar 492 de vizite organice slovace estimate. Vizibilitatea AI și traficul organic nu trebuie neapărat să evolueze împreună. Instantaneul său mobil de laborator este favorabil; LCP-ul de teren are puțin spațiu de manevră; lastmod recent răspândit nu dovedește un volum mare de conținut nou cercetat.
Referințele Digitalman numesc clienți, frecvent pe mai multe canale. Pagina sa SEO citează, de asemenea, cifre generale de rentabilitate a investiției din industrie. O statistică de ROI din industrie nu este un rezultat obținut pentru un client Digitalman. Cel mai puternic pas următor ar fi studii de caz dedicate SEO și GEO, cu baze de referință, date, intervenții și limite de atribuire.
Cine demonstrează acoperire organică internațională?
20 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | 14643 | 14498 | 86 | 59 |
| Visibilityvisibility.sk | 15741 | 12638 | 2981 | 122 |
| Increaseoincreaseo.sk | 2844 | 2839 | 0 | 5 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 2292 | 2285 | 0 | 7 |
| Dexfinitydexfinity.com | 2744 | 1978 | 335 | 431 |
| Invelityinvelity.com | 1739 | 1613 | 33 | 93 |
| GoUPgoup.sk | 1158 | 1147 | 0 | 11 |
| Gradetagradeta.sk | 918 | 904 | 0 | 14 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 1000 | 804 | 196 | 0 |
| Madvisomadviso.sk | 813 | 802 | 9 | 2 |
| Basta digitalbastadigital.com | 839 | 755 | 0 | 84 |
| Spotibospotibo.sk | 763 | 728 | 34 | 1 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 590 | 585 | 5 | 0 |
| Digitalmandigitalman.sk | 569 | 492 | 0 | 77 |
| SEOLINEseoline.sk | 417 | 403 | 0 | 14 |
| ROI indexroi-index.com | 209 | 195 | 6 | 8 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 136 | 136 | 0 | 0 |
| BeeSeobeeseo.sk | 33 | 33 | 0 | 0 |
| iMPROVEimprove.sk | 16 | 16 | 0 | 0 |
| Webmanwebman.sk | 2 | 2 | 0 | 0 |
³ Lumea minus Slovacia minus Cehia este o scădere aproximativă a estimărilor rotunjite independent; reziduurile negative sunt limitate la zero. Traficul ceh este preluat din exportul pe țări de top, astfel că absența din acea listă nu stabilește un zero absolut. Țara căutării nu este același lucru cu limba conținutului sau intenția comercială.
Domeniile alternative schimbă comparația
| Domeniu și model de afaceri | Vizite globale/lună | Vizite SUA/lună | Ce arată eșantionul de cuvinte cheie din SUA |
|---|---|---|---|
| ui42.com – conținut internațional de agenție | 1.498 | 392 | Definiții de analiză a cuvintelor cheie, pagini de glosar tehnic și de marketing |
| visibility-digital.com – site în engleză | 290 | 83 | Subiecte despre Moz și recuperarea mesajelor Facebook; relevanță mixtă pentru cumpărători |
| invelity.com – site de agenție multilingv | 1.739 | 72 | Linkuri afiliate, tehnici SEO și publicitate |
| dexfinity.com – site de agenție multilingv | 2.744 | 44 | Instrumente AI în engleză și Google Market Finder, alături de interogări slovace |
| spotibo.com – produs software | 3.475 | 1.425 | Instrumente de audit SEO tehnic și verificare a site-urilor |
| amicited.com – control editor/software | 1.930 | 239 | Vizibilitate AI și conținut explicativ; în afara clasamentelor agențiilor |
ui42.com se clasează pe locul al treilea în eșantionul din SUA pentru „what is keyword analysis”, cu un volum estimat de 500. Invelity se clasează pe locul al șaptelea pentru „seo optimisation techniques”, cu volumul 100. Spotibo.com se clasează pe primul loc pentru „technical seo audit tool”, cu volumul 1.400. Acestea sunt demonstrații mai specifice ale acoperirii internaționale decât prezența unui comutator de limbă engleză.
Candidații cei mai susținuți pentru investigații suplimentare privind SEO internațional pe propriul site sunt ui42 pentru domeniul său separat în engleză, Invelity și Dexfinity pentru conținut multilingv și Spotibo separat pentru succesul software. Visibility are o acoperire cehă substanțială și un site englez mai mic. Niciunul nu este declarat câștigător la achiziția internațională de clienți de agenție: leadurile și veniturile străine calificate nu sunt disponibile.
Cele 71 de vizite estimate ale Digitalman din Kârgâzstan provin dintr-un singur cuvânt cheie, „usp”. Eșantionul din SUA al ui42.sk include interogări în limba slovacă. Interogarea cu cuvânt cheie finlandez al Basta nu a returnat cuvinte cheie individuale, în ciuda traficului din exportul în lot. Aceste discrepanțe rămân vizibile, în loc să fie transformate în afirmații de expansiune nesuportate sau acuzații de eroare a furnizorului.
AmICited.com: un domeniu de sub un an care deja se clasează și obține citări AI
Includem AmICited ca etalon software din partea editorului acestui articol, inclusiv în tabelul principal de comparație. Performanța sa oferă un exemplu concret de domeniu tânăr care obține poziții organice și citări AI. Rămâne separat de câștigătorii agențiilor slovace, iar propriile rezultate nu sunt o referință independentă de client.
Registrul Verisign RDAP înregistrează înregistrarea la 8 decembrie 2025. Pe 3 noiembrie 2026, domeniul avea 330 de zile calendaristice — încă nu un an. Aceasta stabilește vârsta înregistrării, nu o dată verificată de lansare a produsului sau vârsta companiei.
Câte citări arată Ahrefs?
În Ahrefs Site Explorer, panoul AI responses / New index cu All locations selectat a arătat 786 de răspunsuri AI și 440 de pagini citate. Măsura exactă este răspunsuri care citează domeniul, nu o numărare a aparițiilor individuale de hyperlinkuri.
| Platformă Ahrefs | Răspunsuri AI care citează domeniul | Pagini citate |
|---|---|---|
| Google AI Overviews | 180 | 116 |
| Google AI Mode | 41 | 33 |
| ChatGPT | 57 | 43 |
| Gemini | 8 | 4 |
| Perplexity | 249 | 184 |
| Copilot | 251 | 145 |
| Total prezentare generală | 786 | 440 |
Paginile citate se suprapun între platforme, astfel că totalurile pe rânduri nu trebuie adunate pentru a calcula URL-uri unice. Grok a fost etichetat ca întrerupt; zero-ul afișat nu este interpretat ca dovadă exhaustivă a lipsei citărilor.
Aceasta este o măsurătoare diferită de experimentul nostru Digitalman. Ahrefs folosește propriile întrebări, țări și index. În experimentul nostru unic slovac, amicited.com a apărut ca sursă în cinci răspunsuri AI. Nici cinci, nici 786 nu este o eroare: intrările, acoperirea și furnizorii diferă. Conexiunea API nu a inclus suplimentele Brand Radar necesare, astfel că aceste numărări noi au fost citite din interfața autentificată și documentate în captura de ecran.
Performanța SEO proprie a domeniului tânăr
Exportul înghețat original Ahrefs oferă AmICited 1.930 de vizite organice lunare estimate la nivel mondial, 307 din Slovacia, 370 de cuvinte cheie organice și 118 cuvinte cheie în top trei. DR este 58, cu 1.436 de domenii de referință. Exportul Digitalman înregistrează 569 de vizite la nivel mondial, 492 de vizite slovace și DR 26. Visibility are DR 53 și ui42 DR 61; AmICited nu se potrivește cu scara lor de trafic organic slovac.
Captura actuală a interfeței Ahrefs arată 363 de cuvinte cheie unice și 120 în top trei. Tabelele de comparație păstrează valorile API înghețate de 370 și 118, în loc să amestece cele două instantanee. Raportul de cuvinte cheie pe locații are 405 rânduri deoarece o expresie poate avea înregistrări în mai multe țări.
Observații istorice la prima zi a fiecărei luni, nu vizite măsurate prin analytics. Punctul final este 1 noiembrie 2026; etalonul principal folosește un instantaneu separat din 3 noiembrie.
Exemple specifice din exportul Ahrefs din SUA, filtrate la poziții organice principale:
| Cuvânt cheie (SUA) | Poziție organică | Pagina clasată |
|---|---|---|
| h1 and h2 meaning | 2 | Sistem de titluri |
| capterra vs g2 | 2 | Comparație platforme de recenzii |
| bing crawl | 5 | Bing și SEO pentru ChatGPT |
| search visibility score | 8 | Scor de vizibilitate |
| ai search visibility checker | 9 | Verificatoare de vizibilitate AI |
Pentru un cumpărător, acesta este un contraexemplu concret la ideea că un site tânăr nu poate concura. Vârsta singură nu explică rezultatul, iar înregistrarea domeniului nu stabilește experiența, echipa sau linkurile disponibile proiectului. Pozițiile și citările nu stabilesc nici leaduri calificate sau ROI. Înregistrările justificative, inclusiv defalcarea pe platforme, sunt disponibile într-un export JSON separat.
Ce cuvinte cheie scurte și prompturi am folosit?
Setul conține 40 de cuvinte cheie scurte selectate cu Ahrefs, 60 de întrebări de cumpărător și patru prompturi preexistente. Toate vizează Slovacia, folosesc un program unic și solicită ChatGPT, Google AI Overviews și Google AI Mode. Întrebările inițiale mai lungi au fost completate cu expresii scurte care reflectă intrări comune de căutare.
Expresiile selectate cu cel mai mare volum includ „content marketing” la 5.000, „seo stratégia” și „seo cena” la 1.500 fiecare, „off page seo” la 900, iar „seo specialista” și „seo audit” la 800 fiecare. „seo bratislava” are 700, „seo agentúra” 600, „seo služby” 450, „technické seo” 200, „ai seo” 150, „geo optimalizácia” 90 și „geo audit” zece.
Acestea sunt estimări Ahrefs ale căutărilor medii lunare pe Google în Slovacia la momentul pregătirii listei de cuvinte cheie, nu numărări de interogări ChatGPT. Variantele cu și fără diacritice pot coincide ca intenție; volumele lor nu sunt adunate pentru a inventa o cifră de dimensiune a pieței. Termenii GEO relevanți cu volum redus au fost păstrați în mod deliberat.
Expresiile informaționale scurte aduc, de asemenea, instrumente și tutoriale internaționale, astfel că nu sunt un test pur de selecție a furnizorilor. Întrebările cumpărătorilor acoperă alegerea unei agenții, prețurile, SEO tehnic, e-commerce, servicii locale și măsurarea vizibilității AI. Cercetarea repetată viitoare ar trebui să raporteze cele două grupuri separat, precum și agregat.
Toate cele 104 prompturi exacte măsurate și volumele Ahrefs disponibile
104 records · click a heading to sort
| geo audit | short Ahrefs keywords | 10 | SK | one_time |
| optimalizácia webu pre ai | short Ahrefs keywords | 10 | SK | one_time |
| b2b seo | short Ahrefs keywords | 10 | SK | one_time |
| seo shoptet | short Ahrefs keywords | 10 | SK | one_time |
| seo pre eshopy | short Ahrefs keywords | 40 | SK | one_time |
| seo copywriting | short Ahrefs keywords | 50 | SK | one_time |
| chatgpt seo | short Ahrefs keywords | 70 | SK | one_time |
| seo wordpress | short Ahrefs keywords | 80 | SK | one_time |
| geo optimalizácia | short Ahrefs keywords | 90 | SK | one_time |
| lokálne seo | short Ahrefs keywords | 90 | SK | one_time |
| analýza kľúčových slov | short Ahrefs keywords | 90 | SK | one_time |
| seo pre ai | short Ahrefs keywords | 100 | SK | one_time |
| linkbuilding | short Ahrefs keywords | 100 | SK | one_time |
| seo konzultácie | short Ahrefs keywords | 100 | SK | one_time |
| ai seo | short Ahrefs keywords | 150 | SK | one_time |
| seo audit cena | short Ahrefs keywords | 150 | SK | one_time |
| online marketingová agentúra bratislava | short Ahrefs keywords | 150 | SK | one_time |
| seo optimalizácia webu | short Ahrefs keywords | 200 | SK | one_time |
| technické seo | short Ahrefs keywords | 200 | SK | one_time |
| seo analýza | short Ahrefs keywords | 200 | SK | one_time |
| seo cenník | short Ahrefs keywords | 250 | SK | one_time |
| digitálna agentúra | short Ahrefs keywords | 250 | SK | one_time |
| digitálna marketingová agentúra | short Ahrefs keywords | 300 | SK | one_time |
| optimalizácia pre vyhľadávače | short Ahrefs keywords | 450 | SK | one_time |
| seo služby | short Ahrefs keywords | 450 | SK | one_time |
| seo optimalizácia | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| seo články | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| seo firma | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| online marketingová agentúra | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| seo agentúra | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| seo agentura slovensko | short Ahrefs keywords | 600 | SK | one_time |
| on page seo | short Ahrefs keywords | 700 | SK | one_time |
| marketingová agentúra | short Ahrefs keywords | 700 | SK | one_time |
| seo bratislava | short Ahrefs keywords | 700 | SK | one_time |
| seo audit | short Ahrefs keywords | 800 | SK | one_time |
| seo specialista | short Ahrefs keywords | 800 | SK | one_time |
| off page seo | short Ahrefs keywords | 900 | SK | one_time |
| seo cena | short Ahrefs keywords | 1500 | SK | one_time |
| seo stratégia | short Ahrefs keywords | 1500 | SK | one_time |
| content marketing | short Ahrefs keywords | 5000 | SK | one_time |
| Porovnajte slovenské SEO a GEO agentúry podľa technickej implementácie, tvorby obsahu, referencií a merania AI viditeľnosti. | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku overujú prístup AI robotov k webu a odstraňujú technické prekážky? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO a GEO agentúry implementujú štruktúrované dáta a overujú informácie o značke? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku pripravia obsah podľa otázok zákazníkov pre Google aj AI odpovede? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry porovnávajú AI viditeľnosť značky zvlášť pre ChatGPT, Google AI Overviews a Google AI Mode? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské GEO agentúry analyzujú zdroje citované AI a navrhujú, ako získať relevantné citácie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra vie analyzovať, prečo ChatGPT odporúča konkurenciu a našu firmu nespomína? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry riešia viditeľnosť firiem v Google AI Mode? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku optimalizujú weby pre Google AI Overviews? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry pomáhajú firmám získať organické zmienky a citácie v ChatGPT? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Podľa akých dôkazov vybrať GEO agentúru na Slovensku a odhaliť nereálne sľuby o odporúčaniach AI? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ako porovnať ponuky slovenských agentúr na SEO a GEO, aby sa neplatilo dvakrát za rovnakú prácu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku poskytuje LLMO optimalizáciu značky pre jazykové modely? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú AEO optimalizáciu a ako sa ich služba líši od SEO a GEO? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry merajú zmienky, citácie a podiel viditeľnosti značky v AI odpovediach? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku robia GEO audit vrátane porovnania AI viditeľnosti konkurencie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra pripraví web tak, aby bol dostupný a zrozumiteľný pre AI vyhľadávače? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku pomáha firmám zlepšiť viditeľnosť v AI odpovediach popri klasickom SEO? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré AI SEO agentúry na Slovensku majú overiteľné referencie a jasnú metodiku? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry poskytujú GEO optimalizáciu a aké konkrétne služby zahŕňa? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku vedia robiť SEO a GEO pre SaaS firmy aj na zahraničných trhoch? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry majú skúsenosti so SEO a AI viditeľnosťou kliník a ambulancií? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO a GEO agentúry sú vhodné pre B2B firmy a získavanie obchodných dopytov? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry majú preukázateľné referencie na SEO a GEO pre e-shopy? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra pomôže lokálnej firme s Google Mapami a Google Business Profile? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku budujú autoritu značky cez off-page SEO a digitálne PR? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO agentúry ponúkajú transparentný linkbuilding na relevantných weboch? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry prepájajú content marketing, SEO a GEO do jednej obsahovej stratégie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku tvorí odborné SEO články s overenými zdrojmi a meraním výsledkov? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú SEO copywriting prispôsobený aj odpovediam AI vyhľadávačov? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO agentúry riešia rýchlosť webu a Core Web Vitals spolu s vývojármi? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra vyrieši problémy s indexáciou webu v Google? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO agentúry pomôžu pri migrácii alebo redizajne webu bez zbytočnej straty organickej návštevnosti? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry robia SEO pre e-shopy na Shoptete? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra sa špecializuje na SEO optimalizáciu WordPress webov? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku poskytujú on-page SEO vrátane úpravy vstupných stránok? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry majú skúsenosti s technickým SEO a vedia opravy aj nasadiť? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku pripraví analýzu kľúčových slov aj otázok zákazníkov pre AI vyhľadávanie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra urobí SEO analýzu webu a porovnanie s konkurenciou? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry na Slovensku robia SEO audit s konkrétnym plánom opráv a prioritami? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ako pri výbere slovenskej SEO agentúry overiť reálne výsledky a čas potrebný na ich dosiahnutie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ako porovnať slovenské SEO agentúry podľa viazanosti, vlastníctva obsahu a podmienok ukončenia spolupráce? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO a GEO agentúry poskytujú zrozumiteľné reporty a prístup k dátam? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry vyhodnocujú SEO podľa dopytov, predaja a návratnosti investície? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO agentúry sú vhodné pre malé firmy s obmedzeným rozpočtom? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú mesačnú správu SEO a čo zahŕňa paušál? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Koľko stojí GEO optimalizácia na Slovensku a čo by mala obsahovať ponuka agentúry? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Koľko stojí profesionálny SEO audit na Slovensku a ktoré agentúry ho poskytujú? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré SEO agentúry na Slovensku uvádzajú transparentný cenník a rozsah služieb? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Koľko stoja SEO služby slovenských agentúr a podľa čoho porovnať ich ponuky? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktorá slovenská agentúra pripraví spoločnú SEO a GEO stratégiu s merateľnými cieľmi? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú SEO konzultácie a nezávislý druhý názor na stratégiu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kedy si má slovenská firma vybrať SEO agentúru a kedy samostatného SEO špecialistu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské SEO firmy sú vhodné pre menšiu firmu bez vlastného marketingového tímu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Kto na Slovensku poskytuje komplexné SEO služby od auditu až po implementáciu? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré marketingové agentúry na Slovensku prepájajú SEO, obsah a viditeľnosť v AI? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré slovenské digitálne agentúry majú špecializovaný tím na SEO a GEO? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ako vybrať slovenskú SEO agentúru podľa výsledkov, referencií a spôsobu práce? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré agentúry v Bratislave ponúkajú SEO aj optimalizáciu pre AI vyhľadávanie? | buyer questions | — | SK | one_time |
| Ktoré SEO agentúry na Slovensku sa oplatí porovnať pri výbere dlhodobého partnera? | buyer questions | — | SK | one_time |
| digitalna agentura | pre-existing | — | SK | one_time |
| Odporučte marketingovú agentúru v Bratislave, ktorá sa venuje aj reklame v ChatGPT a GEO optimalizácii. | pre-existing | — | SK | one_time |
| Koľko stojí mesačná správa Google Ads pre malý e-shop na Slovensku a čo zahŕňa? | pre-existing | — | SK | one_time |
| Ako zlepšiť viditeľnosť firmy v AI vyhľadávaní, napríklad v ChatGPT a Google AI Overviews? | pre-existing | — | SK | one_time |
Prompturile rămân în slovacă. Traducerea lor ar schimba experimentul, în loc să traducă documentația acestuia.
Registrul complet de concurenți al Digitalman
Acesta este registrul înghețat complet, nu o listă de 173 de profesioniști SEO slovaci certificați. Păstrează intrări active și inactive, controale separate și candidați a căror origine nu a fost pe deplin verificată în această ediție. Un nume listat nu este o aprobare. Sortați după mențiuni, citări, trafic slovac sau global, DR, domenii de referință sau dimensiunea sitemapului pentru a inspecta dimensiuni diferite.
Toate cele 174 de domenii: Digitalman și 173 de concurenți înregistrați
174 records · click a heading to sort
| ui42ui42.sk | verified Slovak shortlist | 38 | 30 | 14498 | 14643 | 61 | 1317 | 1147 | ok | 711 | 271 |
| Visibilityvisibility.sk | verified Slovak shortlist | 72 | 57 | 12638 | 15741 | 53 | 1474 | 2730 | partial | 1044 | 488 |
| Effectixeffectix.com | international agency / inactive | 25 | 16 | 7212 | 30782 | 51 | 1472 | 4459 | ok | 964 | 371 |
| Increaseoincreaseo.sk | verified Slovak shortlist | 9 | 9 | 2839 | 2844 | 24 | 633 | 27 | ok | 40 | 18 |
| blueinfo.skblueinfo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 2669 | 2671 | 51 | 1662 | 101 | ok | 24 | 8 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | verified Slovak shortlist | 29 | 26 | 2285 | 2292 | 50 | 1411 | 99 | ok | 16 | 8 |
| Dexfinitydexfinity.com | verified Slovak shortlist | 8 | 3 | 1978 | 2744 | 42 | 1654 | 1095 | partial | 286 | 98 |
| Invelityinvelity.com | verified Slovak shortlist | 13 | 4 | 1613 | 1739 | 54 | 1342 | 985 | ok | 130 | 44 |
| Marketier.skmarketier.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 1485 | 1496 | 16 | 715 | 53 | ok | 51 | 25 |
| BigWaybigway.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 1270 | 1307 | 54 | 808 | 370 | ok | 89 | 35 |
| Market. Brand. Grow.marketbrandgrow.com | tracked candidate; scope unverified | 22 | 22 | 1161 | 1161 | 3.4 | 929 | 203 | ok | 10 | 4 |
| GoUPgoup.sk | verified Slovak shortlist | 16 | 17 | 1147 | 1158 | 42 | 917 | 1047 | ok | 32 | 10 |
| ONLINE TOROonlinetoro.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 1077 | 1078 | 35 | 763 | 227 | ok | 37 | 12 |
| Futurinofuturino.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 919 | 919 | 10 | 497 | 49 | ok | 24 | 15 |
| Gradetagradeta.sk | verified Slovak shortlist | 24 | 23 | 904 | 918 | 39 | 805 | 202 | partial | 23 | 11 |
| CREATIVE sites / CREATIVE digitalcreativesites.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 833 | 888 | 72 | 2090 | 223 | ok | 55 | 22 |
| Vivantinavivantina.com | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 810 | 887 | 52 | 989 | 499 | partial | 105 | 32 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | verified Slovak shortlist | 24 | 20 | 804 | 1000 | 34 | 591 | 755 | partial | 38 | 8 |
| Madvisomadviso.sk | verified Slovak shortlist | — | 4 | 802 | 813 | 50 | 1023 | 312 | ok | 39 | 20 |
| Lighthouselighthousems.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 15 | 794 | 794 | 37 | 797 | 160 | ok | 12 | 3 |
| Basta digitalbastadigital.com | verified Slovak shortlist | 25 | 12 | 755 | 839 | 48 | 1270 | 478 | ok | 30 | 9 |
| Spotibospotibo.sk | verified Slovak shortlist | 35 | 31 | 728 | 763 | 31 | 789 | 115 | ok | 31 | 6 |
| iFocusifocus.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 7 | 721 | 749 | 37 | 1032 | 775 | ok | 55 | 19 |
| Marek Jelok – Tricks.sktricks.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 7 | 708 | 708 | 43 | 730 | 68 | ok | 13 | 5 |
| Seducoseduco.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 673 | 674 | 55 | 724 | 114 | ok | 33 | 15 |
| Starbomediastarbomedia.sk | tracked candidate; scope unverified | 9 | 14 | 650 | 658 | 30 | 844 | 108 | ok | 6 | 2 |
| RIESENIAriesenia.com | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 591 | 597 | 57 | 1978 | 36 | ok | 38 | 9 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | verified Slovak shortlist | — | 4 | 585 | 590 | 25 | 746 | 740 | ok | 9 | 3 |
| Poctivé SEOpoctiveseo.sk | tracked candidate; scope unverified | 10 | 10 | 531 | 531 | 41 | 844 | 46 | ok | 16 | 3 |
| Digitalmandigitalman.sk | verified Slovak shortlist | 44 | 43 | 492 | 569 | 26 | 594 | 577 | ok | 52 | 17 |
| DNA marketing®dna-marketing.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 8 | 480 | 639 | 1.2 | 662 | 3139 | ok | 74 | 26 |
| Vizartagencyvizartagency.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 439 | 439 | 17 | 922 | 308 | ok | 4 | 2 |
| Štipkastipka.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 439 | 440 | 38 | 602 | 131 | ok | 14 | 3 |
| TOMARCOtomarco.sk | tracked candidate; scope unverified | 6 | 5 | 425 | 428 | 55 | 685 | 188 | ok | 22 | 6 |
| RESULTYresulty.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 409 | 410 | 23 | 873 | 228 | ok | 10 | 3 |
| SEOLINEseoline.sk | verified Slovak shortlist | 34 | 31 | 403 | 417 | 8 | 493 | 32 | ok | 5 | 2 |
| ubunlo.skubunlo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 399 | 402 | 18 | 734 | 73 | ok | 26 | 12 |
| Glidyglidy.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 391 | 391 | 42 | 1102 | 24 | ok | 10 | 6 |
| Promiseopromiseo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 386 | 386 | 37 | 946 | 184 | ok | 7 | 1 |
| Madajamadaja.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 7 | 383 | 383 | 15 | 558 | 29 | ok | 4 | 2 |
| Shieldoneshieldone.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 367 | 375 | 56 | 770 | — | unavailable | 45 | 15 |
| weboptim.skweboptim.sk | tracked candidate; scope unverified | 15 | 16 | 344 | 347 | 26 | 600 | 277 | partial | 15 | 9 |
| Seolutionsseolutions.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 8 | 335 | 335 | 31 | 757 | 38 | ok | 12 | 2 |
| BeCodebecode.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 327 | 328 | 47 | 531 | 50000 | partial | 28 | 13 |
| Seocentrum.skseocentrum.sk | tracked candidate; scope unverified | 13 | 11 | 307 | 307 | 32 | 926 | 117 | ok | 4 | 3 |
| AmICitedamicited.comPublisher · software benchmark | publisher / software | — | 5 | 307 | 1930 | 58 | 1436 | 36266 | partial | 370 | 118 |
| Strange Loopsstrangeloops.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 301 | 301 | 19 | 659 | 107 | ok | 6 | 4 |
| Medialymedialy.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 299 | 299 | 2.5 | 562 | 315 | ok | 11 | 1 |
| CottonCloudcottoncloud.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 250 | 250 | 40 | 1496 | 348 | ok | 1 | 1 |
| SEOKONseokon.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 248 | 248 | 0 | 664 | 13 | ok | 1 | 0 |
| Webisionwebision.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 245 | 245 | 57 | 872 | — | unavailable | 7 | 4 |
| neonrocket.skneonrocket.sk | tracked candidate; scope unverified | 15 | 17 | 237 | 237 | 46 | 756 | 107 | ok | 7 | 5 |
| Digitalreachdigitalreach.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 212 | 213 | 22 | 634 | 676 | ok | 26 | 9 |
| Dataswansdataswans.com | tracked candidate; scope unverified | 7 | 7 | 211 | 240 | 35 | 934 | 5893 | partial | 48 | 12 |
| MR. Digitalmrdigital.sk | tracked candidate; scope unverified | 6 | 7 | 206 | 210 | 65 | 897 | 1175 | ok | 10 | 5 |
| TechWebtechweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 202 | 202 | 35 | 628 | 294 | ok | 14 | 4 |
| ROI indexroi-index.com | verified Slovak shortlist | 23 | 24 | 195 | 209 | 29 | 878 | 1770 | ok | 25 | 6 |
| 321tridvajedna.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 192 | 198 | 18 | 529 | 262 | ok | 18 | 5 |
| AV Marketingavmarketing.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 168 | 168 | 19 | 816 | 372 | ok | 5 | 2 |
| AB WEBabweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 165 | 166 | 73 | 998 | 42 | ok | 13 | 4 |
| Tomáš Hrubýtomashruby.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 164 | 164 | 4.5 | 608 | 63 | ok | 19 | 6 |
| Daren & Curtisdarencurtis.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 155 | 155 | 57 | 814 | 104 | ok | 7 | 4 |
| Onwebonweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 151 | 152 | 48 | 649 | 11 | ok | 6 | 1 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | verified Slovak shortlist | 12 | 17 | 136 | 136 | 34 | 690 | 156 | ok | 8 | 0 |
| Social Heroessocialheroes.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 135 | 142 | 34 | 727 | 313 | ok | 15 | 6 |
| Hypehype.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 123 | 131 | 32 | 767 | 1759 | ok | 11 | 3 |
| OnlineIdea.skonlineidea.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 106 | 106 | 12 | 564 | 8 | ok | 5 | 0 |
| Digitalmindsdigitalminds.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 96 | 96 | 40 | 616 | 52 | ok | 6 | 2 |
| Grafitek.skgrafitek.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 86 | 87 | 55 | 876 | 18 | ok | 14 | 7 |
| Salim Siriehsirieh.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 10 | 79 | 80 | 60 | 638 | 108 | ok | 8 | 4 |
| This Is Loccothisislocco.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 0 | 77 | 77 | 20 | 995 | — | unavailable | 3 | 3 |
| 3r.sk3r.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 74 | 74 | 36 | 569 | 87 | ok | 7 | 0 |
| Goldcatgoldcat.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 70 | 70 | 42 | 695 | 54 | ok | 1 | 1 |
| Hiroäshiroas.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 69 | 69 | 35 | 978 | 30 | ok | 1 | 1 |
| shazucha.skshazucha.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 67 | 67 | 57 | 725 | 61 | ok | 7 | 1 |
| ppcexpert.skppcexpert.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 63 | 63 | 33 | 756 | 23 | ok | 1 | 1 |
| Fluxorityfluxority.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 10 | 61 | 65 | 19 | 501 | 512 | ok | 8 | 4 |
| HARTONharton.sk | tracked candidate; scope unverified | 7 | 6 | 54 | 55 | 49 | 882 | 289 | ok | 24 | 3 |
| Analyzing.skanalyzing.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 54 | 54 | 6 | 946 | 31 | ok | 2 | 0 |
| PS:Digitalpsdigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 50 | 50 | 30 | 1126 | 123 | ok | 16 | 4 |
| Ainswerainswer.eu | tracked candidate; scope unverified | 10 | 10 | 48 | 62 | 22 | 286 | 134 | ok | 7 | 1 |
| Finestudiofinestudio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 48 | 48 | 57 | 713 | 87 | ok | 8 | 5 |
| INNOVATIONSinnovations.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 46 | 46 | 11 | 499 | 48 | ok | 2 | 1 |
| ContentFruitercontentfruiter.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 41 | 41 | 38 | 1198 | 273 | ok | 6 | 2 |
| Gaeltagaelta.com | tracked candidate; scope unverified | 9 | 5 | 39 | 39 | 46 | 995 | 569 | ok | 8 | 2 |
| Birdlinebirdline.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 37 | 37 | 44 | 771 | 255 | ok | 2 | 2 |
| DataStormdatastorm.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 9 | 36 | 36 | 22 | 699 | 96 | ok | 3 | 1 |
| Markeťáci.skmarketaci.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 34 | 34 | 0 | 565 | 133 | ok | 1 | 0 |
| BeeSeobeeseo.sk | verified Slovak shortlist | 15 | 15 | 33 | 33 | 17 | 653 | 37 | ok | 2 | 1 |
| Upvisionupvision.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 33 | 43 | 57 | 824 | 403 | ok | 18 | 5 |
| Agentúra Luminaryagenturaluminary.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 33 | 33 | 0.6 | 627 | 61 | ok | 2 | 1 |
| AMAT plusamat.plus | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 29 | 29 | 46 | 1241 | 15 | ok | 1 | 1 |
| blueerablueera.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 29 | 30 | 51 | 787 | 203 | ok | 13 | 4 |
| Beyondeabeyondea.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 28 | 28 | 34 | 636 | 13 | ok | 2 | 0 |
| SEOPartner.skseopartner.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 27 | 27 | 0.6 | 703 | 576 | ok | 1 | 0 |
| Digital Boomdigitalboom.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 26 | 26 | 6 | 549 | 30 | ok | 2 | 1 |
| AltPeaxaltpeax.com | tracked candidate; scope unverified | 13 | 15 | 25 | 29 | 0.4 | 981 | 96 | ok | 2 | 2 |
| truestudio.sktruestudio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 25 | 25 | 43 | 478 | 35 | ok | 1 | 1 |
| Vargic.skvargic.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 10 | 23 | 24 | 2.8 | 592 | 256 | ok | 3 | 2 |
| Marble Digitalmarble-digital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 19 | 19 | 39 | 685 | 76 | ok | 2 | 1 |
| iNetGapinetgap.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 7 | 19 | 21 | 33 | 853 | 351 | ok | 12 | 3 |
| robimeseo.skrobimeseo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 19 | 19 | 51 | 902 | 39 | ok | 3 | 1 |
| Karbon.skkarbon.sk | tracked candidate; scope unverified | 16 | 19 | 18 | 18 | 54 | 1135 | 25 | ok | 2 | 1 |
| Atteatte.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 17 | 18 | 40 | 699 | 99 | ok | 8 | 6 |
| Metinasmetinas.com | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 17 | 19 | 25 | 939 | 95 | ok | 3 | 1 |
| iMPROVEimprove.sk | verified Slovak shortlist | 21 | 23 | 16 | 16 | 42 | 753 | 100 | ok | 2 | 1 |
| Paravan Interactiveparavan.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 13 | 13 | 24 | 650 | 1 | ok | 1 | 0 |
| Petantpetant.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 12 | 12 | 27 | 544 | 56 | ok | 1 | 1 |
| Michal Nikerle – Webstránka na mieruwebstrankanamieru.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 10 | 10 | 23 | 627 | 368 | ok | 7 | 4 |
| INCUBEMEDIAincubemedia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 7 | 7 | 58 | 706 | 32 | ok | 3 | 0 |
| Michal Ochránekmichalochranek.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 6 | 6 | 18 | 514 | 124 | ok | 1 | 0 |
| Business Oceanseo-ocean.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 6 | 6 | 28 | 536 | 83 | ok | 2 | 0 |
| Castle Digitalcastledigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 5 | 5 | 41 | 735 | 45 | ok | 1 | 0 |
| Digital DNAdigitaldna.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 5 | 5 | 42 | 700 | 49 | ok | 3 | 0 |
| webz.skwebz.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 3 | 3 | 62 | 816 | 156 | partial | 1 | 0 |
| Webmanwebman.sk | verified Slovak shortlist | 18 | 18 | 2 | 2 | 29 | 666 | 164 | ok | 2 | 1 |
| AEB Digitalaebdigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 2 | 2 | 56 | 550 | 25 | ok | 1 | 0 |
| Webgenwebgen.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 1 | 2 | 60 | 712 | 108 | ok | 5 | 3 |
| echoagency.skechoagency.sk | tracked candidate; scope unverified | 9 | 10 | 0 | 0 | 24 | 530 | 36 | ok | 0 | 0 |
| fg Ateliérfgatelier.sk | tracked candidate; scope unverified | 9 | 9 | 0 | 0 | 63 | 722 | 16 | ok | 1 | 1 |
| Maincemaince.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 0 | 0 | 0 | 852 | 49 | ok | 0 | 0 |
| Gussogusso.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 0 | 4 | 10 | 577 | 49 | ok | 1 | 1 |
| SPACE Solutionsspacesolutions.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 12 | 51 | 602 | 154 | ok | 3 | 2 |
| Pavlo Viatkin – SEO poradcaseoporadca.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 0 | 0 | 15 | 689 | 32 | ok | 0 | 0 |
| LENTiS Digitallentisdigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 12 | 575 | 15 | ok | 0 | 0 |
| PROSIMSIprosimsi.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 55 | 677 | 75 | ok | 0 | 0 |
| Abaffy Designabaffydesign.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 3.9 | 582 | 26 | ok | 1 | 0 |
| ESEOeseo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 873 | 1 | ok | 0 | 0 |
| Lahentolahento.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 5 | 493 | 20 | ok | 0 | 0 |
| SharkWebsharkweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 24 | 632 | 120 | ok | 0 | 0 |
| NLD Medianldmedia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 34 | 628 | 14 | ok | 0 | 0 |
| Nexflownexflow.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 0.3 | 721 | 107 | ok | 0 | 0 |
| Axioma Digitalaxioma-digital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 17 | 701 | 28 | ok | 1 | 0 |
| Webentawebenta.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 31 | 662 | 45 | ok | 0 | 0 |
| Devendodevendo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 23 | 651 | 18 | ok | 0 | 0 |
| ART FOCUSartfocus.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 7 | 656 | 12 | ok | 0 | 0 |
| Bitonbiton.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 10 | 611 | 12 | ok | 0 | 0 |
| do digitaldodigital.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 12 | 798 | 46 | ok | 0 | 0 |
| BrandLiftbrandlift.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 44 | 650 | 27 | ok | 0 | 0 |
| Enrollenroll.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 3.3 | 547 | 35 | ok | 0 | 0 |
| WebSyswebsys.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 24 | 868 | 10 | ok | 0 | 0 |
| Porciaporcia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 19 | 822 | 17 | ok | 0 | 0 |
| Milan Pavlákmilanpavlak.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 2 | 11 | 720 | 56 | ok | 1 | 0 |
| DUOMduom.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 2.4 | 546 | 20 | ok | 1 | 0 |
| Dunajmediadunajmedia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 23 | 694 | 13 | ok | 0 | 0 |
| ProfLinesproflines.agency | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 0 | 519 | 14 | ok | 0 | 0 |
| Mudroch.FEmudrochfe.net | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 18 | 670 | 28 | ok | 0 | 0 |
| Consulteeconsultee.biz | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 2 | 55 | 1105 | 42 | ok | 1 | 0 |
| SAZA Digitalsaza-digital.com | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 987 | 120 | ok | 0 | 0 |
| TechSEO Vitalstechnickeseo.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 5 | 0 | 0 | 7 | 669 | 52 | ok | 0 | 0 |
| Smart Sidesmartside.sk | tracked candidate; scope unverified | 8 | 8 | 0 | 0 | 54 | 683 | 90 | ok | 0 | 0 |
| Ameticaametica.sk | tracked candidate; scope unverified | 9 | 9 | 0 | 0 | 54 | 616 | 45 | ok | 1 | 1 |
| NEW WAYnewway.sk | tracked candidate; scope unverified | 6 | 8 | 0 | 0 | 50 | 791 | 220 | ok | 1 | 0 |
| Sockasocka.sk | tracked candidate; scope unverified | 6 | 6 | 0 | 0 | 27 | 822 | 17 | ok | 0 | 0 |
| ESFAesfa.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 0 | 0 | 3.2 | 548 | 58 | ok | 0 | 0 |
| Róbert Grófrobertgrof.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 8 | 694 | 14 | ok | 0 | 0 |
| Peter Svatoňsvaton.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 3.1 | 493 | 138 | ok | 0 | 0 |
| Evolumevolum.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 2.7 | 654 | 151 | ok | 2 | 0 |
| SEOFLASHseoflash.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 10 | 627 | — | unavailable | 0 | 0 |
| WAIMAwaima.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 4 | 0 | 0 | 20 | 705 | 136 | ok | 0 | 0 |
| Efektívny webefektivnyweb.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 49 | 946 | 23 | ok | 5 | 1 |
| eshopkonzultant.skeshopkonzultant.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 9 | 563 | 16 | ok | 0 | 0 |
| Fiui Agencyfiuiagency.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 588 | 1 | ok | 0 | 0 |
| Fundiofundio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 336 | 37 | ok | 1 | 0 |
| MR. Digital Studiomrdigitalstudio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | unavailable | 0 | 0 |
| Nasareklamanasareklama.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 3 | 0 | 0 | 34 | 673 | 22 | ok | 0 | 0 |
| Before It Was Coolbeforeitwascool.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 0 | 0 | 0 | 91 | 82 | ok | 0 | 0 |
| Belak Marketingbelakmarketing.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 570 | — | unavailable | 0 | 0 |
| Bestetobesteto.sk | Czech agency (Brno) | — | 0 | 0 | 0 | 7 | 660 | 1673 | ok | 2 | 0 |
| Betterpixelsbetterpixels.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 38 | 331 | 87 | ok | 0 | 0 |
| Digilafdigilaf.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 6 | 0 | 0 | 48 | 793 | 241 | ok | 0 | 0 |
| Dinallydinally.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 7 | 624 | 39 | ok | 0 | 0 |
| GalaMediagalamedia.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 47 | 910 | 10 | ok | 0 | 0 |
| Hungry Studiohungrystudio.sk | tracked candidate; scope unverified | — | 1 | 0 | 0 | 15 | 707 | 53 | ok | 0 | 0 |
Cum să evaluați un furnizor înainte de a semna
- Un profesionist responsabil numit.
- Stabiliți cine concepe strategia, cine o implementează și câtă capacitate este alocată.
- Un caz de client comparabil.
- Cereți baza de referință, datele, contribuția agenției și o rută de verificare a clientului.
- Un audit conectat la remedieri finalizate.
- Un PDF lung fără priorități, responsabili și verificări de implementare nu este un rezultat.
- Măsurare GEO transparentă.
- Prompturi exacte, țară, furnizor și cadență, cu mențiunile, citările, vizitele și leadurile ținute distincte.
- Control asupra conturilor și istoricului dumneavoastră.
- Conveniți accesul, proprietatea și termenii de predare înainte de începerea lucrului.
- Rezultate comerciale după costuri.
- Leadurile calificate, conversiile organice și marja sunt mai semnificative decât numărările de articole sau mențiuni singure.
Google explică faptul că fundamentele SEO consacrate rămân relevante pentru AI Overviews și AI Mode și nu necesită o schemă AI specială sau o optimizare tehnică separată. O propunere GEO ar trebui să specifice munca, măsurarea și limitările. Adăugarea llms.txt sau a unui nou acronim la o listă de prețuri nu demonstrează impact.
| Întrebare de cumpărător | Răspuns mai puternic | Răspuns mai slab |
|---|---|---|
| Ce se schimbă în prima lună? | Intervenții prioritizate, responsabili și dependențe | Doar numărări de articole și rapoarte |
| Cum veți atribui creșterea SEO? | Brand/non-brand, sezonalitate, alte canale și o bază de referință | Creșterea totală a companiei fără o defalcare |
| Ce constituie succesul GEO? | Eșantion stabil de prompturi, acuratețea răspunsurilor, citări și leaduri | O singură captură ChatGPT atrăgătoare |
| Cum demonstrați performanța pe piețele străine? | URL-uri specifice în limbi străine, cuvinte cheie non-brand și rezultate comerciale | O hartă care conține multe țări |
| Ce nu puteți garanta? | Limite clare, riscuri și dependențe de implementare | Primul loc necondiționat |
Ce ar trebui să facă Digitalman în continuare
Stabilirea unei baze de referință repetabile
Înghețați cele 40 de cuvinte cheie scurte și 60 de întrebări de cumpărător, separați prompturile vechi și repetați aceleași măsurători.Publicarea unor dovezi mai puternice
Dezvoltați cazuri SEO și GEO cu nume, cu date, intervenții, rezultate și limite de atribuire.Crearea de mai mult spațiu de performanță
Verificați LCP-ul mobil pe șabloanele importante; p75 stocat se situează chiar sub 2,5 secunde.Conectarea conținutului cu intenția de cumpărare
Îmbunătățiți paginile de servicii, prețuri, proces de audit și cazurile relevante. Volumul glosarului nu este un obiectiv comercial în sine.Demonstrarea acoperirii internaționale relevante
Alegeți o limbă și o piață, dezvoltați pagini specializate și măsurați interogările non-brand și solicitările calificate. O interogare USP străină nu este expansiune.SEO tehnic: performanță și poziții observate în AmICited
Digitalman ar trebui să mențină toate cele trei Core Web Vitals sănătoase: încărcare rapidă, interacțiuni receptive și conținut stabil. Vizualizarea Performance Impact a AmICited compară performanța paginii sursă cu pozițiile observate în rezultatele urmărite. Evidențierile albastre identifică Digitalman; benzile verzi, chihlimbar și roșii disting calitatea fiecărei metrici.
Capturile din 3 noiembrie 2026 includ Google Search, Google AI Overviews, ChatGPT și Google AI Mode. Această vizualizare include rezultatele Google convenționale, astfel că numărările sale nu sunt combinate cu calculul nostru separat pe 312 încercări AI. Barele din dreapta arată distribuția calității metricilor paginilor care apar în top zece, nu probabilitatea ca orice site rapid să obțină o citare.
O parte substanțială din paginile din top zece afișate se află în benzile verzi. Aceasta susține prioritizarea unei experiențe bune a utilizatorilor în practică; graficele singure nu stabilesc că viteza a cauzat poziții mai bune sau că fiecare motor folosește același semnal de clasare. Ele descriu surse selectate fără un eșantion de control al tuturor paginilor necitate. Google confirmă separat că sistemele sale iau în considerare Core Web Vitals și experiența generală a paginii; un scor bun singur nu garantează primul loc. Sursă: Google Search Central.
Pentru Digitalman, prioritățile tehnice sunt concrete:
- Creați mai mult spațiu de manevră pentru LCP. Cei 2.485 ms stocați se situează puțin sub pragul de 2.500 ms. Identificați elementul LCP de pe pagina de start, paginile de servicii SEO/GEO și articolele frecvent citate, apoi inspectați imaginile critice, fonturile, resursele blocante și caching-ul. Acestea sunt verificări de diagnosticare, nu cauze confirmate ale unei probleme.
- Păstrați INP și CLS bune prin schimbările viitoare. Cei 60 ms actuali și CLS de zero sunt favorabile. Când adăugați formulare, analytics, widgeturi sau șabloane, verificați receptivitatea interacțiunilor, munca JavaScript și spațiul rezervat pentru media și bannere.
- Folosiți FCP și TTFB ca diagnostice de sprijin. Ele ajută la distingerea așteptării serverului de întârzierile de randare, rămânând separate de cele trei Core Web Vitals: LCP, INP și CLS.
- Măsurați implementarea și rezultatele împreună. După schimbări, repetați un test mobil de laborator comparabil și urmăriți datele de teren ulterioare, citările și pozițiile față de același eșantion de prompturi. Înregistrați datele de implementare și alte intervenții, în loc să atribuiți automat o schimbare de clasare performanței.
Descărcări și limitări
Descărcați toate cele 174 de domenii ca CSV, cele 104 prompturi și volume ca CSV sau etalonul derivat complet ca JSON. Ambele ediții lingvistice folosesc același set de date.
Acesta nu este un sondaj reprezentativ al tuturor cumpărătorilor sau al fiecărei agenții slovace. Ne lipsesc oferte comparabile pentru un brief, capacitatea internă, retenția, marjele clienților și analytics private. Nu am efectuat audituri complete de securitate, accesibilitate sau JavaScript. Candidații neverificați nu sunt declarați entități juridice slovace, iar toți cei 173 de concurenți nu sunt prezentați ca specialiști SEO/GEO certificați.
Capturile de ecran surprind prezentarea generală reală AmICited, comparația concurenților, tabelul de acoperire a vocabularului URL disponibil și două site-uri de agenții. Primul panou UI de sitemap a raportat o eroare în timpul capturii; tabelul de acoperire afișat a fost disponibil. Capturile oferă context vizual; tabelele măsurate folosesc exporturile înghețate. Testele PageSpeed mobile proaspete și comparabile pe toate agențiile rămân un strat de măsurare nefinalizat.











