Nikto ti nesľúbi toľko ako digitálna agentúra. Prvé miesta v Google, rast tržieb, odpovede ChatGPT, zahraničná expanzia. Ktoré z týchto sľubov však dokáže potenciálny klient overiť ešte pred prvou faktúrou?
Pre klienta Digitalman.sk sme pomocou AmICited.com a Ahrefs pripravili podrobné porovnanie slovenských SEO a GEO agentúr. Zisťovali sme, ktoré agentúry sa objavujú v AI odpovediach, ako sa ich vlastným webom darí v organickom vyhľadávaní, aké majú odkazy a technické nedostatky a čo dokážu doložiť verejnými referenciami. V článku nájdete výsledky aj postup analýzy vrátane výberu promptov a obmedzení dát. Každá oblasť môže mať iného víťaza: rozsiahly web nemusí byť rýchly, menší špecialista môže získavať relevantnú návštevnosť a kvalitná práca pre klientov sa nemusí odrážať vo výsledkoch vlastného webu agentúry.
Dáta sme zozbierali 3. novembra 2026. Čísla zachytávajú stav v daný deň; rebríček sa neaktualizuje priebežne. Odhady návštevnosti pochádzajú z Ahrefs, nie z účtov Google Analytics jednotlivých agentúr.
Ako sme postupovali pri analýze pre Digitalman.sk
Zadanie malo praktický cieľ: zistiť, s kým Digitalman súťaží vo vyhľadávaní a AI odpovediach, a čo si vie zákazník o kvalite týchto dodávateľov overiť. Nezačali sme hotovým rebríčkom „najlepších agentúr“. Najprv sme stanovili otázky, zdroje a pravidlá porovnania.
Určili sme, koho a aké služby porovnávame
Zamerali sme sa na Slovensko a služby SEO/GEO. Samostatne sme označili slovenských dodávateľov, zahraničné firmy a softvér. Digitalman bol porovnávaným klientom, nie automatickým víťazom.V Ahrefs sme našli krátke kľúčové slová
Vybrali sme 40 výrazov podľa relevantnosti aj odhadovanej hľadanosti na Slovensku. Ponechali sme aj dôležité, menej hľadané GEO témy, ktoré by pri výbere iba podľa hľadanosti vypadli.Doplnili sme otázky, ktoré rieši klient pri výbere agentúry
Doplnili sme 60 otázok o výbere agentúry, cene, technickom SEO, e-shopoch a AI viditeľnosti. Štyri pôvodné prompty ostali označené osobitne.Spustili sme jednorazové meranie v AmICited
Pre každý prompt sme nastavili Slovensko a ChatGPT, Google AI Overviews a Google AI Mode. Výsledkom bolo 312 pokusov; doplnkové klasické Google výsledky sme oddelili.Cez MCP sme načítali odpovede a konkurenčné dáta
Z AmICited sme získali prehľad, detail každého promptu, zmienky, zdrojové URL, register konkurentov a dostupné údaje o technickom stave a obsahu webov. Pracovali sme aj s podrobnými exportmi odpovedí a zdrojov.Doplnili sme Ahrefs pre vlastné domény
Pre 174 domén sme získali odhad návštevnosti z organického vyhľadávania na Slovensku aj vo svete, kľúčové slová, DR a odkazujúce domény. Pri zahraničnom dosahu sme preverili aj alternatívne domény a konkrétne slová.Načítali sme verejné weby a sitemapy
Skontrolovali sme HTML, robots.txt a v stanovenom limite aj XML sitemapy, dátumy lastmod a slová v adresách URL. Pri vybraných agentúrach sme čítali služby a prípadové štúdie.Overili sme interpretáciu a zverejnili podklady
Oddelili sme zmienku od citácie, výsledky laboratórneho testu od meraní pri reálnych návštevách a deklarované výsledky od nezávislého dôkazu. Tabuľky v oboch jazykoch a súbory na stiahnutie vychádzajú z rovnakých dát.Čo sme použili a na čo
| Nástroj alebo zdroj | Úloha v analýze |
|---|---|
| AmICited.com a jeho MCP | Nastavenie promptov, AI odpovede, zmienky a zdroje, konkurenti, uložené Web Vitals a analýza sitemap |
| Ahrefs MCP | Výber krátkych výrazov, návštevnosť z organického vyhľadávania na Slovensku aj vo svete, kľúčové slová, DR, odkazy a pozície v zahraničí |
| Verejné HTML, robots.txt a XML sitemapy | Nezávislé pozorovanie dostupnosti webov, metadát, zoznamu URL a uvádzaných dátumov zmien |
| PageSpeed/Lighthouse a údaje od skutočných používateľov | Rozlíšenie laboratórneho výkonu a používateľskej skúsenosti; jasné označenie chýbajúcich meraní |
| Vlastné spracovanie dát a vizuálna kontrola | Normalizácia domén, odstránenie duplicitne započítaných odkazov, porovnateľné výpočty, skutočné screenshoty a stiahnuteľné dáta |
MCP nám umožnilo načítať podklady priamo zo systémov a zachovať presné nastavenie merania. Neodstraňuje však potrebu redakčnej kontroly: z rovnakého čísla možno urobiť poctivé porovnanie aj zavádzajúci predajný argument. Preto pri každej časti vysvetľujeme, čo z dát vyplýva a čo ešte nevieme.
Čo by som si z porovnania odniesol ako klient
V návštevnosti vlastného webu zo slovenského organického vyhľadávania vychádzajú z nášho výberu najsilnejšie ui42 a Visibility. V zmienkach v AI vedie Visibility. Pri overovaní SEO práce a konkrétnych obchodných výsledkov sa oplatí podrobne čítať Spotibo, ui42, Increaseo, Basta digital a SCR interactive; čísla na ich weboch však stále predstavujú tvrdenia dodávateľa, ktoré treba preveriť.
Pri zahraničnom obsahu nestačí pozrieť slovenskú doménu. ui42 má samostatné ui42.com, Visibility používa visibility-digital.com a Spotibo má medzinárodný produkt spotibo.com. Invelity a Dexfinity získavajú návštevnosť aj na anglické články. To sú rozdielne obchodné modely, preto tieto výsledky nespájame do jedného celkového poradia.
Pri rýchlosti a používateľskej skúsenosti vychádzajú dostupné údaje priaznivo pre ui42 a Digitalman. Pri Visibility poukazujú na problémy s načítaním, odozvou aj stabilitou rozloženia stránky. Pri Spotibo a Basta chýba INP, takže úplné hodnotenie Core Web Vitals nie je možné. Export neuvádza, kedy a na akých zariadeniach tieto údaje vznikli. Pred rozhodnutím ich preto treba overiť novým meraním.
Ako sme merali a čo jednotlivé údaje znamenajú
Prvým zdrojom je AmICited: presne zadané prompty, odpovede poskytovateľov, rozpoznané značky a citované zdroje. Druhým je Ahrefs: Domain Rating, odkazujúce domény, počet kľúčových slov a odhad návštevnosti pre Slovensko aj svet. Tretím je naša kontrola verejných webov: domovská stránka, robots.txt, XML sitemapy a najviac dve ďalšie HTML stránky na každej doméne.
| Typ údaja | Čo vie povedať | Čo nepreukazuje |
|---|---|---|
| Zmienka značky v AI | Poskytovateľ ju uviedol v sledovanej odpovedi | Že ju odporučil správne alebo poslal návštevníka |
| Odkaz na vlastný web v AI odpovedi | Odpoveď odkazuje na zdroj na doméne | Že text odporúča kúpiť služby tejto agentúry |
| Návštevnosť podľa Ahrefs | Odhad návštevnosti z organického vyhľadávania | Skutočné relácie, leady, tržby alebo maržu |
| Sitemap URL | Adresa nájdená vo verejnej sitemape | Indexáciu, kvalitu ani celkový počet všetkých stránok |
| lastmod | Deklarovaný čas zmeny URL | Vznik článku alebo vecnú redakčnú aktualizáciu |
| Web Vitals od skutočných používateľov | Skúsenosť používateľov zahrnutých do merania | Technickú kvalitu celého webu a všetkých šablón |
| Lighthouse | Výsledok konkrétneho laboratórneho testu | Dlhodobú skúsenosť skutočných návštevníkov |
V Ahrefs sme sledovali domény vrátane subdomén, cez HTTP aj HTTPS, s nastavením Average volume. Platenú návštevnosť nezapočítavame. Domain Rating (DR) má stupnicu 0–100. AmICited používa aj vlastný ukazovateľ autority s inou stupnicou; tieto hodnoty medzi sebou neporovnávame.
Prečo 90 dní na obrázku neznamená 90 dní experimentu
Rozhranie je nastavené na obdobie 6. 8. – 3. 11. 2026, ale sledované prompty sa v tomto experimente spúšťali jednorazovo 3. novembra. Nulové body pred spustením nie sú dôkazom, že agentúry predtým neboli viditeľné. Z tohto merania nemožno robiť záver o raste, poklese alebo stabilite odporúčaní.
Z 312 pokusov sme získali neprázdny text pri 104 odpovediach ChatGPT, 72 odpovediach AI Overviews a 103 odpovediach AI Mode. Prázdny text pri AI Overviews môže súvisieť s dostupnosťou odpovede alebo zberom; nie je automaticky negatívnym hodnotením všetkých agentúr. Report navyše obsahuje 104 doplnkových výsledkov Google Search. V našich prepočtoch AI odpovedí s odkazmi na weby ich vylučujeme.
Ktoré agentúry AI spomína najčastejšie
Nasledujúci graf preberá zmienky značiek z prehľadu AmICited. AI môže spomenúť značku aj bez odkazu na jej web. Počet nie je percento promptov a nie je totožný s počtom odpovedí citujúcich doménu.
Jednorazové meranie, 104 promptov. Zobrazené sú vybrané značky, nie všetky značky zahrnuté do share of voice.
Zdroj: AmICited, snímka 3. 11. 2026
Visibility má v celom reporte podiel na zmienkach značiek (share of voice) 4,9 %, Digitalman 3,0 % a ui42 2,6 %. Do výpočtu vstupujú aj nástroje a platformy spomenuté v informačných odpovediach. Nejde teda o podiel na slovenskom trhu SEO služieb. Podiely ponechávame podľa AmICited; po výbere samotných agentúr ich neprepočítavame.
Digitalman sa objavil pri 31,7 % promptov, získal 44 zmienok a pri nájdených zmienkach mal priemernú pozíciu 2,57. Hodnota 71 „missing prompts“ označuje otázky, pri ktorých sa značka neobjavila; nejde o 71 neúspešných meraní. Priemerná pozícia nezahŕňa otázky bez zmienky, takže sama nehovorí o celkovej viditeľnosti značky. Ako ukazujeme v porovnaní dvoch tagov, Digitalman si pri krátkych SEO/GEO výrazoch vedie slabšie než v celkovom súbore.
Druhý pohľad: koho web AI používa ako zdroj
Pre každú kombináciu promptu a AI platformy započítavame doménu najviac raz, aj keď odpoveď odkazuje na viac jej stránok. Maximum je 312 odpovedí. Spájame iba doménu s jej www variantom; ďalšie jazykové domény k nej automaticky nepriraďujeme. Visibility je tak zdrojom v 57 odpovediach, Digitalman v 43, SEOLINE a Spotibo v 31, ui42 v 30 a Adamovic SEO v 26.
Rozdiel oproti zmienkam je užitočný: odborný článok môže byť citovaný, aj keď odpoveď odporučí inú agentúru. Naopak odporúčanie môže čerpať z externého katalógu, takže vlastná doména nedostane citáciu.
Prečo sa čísla na screenshote líšia: panel „Top domains in AI answers“ používa vlastný spôsob súhrnného počítania a pri Visibility ukazuje napríklad 74. V našej tabuľke počítame odpovede troch vybraných AI platforiem a každú doménu v jednej odpovedi započítame len raz. Pri Visibility je výsledok 57. Ide o dve odlišne definované metriky.
ChatGPT, AI Overviews a AI Mode nevyberajú rovnaké zdroje
Počty odpovedí s odkazom na web sa medzi platformami výrazne líšia. V ChatGPT vedie Visibility s 35, v AI Overviews ui42 so 16 a v AI Mode Digitalman so 16. Odkaz na web však ešte nemusí znamenať odporúčanie agentúry. Na každej platforme sme spustili 104 otázok. Pri AI Overviews sa pri 32 z nich neuložil text odpovede, čo treba pri porovnávaní zohľadniť.
Výsledok sa mení aj podľa typu otázok. Pri 60 otázkach na výber agentúry, teda 180 kombináciách promptu a platformy, majú Visibility aj Digitalman po 35 odpovedí s odkazom na vlastný web. Pri 40 krátkych výrazoch, teda 120 kombináciách, vedie Visibility s 22, ui42 má 12 a Digitalman 6. Výber otázok podstatne ovplyvňuje poradie. Rebríček preto vždy treba čítať spolu s tým, na čo sme sa AI pýtali.
20 záznamov · zoradíte kliknutím na záhlavie
| ui42ui42.sk | 7 | 16 | 7 | 16 | 12 | 2 |
| Visibilityvisibility.sk | 35 | 15 | 7 | 35 | 22 | 0 |
| Increaseoincreaseo.sk | 2 | 2 | 5 | 2 | 7 | 0 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 9 | 5 | 12 | 17 | 9 | 0 |
| Dexfinitydexfinity.com | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Invelityinvelity.com | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| GoUPgoup.sk | 3 | 6 | 8 | 13 | 3 | 1 |
| Gradetagradeta.sk | 5 | 9 | 9 | 16 | 7 | 0 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 10 | 3 | 7 | 15 | 5 | 0 |
| Madvisomadviso.sk | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Basta digitalbastadigital.com | 4 | 3 | 5 | 11 | 1 | 0 |
| Spotibospotibo.sk | 12 | 7 | 12 | 24 | 7 | 0 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
| Digitalmandigitalman.sk | 21 | 6 | 16 | 35 | 6 | 2 |
| SEOLINEseoline.sk | 19 | 4 | 8 | 22 | 9 | 0 |
| ROI indexroi-index.com | 14 | 2 | 8 | 19 | 5 | 0 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 6 | 7 | 4 | 15 | 1 | 1 |
| BeeSeobeeseo.sk | 9 | 5 | 1 | 8 | 7 | 0 |
| iMPROVEimprove.sk | 11 | 7 | 5 | 22 | 1 | 0 |
| Webmanwebman.sk | 14 | 2 | 2 | 17 | 1 | 0 |
Skupiny majú rozdielny počet otázok; pri porovnávaní preto sledujte aj celkový počet uvedený v záhlaví. Výsledky nevážime podľa hľadanosti v Google. Často hľadaný informačný výraz nemusí priniesť toľko relevantných zákazníkov ako menej častá otázka na výber dodávateľa.
Prečo poradie závisí od výberu promptov
Digitalman vychádza v celkovom porovnaní lepšie než pri samostatnom vyhodnotení krátkych SEO/GEO výrazov. Jeho druhé miesto preto nemožno automaticky čítať ako druhé miesto medzi slovenskými SEO špecialistami pri každom type vyhľadávania. Aj toto je výsledok analýzy: nevhodne zostavený súbor otázok môže vytvoriť zavádzajúci obraz o tom, ako si firma vedie.
V AmICited sme porovnali dva existujúce tagy, teda dve skupiny promptov. Zachovali sme rovnakú krajinu, tri AI platformy aj obdobie. Žiadne otázky sme znovu nespúšťali; filtrovali sme pôvodné výsledky. Štyri staršie prompty bez tagu do tohto porovnania nezahŕňame.
| Digitalman: sledovaný údaj | „Výber SEO a GEO agentúry“ | „SEO a GEO – kľúčové slová Ahrefs“ |
|---|---|---|
| Počet promptov | 60 | 40 |
| Viditeľnosť značky v promptoch | 41,7 % | 17,5 % |
| Zmienky značky | 35 | 7 |
| Podiel na všetkých zmienkach značiek (share of voice) | 4,0 % | 1,3 % |
| Priemerná pozícia pri nájdených zmienkach | 2,63 | 2,71 |
| Poradie podľa zmienok medzi 20 slovenskými dodávateľmi | 2. | delené 5. |
Po obmedzení na krátke výrazy klesne viditeľnosť Digitalmanu o 24,2 percentuálneho bodu a jeho podiel zmienok približne na tretinu. Počet 35 oproti 7 sám o sebe nestačí na porovnanie, pretože skupiny majú rozdielnu veľkosť. Preto uvádzame aj percentá. Priemerná pozícia sa zmení len málo, no značka sa objavuje pri podstatne menšej časti otázok.
Ako sa zmení poradie agentúr
V každej bunke je počet zmienok a poradie v našom pevne stanovenom výbere 20 slovenských agentúr a profesionálov. Pri rovnakom počte zmienok ide o delené miesto; ďalšie poradie preskakuje obsadené priečky. AmICited ako softvérový projekt ani zahraničné firmy do tohto poradia nevstupujú.
| Agentúra | Otázky na výber agentúry: zmienky / miesto | Krátke výrazy z Ahrefs: zmienky / miesto |
|---|---|---|
| Visibility | 47 / 1. | 24 / 1. |
| Digitalman | 35 / 2. | 7 / delené 5. |
| Spotibo | 27 / 3. | 9 / delené 3. |
| Adamovic SEO | 26 / 4. | 5 / 11. |
| ui42 | 25 / delené 5. | 12 / 2. |
| SEOLINE | 25 / delené 5. | 9 / delené 3. |
| Gradeta | 17 / delené 10. | 7 / delené 5. |
| BeeSeo | 8 / 16. | 7 / delené 5. |
Výsledok má zrozumiteľné vysvetlenie: otázka „koho si najať“ vedie k iným odpovediam než výraz „seo audit“ alebo „content marketing“. Pri všeobecnejšej otázke môže AI odporučiť agentúru. Pri informačnom výraze často vysvetľuje pojem a cituje odborný článok, nástroj či Google dokumentáciu. Ani jeden tag nie je automaticky správnejší. Musí zodpovedať tomu, čo chceme merať. Aj tag pomenovaný SEO/GEO obsahuje širšie marketingové výrazy; nie je to čistý test výberu SEO dodávateľa.
Zvýhodňuje Digitalman slovo „digital“?
Podobnosť všeobecného označenia „digitálna agentúra“ s názvom Digitalman je rozumný dôvod preveriť možné skreslenie. V uloženom zozname však výrazy s koreňom digit- obsahuje len 5 zo 104 promptov: dva v každom tage a jeden medzi staršími otázkami. Patria sem napríklad presné znenia „digitálna agentúra“, „digitálna marketingová agentúra“ a „Ktoré slovenské digitálne agentúry majú špecializovaný tím na SEO a GEO?“.
Preverili sme preto aj výsledok po vyradení všetkých piatich takýchto promptov. Podiel AI odpovedí s odkazom na digitalman.sk sa prakticky nezmenil: 43 z 312, teda 13,78 %, oproti 41 z 297, teda 13,80 %. Tento doplnkový prepočet sleduje odkazy na web, nie zmienky značky. Nedokazuje príčinu rozdielu medzi tagmi, ale nepodporuje tvrdenie, že vysoký výsledok spôsobilo práve veľké množstvo slov „digital“. Na overenie samotného vplyvu formulácie by bolo potrebné opakované meranie rovnakých otázok s touto zmenou a bez nej.
Pre ďalšie meranie odporúčame najprv určiť cieľ — výber SEO dodávateľa, viditeľnosť pri odborných témach alebo širší výber digitálnej agentúry. Až potom zostaviť otázky z reálnych potrieb zákazníkov, oddeliť tieto skupiny a opakovane sledovať rovnaké znenia. Porovnanie tagov v JSON a CSV s počtami zmienok a poradím umožňujú výsledok skontrolovať. Chýbajúce hodnoty v exporte nenahrádzame nulami.
Hlavné porovnanie slovenských agentúr a odborníkov
V tabuľke môžete vyhľadávať, meniť zobrazené metriky a zoradiť výsledky kliknutím na záhlavie. Porovnávame 20 slovenských agentúr a samostatných odborníkov. Pre doplnenie uvádzame aj jasne označené výsledky AmICited.com, vydavateľa článku a softvérového nástroja. Veľkosť tímu sama osebe poradie neovplyvňuje. Webman a InstaPrePodnik majú rovnakého prevádzkovateľa, preto pri výbere dodávateľa nepredstavujú dve nezávislé firmy.
21 záznamov · zoradíte kliknutím na záhlavie
| ui42ui42.sk | 38 | 30 | 14498 | 14643 | 61 | 1317 | 711 | 271 |
| Visibilityvisibility.sk | 72 | 57 | 12638 | 15741 | 53 | 1474 | 1044 | 488 |
| Increaseoincreaseo.sk | 9 | 9 | 2839 | 2844 | 24 | 633 | 40 | 18 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 29 | 26 | 2285 | 2292 | 50 | 1411 | 16 | 8 |
| Dexfinitydexfinity.com | 8 | 3 | 1978 | 2744 | 42 | 1654 | 286 | 98 |
| Invelityinvelity.com | 13 | 4 | 1613 | 1739 | 54 | 1342 | 130 | 44 |
| GoUPgoup.sk | 16 | 17 | 1147 | 1158 | 42 | 917 | 32 | 10 |
| Gradetagradeta.sk | 24 | 23 | 904 | 918 | 39 | 805 | 23 | 11 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 24 | 20 | 804 | 1000 | 34 | 591 | 38 | 8 |
| Madvisomadviso.sk | — | 4 | 802 | 813 | 50 | 1023 | 39 | 20 |
| Basta digitalbastadigital.com | 25 | 12 | 755 | 839 | 48 | 1270 | 30 | 9 |
| Spotibospotibo.sk | 35 | 31 | 728 | 763 | 31 | 789 | 31 | 6 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | — | 4 | 585 | 590 | 25 | 746 | 9 | 3 |
| Digitalmandigitalman.sk | 44 | 43 | 492 | 569 | 26 | 594 | 52 | 17 |
| SEOLINEseoline.sk | 34 | 31 | 403 | 417 | 8 | 493 | 5 | 2 |
| AmICitedamicited.comVydavateľ · softvérový nástroj | — | 5 | 307 | 1930 | 58 | 1436 | 370 | 118 |
| ROI indexroi-index.com | 23 | 24 | 195 | 209 | 29 | 878 | 25 | 6 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 12 | 17 | 136 | 136 | 34 | 690 | 8 | 0 |
| BeeSeobeeseo.sk | 15 | 15 | 33 | 33 | 17 | 653 | 2 | 1 |
| iMPROVEimprove.sk | 21 | 23 | 16 | 16 | 42 | 753 | 2 | 1 |
| Webmanwebman.sk | 18 | 18 | 2 | 2 | 29 | 666 | 2 | 1 |
¹ Zmienky pochádzajú z prehľadu AmICited. Pomlčka znamená, že v príslušnom exporte údaj chýba; nenahrádzame ju nulou. Adamovic SEO je v reporte pod staršou doménou adamovicseo.sk, ktorú sme priradili k jeho súčasnej doméne seo-optimalizacia.eu. ² Odpovede s odkazom na web počítame z 312 pokusov na troch AI platformách. Nula tu znamená, že sa doména neobjavila medzi zdrojmi. Rôzne domény tej istej skupiny bez osobitného vysvetlenia nespájame.
Kto si vlastným SEO získava najviac slovenských návštev
Hlavný slovenský výber, vlastné domény. Návštevnosť nie je počet klientov.
Zdroj: Ahrefs, Average volume, 3. 11. 2026
ui42.sk má globálne 711 organických kľúčových slov a 271 v top 3; Visibility 1 044 a 488. To podporuje záver o širokom obsahovom dosahu. Neznamená to, že všetky slová sú obchodné dopyty typu „SEO agentúra“. Slovníky pojmov, návody a všeobecné marketingové otázky môžu tvoriť veľkú časť výkonu.
Increaseo ukazuje, že počet stránok nie je všetko: v sitemapách sme našli len 27 URL, no Ahrefs odhaduje 2 839 návštev mesačne zo Slovenska. Adamovic SEO má 99 URL a 2 285 návštev. Rozsiahlejší web teda nemusí prekonať menšieho špecialistu. Ani pomer návštevnosti k počtu URL však nie je univerzálnym hodnotením kvality: sitemapy majú rozdielny rozsah a weby obsahujú rôzne typy stránok i subdomény.
Digitálny marketing je širší než SEO. Kreatívna alebo vývojová agentúra s nízkou organickou návštevnosťou môže byť výborná v inom odbore. Pri nákupe SEO však má zmysel pýtať sa, prečo sa jej vlastná deklarovaná špecializácia neopiera o viditeľné relevantné stránky.
Autorita a odkazy: kto má silu a čo z nej nevyplýva
V hlavnom výbere má ui42 DR 61, Invelity 54, Visibility 53, Adamovic SEO a Madviso 50, Basta digital 48. Najviac odkazujúcich domén má Dexfinity (1 654), Visibility (1 474), Adamovic SEO (1 411), Invelity (1 342), ui42 (1 317) a Basta (1 270). Digitalman má DR 26 a 594 odkazujúcich domén.
DR je vlastný ukazovateľ Ahrefs, nie hodnotenie Googlu ani kontrola pravdivosti obsahu. Počet odkazujúcich domén nehovorí, koľko odkazov vzniklo prirodzene, koľko je tematicky relevantných, stále funkčných či platených. Pri dodávateľovi linkbuildingu si pýtajte konkrétne ukážky umiestnení, označenie platených spoluprác a vysvetlenie rizík; samotný vysoký počet odkazov nie je dôkazom bezpečnej stratégie.
Pre Digitalman z toho vyplýva rozumná priorita: budovať citovateľné odborné materiály a nezávislé zmienky, ktoré súvisia s ponukou. Kopírovanie veľkosti slovníka konkurenta bez témy, odlíšenia a distribúcie nemusí priniesť obchodný výsledok.
Sú weby technicky také dobré, ako agentúry sľubujú?
Core Web Vitals: používateľská skúsenosť
Podľa Google Web Vitals sú hranice dobrého hodnotenia LCP najviac 2 500 ms, INP najviac 200 ms a CLS najviac 0,1. Posudzuje sa 75. percentil: aspoň 75 % zaznamenaných návštev musí spĺňať príslušnú hranicu. Na úplné hodnotenie potrebujeme všetky tri metriky.
Z AmICited sme získali aj uložené údaje o skúsenosti skutočných používateľov. K porovnávaným doménam sa nám podarilo priradiť hodnoty pre 26 webov: pri 11 sú všetky tri metriky v dobrom pásme, pri 8 je aspoň jedna mimo tohto pásma a pri 7 niektoré údaje chýbajú. Pre zvyšných 148 domén nemáme vhodné dáta. Neznamená to, že tieto weby nevyhovujú.
26 záznamov · zoradíte kliknutím na záhlavie
| ui42ui42.sk | 1118 | 87 | 0.01 | Všetky 3 metriky dobré* | homepage |
| Visibilityvisibility.sk | 2923 | 544 | 0.17 | Aspoň jedna metrika mimo dobrého pásma* | homepage |
| Increaseoincreaseo.sk | 2271 | — | 0.14 | Aspoň jedna metrika mimo dobrého pásma* | origin_fallback |
| Dexfinitydexfinity.com | 2103 | 86 | 0.57 | Aspoň jedna metrika mimo dobrého pásma* | homepage |
| Invelityinvelity.com | 1743 | 126 | 0.01 | Všetky 3 metriky dobré* | homepage |
| BigWaybigway.sk | 1840 | 96 | 0.08 | Všetky 3 metriky dobré* | origin_fallback |
| Vivantinavivantina.com | 3665 | 238 | 0.01 | Aspoň jedna metrika mimo dobrého pásma* | homepage |
| Madvisomadviso.sk | 2089 | — | 0 | Neúplné údaje* | homepage |
| Basta digitalbastadigital.com | 1164 | — | 0.02 | Neúplné údaje* | homepage |
| Spotibospotibo.sk | 1254 | — | 0.02 | Neúplné údaje* | origin_fallback |
| iFocusifocus.sk | 5263 | — | 0.27 | Aspoň jedna metrika mimo dobrého pásma* | origin_fallback |
| Digitalmandigitalman.sk | 2485 | 60 | 0 | Všetky 3 metriky dobré* | origin_fallback |
| DNA marketing®dna-marketing.sk | 3995 | 149 | 0 | Aspoň jedna metrika mimo dobrého pásma* | origin_fallback |
| TOMARCOtomarco.sk | 1377 | 102 | 0 | Všetky 3 metriky dobré* | origin_fallback |
| ubunlo.skubunlo.sk | 1607 | — | 0 | Neúplné údaje* | origin_fallback |
| BeCodebecode.sk | 869 | 57 | 0 | Všetky 3 metriky dobré* | origin_fallback |
| AmICitedamicited.comVydavateľ · softvérový nástroj | 761 | 77 | 0 | Všetky 3 metriky dobré* | homepage |
| Digitalreachdigitalreach.sk | 3288 | 95 | 0.07 | Aspoň jedna metrika mimo dobrého pásma* | origin_fallback |
| Dataswansdataswans.com | 1489 | 143 | 0 | Všetky 3 metriky dobré* | origin_fallback |
| MR. Digitalmrdigital.sk | 2053 | 172 | 0.06 | Všetky 3 metriky dobré* | homepage |
| ROI indexroi-index.com | 3039 | 61 | 0.05 | Aspoň jedna metrika mimo dobrého pásma* | — |
| Social Heroessocialheroes.sk | 794 | — | 0 | Neúplné údaje* | origin_fallback |
| HARTONharton.sk | 1224 | — | 0 | Neúplné údaje* | — |
| Gaeltagaelta.com | — | — | 0.05 | Neúplné údaje* | — |
| Upvisionupvision.sk | 918 | 46 | 0 | Všetky 3 metriky dobré* | origin_fallback |
| blueerablueera.sk | 1533 | 60 | 0.01 | Všetky 3 metriky dobré* | origin_fallback |
Tabuľka hodnotí dostupné uložené merania. Nejde o aktuálny audit celého webu. Export neuvádza obdobie zberu ani typ zariadenia. Označenia „homepage“ a „origin_fallback“ znamenajú, že údaj môže pochádzať z domovskej stránky alebo z celej domény, nie priamo z citovaného článku. Ak máme viac záznamov, uprednostňujeme údaj z prehľadu značky, potom z domovskej stránky a napokon z najkratšej zdrojovej URL.
ui42: LCP 1 118 ms, INP 87 ms a CLS 0,01 — dostupné údaje ukazujú rýchle načítanie, dobrú odozvu aj stabilné rozloženie stránky. Digitalman: 2 485 ms, 60 ms a 0. LCP síce spĺňa hranicu dobrého hodnotenia, ale len tesne.
Visibility: LCP 2 923 ms, INP 544 ms a CLS 0,17. Uložené dáta ukazujú tri samostatné slabiny; INP prekračuje aj hranicu 500 ms pre slabé pásmo. Pri nákupe technického SEO je legitímna otázka, ako agentúra vlastný problém identifikovala a aký má plán nápravy. Nie je to dôkaz, že všetci jej klienti majú rovnaký problém.
iFocus: LCP 5 263 ms a CLS 0,27 poukazujú na pomalé načítanie a nestabilitu; INP chýba. Increaseo: CLS 0,14 ukazuje slabinu aj pri dobrom dostupnom LCP. Spotibo a Basta: chýbajúci INP bráni úplnému verdiktu, hoci zvyšné metriky môžu vyzerať priaznivo.
PageSpeed a Lighthouse: čo máme skutočne zmerané
Pre Digitalman máme výsledok mobilného testu z 3. 11. 2026 o 04:39 UTC: Performance 96, Accessibility 95, Best Practices 96 a SEO 100. Laboratórne LCP je približne 1 111 ms, TBT 191 ms a CLS 0,0226. V dátach od skutočných používateľov má LCP hodnotu 2 485 ms. Rozdiel ukazuje, prečo výsledok jedného laboratórneho testu nemožno zamieňať s reálnou skúsenosťou návštevníkov.
Nové porovnateľné testy PageSpeed pre všetky agentúry sa nepodarilo získať. Verejné API hlásilo vyčerpanú dennú kvótu a audit v AmICited nastavený pre Digitalman neumožnil otestovať konkurenčné domény. Skóre Lighthouse preto uvádzame len pre Digitalman. Pri ostatných weboch pracujeme s dostupnými uloženými údajmi od používateľov a s uvedenými obmedzeniami. Google vysvetľuje rozdiel medzi laboratórnymi dátami a dátami z reálnej návštevnosti aj 28-dňové obdobie CrUX.
Čo sme zistili pri kontrole HTML
Z 174 domén sa 172 domovských stránok načítalo so stavom 200. Belak Marketing pri pozorovaní vracal 503 a titulok „Údržba“. Pri mrdigitalstudio.sk sa spojenie nepodarilo. Ide o časovo ohraničené zistenia; pred hodnotením dodávateľa ich treba zopakovať.
Na každej doméne sme skontrolovali najviac tri HTML stránky: titulok, meta description, canonical, H1, jazyk, hreflang a prítomnosť JSON-LD. Samotná prítomnosť JSON-LD nepotvrdzuje správnosť štruktúrovaných dát, viac nadpisov H1 nemusí byť chyba a jednojazyčný web nepotrebuje hreflang. Úplný technický audit by vyžadoval kontrolu všetkých typov stránok, presmerovaní, interných odkazov, duplicít aj obsahu vykresľovaného JavaScriptom.
Výsledky kontroly HTML pri 174 doménach: HTTP, titulok, H1, canonical, JSON-LD a robots
174 záznamov · zoradíte kliknutím na záhlavie
| ui42ui42.sk | 200 | Marketingová a digitálna agentúra ui42 | one-stop shop pre váš business | 1 | https://www.ui42.sk/ | 13 | index, follow |
| Visibilityvisibility.sk | 200 | Online marketingová agentúra Visibility | 1 | https://visibility.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Effectixeffectix.com | 200 | Marketingová agentura Praha pro firmy, které chtějí růst | 1 | https://www.effectix.com/ | 2 | index, follow |
| Increaseoincreaseo.sk | 200 | SEO agentúra Increaseo | 1 | https://increaseo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| blueinfo.skblueinfo.sk | 200 | Domov - PR agentúra Blueinfo.sk | 1 | https://www.blueinfo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 200 | SEO optimalizácia webu 2026 – viac zákazníkov | Adamovic | 1 | https://seo-optimalizacia.eu/ | 4 | — |
| Dexfinitydexfinity.com | 200 | Dexfinity • Export, Marketing, Ecommerce | 1 | https://www.dexfinity.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Invelityinvelity.com | 200 | Invelity – digitálna agentúra pre marketing a vývoj | 1 | https://invelity.com/ | 1 | — |
| Marketier.skmarketier.sk | 200 | Marketingový konzultant s 13 ročnou praxou | Adrián Bartanus | 1 | https://marketier.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| BigWaybigway.sk | 200 | 360° digitálna agentúra BigWay: branding, weby, e-shopy, AI | 1 | https://bigway.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Market. Brand. Grow.marketbrandgrow.com | 200 | GEO a SEO agentúra na Slovensku | Market. Brand. Grow. | 1 | https://marketbrandgrow.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| GoUPgoup.sk | 200 | GoUP Marketing Developers ⭐ Online marketing so skúsenosťami | 1 | https://www.goup.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ONLINE TOROonlinetoro.sk | 200 | SEO test zdarma a zlepšenie webu s ONLINE TORO agentúrou | 1 | https://www.onlinetoro.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Futurinofuturino.sk | 200 | Marketingová agentúra | Futurino s.r.o. | 1 | https://www.futurino.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Gradetagradeta.sk | 200 | SEO agentúra, ktorá formuje AI SEO | Gradeta | 1 | https://gradeta.sk | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| CREATIVE sites / CREATIVE digitalcreativesites.sk | 200 | Úspešný biznis na kvalitných základoch | CREATIVE sites | 1 | https://www.creativesites.sk/ | 0 | index, follow |
| Vivantinavivantina.com | 200 | Digitálna marketingová agentúra | Vivantina | 1 | https://www.vivantina.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 200 | Digitálna agentúra I SCR interactive® | 1 | https://www.scrinteractive.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Madvisomadviso.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra Bratislava | Madviso | 1 | https://madviso.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Lighthouselighthousems.sk | 200 | Performance digitálna agentúra Bratislava | Lighthouse | 1 | https://www.lighthousems.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Basta digitalbastadigital.com | 200 | Basta: Európsky partner pre digitálny performance marketing | 1 | https://bastadigital.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Spotibospotibo.sk | 200 | Spotibo AI & SEO agentúra - SEO služby s výsledkami | 1 | https://spotibo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| iFocusifocus.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra | 0 | https://www.ifocus.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Marek Jelok – Tricks.sktricks.sk | 200 | Tricks.sk - Marek Jelok | SEO a Google Ads špecialista | 1 | https://tricks.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Seducoseduco.sk | 200 | Seduco - Menej chaosu, viac výsledkov | 1 | https://seduco.sk/ | 3 | — |
| Starbomediastarbomedia.sk | 200 | Starbomedia | Online marketing agentúra — Google Ads, Meta Ads, SEO | 1 | https://starbomedia.sk | 1 | — |
| RIESENIAriesenia.com | 200 | E-shopy na platforme RSHOP a performance marketing | RIESENIA | 1 | https://www.riesenia.com/ | 1 | — |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 200 | Marketingový špecialista Google Ads a SEO | Peter Weidinger | 1 | https://www.weidinger.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large |
| Poctivé SEOpoctiveseo.sk | 200 | Domov - Poctivé SEO | 1 | https://poctiveseo.sk | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Digitalmandigitalman.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra Bratislava | Digitalman | 1 | https://digitalman.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| DNA marketing®dna-marketing.sk | 200 | DNA marketing® | AI vzdelávanie a strategický AI marketing | 1 | https://www.dna-marketing.sk/ | 1 | — |
| Vizartagencyvizartagency.sk | 200 | Vizartagency - digitálna marketingová agentúra | 0 | https://vizartagency.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Štipkastipka.sk | 200 | SEO stratégia ktorá funguje | Stipka.SEO | 1 | https://stipka.sk | 1 | — |
| TOMARCOtomarco.sk | 200 | Tvorba webov a aplikácií s AI na mieru | TOMARCO | 1 | https://tomarco.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| RESULTYresulty.sk | 200 | Marketingová agentúra Bratislava | RESULTY | 1 | https://resulty.sk/ | 1 | index, follow |
| SEOLINEseoline.sk | 200 | SEO agentúra odhodlaná pomôcť vašej firme rásť | SEOLINE | 1 | https://www.seoline.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ubunlo.skubunlo.sk | 200 | Ubunlo: Online Marketingová Agentúra | Online Marketing | 1 | https://ubunlo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Glidyglidy.sk | 200 | Glidy | SEO agentúra | 0 | https://glidy.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Promiseopromiseo.sk | 200 | Marketingová a eventová agentúra z Košíc | Promiseo | 1 | https://www.promiseo.sk/ | 2 | — |
| Madajamadaja.sk | 200 | Digitálny marketing pre malé a stredné firmy. WEB, PPC | Madaja | 3 | https://www.madaja.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Shieldoneshieldone.sk | 200 | Online reklamná a marketingová agentúra - Shieldone | 1 | https://www.shieldone.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| weboptim.skweboptim.sk | 200 | Weboptim – digitálna agentúra: weby, e-shopy, SEO a automatizácia | 1 | https://www.weboptim.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Seolutionsseolutions.sk | 200 | Profesionálna SEO agentúra (SEO Slovensko) | Seolutions | 1 | https://www.seolutions.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| BeCodebecode.sk | 200 | Líder v AI automatizácii a CRM - BeCode | 1 | https://becode.sk | 1 | index, follow, max-video-preview:-1, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Seocentrum.skseocentrum.sk | 200 | Seo agentúra s 15-ročnými skúsenosťami » Seocentrum.sk | 1 | https://www.seocentrum.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| AmICitedamicited.comVydavateľ · softvérový nástroj | 200 | AI Search Visibility: Rank Your Store in ChatGPT | AmICited | 1 | https://www.amicited.com/ | 6 | — |
| Strange Loopsstrangeloops.sk | 200 | Strategický partner pre AI, web a digitálne platformy | Strange Loops | 1 | https://strangeloops.sk | 1 | index, follow |
| Medialymedialy.sk | 200 | SEO a linkbuilding agentúra pre firmy a e-shopy | medialy.sk | 1 | https://medialy.sk | 1 | — |
| CottonCloudcottoncloud.sk | 200 | Rýchle WordPress weby pre viac dopytov | CottonCloud | 1 | https://cottoncloud.sk/ | 2 | index, follow |
| SEOKONseokon.sk | 200 | SEO konzultácie - SEOKON | 1 | https://seokon.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Webisionwebision.sk | 200 | Home - Webision.sk - tvorba webu | 1 | https://www.webision.sk | 2 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| neonrocket.skneonrocket.sk | 200 | Neonrocket | Marketingová agentúra Vranov nad Topľou | 1 | https://neonrocket.sk/ | 2 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Digitalreachdigitalreach.sk | 200 | Online marketingová agentúra Digitalreach | 6 | https://digitalreach.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Dataswansdataswans.com | 200 | Marketingová agentúra Bratislava | Dataswans | 1 | https://dataswans.com/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| MR. Digitalmrdigital.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra | MR. Digital Studio | 1 | https://mrdigital.sk | 3 | index, follow, all |
| TechWebtechweb.sk | 200 | TechWeb - Webové aplikácie a systémy na mieru | 1 | https://techweb.sk | 2 | index, follow |
| ROI indexroi-index.com | 200 | ROI index | PPC a SEO agentúra pre malé a stredné firmy | 1 | https://roi-index.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| 321tridvajedna.sk | 200 | 321 Grafické štúdio a digitálna agentúra Bratislava | 1 | https://www.tridvajedna.sk/ | 1 | index,follow |
| AV Marketingavmarketing.sk | 200 | NAJLEPŠIA SEO agentúra na Slovensku | AV Marketing – Top 3 na Google do 90 dní, lokálne SEO, Google Ads a Meta Ads pre slovenské firmy | 1 | https://www.avmarketing.sk | 3 | — |
| AB WEBabweb.sk | 200 | Tvorba web stránok eshopov | 1 | https://www.abweb.sk/ | 2 | max-image-preview:large |
| Tomáš Hrubýtomashruby.sk | 200 | Tomáš Hrubý | Senior PPC špecialista | 1 | https://tomashruby.sk/ | 2 | max-image-preview:large |
| Daren & Curtisdarencurtis.sk | 200 | Reklamná agentúra | Bratislava | daren&curtis | 1 | https://darencurtis.sk/ | 5 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Onwebonweb.sk | 200 | Tvorba web stránok Bratislava | Cena webových stránok, eshopov a SEO | 1 | https://www.onweb.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 200 | Marketingová agentúra pre firmy | InstaPrePodnik | 1 | https://instaprepodnik.sk/ | 3 | index,follow,max-image-preview:large |
| Social Heroessocialheroes.sk | 200 | Tvorba webov, e-shopov a online marketing | Social Heroes | 1 | https://socialheroes.sk/ | 2 | index,follow,max-image-preview:large |
| Hypehype.sk | 200 | Hype - digitálna marketingová agentúra | 5 | https://hype.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| OnlineIdea.skonlineidea.sk | 200 | OnlineIdea.sk - Freelanceri pre SEO a online marketing | 1 | https://www.onlineidea.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Digitalmindsdigitalminds.sk | 200 | Weby, automatizácie a AI pre firmy | DigitalMinds | 1 | https://www.digitalminds.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Grafitek.skgrafitek.sk | 200 | Grafitek.sk s.r.o. | Tvorba a správa webstránok | 1 | https://www.grafitek.sk/ | 3 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| Salim Siriehsirieh.sk | 200 | Tvorba web stránok a online marketing | Salim Sirieh, Žilina | 1 | https://www.sirieh.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| This Is Loccothisislocco.sk | 200 | THIS IS LOCCO - Crossline reklamná agentúra | 0 | — | 0 | — |
| 3r.sk3r.sk | 200 | SEO AI - Google Ads manažment - Wordpress Webdizajn - 3R Marketing | 1 | https://3r.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Goldcatgoldcat.sk | 200 | Tvorba webových stránok a e-shopov od 20 € mesačne | Gold Cat | 1 | https://goldcat.sk/sk | 3 | — |
| Hiroäshiroas.sk | 200 | Hiroäs | Digitálna agentúra | 1 | https://hiroas.sk/ | 2 | — |
| shazucha.skshazucha.sk | 200 | Tvorba web stránok, e-shopov a marketing | sHazucha | 1 | https://shazucha.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ppcexpert.skppcexpert.sk | 200 | PPC špecialista Arnošt Vágner · Google Ads, Meta Ads a Sklik | 1 | https://ppcexpert.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Fluxorityfluxority.sk | 200 | Online marketingová agentúra Fluxority | 1 | https://www.fluxority.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| HARTONharton.sk | 200 | HARTON | marketing agency | 0 | https://harton.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Analyzing.skanalyzing.sk | 200 | Analyzing.sk – analýza trhu, webstránky a obsah s AI | 1 | https://www.analyzing.sk/ | 1 | index, follow |
| PS:Digitalpsdigital.sk | 200 | Hello | PS:Digital - Your Digital Marketing Guide | 2 | https://psdigital.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Ainswerainswer.eu | 200 | Ainswer | Najlepšia AEO Agentúra na Slovensku | 2 | https://ainswer.eu/ | 0 | max-image-preview:large |
| Finestudiofinestudio.sk | 200 | Digitálna reklamná agentúra s nápadom | Finestudio | 1 | https://finestudio.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| INNOVATIONSinnovations.sk | 200 | Butiková #digital mediálna agentúra | INNOVATIONS | 1 | https://innovations.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ContentFruitercontentfruiter.sk | 200 | Content marketing agentúra s výsledkami | ContentFruiter | 1 | https://contentfruiter.sk/ | 1 | max-image-preview:large |
| Gaeltagaelta.com | 200 | Gaelta: full-service marketingová agentúra | 1 | https://gaelta.com/ | 3 | — |
| Birdlinebirdline.sk | 200 | Birdline | Sprievodca digitálnou džungľou | 0 | — | 1 | — |
| DataStormdatastorm.sk | 200 | DataStorm s.r.o. – AI integrácie, weby a systémy na mieru | Detva | 1 | https://www.datastorm.sk/ | 3 | index,follow |
| Markeťáci.skmarketaci.sk | 200 | Špičkový marketing s agentúrnymi skúsenosťami za freelancerské ceny | Markeťáci.sk | 1 | https://www.marketaci.sk/ | 0 | index, follow |
| BeeSeobeeseo.sk | 200 | SEO agentúra pre rast z Google | 1 | https://www.beeseo.sk | 0 | — |
| Upvisionupvision.sk | 200 | Online marketingová agentúra Bratislava a Senica | upvision | 1 | https://www.upvision.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Agentúra Luminaryagenturaluminary.sk | 200 | Digitálna marketingová agentúra | LUMINARY| Poprad | 1 | https://www.agenturaluminary.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| AMAT plusamat.plus | 200 | Digitálna agentúra pre firmy | Weby, e-shopy, kampane | AMAT plus | 1 | https://amat.plus/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| blueerablueera.sk | 200 | blueera | Digitálna marketingová agentúra | 1 | https://blueera.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Beyondeabeyondea.sk | 200 | SEO agentúra | Beyondea | 1 | https://www.beyondea.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| SEOPartner.skseopartner.sk | 200 | Home - SEOPartner.sk | 1 | https://seopartner.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Digital Boomdigitalboom.sk | 200 | Digital Boom: Výkonnostný online marketing | 2 | https://www.digitalboom.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| AltPeaxaltpeax.com | 200 | SEO agentúra Bratislava pre organický rast | AltPeax | 1 | https://altpeax.com/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large |
| truestudio.sktruestudio.sk | 200 | Domov | TRUEStudio | 0 | https://truestudio.sk | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Vargic.skvargic.sk | 200 | Marketingový konzultant Miloš Vargic | 1 | https://vargic.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Marble Digitalmarble-digital.sk | 200 | Marble Digital | Digitálna agentúra Trenčín | Meta Ads, Google Ads, Weby | 1 | https://www.marble-digital.sk | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| iNetGapinetgap.sk | 200 | iNetGap | Marketingová agentúra | 1 | https://inetgap.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| robimeseo.skrobimeseo.sk | 200 | SEO, ktoré funguje | SEO optimalizácia | Robíme SEO | 1 | https://www.robimeseo.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Karbon.skkarbon.sk | 200 | Weby, e-shopy, CRM a aplikácie | KARBON.SK | 1 | https://www.karbon.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large |
| Atteatte.sk | 200 | Reklamná agentúra Atte | 1 | https://atte.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Metinasmetinas.com | 200 | Tvorba webstránok a eshopov na mieru | Metinas Žilina | 1 | https://metinas.com/sk | 3 | index, follow |
| iMPROVEimprove.sk | 200 | Digitálna agentúra - aplikácie, SaaS & marketing | iMPROVE | 1 | https://www.improve.sk/sk | 1 | — |
| Paravan Interactiveparavan.sk | 200 | Paravan Interactive — Seniorný digitálny marketing, SEO a AI viditeľnosť | 0 | https://paravan.sk/ | 0 | index, follow |
| Petantpetant.sk | 200 | Online marketing | Web, SEO, reklama a branding | PETANT | 3 | https://www.petant.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Michal Nikerle – Webstránka na mieruwebstrankanamieru.sk | 200 | Tvorba webstránky a profesionálne SEO a AI SEO na mieru | 1 | https://webstrankanamieru.sk | 7 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| INCUBEMEDIAincubemedia.sk | 200 | Tvorba internetových stránok, e-shopov Považská Bystrica | INCUBEMEDIA | 1 | — | 0 | all |
| Michal Ochránekmichalochranek.sk | 200 | Tvorba web stránok Považská Bystrica | Michal Ochránek | 1 | https://www.michalochranek.sk/ | 1 | index, follow |
| Business Oceanseo-ocean.sk | 200 | Tvorba webstránok, e-shopov a SEO | Business Ocean Bratislava | 1 | https://www.seo-ocean.sk/ | 3 | index, follow |
| Castle Digitalcastledigital.sk | 200 | Reklamná agentúra Nové Zámky – weby a kampane | Castle Digital | 1 | https://castledigital.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Digital DNAdigitaldna.sk | 200 | Tvorba web stránok a marketing - Marketingová agentúra DIGITAL DNA | 1 | https://www.digitaldna.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| webz.skwebz.sk | 200 | Tvoríme weby, ktoré predávajú. - webz | 1 | https://www.webz.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Webmanwebman.sk | 200 | Tvorba webových stránok na mieru | Webman | 0 | — | 3 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| AEB Digitalaebdigital.sk | 200 | Tvorba web stránok na mieru Bratislava | Web dizajn & E-shopy | AEB Digital | 1 | https://aebdigital.sk | 0 | index, follow |
| Webgenwebgen.sk | 200 | Tvorba webov, opravy a SEO služby | Webgen.sk | 1 | https://www.webgen.sk/ | 0 | — |
| echoagency.skechoagency.sk | 200 | Echo Agency | Weby, reklamy a obsah pre rastúce firmy | 1 | https://echoagency.sk | 2 | index, follow |
| fg Ateliérfgatelier.sk | 200 | Tvorba webových stránok Trnava - fg Ateliér | 1 | — | 0 | — |
| Maincemaince.sk | 200 | Maince | Digitálna agentúra Bratislava — GEO, SEO, weby | 1 | https://maince.sk/ | 1 | index, follow |
| Gussogusso.sk | 200 | IT podpora a správa pre firmy – Bratislava | Gusso | 1 | https://gusso.sk/ | 1 | — |
| SPACE Solutionsspacesolutions.sk | 200 | Weby, e-shopy a AI automatizácia na mieru — SPACE Solutions | 1 | https://spacesolutions.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Pavlo Viatkin – SEO poradcaseoporadca.sk | 200 | SEO konzultant pre firmy – Google aj AI | Pavlo Viatkin | 1 | https://seoporadca.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| LENTiS Digitallentisdigital.sk | 200 | Máte projekt, ktorý potrebuje BOOST? | LENTiS Digital | 1 | https://lentisdigital.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| PROSIMSIprosimsi.sk | 200 | Tvorba webov, e-shopov a aplikácií na mieru | PROSIMSI | 1 | https://prosimsi.sk/ | 1 | index, follow |
| Abaffy Designabaffydesign.sk | 200 | Abaffy Design – tvorivé štúdio z Bratislavy | 1 | https://www.abaffydesign.sk/ | 1 | index,follow,max-image-preview:large |
| ESEOeseo.sk | 200 | ESEO – SEO optimalizácia web stránok | 1 | https://www.eseo.sk/ | 0 | max-image-preview:large |
| Lahentolahento.sk | 200 | Lahento AI SEO Agency - Lahento | 1 | https://lahento.sk/ | 2 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| SharkWebsharkweb.sk | 200 | Digitalizácia firiem a AI riešenia na mieru | SharkWeb | 1 | https://sharkweb.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large |
| NLD Medianldmedia.sk | 200 | NLD Media – informačné systémy, webové aplikácie a bezpečnosť | 1 | https://nldmedia.sk/ | 2 | index,follow |
| Nexflownexflow.sk | 200 | AI automatizácia pre firmy | n8n, Make.com, AI agenti | Nexflow | 1 | https://nexflow.sk/ | 1 | — |
| Axioma Digitalaxioma-digital.sk | 200 | Tvorba webstránok Bratislava | Axioma Digital — Webová agentúra | 1 | https://axioma-digital.sk | 5 | index, follow |
| Webentawebenta.sk | 200 | Tvorba webových stránok na mieru | Webenta | 1 | https://webenta.sk/sk | 2 | — |
| Devendodevendo.sk | 200 | Devendo | Moderná marketingová agentúra | 0 | https://www.devendo.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| ART FOCUSartfocus.sk | 200 | ART FOCUS | Web stránky, SEO a fotografia, Banská Bystrica | 1 | https://artfocus.sk/ | 1 | max-image-preview:large |
| Bitonbiton.sk | 200 | Úvod - Biton | 1 | https://www.biton.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| do digitaldodigital.sk | 200 | Performance marketing pre SK, CZ & HU | do digital | 1 | https://dodigital.sk/ | 3 | — |
| BrandLiftbrandlift.sk | 200 | BrandLift | Tvorba webstránok, SEO a marketing | 1 | https://www.brandlift.sk | 2 | — |
| Enrollenroll.sk | 200 | Enroll — WordPress špecialisti | Tvorba, oprava a údržba webov | 1 | https://enroll.sk/ | 1 | — |
| WebSyswebsys.sk | 200 | Tvorba webov Skalica – weby, e-shopy a kreatíva | WebSys | 1 | https://www.websys.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Porciaporcia.sk | 200 | Marketingová agentúra Bratislava | Porcia.sk | 2 | https://porcia.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Milan Pavlákmilanpavlak.sk | 200 | Milan Pavlák | WordPress & Web Developer in Bratislava | 1 | https://milanpavlak.sk | 3 | index, follow |
| DUOMduom.sk | 200 | Marketingová agentúra DUOM | O nás | 0 | — | 0 | index, follow |
| Dunajmediadunajmedia.sk | 200 | Domov | Dunajmedia — Digitálna Agentúra Bratislava | 1 | — | 1 | index, follow |
| ProfLinesproflines.agency | 200 | Digitálna marketingová agentúra v Bratislave | ProfLines | 1 | https://proflines.agency/ | 2 | index, follow, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| Mudroch.FEmudrochfe.net | 200 | Web Developer Bratislava | Tvorba Webstránok od 499€ | Mudroch.FE | 2 | https://mudrochfe.net | 13 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Consulteeconsultee.biz | 200 | Consultee – Digitálny marketing, SEO & LLMO, E-commerce, AI & vývoj – Consultee.BIZ | 1 | https://www.consultee.biz/ | 1 | — |
| SAZA Digitalsaza-digital.com | 200 | SAZA Digital | Online marketing pre každé podnikanie | 1 | https://saza-digital.com/sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| TechSEO Vitalstechnickeseo.sk | 200 | Vývojár a konzultant enterprise technického SEO | TechSEO Vitals | 1 | https://www.technickeseo.sk/ | 4 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Smart Sidesmartside.sk | 200 | Tvorba webových stránok a e-shopov | Smart Side | 1 | https://smartside.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Ameticaametica.sk | 200 | Digitálna agentúra • Weby, Eshopy, Kreatíva • Online marketing • Ametica | 1 | https://ametica.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| NEW WAYnewway.sk | 200 | NEW WAY | Weby a e-shopy, ktoré prinášajú zákazníkov | 1 | https://www.newway.sk/ | 1 | max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Sockasocka.sk | 200 | Socka | Digitálny marketing Košice — Weby, PPC, Sociálne siete | 1 | https://socka.sk/ | 3 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| ESFAesfa.sk | 200 | ESFA | Weby, marketing a AI automatizácia | 1 | https://www.esfa.sk/ | 2 | — |
| Róbert Grófrobertgrof.sk | 200 | Róbert Gróf: SEO špecialista pre Váš rast | 1 | https://robertgrof.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Peter Svatoňsvaton.sk | 200 | Peter Svatoň - audit výkonu: SEO, PPC a AI Search | 1 | https://svaton.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1 |
| Evolumevolum.sk | 200 | Evolum | Poctivé WordPress webstránky s funkčným SEO | 1 | https://evolum.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| SEOFLASHseoflash.sk | 200 | SEOFLASH PRO | Sémantická autorita & GEO Optimalizácia 2026 | 1 | https://seoflash.sk/ | 3 | index, follow |
| WAIMAwaima.sk | 200 | Agentúra WAIMA — SEO optimalizácia a tvorba webových stránok v Bratislave | 1 | https://waima.sk/ | 1 | — |
| Efektívny webefektivnyweb.sk | 200 | Digitálny svet v hrsti 🌐 Online marketingová agentúra | 1 | https://www.efektivnyweb.sk/ | 2 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| eshopkonzultant.skeshopkonzultant.sk | 200 | E-shop konzultácie, audit a marketing | Consultee | 1 | https://www.eshopkonzultant.sk/ | 5 | — |
| Fiui Agencyfiuiagency.sk | 200 | Digitálna viditeľnosť pre firmy a živnostníkov - FIUI Agency | 1 | https://fiuiagency.sk/ | 2 | max-image-preview:large |
| Fundiofundio.sk | 200 | Fundio — Marketingová agentúra: SEO, GEO, video a weby | 1 | https://fundio.sk | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| MR. Digital Studiomrdigitalstudio.sk | — | — | 0 | — | — | — |
| Nasareklamanasareklama.sk | 200 | Nasareklama | Kreatívna & marketingová agentúra | 0 | https://nasareklama.sk/ | 0 | — |
| Before It Was Coolbeforeitwascool.sk | 200 | Marketingová agentúra na Slovensku | Before It Was Cool | 1 | https://beforeitwascool.sk/ | 4 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large |
| Belak Marketingbelakmarketing.sk | 503 | Údržba | 0 | — | 0 | — |
| Bestetobesteto.sk | 200 | Besteto – pomáhame e-shopom rásť | 1 | https://www.besteto.sk/ | 1 | max-image-preview:large |
| Betterpixelsbetterpixels.sk | 200 | Betterpixels – digitálna agentúra Bratislava | weby, e-shopy | 1 | https://betterpixels.sk/ | 1 | index, follow, max-snippet:-1, max-image-preview:large, max-video-preview:-1 |
| Digilafdigilaf.sk | 200 | Marketingová agentúra, ktorá posunie váš biznis | 0 | https://www.digilaf.sk/ | 1 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
| Dinallydinally.sk | 200 | Google Ads, Meta Ads, weby a expanzia | Dinally | 1 | https://www.dinally.sk/ | 1 | follow, index, max-snippet:-1, max-video-preview:-1, max-image-preview:large |
| GalaMediagalamedia.sk | 200 | GalaMedia | Webstránky, marketing a branding Poprad, Vranov | 1 | https://galamedia.sk | 1 | index, follow |
| Hungry Studiohungrystudio.sk | 200 | Hungry Studio | Marketingová agentúra Trenčín | 1 | https://hungrystudio.sk/ | 2 | index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1 |
Sitemapy: koľko stránok agentúry skutočne ukazujú
Pri kontrole sitemap sme načítali robots.txt, súbory uvedené v ňom aj bežné adresy sitemap.xml a sitemap_index.xml. Na jednu doménu sme stanovili limit 12 súborov sitemap a 50 000 unikátnych URL. Stav „v rámci limitu“ znamená, že sme spracovali všetky nájdené súbory bez prekročenia limitu. Nezaručuje, že sitemapy obsahujú každú stránku webu.
Pri 158 doménach sme spracovali všetky nájdené sitemapy v stanovenom limite, pri 10 iba časť a pri 6 sa nám nepodarilo získať použiteľnú XML sitemapu. Čiastočný výsledok znamená najmenej uvedený počet URL. Neúspešné načítanie ešte nedokazuje, že web sitemapu nemá.
20 záznamov · zoradíte kliknutím na záhlavie
| ui42ui42.sk | 1147 | V rámci limitu | 0 | 0 | — |
| Visibilityvisibility.sk | 2730 | Čiastočné (najmenej) | 100 | 48 | 1475.6 |
| Increaseoincreaseo.sk | 27 | V rámci limitu | 100 | 0 | 683.8 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 99 | V rámci limitu | 0 | 0 | — |
| Dexfinitydexfinity.com | 1095 | Čiastočné (najmenej) | 99.8 | 11 | 721.8 |
| Invelityinvelity.com | 985 | V rámci limitu | 100 | 319 | 36.3 |
| GoUPgoup.sk | 1047 | V rámci limitu | 100 | 0 | 591.7 |
| Gradetagradeta.sk | 202 | Čiastočné (najmenej) | 95.5 | 23 | 2223.9 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 755 | Čiastočné (najmenej) | 100 | 4 | 2068.8 |
| Madvisomadviso.sk | 312 | V rámci limitu | 100 | 111 | 579 |
| Basta digitalbastadigital.com | 478 | V rámci limitu | 100 | 425 | 18.9 |
| Spotibospotibo.sk | 115 | V rámci limitu | 100 | 5 | 944.7 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 740 | V rámci limitu | 100 | 273 | 47.3 |
| Digitalmandigitalman.sk | 577 | V rámci limitu | 100 | 568 | 1.7 |
| SEOLINEseoline.sk | 32 | V rámci limitu | 100 | 0 | 504.7 |
| ROI indexroi-index.com | 1770 | V rámci limitu | 100 | 195 | 427.6 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 156 | V rámci limitu | 44.9 | 42 | 21.3 |
| BeeSeobeeseo.sk | 37 | V rámci limitu | 59.5 | 0 | 121.8 |
| iMPROVEimprove.sk | 100 | V rámci limitu | 100 | 8 | 68.6 |
| Webmanwebman.sk | 164 | V rámci limitu | 100 | 0 | 228.3 |
Pri Visibility sme našli najmenej 2 730 URL; staršie údaje v AmICited uvádzajú 3 033. Pri ui42 je to 1 147 oproti uloženým 1 203. Digitalman má v oboch zdrojoch 577. Z rozdielov nemožno usudzovať, že agentúry vymazali obsah. Zbery prebehli v inom čase, s rozdielnymi limitmi a nemuseli zachytiť rovnakú časť webu.
Najvyššie počty treba posudzovať obozretne. BeCode dosiahol limit 50 000 URL, AmICited mal najmenej 36 266 a Dataswans najmenej 5 893. Počet výrazne ovplyvňujú jazykové verzie, kategórie a automaticky generované stránky. Veľký počet URL preto nemusí znamenať veľa pôvodných odborných článkov.
Aktuálnosť obsahu: čo prezradia dátumy v sitemapách
Digitalman uvádza dátum poslednej zmeny, teda lastmod, pri všetkých 577 URL. Z nich 568 má dátum v posledných 30 dňoch; medián času od uvedenej zmeny je 1,7 dňa. Pri Basta ide o 425 zo 478 URL, pri Invelity o 319 z 985 a pri ROI index o 195 z 1 770. V spracovanej časti sitemap Visibility má takýto dátum 48 URL, pri Spotibo 5 zo 115.
To je signál na preverenie, nie počet nových článkov. Hromadná zmena navigácie, šablóny alebo publikačného systému môže aktualizovať mnoho lastmod naraz. Pri Digitalmane a Basta preto nemožno vysoký počet považovať za dôkaz, že vzniklo niekoľko stoviek nových odborných textov za mesiac.
ui42 a seo-optimalizacia.eu v načítaných sitemapách lastmod neuvádzajú. Z toho nevieme určiť vek ich obsahu. Ani dlhší čas od poslednej deklarovanej zmeny pri Visibility, Spotibo či Gradeta nemusí byť problém: staršiu definíciu alebo prípadovú štúdiu netreba prepisovať každý mesiac.
Ako lepšie overiť aktuálnosť obsahu: vyberte päť článkov o AI vyhľadávaní a skontrolujte autora, dátum, použité zdroje, vecnú správnosť a zmeny oproti staršej verzii. Návod na Google AI Mode zastaráva inak než vysvetlenie canonical tagu. Naše dáta pomôžu vybrať stránky na kontrolu, no samy nepotvrdzujú aktuálnosť každého článku.
Akým témam sa agentúry venujú podľa adries URL
Zo slov v adresách URL sme odstránili diakritiku a zjednotili ich zápis. Každé slovo počítame pre jednu URL najviac raz. Čísla teda vyjadrujú počet adries obsahujúcich dané slovo, nie počet jeho výskytov v texte stránky. Vynechali sme jazykové kódy a časť bežných slov. Označenia sekcií, napríklad blog či slovník, sme ponechali, aby bolo vidieť aj štruktúru webu.
| Doména | Slová v URL a počet adries | Čo to naznačuje |
|---|---|---|
| visibility.sk | blog 2 467; slovnik 806; google 198; seo 103 | Rozsiahly blog a slovník; načítaná len časť sitemap |
| ui42.sk | blog 526; uickovska/abeceda 439; projekt 77; ai 47 | Obsah, vysvetľovanie pojmov aj projekty |
| digitalman.sk | marketing 210; blog 157; slovnik 154; glossar 77; glossary 76 | Počet stránok zvyšujú aj jazykové verzie slovníka |
| spotibo.sk | seo 44; novinky 12; pripadova/studia 7 | Užšia tematická špecializácia |
| bastadigital.com | podcasty 61; seo 51; pripadovky 43; ai 27 | Odborný obsah a viac foriem dôkazov |
| invelity.com | blog 485; lexikon 338; services 59 | Obsah vo viacerých jazykoch |
| roi-index.com | slovnik 609; marketing 213; ai 127; seo 83 | Rozsiahly slovník a obsah o AI |
| gradeta.sk | blog 82; seo 49; referencia 34 | Špecializácia s verejnými referenciami |
Ani slovo „GEO“ v URL nemusí označovať optimalizáciu pre generatívne vyhľadávanie. Môže ísť o meno klienta alebo geografický názov. Naopak, viaceré agentúry opisujú GEO služby na adrese /seo/. Počet URL obsahujúcich GEO preto nepovažujeme za mieru odbornosti.
Agentúry pod lupou: čo je dôkaz a čo ešte treba preveriť
Visibility: najviac AI zmienok, rozsiahly obsah a technické rezervy
Visibility vedie v zmienkach značky (72) aj v počte AI odpovedí s odkazom na vlastný web (57). Ahrefs odhaduje 12 638 návštev zo Slovenska a DR 53. Na stránkach SEO služieb a referencií si možno preveriť tím a projekty. Technickou slabinou sú dostupné hodnoty všetkých troch Core Web Vitals mimo dobrého pásma. Visibility sa oplatí zaradiť do výberu pre rozsiahlejší obsahový a SEO projekt. Pri rokovaní sa však pýtajte na rýchlosť jednotlivých typov stránok a na výsledky klientov, ktoré treba odlíšiť od návštevnosti vlastného slovníka.
ui42: silný vlastný web; pri referenciách si overte, čo prinieslo SEO
ui42 má v našom výbere najvyšší odhad návštevnosti zo Slovenska a priaznivé dostupné hodnoty Web Vitals. SEO stránka uvádza konkrétnych klientov a rast tržieb z organického vyhľadávania. Je to presvedčivejší typ tvrdenia než všeobecná veta o raste pozícií. Zároveň nie každá prípadová štúdia ui42 dokazuje výsledky SEO: Finax opisuje UX a redizajn. Pri výbere žiadajte prípadovú štúdiu s podobným zadaním, zdroj merania a časové obdobie.
Spotibo: špecializácia, orientačné ceny a medzinárodný produkt
Spotibo má 35 zmienok a 31 AI odpovedí s odkazom na web, pričom v sitemapách sme našli 115 URL. Pri službách zverejňuje orientačné ceny a v referenciách mená klientov aj obchodné výsledky. Potenciálny klient tak má konkrétne podklady na ďalšie otázky; správnosť čísel sme nezávisle neoverovali. Medzinárodný produkt spotibo.com získava výraznú návštevnosť na nástroje, čo však nie je to isté ako získavanie zahraničných zákaziek pre agentúru. Na úplné hodnotenie Core Web Vitals chýba INP.
Basta digital: služby pre veľké firmy a výsledky naprieč kanálmi
Basta SEO & GEO opisuje služby pre veľké firmy, audity a školenia. Pri e-shope Popradskej kávy uvádza rast dosiahnutý kombináciou SEO, UX a ďalších marketingových kanálov. Je to konkrétny príklad na obchodný rozhovor, celý výsledok však nemožno pripísať SEO. Basta má 25 AI zmienok, DR 48 a 1 270 odkazujúcich domén. Keďže údaje o Web Vitals nie sú úplné, nepotvrdzujeme splnenie všetkých troch metrík.
Increaseo: menej stránok, výrazná návštevnosť zo Slovenska
Increaseo má 2 839 odhadovaných slovenských návštev pri 27 URL. Referencie ukazujú návštevnosť, transakcie aj tržby, technický SEO šprint opisuje konkrétny spôsob spolupráce. Takáto ponuka môže sedieť klientovi, ktorý potrebuje vyriešiť konkrétny technický problém. Percentá rastu treba overiť proti východiskovému objemu a sezónnosti. Pri vlastnom webe sa oplatí opýtať na CLS 0,14 a plán jeho zlepšenia.
SCR interactive: klientské SEO v zahraničí treba odlíšiť od vlastnej domény
SEO stránka SCR uvádza konkrétne výsledky napríklad pre Exisport v Maďarsku a Farmove. Sú to tvrdenia o práci pre klientov; vlastný web má v Ahrefs 804 slovenských a približne 196 českých návštev. Slabší vlastný dosah mimo SK/ČR teda nevyvracia zahraničný klientsky projekt. Pri hodnotení požiadajte o kontakt na človeka u klienta, ktorý vie spoluprácu potvrdiť a vysvetlenie, čo agentúra sama implementovala.
Dexfinity a Invelity: zahraničný obsah s odlišným záberom
Dexfinity má z hlavného výberu najviac odkazujúcich domén a 431 odhadovaných návštev mimo SK/ČR. V amerických dátach sa objavujú anglické vysvetlenia pojmov a články o nástrojoch. Invelity má DR 54 a anglické články o affiliate marketingu, SEO či reklame. Pri oboch treba odlíšiť čítanosť odborného obsahu od získavania zahraničných SEO zákaziek. Výsledky PPC kampane nedokazujú prínos SEO ani vtedy, keď sú uvedené na stránke SEO služieb.
SEOLINE a Adamovic SEO: odbornosť sa nemeria veľkosťou webu
SEOLINE má 34 zmienok, 31 AI odpovedí s odkazom na web a 32 URL v sitemapách. Na webe nájdete aj prípadové štúdie a ponuku AI služby. Adamovic SEO má 29 zmienok, 2 285 slovenských návštev, cenník a prípadové štúdie. Pri oboch má zmysel preveriť konkrétneho človeka, dostupnú kapacitu a kontinuitu spolupráce. Staršia doména Adamovic v AI reporte pripomína, že pri GEO treba kontrolovať aj správne priradenie názvu značky k jej aktuálnemu webu.
Gradeta a iMPROVE: vysvetlenie procesu je lepšie než samotná nálepka GEO
Gradeta vysvetľuje možnosti a limity SEO aj jeho vzťah k AI vyhľadávaniu; v referenciách uvádza konkrétnych klientov. iMPROVE odlišuje viditeľnosť značky, sentiment a presnosť odpovedí a opisuje audit, prácu s obsahom aj monitoring. V oboch prípadoch si klient vie urobiť lepšiu predstavu o postupe práce. Na posúdenie výsledkov však treba aj meranie pred zásahmi a po nich, rovnaký súbor promptov a doložený obchodný prínos.
BeeSeo, ROI index a súvisiace značky Webman/InstaPrePodnik
BeeSeo zverejňuje aj anonymizované referencie. Tie môžu mať legitímny dôvod, ale bez pomenovaného klienta a možnosti overenia majú slabšiu dôkaznú silu. ROI index má 1 770 sitemap URL vrátane veľkého slovníka a AI tém; množstvo stránok však nenahrádza preverenie referencií a postupu práce. Webman uvádza prevádzkovateľa InstaPrePodnik, s.r.o.; dve viditeľné značky preto nepredstavujú dve nezávislé referencie na trhu.
Digitalman: dobrý technický základ, ale vlastné dáta netreba prikrášľovať
Digitalman získal 44 zmienok a objavil sa ako zdroj v 43 AI odpovediach, no Ahrefs odhaduje len 492 návštev mesačne zo Slovenska. Viditeľnosť v AI a návštevnosť z organického vyhľadávania teda nemusia rásť súčasne. Mobilný laboratórny test vyšiel priaznivo, ale LCP od skutočných používateľov má malú rezervu. Nedávne dátumy pri väčšine URL v sitemapách samy osebe nedokazujú rozsiahlu aktualizáciu obsahu.
Referencie Digitalmanu uvádzajú menovaných klientov, často v kombinácii viacerých kanálov. Na SEO stránke sú aj všeobecné štatistiky návratnosti v odvetví. Všeobecná štatistika ROI nedokazuje výsledky klientov Digitalmanu. Najpresvedčivejším ďalším krokom budú samostatné prípadové štúdie s východiskovým stavom, obdobím merania, opisom vykonanej práce a samostatne vyhodnoteným prínosom SEO/GEO.
Kto získava návštevnosť zo zahraničia vlastným SEO
20 záznamov · zoradíte kliknutím na záhlavie
| ui42ui42.sk | 14643 | 14498 | 86 | 59 |
| Visibilityvisibility.sk | 15741 | 12638 | 2981 | 122 |
| Increaseoincreaseo.sk | 2844 | 2839 | 0 | 5 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | 2292 | 2285 | 0 | 7 |
| Dexfinitydexfinity.com | 2744 | 1978 | 335 | 431 |
| Invelityinvelity.com | 1739 | 1613 | 33 | 93 |
| GoUPgoup.sk | 1158 | 1147 | 0 | 11 |
| Gradetagradeta.sk | 918 | 904 | 0 | 14 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | 1000 | 804 | 196 | 0 |
| Madvisomadviso.sk | 813 | 802 | 9 | 2 |
| Basta digitalbastadigital.com | 839 | 755 | 0 | 84 |
| Spotibospotibo.sk | 763 | 728 | 34 | 1 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | 590 | 585 | 5 | 0 |
| Digitalmandigitalman.sk | 569 | 492 | 0 | 77 |
| SEOLINEseoline.sk | 417 | 403 | 0 | 14 |
| ROI indexroi-index.com | 209 | 195 | 6 | 8 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | 136 | 136 | 0 | 0 |
| BeeSeobeeseo.sk | 33 | 33 | 0 | 0 |
| iMPROVEimprove.sk | 16 | 16 | 0 | 0 |
| Webmanwebman.sk | 2 | 2 | 0 | 0 |
³ Odhad mimo Slovenska a Česka počítame odpočítaním slovenských a českých návštev od celosvetového odhadu. Vstupné čísla sú zaokrúhlené nezávisle; prípadný záporný výsledok nahrádzame nulou. Česká návštevnosť pochádza z prehľadu najvýznamnejších krajín. Ak v ňom Česko nie je, neznamená to potvrdenú nulu. Krajina vyhľadávania navyše neurčuje jazyk používateľa ani to, či hľadá dodávateľa služieb.
Pri zahraničnom dosahu treba sledovať aj ďalšie domény
| Doména a zameranie | Návštevy zo sveta/mes. | Návštevy z USA/mes. | Čo ukázala vzorka amerických kľúčových slov |
|---|---|---|---|
| ui42.com – zahraničný obsah agentúry | 1 498 | 392 | „what is keyword analysis“, slovník, technické a marketingové definície |
| visibility-digital.com – anglický web | 290 | 83 | Moz a návody na obnovu správ Facebooku; rôzna obchodná relevantnosť |
| invelity.com – viacjazyčný agentúrny web | 1 739 | 72 | Affiliate link, SEO techniky, reklamné témy |
| dexfinity.com – viacjazyčný agentúrny web | 2 744 | 44 | Anglické AI nástroje a Google Market Finder, aj slovenské frázy |
| spotibo.com – softvérový produkt | 3 475 | 1 425 | „technical seo audit tool“, kontrola webu a SERP nástroje |
| amicited.com – vydavateľ článku a softvérový nástroj | 1 930 | 239 | AI visibility a odborné vysvetľujúce stránky; mimo agentúrneho poradia |
V amerických dátach má ui42.com pre „what is keyword analysis“ pozíciu 3 pri hľadanosti 500. Invelity má pre „seo optimisation techniques“ pozíciu 7 pri hľadanosti 100 a Spotibo.com pre „technical seo audit tool“ pozíciu 1 pri hľadanosti 1 400. Konkrétne pozície na relevantné výrazy hovoria o zahraničnom dosahu viac než samotná možnosť prepnúť web do angličtiny.
Do užšieho výberu na preverenie zahraničného SEO by sme zaradili ui42 pre samostatný anglický obsah, Invelity a Dexfinity pre viacjazyčný obsah; Spotibo osobitne pre úspech nástroja. Visibility má výrazný český presah a menší anglický web. Z tejto vzorky žiadnej agentúre neudeľujeme prvenstvo v získavaní zahraničných SEO klientov: chýbajú údaje o relevantných leadoch a tržbách.
Pri Digitalmane pochádza odhad 71 návštev z Kirgizska z jediného výrazu „usp“. Pri ui42.sk sa v amerických dátach objavujú aj slovenské frázy. Pri Basta podrobný export pre Fínsko nevrátil jednotlivé slová, hoci súhrnný export návštevnosť odhaduje. Tieto rozdiely si vyžadujú ďalšie preverenie; neoznačujeme ich za dôkaz expanzie ani za chybu agentúry.
AmICited.com: doména mladšia ako rok, ktorá už získava pozície aj AI citácie
AmICited uvádzame aj v hlavnej tabuľke ako softvérový nástroj vydavateľa tohto článku. Jeho výsledky ukazujú, že aj mladá doména môže získať pozície vo vyhľadávaní a citácie v AI odpovediach. Do poradia slovenských agentúr ho nezaraďujeme a vlastné výsledky nepovažujeme za nezávislú klientsku referenciu.
Podľa registra Verisign RDAP bola doména zaregistrovaná 8. decembra 2025. K 3. novembru 2026 mala 330 dní — ešte ani jeden rok. Ide o vek registrácie domény, nie overený dátum spustenia produktu alebo vek firmy.
Koľko citácií ukazuje Ahrefs
V Ahrefs Site Explorer, v paneli AI responses / New index, sme pri rozsahu All locations zaznamenali 786 AI odpovedí a 440 citovaných stránok. Presnejšie teda hovoríme o odpovediach citujúcich doménu, nie o počte jednotlivých výskytov hypertextových odkazov.
| Platforma v Ahrefs | AI odpovede citujúce doménu | Citované stránky |
|---|---|---|
| Google AI Overviews | 180 | 116 |
| Google AI Mode | 41 | 33 |
| ChatGPT | 57 | 43 |
| Gemini | 8 | 4 |
| Perplexity | 249 | 184 |
| Copilot | 251 | 145 |
| Spolu v prehľade | 786 | 440 |
Citované stránky sa medzi platformami prekrývajú, preto ich počty po riadkoch nesčítavame na počet unikátnych URL. Grok bol v rozhraní označený ako pozastavený; jeho zobrazenú nulu neinterpretujeme ako úplnú absenciu citácií.
Toto je iné meranie než náš test pre Digitalman. Ahrefs pracuje s vlastným súborom otázok, krajinami a indexom. V našom jednorazovom slovenskom experimente sa amicited.com objavilo ako zdroj v piatich AI odpovediach. Ani päť, ani 786 nie je chyba: odlišujú sa vstupy, pokrytie aj poskytovatelia. Keďže API pripojenie nemalo sprístupnené doplnky Brand Radar, nové počty sme odčítali z prihláseného rozhrania a doložili snímkou.
Ako si vedie vlastné SEO mladej domény
Podľa pôvodného exportu z Ahrefs má AmICited 1 930 odhadovaných návštev mesačne z organického vyhľadávania na celom svete, 307 zo Slovenska, 370 kľúčových slov a 118 slov v top 3. DR je 58 a počet odkazujúcich domén 1 436. Digitalman má v rovnakom porovnaní 569 návštev celosvetovo, 492 zo Slovenska a DR 26. Visibility má DR 53 a ui42 61. V návštevnosti zo Slovenska však AmICited za týmito dvoma agentúrami výrazne zaostáva.
Na screenshote z rozhrania Ahrefs je 363 unikátnych kľúčových slov a 120 v top 3. V porovnávacích tabuľkách ponechávame pôvodné hodnoty z API: 370 a 118. Ide o dva samostatné záznamy, ktoré nezlučujeme. Prehľad podľa krajín má 405 riadkov, pretože rovnaké slovo môže byť uvedené vo viacerých krajinách.
Historické body k prvému dňu mesiaca, nie reálne návštevy z analytiky. Posledný bod je 1. november 2026; hlavné porovnanie používa samostatné údaje z 3. novembra.
Konkrétne príklady z amerického Ahrefs exportu, filtrovaného na hlavné organické pozície:
| Kľúčové slovo (USA) | Organická pozícia | Cieľová stránka |
|---|---|---|
| h1 and h2 meaning | 2 | Systém nadpisov |
| capterra vs g2 | 2 | Porovnanie recenzných platforiem |
| bing crawl | 5 | Bing a ChatGPT SEO |
| search visibility score | 8 | Visibility score |
| ai search visibility checker | 9 | Nástroje na kontrolu AI viditeľnosti |
Pre klienta je to konkrétny protiargument k predstave, že mladý web sa nemôže presadiť. Samotný vek však nevysvetľuje výsledok a registrácia domény nehovorí, aké skúsenosti, tím či odkazy mal projekt k dispozícii. Pozície a citácie tiež ešte nedokazujú kvalitu leadov alebo návratnosť. Podklady k tejto doplnkovej časti vrátane rozpisu platforiem sú v samostatnom JSON exporte.
Aké krátke kľúčové slová a prompty sme použili
Použili sme 40 krátkych výrazov z Ahrefs, 60 otázok na výber agentúry a 4 pôvodné prompty. Pri všetkých sme nastavili Slovensko a jednorazové spustenie v ChatGPT, Google AI Overviews a Google AI Mode. K dlhším otázkam sme doplnili krátke výrazy, ktoré ľudia bežne zadávajú do vyhľadávania.
Najvyššiu hľadanosť vo výbere majú „content marketing“ (5 000), „seo stratégia“ a „seo cena“ (po 1 500), „off page seo“ (900), „seo specialista“ a „seo audit“ (po 800). „seo bratislava“ má 700, „seo agentúra“ 600, „seo služby“ 450, „technické seo“ 200, „ai seo“ 150, „geo optimalizácia“ 90 a „geo audit“ 10.
Objemy sú odhady mesačného vyhľadávania v Google na Slovensku podľa Ahrefs pri príprave zoznamu. Nie sú počtom otázok v ChatGPT. Varianty s diakritikou a bez nej môžu pokrývať tú istú potrebu; sčítaním ich hľadanosti neurčujeme veľkosť trhu. Aj menej hľadané GEO frázy sme ponechali zámerne, pretože sú relevantné pri výbere služieb.
Krátke informačné frázy priťahujú aj globálne nástroje a návody. Preto ich nemožno vyhodnocovať ako čistý test „koho by si zákazník najal“. Dlhšie otázky sa týkajú výberu dodávateľa, cien, technického SEO, e-shopov, lokálnych služieb a merania viditeľnosti v AI. Pri ďalšom meraní treba výsledky oboch skupín uvádzať aj samostatne a opakovať rovnakú vzorku.
Všetkých 104 promptov v pôvodnom znení a dostupné údaje o hľadanosti z Ahrefs
104 záznamov · zoradíte kliknutím na záhlavie
| geo audit | Krátke výrazy Ahrefs | 10 | SK | Jednorazovo |
| optimalizácia webu pre ai | Krátke výrazy Ahrefs | 10 | SK | Jednorazovo |
| b2b seo | Krátke výrazy Ahrefs | 10 | SK | Jednorazovo |
| seo shoptet | Krátke výrazy Ahrefs | 10 | SK | Jednorazovo |
| seo pre eshopy | Krátke výrazy Ahrefs | 40 | SK | Jednorazovo |
| seo copywriting | Krátke výrazy Ahrefs | 50 | SK | Jednorazovo |
| chatgpt seo | Krátke výrazy Ahrefs | 70 | SK | Jednorazovo |
| seo wordpress | Krátke výrazy Ahrefs | 80 | SK | Jednorazovo |
| geo optimalizácia | Krátke výrazy Ahrefs | 90 | SK | Jednorazovo |
| lokálne seo | Krátke výrazy Ahrefs | 90 | SK | Jednorazovo |
| analýza kľúčových slov | Krátke výrazy Ahrefs | 90 | SK | Jednorazovo |
| seo pre ai | Krátke výrazy Ahrefs | 100 | SK | Jednorazovo |
| linkbuilding | Krátke výrazy Ahrefs | 100 | SK | Jednorazovo |
| seo konzultácie | Krátke výrazy Ahrefs | 100 | SK | Jednorazovo |
| ai seo | Krátke výrazy Ahrefs | 150 | SK | Jednorazovo |
| seo audit cena | Krátke výrazy Ahrefs | 150 | SK | Jednorazovo |
| online marketingová agentúra bratislava | Krátke výrazy Ahrefs | 150 | SK | Jednorazovo |
| seo optimalizácia webu | Krátke výrazy Ahrefs | 200 | SK | Jednorazovo |
| technické seo | Krátke výrazy Ahrefs | 200 | SK | Jednorazovo |
| seo analýza | Krátke výrazy Ahrefs | 200 | SK | Jednorazovo |
| seo cenník | Krátke výrazy Ahrefs | 250 | SK | Jednorazovo |
| digitálna agentúra | Krátke výrazy Ahrefs | 250 | SK | Jednorazovo |
| digitálna marketingová agentúra | Krátke výrazy Ahrefs | 300 | SK | Jednorazovo |
| optimalizácia pre vyhľadávače | Krátke výrazy Ahrefs | 450 | SK | Jednorazovo |
| seo služby | Krátke výrazy Ahrefs | 450 | SK | Jednorazovo |
| seo optimalizácia | Krátke výrazy Ahrefs | 600 | SK | Jednorazovo |
| seo články | Krátke výrazy Ahrefs | 600 | SK | Jednorazovo |
| seo firma | Krátke výrazy Ahrefs | 600 | SK | Jednorazovo |
| online marketingová agentúra | Krátke výrazy Ahrefs | 600 | SK | Jednorazovo |
| seo agentúra | Krátke výrazy Ahrefs | 600 | SK | Jednorazovo |
| seo agentura slovensko | Krátke výrazy Ahrefs | 600 | SK | Jednorazovo |
| on page seo | Krátke výrazy Ahrefs | 700 | SK | Jednorazovo |
| marketingová agentúra | Krátke výrazy Ahrefs | 700 | SK | Jednorazovo |
| seo bratislava | Krátke výrazy Ahrefs | 700 | SK | Jednorazovo |
| seo audit | Krátke výrazy Ahrefs | 800 | SK | Jednorazovo |
| seo specialista | Krátke výrazy Ahrefs | 800 | SK | Jednorazovo |
| off page seo | Krátke výrazy Ahrefs | 900 | SK | Jednorazovo |
| seo cena | Krátke výrazy Ahrefs | 1500 | SK | Jednorazovo |
| seo stratégia | Krátke výrazy Ahrefs | 1500 | SK | Jednorazovo |
| content marketing | Krátke výrazy Ahrefs | 5000 | SK | Jednorazovo |
| Porovnajte slovenské SEO a GEO agentúry podľa technickej implementácie, tvorby obsahu, referencií a merania AI viditeľnosti. | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré agentúry na Slovensku overujú prístup AI robotov k webu a odstraňujú technické prekážky? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské SEO a GEO agentúry implementujú štruktúrované dáta a overujú informácie o značke? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré agentúry na Slovensku pripravia obsah podľa otázok zákazníkov pre Google aj AI odpovede? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry porovnávajú AI viditeľnosť značky zvlášť pre ChatGPT, Google AI Overviews a Google AI Mode? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské GEO agentúry analyzujú zdroje citované AI a navrhujú, ako získať relevantné citácie? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktorá slovenská agentúra vie analyzovať, prečo ChatGPT odporúča konkurenciu a našu firmu nespomína? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry riešia viditeľnosť firiem v Google AI Mode? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré agentúry na Slovensku optimalizujú weby pre Google AI Overviews? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry pomáhajú firmám získať organické zmienky a citácie v ChatGPT? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Podľa akých dôkazov vybrať GEO agentúru na Slovensku a odhaliť nereálne sľuby o odporúčaniach AI? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ako porovnať ponuky slovenských agentúr na SEO a GEO, aby sa neplatilo dvakrát za rovnakú prácu? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Kto na Slovensku poskytuje LLMO optimalizáciu značky pre jazykové modely? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú AEO optimalizáciu a ako sa ich služba líši od SEO a GEO? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry merajú zmienky, citácie a podiel viditeľnosti značky v AI odpovediach? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré agentúry na Slovensku robia GEO audit vrátane porovnania AI viditeľnosti konkurencie? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktorá slovenská agentúra pripraví web tak, aby bol dostupný a zrozumiteľný pre AI vyhľadávače? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Kto na Slovensku pomáha firmám zlepšiť viditeľnosť v AI odpovediach popri klasickom SEO? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré AI SEO agentúry na Slovensku majú overiteľné referencie a jasnú metodiku? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry poskytujú GEO optimalizáciu a aké konkrétne služby zahŕňa? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré agentúry na Slovensku vedia robiť SEO a GEO pre SaaS firmy aj na zahraničných trhoch? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry majú skúsenosti so SEO a AI viditeľnosťou kliník a ambulancií? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské SEO a GEO agentúry sú vhodné pre B2B firmy a získavanie obchodných dopytov? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry majú preukázateľné referencie na SEO a GEO pre e-shopy? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktorá slovenská agentúra pomôže lokálnej firme s Google Mapami a Google Business Profile? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré agentúry na Slovensku budujú autoritu značky cez off-page SEO a digitálne PR? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské SEO agentúry ponúkajú transparentný linkbuilding na relevantných weboch? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry prepájajú content marketing, SEO a GEO do jednej obsahovej stratégie? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Kto na Slovensku tvorí odborné SEO články s overenými zdrojmi a meraním výsledkov? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú SEO copywriting prispôsobený aj odpovediam AI vyhľadávačov? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské SEO agentúry riešia rýchlosť webu a Core Web Vitals spolu s vývojármi? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktorá slovenská agentúra vyrieši problémy s indexáciou webu v Google? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské SEO agentúry pomôžu pri migrácii alebo redizajne webu bez zbytočnej straty organickej návštevnosti? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry robia SEO pre e-shopy na Shoptete? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktorá slovenská agentúra sa špecializuje na SEO optimalizáciu WordPress webov? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré agentúry na Slovensku poskytujú on-page SEO vrátane úpravy vstupných stránok? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry majú skúsenosti s technickým SEO a vedia opravy aj nasadiť? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Kto na Slovensku pripraví analýzu kľúčových slov aj otázok zákazníkov pre AI vyhľadávanie? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktorá slovenská agentúra urobí SEO analýzu webu a porovnanie s konkurenciou? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré agentúry na Slovensku robia SEO audit s konkrétnym plánom opráv a prioritami? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ako pri výbere slovenskej SEO agentúry overiť reálne výsledky a čas potrebný na ich dosiahnutie? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ako porovnať slovenské SEO agentúry podľa viazanosti, vlastníctva obsahu a podmienok ukončenia spolupráce? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské SEO a GEO agentúry poskytujú zrozumiteľné reporty a prístup k dátam? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry vyhodnocujú SEO podľa dopytov, predaja a návratnosti investície? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské SEO agentúry sú vhodné pre malé firmy s obmedzeným rozpočtom? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú mesačnú správu SEO a čo zahŕňa paušál? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Koľko stojí GEO optimalizácia na Slovensku a čo by mala obsahovať ponuka agentúry? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Koľko stojí profesionálny SEO audit na Slovensku a ktoré agentúry ho poskytujú? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré SEO agentúry na Slovensku uvádzajú transparentný cenník a rozsah služieb? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Koľko stoja SEO služby slovenských agentúr a podľa čoho porovnať ich ponuky? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktorá slovenská agentúra pripraví spoločnú SEO a GEO stratégiu s merateľnými cieľmi? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské agentúry ponúkajú SEO konzultácie a nezávislý druhý názor na stratégiu? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Kedy si má slovenská firma vybrať SEO agentúru a kedy samostatného SEO špecialistu? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské SEO firmy sú vhodné pre menšiu firmu bez vlastného marketingového tímu? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Kto na Slovensku poskytuje komplexné SEO služby od auditu až po implementáciu? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré marketingové agentúry na Slovensku prepájajú SEO, obsah a viditeľnosť v AI? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré slovenské digitálne agentúry majú špecializovaný tím na SEO a GEO? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ako vybrať slovenskú SEO agentúru podľa výsledkov, referencií a spôsobu práce? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré agentúry v Bratislave ponúkajú SEO aj optimalizáciu pre AI vyhľadávanie? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| Ktoré SEO agentúry na Slovensku sa oplatí porovnať pri výbere dlhodobého partnera? | Otázky na výber agentúry | — | SK | Jednorazovo |
| digitalna agentura | Pôvodné prompty | — | SK | Jednorazovo |
| Odporučte marketingovú agentúru v Bratislave, ktorá sa venuje aj reklame v ChatGPT a GEO optimalizácii. | Pôvodné prompty | — | SK | Jednorazovo |
| Koľko stojí mesačná správa Google Ads pre malý e-shop na Slovensku a čo zahŕňa? | Pôvodné prompty | — | SK | Jednorazovo |
| Ako zlepšiť viditeľnosť firmy v AI vyhľadávaní, napríklad v ChatGPT a Google AI Overviews? | Pôvodné prompty | — | SK | Jednorazovo |
Celý register konkurentov Digitalman.sk
Nižšie je celý zoznam k dátumu merania. Nejde o 173 overených slovenských SEO odborníkov. Zahŕňa aktívne aj neaktívne záznamy, zahraničné porovnávacie príklady, softvér a firmy, pri ktorých sme neoverili pôvod či zameranie. Samotné zaradenie nie je odporúčaním. Zoznam si môžete zoradiť podľa zmienok, odpovedí s odkazom na web, návštevnosti zo Slovenska či zo sveta, DR, odkazujúcich domén alebo počtu URL v sitemapách.
Všetkých 174 domén: Digitalman a 173 evidovaných konkurentov
174 záznamov · zoradíte kliknutím na záhlavie
| ui42ui42.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 38 | 30 | 14498 | 14643 | 61 | 1317 | 1147 | V rámci limitu | 711 | 271 |
| Visibilityvisibility.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 72 | 57 | 12638 | 15741 | 53 | 1474 | 2730 | Čiastočné (najmenej) | 1044 | 488 |
| Effectixeffectix.com | Medzinárodná agentúra / neaktívna | 25 | 16 | 7212 | 30782 | 51 | 1472 | 4459 | V rámci limitu | 964 | 371 |
| Increaseoincreaseo.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 9 | 9 | 2839 | 2844 | 24 | 633 | 27 | V rámci limitu | 40 | 18 |
| blueinfo.skblueinfo.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 2669 | 2671 | 51 | 1662 | 101 | V rámci limitu | 24 | 8 |
| Adamovic SEOseo-optimalizacia.eu | Vybraný slovenský dodávateľ | 29 | 26 | 2285 | 2292 | 50 | 1411 | 99 | V rámci limitu | 16 | 8 |
| Dexfinitydexfinity.com | Vybraný slovenský dodávateľ | 8 | 3 | 1978 | 2744 | 42 | 1654 | 1095 | Čiastočné (najmenej) | 286 | 98 |
| Invelityinvelity.com | Vybraný slovenský dodávateľ | 13 | 4 | 1613 | 1739 | 54 | 1342 | 985 | V rámci limitu | 130 | 44 |
| Marketier.skmarketier.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 1485 | 1496 | 16 | 715 | 53 | V rámci limitu | 51 | 25 |
| BigWaybigway.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 4 | 1270 | 1307 | 54 | 808 | 370 | V rámci limitu | 89 | 35 |
| Market. Brand. Grow.marketbrandgrow.com | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 22 | 22 | 1161 | 1161 | 3.4 | 929 | 203 | V rámci limitu | 10 | 4 |
| GoUPgoup.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 16 | 17 | 1147 | 1158 | 42 | 917 | 1047 | V rámci limitu | 32 | 10 |
| ONLINE TOROonlinetoro.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 5 | 1077 | 1078 | 35 | 763 | 227 | V rámci limitu | 37 | 12 |
| Futurinofuturino.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 919 | 919 | 10 | 497 | 49 | V rámci limitu | 24 | 15 |
| Gradetagradeta.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 24 | 23 | 904 | 918 | 39 | 805 | 202 | Čiastočné (najmenej) | 23 | 11 |
| CREATIVE sites / CREATIVE digitalcreativesites.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 833 | 888 | 72 | 2090 | 223 | V rámci limitu | 55 | 22 |
| Vivantinavivantina.com | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 810 | 887 | 52 | 989 | 499 | Čiastočné (najmenej) | 105 | 32 |
| SCR interactivescrinteractive.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 24 | 20 | 804 | 1000 | 34 | 591 | 755 | Čiastočné (najmenej) | 38 | 8 |
| Madvisomadviso.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | — | 4 | 802 | 813 | 50 | 1023 | 312 | V rámci limitu | 39 | 20 |
| Lighthouselighthousems.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 15 | 794 | 794 | 37 | 797 | 160 | V rámci limitu | 12 | 3 |
| Basta digitalbastadigital.com | Vybraný slovenský dodávateľ | 25 | 12 | 755 | 839 | 48 | 1270 | 478 | V rámci limitu | 30 | 9 |
| Spotibospotibo.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 35 | 31 | 728 | 763 | 31 | 789 | 115 | V rámci limitu | 31 | 6 |
| iFocusifocus.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 7 | 721 | 749 | 37 | 1032 | 775 | V rámci limitu | 55 | 19 |
| Marek Jelok – Tricks.sktricks.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 7 | 708 | 708 | 43 | 730 | 68 | V rámci limitu | 13 | 5 |
| Seducoseduco.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 5 | 673 | 674 | 55 | 724 | 114 | V rámci limitu | 33 | 15 |
| Starbomediastarbomedia.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 9 | 14 | 650 | 658 | 30 | 844 | 108 | V rámci limitu | 6 | 2 |
| RIESENIAriesenia.com | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 591 | 597 | 57 | 1978 | 36 | V rámci limitu | 38 | 9 |
| Peter Weidingerweidinger.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | — | 4 | 585 | 590 | 25 | 746 | 740 | V rámci limitu | 9 | 3 |
| Poctivé SEOpoctiveseo.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 10 | 10 | 531 | 531 | 41 | 844 | 46 | V rámci limitu | 16 | 3 |
| Digitalmandigitalman.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 44 | 43 | 492 | 569 | 26 | 594 | 577 | V rámci limitu | 52 | 17 |
| DNA marketing®dna-marketing.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 8 | 480 | 639 | 1.2 | 662 | 3139 | V rámci limitu | 74 | 26 |
| Vizartagencyvizartagency.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 5 | 439 | 439 | 17 | 922 | 308 | V rámci limitu | 4 | 2 |
| Štipkastipka.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 4 | 439 | 440 | 38 | 602 | 131 | V rámci limitu | 14 | 3 |
| TOMARCOtomarco.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 6 | 5 | 425 | 428 | 55 | 685 | 188 | V rámci limitu | 22 | 6 |
| RESULTYresulty.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 6 | 409 | 410 | 23 | 873 | 228 | V rámci limitu | 10 | 3 |
| SEOLINEseoline.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 34 | 31 | 403 | 417 | 8 | 493 | 32 | V rámci limitu | 5 | 2 |
| ubunlo.skubunlo.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 399 | 402 | 18 | 734 | 73 | V rámci limitu | 26 | 12 |
| Glidyglidy.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 391 | 391 | 42 | 1102 | 24 | V rámci limitu | 10 | 6 |
| Promiseopromiseo.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 386 | 386 | 37 | 946 | 184 | V rámci limitu | 7 | 1 |
| Madajamadaja.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 7 | 383 | 383 | 15 | 558 | 29 | V rámci limitu | 4 | 2 |
| Shieldoneshieldone.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 367 | 375 | 56 | 770 | — | Nedostupné | 45 | 15 |
| weboptim.skweboptim.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 15 | 16 | 344 | 347 | 26 | 600 | 277 | Čiastočné (najmenej) | 15 | 9 |
| Seolutionsseolutions.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 8 | 8 | 335 | 335 | 31 | 757 | 38 | V rámci limitu | 12 | 2 |
| BeCodebecode.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 327 | 328 | 47 | 531 | 50000 | Čiastočné (najmenej) | 28 | 13 |
| Seocentrum.skseocentrum.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 13 | 11 | 307 | 307 | 32 | 926 | 117 | V rámci limitu | 4 | 3 |
| AmICitedamicited.comVydavateľ · softvérový nástroj | Vydavateľ / softvér | — | 5 | 307 | 1930 | 58 | 1436 | 36266 | Čiastočné (najmenej) | 370 | 118 |
| Strange Loopsstrangeloops.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 301 | 301 | 19 | 659 | 107 | V rámci limitu | 6 | 4 |
| Medialymedialy.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 4 | 299 | 299 | 2.5 | 562 | 315 | V rámci limitu | 11 | 1 |
| CottonCloudcottoncloud.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 250 | 250 | 40 | 1496 | 348 | V rámci limitu | 1 | 1 |
| SEOKONseokon.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 248 | 248 | 0 | 664 | 13 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| Webisionwebision.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 245 | 245 | 57 | 872 | — | Nedostupné | 7 | 4 |
| neonrocket.skneonrocket.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 15 | 17 | 237 | 237 | 46 | 756 | 107 | V rámci limitu | 7 | 5 |
| Digitalreachdigitalreach.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 4 | 212 | 213 | 22 | 634 | 676 | V rámci limitu | 26 | 9 |
| Dataswansdataswans.com | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 7 | 7 | 211 | 240 | 35 | 934 | 5893 | Čiastočné (najmenej) | 48 | 12 |
| MR. Digitalmrdigital.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 6 | 7 | 206 | 210 | 65 | 897 | 1175 | V rámci limitu | 10 | 5 |
| TechWebtechweb.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 202 | 202 | 35 | 628 | 294 | V rámci limitu | 14 | 4 |
| ROI indexroi-index.com | Vybraný slovenský dodávateľ | 23 | 24 | 195 | 209 | 29 | 878 | 1770 | V rámci limitu | 25 | 6 |
| 321tridvajedna.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 192 | 198 | 18 | 529 | 262 | V rámci limitu | 18 | 5 |
| AV Marketingavmarketing.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 4 | 168 | 168 | 19 | 816 | 372 | V rámci limitu | 5 | 2 |
| AB WEBabweb.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 165 | 166 | 73 | 998 | 42 | V rámci limitu | 13 | 4 |
| Tomáš Hrubýtomashruby.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 164 | 164 | 4.5 | 608 | 63 | V rámci limitu | 19 | 6 |
| Daren & Curtisdarencurtis.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 155 | 155 | 57 | 814 | 104 | V rámci limitu | 7 | 4 |
| Onwebonweb.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 151 | 152 | 48 | 649 | 11 | V rámci limitu | 6 | 1 |
| InstaPrePodnikinstaprepodnik.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 12 | 17 | 136 | 136 | 34 | 690 | 156 | V rámci limitu | 8 | 0 |
| Social Heroessocialheroes.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 135 | 142 | 34 | 727 | 313 | V rámci limitu | 15 | 6 |
| Hypehype.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 123 | 131 | 32 | 767 | 1759 | V rámci limitu | 11 | 3 |
| OnlineIdea.skonlineidea.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 106 | 106 | 12 | 564 | 8 | V rámci limitu | 5 | 0 |
| Digitalmindsdigitalminds.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 96 | 96 | 40 | 616 | 52 | V rámci limitu | 6 | 2 |
| Grafitek.skgrafitek.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 86 | 87 | 55 | 876 | 18 | V rámci limitu | 14 | 7 |
| Salim Siriehsirieh.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 10 | 79 | 80 | 60 | 638 | 108 | V rámci limitu | 8 | 4 |
| This Is Loccothisislocco.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 0 | 77 | 77 | 20 | 995 | — | Nedostupné | 3 | 3 |
| 3r.sk3r.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 74 | 74 | 36 | 569 | 87 | V rámci limitu | 7 | 0 |
| Goldcatgoldcat.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 70 | 70 | 42 | 695 | 54 | V rámci limitu | 1 | 1 |
| Hiroäshiroas.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 69 | 69 | 35 | 978 | 30 | V rámci limitu | 1 | 1 |
| shazucha.skshazucha.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 67 | 67 | 57 | 725 | 61 | V rámci limitu | 7 | 1 |
| ppcexpert.skppcexpert.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 63 | 63 | 33 | 756 | 23 | V rámci limitu | 1 | 1 |
| Fluxorityfluxority.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 8 | 10 | 61 | 65 | 19 | 501 | 512 | V rámci limitu | 8 | 4 |
| HARTONharton.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 7 | 6 | 54 | 55 | 49 | 882 | 289 | V rámci limitu | 24 | 3 |
| Analyzing.skanalyzing.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 54 | 54 | 6 | 946 | 31 | V rámci limitu | 2 | 0 |
| PS:Digitalpsdigital.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 50 | 50 | 30 | 1126 | 123 | V rámci limitu | 16 | 4 |
| Ainswerainswer.eu | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 10 | 10 | 48 | 62 | 22 | 286 | 134 | V rámci limitu | 7 | 1 |
| Finestudiofinestudio.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 4 | 48 | 48 | 57 | 713 | 87 | V rámci limitu | 8 | 5 |
| INNOVATIONSinnovations.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 46 | 46 | 11 | 499 | 48 | V rámci limitu | 2 | 1 |
| ContentFruitercontentfruiter.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 41 | 41 | 38 | 1198 | 273 | V rámci limitu | 6 | 2 |
| Gaeltagaelta.com | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 9 | 5 | 39 | 39 | 46 | 995 | 569 | V rámci limitu | 8 | 2 |
| Birdlinebirdline.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 37 | 37 | 44 | 771 | 255 | V rámci limitu | 2 | 2 |
| DataStormdatastorm.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 8 | 9 | 36 | 36 | 22 | 699 | 96 | V rámci limitu | 3 | 1 |
| Markeťáci.skmarketaci.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 34 | 34 | 0 | 565 | 133 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| BeeSeobeeseo.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 15 | 15 | 33 | 33 | 17 | 653 | 37 | V rámci limitu | 2 | 1 |
| Upvisionupvision.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 33 | 43 | 57 | 824 | 403 | V rámci limitu | 18 | 5 |
| Agentúra Luminaryagenturaluminary.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 33 | 33 | 0.6 | 627 | 61 | V rámci limitu | 2 | 1 |
| AMAT plusamat.plus | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 29 | 29 | 46 | 1241 | 15 | V rámci limitu | 1 | 1 |
| blueerablueera.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 29 | 30 | 51 | 787 | 203 | V rámci limitu | 13 | 4 |
| Beyondeabeyondea.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 5 | 28 | 28 | 34 | 636 | 13 | V rámci limitu | 2 | 0 |
| SEOPartner.skseopartner.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 27 | 27 | 0.6 | 703 | 576 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| Digital Boomdigitalboom.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 26 | 26 | 6 | 549 | 30 | V rámci limitu | 2 | 1 |
| AltPeaxaltpeax.com | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 13 | 15 | 25 | 29 | 0.4 | 981 | 96 | V rámci limitu | 2 | 2 |
| truestudio.sktruestudio.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 5 | 25 | 25 | 43 | 478 | 35 | V rámci limitu | 1 | 1 |
| Vargic.skvargic.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 10 | 23 | 24 | 2.8 | 592 | 256 | V rámci limitu | 3 | 2 |
| Marble Digitalmarble-digital.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 6 | 19 | 19 | 39 | 685 | 76 | V rámci limitu | 2 | 1 |
| iNetGapinetgap.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 8 | 7 | 19 | 21 | 33 | 853 | 351 | V rámci limitu | 12 | 3 |
| robimeseo.skrobimeseo.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 5 | 19 | 19 | 51 | 902 | 39 | V rámci limitu | 3 | 1 |
| Karbon.skkarbon.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 16 | 19 | 18 | 18 | 54 | 1135 | 25 | V rámci limitu | 2 | 1 |
| Atteatte.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 17 | 18 | 40 | 699 | 99 | V rámci limitu | 8 | 6 |
| Metinasmetinas.com | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 17 | 19 | 25 | 939 | 95 | V rámci limitu | 3 | 1 |
| iMPROVEimprove.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 21 | 23 | 16 | 16 | 42 | 753 | 100 | V rámci limitu | 2 | 1 |
| Paravan Interactiveparavan.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 13 | 13 | 24 | 650 | 1 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| Petantpetant.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 12 | 12 | 27 | 544 | 56 | V rámci limitu | 1 | 1 |
| Michal Nikerle – Webstránka na mieruwebstrankanamieru.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 5 | 10 | 10 | 23 | 627 | 368 | V rámci limitu | 7 | 4 |
| INCUBEMEDIAincubemedia.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 7 | 7 | 58 | 706 | 32 | V rámci limitu | 3 | 0 |
| Michal Ochránekmichalochranek.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 6 | 6 | 18 | 514 | 124 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| Business Oceanseo-ocean.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 6 | 6 | 28 | 536 | 83 | V rámci limitu | 2 | 0 |
| Castle Digitalcastledigital.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 4 | 5 | 5 | 41 | 735 | 45 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| Digital DNAdigitaldna.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 5 | 5 | 42 | 700 | 49 | V rámci limitu | 3 | 0 |
| webz.skwebz.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 3 | 3 | 62 | 816 | 156 | Čiastočné (najmenej) | 1 | 0 |
| Webmanwebman.sk | Vybraný slovenský dodávateľ | 18 | 18 | 2 | 2 | 29 | 666 | 164 | V rámci limitu | 2 | 1 |
| AEB Digitalaebdigital.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 2 | 2 | 56 | 550 | 25 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| Webgenwebgen.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 1 | 2 | 60 | 712 | 108 | V rámci limitu | 5 | 3 |
| echoagency.skechoagency.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 9 | 10 | 0 | 0 | 24 | 530 | 36 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| fg Ateliérfgatelier.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 9 | 9 | 0 | 0 | 63 | 722 | 16 | V rámci limitu | 1 | 1 |
| Maincemaince.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 6 | 0 | 0 | 0 | 852 | 49 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Gussogusso.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 4 | 0 | 4 | 10 | 577 | 49 | V rámci limitu | 1 | 1 |
| SPACE Solutionsspacesolutions.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 0 | 12 | 51 | 602 | 154 | V rámci limitu | 3 | 2 |
| Pavlo Viatkin – SEO poradcaseoporadca.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 5 | 0 | 0 | 15 | 689 | 32 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| LENTiS Digitallentisdigital.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 0 | 0 | 12 | 575 | 15 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| PROSIMSIprosimsi.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 0 | 0 | 55 | 677 | 75 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Abaffy Designabaffydesign.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 0 | 0 | 3.9 | 582 | 26 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| ESEOeseo.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 873 | 1 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Lahentolahento.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 0 | 0 | 5 | 493 | 20 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| SharkWebsharkweb.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 0 | 0 | 24 | 632 | 120 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| NLD Medianldmedia.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 0 | 0 | 34 | 628 | 14 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Nexflownexflow.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 0.3 | 721 | 107 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Axioma Digitalaxioma-digital.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 17 | 701 | 28 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| Webentawebenta.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 31 | 662 | 45 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Devendodevendo.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 23 | 651 | 18 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| ART FOCUSartfocus.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 7 | 656 | 12 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Bitonbiton.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 10 | 611 | 12 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| do digitaldodigital.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 12 | 798 | 46 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| BrandLiftbrandlift.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 44 | 650 | 27 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Enrollenroll.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 3.3 | 547 | 35 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| WebSyswebsys.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 24 | 868 | 10 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Porciaporcia.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 19 | 822 | 17 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Milan Pavlákmilanpavlak.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 2 | 11 | 720 | 56 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| DUOMduom.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 2.4 | 546 | 20 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| Dunajmediadunajmedia.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 23 | 694 | 13 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| ProfLinesproflines.agency | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 0 | 0 | 0 | 519 | 14 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Mudroch.FEmudrochfe.net | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 0 | 0 | 18 | 670 | 28 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Consulteeconsultee.biz | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 2 | 55 | 1105 | 42 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| SAZA Digitalsaza-digital.com | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 987 | 120 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| TechSEO Vitalstechnickeseo.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 5 | 0 | 0 | 7 | 669 | 52 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Smart Sidesmartside.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 8 | 8 | 0 | 0 | 54 | 683 | 90 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Ameticaametica.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 9 | 9 | 0 | 0 | 54 | 616 | 45 | V rámci limitu | 1 | 1 |
| NEW WAYnewway.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 6 | 8 | 0 | 0 | 50 | 791 | 220 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| Sockasocka.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | 6 | 6 | 0 | 0 | 27 | 822 | 17 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| ESFAesfa.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 6 | 0 | 0 | 3.2 | 548 | 58 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Róbert Grófrobertgrof.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 8 | 694 | 14 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Peter Svatoňsvaton.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 0 | 0 | 3.1 | 493 | 138 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Evolumevolum.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 0 | 0 | 2.7 | 654 | 151 | V rámci limitu | 2 | 0 |
| SEOFLASHseoflash.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 0 | 0 | 10 | 627 | — | Nedostupné | 0 | 0 |
| WAIMAwaima.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 4 | 0 | 0 | 20 | 705 | 136 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Efektívny webefektivnyweb.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 49 | 946 | 23 | V rámci limitu | 5 | 1 |
| eshopkonzultant.skeshopkonzultant.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 0 | 0 | 9 | 563 | 16 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Fiui Agencyfiuiagency.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 588 | 1 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Fundiofundio.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 336 | 37 | V rámci limitu | 1 | 0 |
| MR. Digital Studiomrdigitalstudio.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | Nedostupné | 0 | 0 |
| Nasareklamanasareklama.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 3 | 0 | 0 | 34 | 673 | 22 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Before It Was Coolbeforeitwascool.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 6 | 0 | 0 | 0 | 91 | 82 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Belak Marketingbelakmarketing.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 570 | — | Nedostupné | 0 | 0 |
| Bestetobesteto.sk | Česká agentúra (Brno) | — | 0 | 0 | 0 | 7 | 660 | 1673 | V rámci limitu | 2 | 0 |
| Betterpixelsbetterpixels.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 38 | 331 | 87 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Digilafdigilaf.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 6 | 0 | 0 | 48 | 793 | 241 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Dinallydinally.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 7 | 624 | 39 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| GalaMediagalamedia.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 47 | 910 | 10 | V rámci limitu | 0 | 0 |
| Hungry Studiohungrystudio.sk | Sledovaný kandidát; pôvod neoverený | — | 1 | 0 | 0 | 15 | 707 | 53 | V rámci limitu | 0 | 0 |
Ako rozoznať kvalitnú ponuku SEO a GEO pred podpisom
- Menovaný zodpovedný odborník.
- Kto navrhuje stratégiu, kto implementuje a koľko kapacity reálne dostanete?
- Prípadová štúdia s podobným zadaním.
- Pýtajte sa na východiskový stav, obdobie merania, prínos agentúry a možnosť overiť výsledky u klienta.
- Technický audit s vykonanými opravami.
- Dlhý PDF export bez priorít, zodpovedností a kontroly implementácie ešte nie je výsledok.
- Transparentné GEO meranie.
- Presné prompty, krajina, poskytovateľ, frekvencia a oddelenie zmienky, citácie, návštevy a leadu.
- Prístup k vašim dátam.
- Účty a história merania majú zostať pod vašou kontrolou, vrátane podmienok odovzdania pri odchode.
- Obchodný výsledok po odpočítaní nákladov.
- Relevantné leady, organické konverzie a marža sú silnejšie KPI než počet článkov či zmienok.
Google uvádza, že pre zaradenie do AI Overviews a AI Mode platia základné SEO princípy a nevyžaduje osobitnú „AI schému“ ani špeciálnu optimalizáciu. Ponuka GEO má preto vysvetliť konkrétnu prácu, jej meranie a obmedzenia; samotný súbor llms.txt alebo doplnenie skratky do cenníka nie je dôkazom účinku.
Otázky, ktoré odhalia kvalitu ponuky rýchlejšie než predajná prezentácia
| Otázka | Presvedčivá odpoveď | Slabá odpoveď |
|---|---|---|
| Čo urobíte v prvom mesiaci? | Priority, konkrétne úpravy, zodpovedná osoba a potrebná súčinnosť | Len počet reportov a článkov |
| Ako odlíšite prínos SEO od ostatných vplyvov? | Značkové a neznačkové dopyty, sezónnosť, ostatné kanály, východiskový stav | Celkový rast firmy bez vysvetlenia príčin |
| Podľa čoho vyhodnotíte úspech GEO? | Stabilná vzorka, presnosť odpovede, citácie a leady | Jedna pekná odpoveď ChatGPT |
| Viete dokázať zahraničný výkon? | Konkrétne cudzojazyčné URL, nebrandové slová a obchodné výsledky | Mapa návštev z desiatok krajín |
| Čo neviete garantovať? | Otvorené limity, riziká a závislosti od implementácie | Bezpodmienečné prvé miesto |
Čo má Digitalman urobiť podľa týchto dát
Nastaviť porovnateľné meranie
Ponechať rovnakých 40 krátkych výrazov a 60 otázok na výber agentúry, staršie prompty vyhodnocovať osobitne a meranie opakovať. Tento jednorazový test použiť ako východiskový stav.Publikovať silnejšie dôkazy
Vybrať menovaných klientov a vytvoriť samostatné SEO a GEO prípadové štúdie s obdobím merania, opisom úprav, výsledkami a vysvetlením, čo možno pripísať práci agentúry.Zrýchliť načítanie na mobile
Prioritne preveriť LCP na mobile na hlavných šablónach, keďže uložené p75 je tesne pod 2,5 sekundy.Pripraviť obsah pre ľudí, ktorí hľadajú dodávateľa
Rozvíjať služby, ceny, postup auditu a porovnateľné prípady. Samotný počet návštev slovníka nepovažovať za obchodný cieľ.Dokazovať zahraničný dosah na relevantných témach
Vybrať jazyk a trh, publikovať odborný obsah a sledovať nebrandové slová aj kvalifikované dopyty. Jedno zahraničné heslo USP nepovažovať za expanziu.Technické SEO: výkon a pozície v AmICited
Digitalman by mal udržiavať všetky tri Core Web Vitals v dobrom pásme: rýchle načítanie, rýchlu odozvu aj stabilné rozloženie stránky. Performance Impact v AmICited umožňuje porovnať výkon zdrojových stránok s ich pozíciami v sledovaných výsledkoch. Modré zvýraznenie označuje Digitalman; zelené, oranžové a červené pásma rozlišujú kvalitu konkrétnej metriky.
Snímky z 3. novembra 2026 zachytávajú Google Search, Google AI Overviews, ChatGPT a Google AI Mode. Tento obraz zahŕňa aj klasické Google výsledky, preto jeho počty nesčítavame s naším samostatným prepočtom 312 AI pokusov. Pravé stĺpce ukazujú rozdelenie stránok v top 10 podľa kvality metriky; neukazujú pravdepodobnosť, že ľubovoľný rýchly web získa citáciu.
V zobrazenej vzorke je veľká časť stránok v top 10 v zelenom pásme. Aj preto má zmysel venovať pozornosť používateľskej skúsenosti; samotný graf však nepreukazuje, že rýchlosť spôsobila lepšiu pozíciu alebo že všetky vyhľadávače používajú rovnaké faktory pri určovaní poradia. Ide o pozorovanie vybraných zdrojov bez kontrolnej vzorky všetkých necitovaných stránok. Google samostatne potvrdzuje, že jeho systémy zohľadňujú Core Web Vitals a celkovú skúsenosť so stránkou; dobré skóre samo osebe nezaručuje prvé miesto. Zdroj: Google Search Central.
Pre Digitalman z toho vyplývajú konkrétne technické priority:
- Zväčšiť rezervu LCP. Uložených 2 485 ms je len tesne pod hranicou 2 500 ms. Na domovskej stránke, SEO/GEO službách a často citovaných článkoch treba identifikovať LCP prvok a preveriť hlavné obrázky, fonty, zdroje blokujúce vykreslenie a nastavenie cache. Sú to body na diagnostiku, nie už potvrdené príčiny problému.
- Udržať dobré INP a CLS aj po ďalších úpravách. Súčasných 60 ms a CLS 0 sú priaznivé. Pri pridávaní formulárov, analytiky, widgetov alebo nových šablón kontrolovať odozvu, prácu JavaScriptu a rezervovaný priestor pre médiá či bannery.
- Kontrolovať aj FCP a TTFB ako diagnostické metriky. Pomáhajú oddeliť čakanie na server od problémov vykresľovania; nenahrádzajú trojicu LCP, INP a CLS.
- Vyhodnocovať výkon aj výsledok práce. Po zásahoch zopakovať porovnateľný mobilný laboratórny test a sledovať nové údaje od skutočných používateľov, citácie a pozície na rovnakej vzorke. Zaznamenať dátum nasadenia a ostatné zmeny, aby sme prípadný posun nepripísali výkonu automaticky.
Dáta na stiahnutie a limity tohto vydania
Stiahnite si všetkých 174 domén vo formáte CSV, 104 promptov a ich hľadanosť vo formáte CSV alebo celé porovnanie vo formáte JSON. Čísla a tabuľky v slovenskej aj anglickej verzii vychádzajú z rovnakého súboru dát.
Meranie nepokrýva všetkých zákazníkov ani všetky slovenské agentúry. Nemáme porovnateľné cenové ponuky, údaje o kapacitách tímov, udržaní klientov či ich maržiach ani prístup k internej analytike. Nerobili sme úplný audit bezpečnosti, prístupnosti alebo JavaScriptu. Pri neoverených firmách nepotvrdzujeme slovenský pôvod a všetkých 173 záznamov nepovažujeme za overených SEO/GEO špecialistov.
Screenshoty zachytávajú prehľad AmICited, porovnanie konkurentov, analýzu slov v URL a dva weby agentúr. Pri snímaní hlásila prvá časť prehľadu sitemap chybu, tabuľka so slovami v URL však fungovala. Obrázky pomáhajú výsledky predstaviť; čísla v tabuľkách vychádzajú z uložených exportov. Porovnateľné nové mobilné testy PageSpeed pre všetky agentúry sa nám nepodarilo doplniť.











